مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

در کمتر از 48 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید

وقت معتبر شدن وب سایت شماست .

پیشنهاد می کنیم با پکیج های سامانه شیک رنک رتبه سایت خود را بصورت فوری و طبیعی افزایش دهید .

در کمتر از 24 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

1- لینک سفارش پکیج افزایش ورودی گوگل

2- لینک سفارش خرید بک لینک

3- لینک سفارش بک لینک انبوه بیش از 7000

4- لینک سفارش رپورتاژ آگهی

5- لینک سفارش بک لینک خارجی

و ده ها خدمات حرفه ای دیگر ..

همین امروز شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

سامانه شیک رنک دارای لوگوی دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیک 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۶:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جهت ارتقاء فالوور در برگه اینستاگرام مان دقیقاً چه کارهایی را می بایست انجام دهیم؟


از عارضه ها محبوبیت این کانال اجتماعی دربین مردم سهولت استعمال از آن ، در دسترس بودن روی تلفن همراه های هوشمند و جذابیت ذاتی تماشای عکسهای گوناگون و همینطور عکس به دست آوردن از سوژه های متعدد و تکثیر آن در شبکه‌های‌عمومی و اخذ لایک از سوی بازدیدکنندگان است که چشم شدن و لایک تناول کردن عکس ها از طرف دوستان خوب و آشنایان و بقیه افراد به منزله تأیید گسترده از جانب دیگرافراد میباشد که در غایت سبب ساز به ارتقاء احساس اعتماد به‌نفس و لذت دوچندان نشر دهنده عکس هم میگردد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

حال ما میخواهیم از پتانسیل قادر این کانال اجتماعی در سمت و سوی توسعه و گسترش کسب و کارمان و در فیض ارتقاء درآمدزایی و کسب منافع دنیوی استعمال کنیم.

برای پیروزی در کانال اجتماعی اینستاگرام فاکتورهای مختلفی موجود است که با رعایت یکایک این موردها با هم در طی برهه زمانی زمانه مشخصی میتوانیم برخورد به طور کاملً مثبت و خیر و خوبی از تکثیر عکسهای تولیدها و خدماتمان با اخذ لایک بالا روی عکسها و ارتقا دنبال کنندگان مان اخذ کنیم.

 

 

جهت ارتقاء فالوور در برگه اینستاگرام مان دقیقاً چه کارهایی را می بایست انجام دهیم؟
۱. نشر منظم محتوا:
در صورتی روزمره رأس ساعت مشخصی پست های کیفیت عالی و جذابی منتشر نمائید با یک تیر دو انگیزه را علامت گرفته اید. در جایگاه نخستین با تکثیر پست های کیفیت بالا ، مخاطبها به شما عشق و علاقه مند می گردند تا مدام پست های شما‌را ببینند و در رتبه دوم با نشر پست رأس ساعت مشخص و معلوم مخاطبها عادت می‌کنند تا هر روز در به عبارتی ساعت وارد پروفایل شما شوند تا پست های تازه را ببینند با این شیوه شما مخاطبهای ثابتی را بدست می‌آورید که هر روز رأس ساعت مشخصی وارد کاغذ شما میشوند با این طریق علاوه براینکه مخاطبها هیچ پستی را از دست نمی دهند بلکه به شرط نگهداری کیفیت، پستها هم مرتباً لایک می‌خورند.

۲. هجران از درج مطالب بی قیمت (spam):
هیچ کس عشق و علاقه ای به تلاوت مطالب نسخه برداری گردیده و تکراری ندارد. شما بایستی با ارسال پست های منحصر و تازه مدام تحت عنوان یک منشاء منحصربه‌فرد بفرد و مختلف در لحاظ مخاطبهایتان باشید. یوزرها کانال اینستاگرام سریعاً متوجه مطالب اپم تکثیر یافته می گردند و در چنین حالتی علاوه بر اینکه شما‌را unfollow خواهند کردبلکه این قضیه را به دوستانشان هم آگهی خواهند کرد.

۳. ارائه پیشنهادهای مختص تنها در کانال اینستاگرام:
شما می‌توانید با ارائه پیشنهادهای مختص مثل کوپن تخفیف در ورقه اینستاگرامتان کاربرها را تشویق فرمایید تا برای اینکه چنین فرصتهایی را از دست ندهندهمیشه دنبال رو ورقه اینستاگرام شما باشند براین اساس شما میتوانید بعداز جذب فالوور آنها‌را محافظت فرمایید.

۴. تگ کردن:
یک کدام از روشهای بسیار خیر و خوبی که به شما یاری خواهد کرد تا بازدید کنندگان تان ارتقا پیدا نماید اینست که شما دوستانتان را در عکسها تگ نمایید با انجام این فعالیت در واقع عکس را به پروفایل دوستانتان بیش تر کرده و در نصیب عکس های تگ گردیده آن‌ها قرار می دهید با انجام این فعالیت عزیزان آنها هم عکسی که شما منتشر نموده اید را میبینند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نوشته‌علمی نحوه ایجاد نرم افزار خدماتی باز‌بینی


درین نوشته‌علمی نحوه ایجاد نرم افزار خدماتی باز‌بینی می گردد.در دنیای امروز نسبتاً اکثر اشخاص جامعه از گوشی هوشمند استعمال می نمایند. با دقت به مشغله های کاری و فکری که مردم در حین روز مشغول آن می‌باشند نیاز به ایجاد نرم افزار خدماتی و کاربردی روز آپ دیت اضافه می گردد. شما با ایجاد نرم افزار خدماتی تجهیزات مختلفی را میتوانید در چنگ استفاده کننده های خویش قرار دهید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همین حال حاضر برای طراحی وب سایت و نرم افزار خویش مبادرت کنید دیگر سرویس ها ما

که از این شیوه هم شما میتوانید بهره خیر و خوبی داشته باشید هم با به کار گیری از خدماتی که به مردم ارائه می دهید وقت آنان صرفه جویی می‌شود. مثلا نرم افزار آسانسورچی که بوسیله تیم ما پباده سازی گردیده را در لحاظ بگیرید. شما با نصب نرم افزار آسانسورچی به راحتی میتوانید درخواست خدمت فعالیت را تثبیت فرمائید. خدمت عمل در سریعترین روزگار در محل شما حاضر است.

شما میتوانید در نرم افزار خدماتی خویش قسمت های مختلفی را در حیث بگیرید. برای مثال بخشی برای کسانی که تقاضای نصب بالابر در ساختمان را دارا‌هستند. بخشی دیگر برای استفاده کننده هایی که برای تعمیر بالا بر به نرم افزار شما مراجعه مینمایند . حتی می‌توانید با ساخت یک درگاه بانکی قابلیت و امکان خرید قطعات جانبی بالا بر را به مشتری های خویش بدهید.

در بخش دیگری قابلیت و امکان رابطه با مشتری در لحاظ بگیرید تا مشتری با حیث دادن درباره ی فعالیت شما شم رضایت بیشتری داشته باشد. نرم افزار های خدماتی مزیت های فراوانی برای استفاده کننده و صاحب کار دارا‌هستند. دیگر نیازی به بردن خرقه به کم آب شویی و یا این که خرید میوه های نو و تنقلات از خارج از خانه ندارید.

با نصب نرم افزار های مربوطه کلیه این فعالیت ها را در کمترین دوران ممکن می‌توانید انجام دهید. زمانی خسته از راز فعالیت میایید به راحتی روی کاناپه لم داده و فقط با لمس یک سری دکمه محصول وخدمات متبوع خویش را تعیین فرمایید. هزینه ی آن رانیز به طور آنلاین پرداخت نمائید.

خصوصیت های لازم برای ایجاد نرم افزار خدماتی:

صد رد صد بخوانید: هزینه تولید نرم افزار گوشی

 

1.دقت داشته باشید که نرم افزار خدماتی که می سازید با ورژن های اندروید و آی وی اس سازش داشته باشد.

2.نرم افزار شما بایستی با اعتنا به منظور ی یوزرها و بر طبق ذوق وسلیقه ی عموم پباده سازی گردیده باشد.

در صورتیکه فعالیت با نرم افزار شما مشقت بار باشد استفاده کننده از استعمال از آن جلوگیری می نماید.

3.اپلیکیشنی خوب میباشد که حجم یه خرده داشته باشد و سریع دانلود شود.

دسترسی آن برای یوزرها ریلکس باشد.اعتنا داشته باشید که هیچ کاربری طولانی تر از یکسری ثانیه معطل بالا وارد شدن نرم افزار شما نمی‌شود.

4.یکی مهم ترین خصوصیت های یک نرم افزار امنیت کاربری بالاست. زمانیکه که کاربری از نرم افزار شما خرید می‌نماید نیاز به یک درگاه بانکی امن دارااست. همینطور در مواقعی که سرویس ها نرم افزار درباره‌ی روانشناسی و طبی میباشد نیاز به مراقبت داده ها استفاده کننده اضافه میگردد.

5.از سایر مواقعی که برای استفاده کننده دارای اهمیت میباشد دسترسی به نرم افزار فارغ از نیاز به وب میباشد. واضح میباشد که تمامیه نرم افزار ها نیاز به وب دارا‌هستند البته میتوانید بعضی از بخش های آن را سوای نیاز به وب در دست استفاده کننده قرار دهید.

6. بدون شک بخشی را برای لحاظ سنجی در نرم افزار خویش قرار دهید. از این طرز می‌توانید با مشتری ها در رابطه باشید و با استعمال از ایده ها آفریننده ی آنان در سمت بهبود فعالیت خویش قدم بردارید

7.فراموش نکنید که نرم افزار شما نیاز به بروز رسانی مداوم و منظم داراست. این مورد را در لحاظ داشته باشید که رقبای شما همیشه در اکنون ارتقا وبسایت و نرم افزار خویش هستند. پس مراقب باشید که در این مورد از آنان عقب نمانید. با داشتن همگی این خصوصیت هاست که شما میتوانید مردم را ترغیب به دانلود و به کارگیری از نرم افزار خدماتی خویش فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به‌این 7 ادله به نرم افزار گوشی نیاز دارید


به اشتراک بگذارید
به‌این 7 ادله به نرم افزار گوشی نیاز دارید
2 مهر 1396 سعید حسینی
به‌این 7 عامل به اپ تلفن همراه نیاز دارید
اپ گوشی چه تاثیری در عمل کسب و امور دارااست؟ چرا کسب و شغل های کوچک و میانگین به تامل پباده سازی و تولید اپ تلفن همراه افتاده اند؟ در حالتی که تصور می کنید که تنها سازمانها و موسسه ها وسیع به اپ تلفن همراه نیاز دارا هستند، در اشتباهید. موسسه ها کوچک و میانگین نیز به‌این نکته حائض اهمیت، که استراتژی گوشی بالاتر از تنها یک «وبسایت عکس العمل گرا» میباشد، پی برده اند.

طولانی تر بخوانید: پباده سازی نرم افزار گوشی یا این که سایت برخورد گرا: کدام یک برای شما بهتر میباشد؟

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

شاید متوجه گردیده اید که‌این روز ها بسیای از موسسات و برندهایی که با آن‌ها رمز و عمل دارید دارنده نرم افزار گوشی گردیده اند و از این روش با مشتریانشان رابطه برقرار می‌نمایند. اینها معمولا شرکتهای پیشرویی میباشند که کارایی می کنند جدیدترین سرویس ها را به مخاطبانشان عرضه نمایند.

در حالتی‌که مطمئن نیستید که چرا می بایست اپ مخصوص مارک خودتان را داشته باشید، این نوشته‌ی علمی اپچار را تاپایان مطالعه نمائید. ما در اینجا 7 مزیت نرم افزار تلفن همراه برای کسب و امور را توضیح داده ایم. تا انتها با ما همدم باشید.

 

1. با اپ، همواره چشم می شوید

 

مردم ما در زمان روز روزگار متعددی را به استعمال از موبایلشان اختصاص می دهند، و طبق آمار حتی اضافه از میانگین جهانی از تلفن همراه‌های هوشمند به کارگیری میکنند. ولی، گرچه یوزرها معمولا از نرم افزار های مشخص و معلوم و بخصوصی در حین روز استعمال می‌نمایند، که اکثر اوقات شبکه های مردمی و پیام رسانهاست، البته برای به کارگیری از به عبارتی اپ‌ها نیز می بایست قفل تلفن همراه را گشوده کرده و ورقه یا این که فهرست اپ ها را مرور نمایند؛ و درین در میان بدون شک به اپلیکشن شما هم بر می خورند، و اسم و لوگویتان بطور ناخودآگاه در یاد شان تثبیت میگردد.

 

2. ساخت شبکه بی واسطه بازاریابی

 

شغل های متعددی را میتوان با استعمال از نرم افزار تلفن همراه انجام بخشید: اخذ داده ها، مشاهده ارزش اجناس، رزور سرویس ها، کاوش، ساخت اکانت کاربری، پیام رسانی، اطلاع از خبرها و حوادث، و موردها بسیار دیگر.

یکی‌از مهم‌ترین مزایای اپ گوشی درین میباشد که به وسیله آن تمامی داده ها، از قبیل جدیدترین تولیدات، حوادث، تخفیفات، و پیشنهادات ویژه، در نوک انگشتان مشتریانتان خواهد بود. همینطور، با استعمال از قابلیت ارسال نوتیفیکیشن (اعلان) می‌توانید رابطه نزدیک و مستقیمی با یوزرها برقرار فرمائید و مطالب گزینه نظرتان را در طول مقتضی به وی یاد آوری نمایید.

 

3. تولید قیمت برای مشتریان

 

بوسیله نرم افزار گوشی می توانید تجهیزات گرانبها گوناگونی را به مشتریانتان ارائه دهید و فعالیت را برای آنان آسانتر فرمایید. برای مثال، در شرایطی که طرح های وفاداری یا این که باشگاه مشتریان دارید، احتمالا داده ها مشتریان، سابقه خرید، امتیازات، و تخفیفات آن ها را روی کارتهای مغناطیسی ذخیره می‌کنید. البته با وجود اپ تلفن همراه، می توانید این عمل را بصورت دیجیتالی انجام دهید. سود آن راحتی اضافه مشتریان، تعامل اضافه با نرم افزار گوشی، و دانلود و اشاعه آن خواهد بود که سبب ساز وفاداری و خرید دوباره مشتریان می گردد.

بیش تر بخوانید: اهمیت سنجش تعامل استفاده کننده با نرم افزار تلفن همراه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت با اصول پباده سازی رابط کاربری (UI) نرم افزار گوشی


اصول پباده سازی رابط کاربری (UI) جالب و مطلوب برای نرم افزار های موبایلی درین نوشته‌ی‌علمی از وب لاگ مارکت اندرویدریور شرح داده شده‌است در‌صورتی‌که می‌خواهید بدانید چطور یک رابط کاربری جالب وایده آل برای نرم افزار خویش پباده سازی نمایید یک جام قهوه داغ مهیا فرمایید و با ما به‌دنبال یاور باشید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

شناخت با اصول پباده سازی رابط کاربری (UI) نرم افزار گوشی

1- پباده سازی رابط کاربری هم خوانی با پلتفرم خویش

نخست می بایست مشاهده کنید برای کدام پلتفرم پباده سازی رابط کاربری انجام می دهید ، اما ما در اینجا منظورمان اندروید میباشد . مدام شایسته ترین نمونه ها و فراگیری ها از منابع قانونی آن پلتفرم در پباده سازی UI معرفی میگردد شما می توانید برای پباده سازی UI نرم افزار اندروید ازمنابع آزادی که در پورتال بسط دهندگان گوگل منتشر شده‌است به کارگیری نمایید.

 

2- رعایت استاندارد های پباده سازی UI روی کلیه دستگاه ها

هنگامی شما یک رابط کاربری پباده سازی می‌کنید آن را برای یک دستگاه یگانه ایجاد نمی‌کنید ! یک رابط کاربری استاندارد بایستی روی اشکال دستگاه ها و برگه اکران ها به خیر و خوبی و فارغ از ایراد فعالیت نماید و انعطاف لازم را روی اکثر دستگاه ها داشته باشد.

ولی اینجانب می‌توانم در اینجا به شما یک توصیه بدهم ، در صورتی قرار میباشد الویت بندی برای پباده سازی یک UI استاندارد روی دستگاه های متفاوت رو دارید نخست دستگاه هایی که بیشترین سهم یوزرها را دارا‌هستند شناسایی نمائید . در جمهوری اسلامی ایران هواوی و سامسونگ با استقبال بیشتری مواجه شدند ولی دستگاه های تحت شاخه این مارک ها نیز مختلف میباشد که کشف کردن آنها عمل چندان رنج وجود ندارد کافیست در این باره یه خرده تحقیق نمائید.

 

3- پشتیبانی یا این که عدم پشتیبانی از جهت چرخش ( orientation )

تصمیم بگیرید که آیا لازم میباشد در نرم افزار شما با چرخش ورقه ، UI شما نیز متناسب با آن بچرخد یا این که نه . در شرایطی که تکلیف خویش را با این مساله پر‌نور نمائید می‌توانید بهتر یک رابط کاربری پباده سازی نمایید . توصیه می‌کنیم در‌حالتی که حقیقتا نرم افزار شما به چرخش نیاز داراست این امکان را طولانی تر فرمائید ، برای مثال وقتی که دارید برای یک نرم افزار چندرسانه ای ( بر طبق ویدیو یا این که عکس و.. ) رابط کاربری پباده سازی می‌کنید نیاز میباشد چرخش را رابط کاربری آن بیش تر نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اوایل این سال ورژن iOS واتس اپ


اوایل این سال ورژن iOS واتس اپ امکان نو و دیدنی تصویر در تصویر (PiP) را اخذ کرد که به یوزرها اذن می بخشید ویدیوهای اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب را سوای خروج از چت و گشودن این نرم افزار ها تماشا نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با خصوصیت جدیدی که به‌این اپ طولانی تر گردیده می اقتدار ویدئو را در پنجره های شناور رویت کرد، به عبارت دیگر یوزرها میتوانند حین مشاهده کلیپ چت ها را بخوانند.

واتس اپ هم اکنون امکان PiP را به ورژن اندروید ۲.۱۸.۲۳۴ هم آورده البته برای دسترسی به آن بایستی مدتی شکیبایی نمایید به دلیل آنکه موقتا در قالب ورژن بتا در برنامه بتای گوگل پلی منتشر گردیده و ممکن میباشد تعداد کسانی که به آن دسترسی دارا هستند، محدود باشد.

بعداز تکثیر این قابلیت و امکان احتمالا آیکون پخش در وضعیت بند انگشتی به کلیپ طولانی تر می‌شود که با کلیک روی آن کلیپ در وضعیت تصویر در تصویر پلی می‌گردد، بدین ترتیب فارغ از خروج از چت میتوان آن را روئت کرد. اما این قابلیت و امکان درباره‌ی استوری های اینستاگرام درستی نخواهد کرد.

با اعتنا به تکثیر بتای اپ به احتمال قریب به اعتقادوباور در آینده نزدیک شاهد نشر ورژن مجهز به تصویر در تصویر برای یوزرها اندروید واتس اپ خوا هیم بود.

این نرم افزار سال پیشین پشتیبانی از موقعیت تصویر در تصویر در مکالمات ویدیویی را هم به اندروید اوریو آورده بود. به‌این چهره که استفاده کننده می توانست در طول مکالمه تصویر شخص مقابل را از موقعیت تمام ورقه بیرون کرده و در شرایط بند انگشتی مشاهده کرده و به راحتی در کاغذ واتس اپ جابجا نماید.

اگرچه مسئولان این اپ روی بسط امکان های تازه نظیر پیش‌اکران تصاویر در نوتیفیکیشن‌ها و تماس‌های ویدیویی گروهی برای هر دو سیستم استدلال اندروید و iOS تمرکز کرده اند ولی انتظار می رود که از سال آینده شاهد اکران تبلیغات درین پیام رسان دوستداشتنی باشیم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۶:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تمرین کردن رویکردی عالی در برنامه نویسی


مهارت های شخصیتی

مثل هر شغل دیگری، تنها داشتن مهارت فنی کفاف نمیدهد. لازم میباشد تا مهارت های باطن شخصی خویش را مثل مهارتهای کدنویسی تقویت نمائید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

پشتکار

تمرین کردن رویکردی عالی در برنامه نویسی میباشد. البته به مجبور، شما در مسیر برنامه نویسی با موانعی روبرو خواهید شد، مخصوصا در اولِ مسیر. شما به وجود پشتکاری قدرتمند نیاز خواهید داشت تا تایم ها کسالت آور را بگذرانید. خوشبختانه از آن جا که اندروید اپن سورس میباشد، برنامه نویسان می‌توانند از کتابخانه ها و فریمورک هایی که به وسیله عده مردم تشکیل‌شده و در سایتهایی مثل GitHub پست گردیده، به کارگیری نمایند.

 

همیاری

همیاری اهمیتی حیاتی در بیش تر شغل ها برنامه نویسی داراست. حتی درصورتی که به تنهایی دارید روی یک پروژه عمل می‌کنید، گشوده هم بدون چاره خواهید بود تا از ذهن ها سایرافراد کمپانی (مثل طراحان، بازاریاب ها و مدیریت بالادستی) امداد بگیرید. خاطر بگیرید که نقدها و پیشنهادات را پذیرا باشید، با همیاران سازگاری فرمایید و گروه بسازید تا محصولی استثنایی نتایج شود.

 

تشنگی برای درک کردن

همگی برنامه نویسان خوب، دارای تعهد به یادگیری مادام العمر میباشند. مخصوصا در مسئله اپ گوشی که تخت‌گاز داراست پیشرفت می نماید. با ظهور اپ های Wearable، TV، Auto Apps و … ، گسترش دهندگان گوشی بایستی دیده و گوششان را روی تکنولوژی های تازه گشوده بگذارند و شایسته ترین طریق ها را حافظه بگیرند. چندان اهمیت ندارد چقدر با تجربه میباشید، از تحقیق و کاوش و چرخیدن و پرسیدن سوال دست بر ندارید.

 

حرف انتها

اپ های گوشی فعلا بیشترین تقاضا را نسبت به مدام دارا هستند که همین منجر می گردد حال حاضر شایسته ترین روزگار برای آغاز فن بعنوان گسترش دهنده اندروید باشد. همان طور که اندروید از فضای مصرف کننده پا را بالاتر می‌گذارد و وارد فعالیت و علم آموزی می‌شود، همچنان زبده دربین‌دستگاهی و لهجه Material design ، دارااست مرزها را جابجا می‌کند. پس حال حاضر روزگار هیجان انگیزی برای شیرجه زدن در برنامه نویسی اندروید میباشد. پس برو جلو، نخستین با پا، آب داغه!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن ایجاد برنامه اندروید


یادگرفتن ایجاد برنامه اندروید
تولید برنامه اندروید یکی مالامال طرفدارترین فراگیری های کلیک وبسایت هست. با اعتنا به فراگیر شدن سیستم اندروید و شناخت اشخاص با این سیستم ، برنامه های کاربردی فراوانی برای این سیستم پیاده سازی شده‌است. ایجاد برنامه برای سیستم ادله اندروید نیاز به یادگیری یک مهارت دارااست. ما در فراگیری تولید برنامه اندروید به شما تماما میگوییم که چه گونه یک برنامه یا این که اپ اندروید را ایجاد نمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد


فراگیری ایجاد برنامه اندروید به کسب در آمد شما چه کمکی می‌نماید ؟
برنامه های تلفن همراه دارنده بازار خیر و خوبی می باشند و این قابلیت را به توسعه و گسترش دهندگان این برنامه ها میدهند که بتوانند به شیوه های مختلفی از برنامه های درست شده بوسیله خودشان کسب درآمد داشته باشند. جور های کسب درآمد مختلفی از روش برنامه اندروید موجود هست که سه دسته دارای اسم و رسم آن عبارتند از :

فروش برنامه
پرداخت باطن طرحی
اکران تبلیغات
شما با به کارگیری از یادگرفتن تولید برنامه اندروید میتوانید برای خودتان منابع کسب درآمد پایداری بسازید. این مجال را غنمیت بشمارید و همین امروز استارت به یادگیری این مهارت بکنید .

 

دموی یادگرفتن را بی تردید ملاحظه کنید(زمان آپدیت شده‌است و نسخه تازه نرم افزار دیجی جنس با معماری MVVM+Rxjava در مورخ 13 مرداد 98 روی تارنما قرار گرفته)
تصاویر مرتبط با زمان را بی تردید از آلبوم تماشا بفرمایید

رفع نقص‌ پخش در ویندوز 7 وافزایش کیفیت صدا
درصورتی که بخواهیم در امر معماری MVVM یه خرده سخن کنیم با یقین این معماری فعلا شایسته ترین معماری برای برنامه نویسی اندروید میباشد.دراین معماری که براساس سه لایه فعالیت می‌نماید میتوان به model-view -view model اشاره نمود که نام این معماری از مخفف این سه واژه و کلمه ساخته شده میباشد.معماری MVVM به جهت سهولت در به کار گیری و یادگیری بسیار پربازدید میباشد و امروزه تحت عنوان شایسته ترین جور معماری برای برنامه نویسی اندروید به حساب آورده می شود.

 

 

یک کدام از دیگر از مورد ها مهمی که دراین عصر خواهید آموخت مضمون‌ rxjava میباشد که امروزه شرکت های در ادامه متخصصینی میباشند که اشنا به مفاهیم معماری و rxjava باشند.

دراین عصر ایجاد نرم افزار دیجی محصول به همه این مورد ها مسلط خواهید شد

دراین تیم اموزشی قصد داریم تا نرم افزار دیجی محصول را از صفر با فراگیری کلیه جزئیات بسازیم

سازه بر درخواست عزیزان این شرکت پیشین از کامل شدن برروی وب سایت قرار گرفته وبه زودی کامل شدن خواهد شد

هر هفته این شرکت آپ تو دیت خواهد شد وفصل جدیدی برای دوستان خوب قرار داده خواهد شد(زمان کامل شدن شده‌است)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۳:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در چه سیستم عاملی اپ ها استعمال میشوند؟


آیا فرآیند پباده سازی و ایجاد نرم افزار فروشگاهی ماهر را می‌دانید؟ تولید نرم افزار فروشگاهی ماهر برای بیش تر کارشناسان در حوزه دیجیتال گرفتاری شده‌است. همینطور به کارگیری از نرم افزار به طور روز افزون بالا می رود تا جایی که اضافه گجت ها با تولید نرم افزار در اختیار گرفتن می گردند. حتی اکثری از اسباب و اثاث خانگی نو هم فقط با یک نرم افزار بر روی تلفن همراه قابل انجام می باشند. البته برای ایجاد نرم افزار فروشگاهی چه نکاتی را بایستی در حیث گرفت. درپی نوشته‌علمی قصد داریم تمام نکات مهم را به طور بی نقص معرفی کنیم.

طراحی اپلیکیش در مشهد

در‌صورتی‌که شما یک دکان ووکامرسی دارید و علاقمند می‌باشید یک اپ مطلوب برای آن داشته باشید نوشته ی علمی فراگیری ایجاد نرم افزار فروشگاهی برای ووکامرس (پلاگین WordApp)می‌تواند یک راهنمای بی نقص برای شما باشد.

نخست بهتر میباشد تعریفی از خویش نرم افزار داشته باشیم.

نرم افزار چه می‌باشد؟
درابتدا نرم افزار ها به مراد سرگرمی و بازی برای مخاطبان ارائه شدند. اپ ها اشکال بازی ها و برنامه های بی آلایش کاربردی را ارائه می کردند. البته به مرور دوران و با تغییر تحول نیاز دنیا و یوزرها، فرایند پباده سازی و ایجاد نرم افزار نیز تغییر تحول پیدا کرد. بسط دهندگان با دقت به نیازهای همگانی مردم از گزاره ورزش ،تغذیه، خرید کردن و … آغاز به ایجاد نرم افزار به طور هدفمندتر کردند تا این نیازها را به طور عالی جواب دهند. از این رو نرم افزار های ماهر خیس و پیچیده خیس وارد بازار شدند.

درحال حاضر امروزه نرم افزار ها در هم جا حضور دارا هستند از گوش های گوشی گرفته تا وسایل حمل و نقل و حتی‌د‌ر منزل. بخش اعظمی از این نرم افزار ها برای سهولت شغل های روزمره آیتم به کار گیری قرار میگیرند که از محبوبیت بالایی برخوردارند.

در چه سیستم عاملی اپ ها استعمال میشوند؟
در قبل چیزی به اسم سیستم استدلال وجود نداشت و نرم افزار ها تنها امکان برقراری تماس را می دادند البته با پیشرفت تکنولوژی بعضی از تجهیزات و ابزارهای رفاهی نیز بیش تر شدند. علاوه بر این با ارتقا استعمال از تلفن همراه کارشناسان تصمیم گرفتند برای تولید نرم افزار های متفاوت مبادرت نمایند ولی فضا قابل قبولی برای این عمل وجود نداشت.

دو کمپانی مهم سیمبین و جاوا گوشه و کنار قابل قبولی برای اجرای نرم افزار ها آماده کردند که فیض آن به وجود داخل شدن سیستم برهان های مطلوب برای گوشی بود. البته فعالیت به اینجا ختم نشد با پیدا شدن دوربین های دیجیتالی در تلفن همراه و لمسی شدن تلفن همراه های همدم تحولی عظیم در فضا های اپ پدید آمد و دیگر جاوا و سیمبین حرفی برای اعلام کردن نداشتند.

از این رو سیستم برهان های اندروید و ios ظواهر شدند و با به روز های مکرر ورژن های گذشته خویش را بهبود بخشیدند. شاید بیان کرد یک کدام از رموز پیروزی این سیستم دست اندرکاران همین به روز های مکرر میباشد. این دو سیستم دلیل که از شرکت های گوگل و اپل در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ وارد بازار شدند تا به در حال حاضر حریف دور از شوخی نداشته اند.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مقدمات برنامه‌نویسی اندروید آشنا گردید


قدم 2: با مقدمات برنامه‌نویسی اندروید آشنا گردید
پس از این که Java را آموختید رفته رفته می توانید با اندروید استودیو نرم افزار‌های اندرویدی بسازید. در‌این راستا معدود‌معدود لازم میباشد معماری اندروید و موادتشکیل دهنده پباده سازی متریال (Material Design) را خاطر بگیرید، اصول آزمودن رابط کاربری را بیاموزید، طرز‌های رفع باگ (Debugging) را بدانید و همین‌طور با Firebase و Google Play آشنا گردید؛ یعنی می بایست تمام موردها لازم راجع به مراحل برنامه‌نویسی اندروید را فرا بگیرید. شما میتوانید برای آغاز و با انگیزه خاطر به دست آوردن اصول مقدماتی برنامه‌نویسی اندروید از این لینک و پیوند(+) استعمال نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
قدم 3: در برنامه‌نویسی اندروید پیشرفت نمائید
بعد بایستی راجع به کیت بسط قابل انعطاف‌افزاری اندروید – یا این که به عبارتی Android SDK – اضافه خاطر بگیرید، ورژن‌های متعدد اندروید را بشناسید، با APIهای RESTful آشنا گردید و با مشابه‌ساز Genymotion تمرین فرمائید. می بایست بیاموزید چطور شایسته ترین تلاش را در نرم افزار‌های اندروید خویش داشته باشید و چطور از کتابخانه‌های مختلف به کارگیری فرمائید. آن گاه میتوانید برای داشتن رزومه توانمند، چند نرم افزار آزمایشی بنویسید؛ همچون نرم افزار ماشین اکانت، یک اپ ذخیره یادداشت (Note) یا این که موردها دیگری از این دست. در‌این راستا شاید این دو فراگیری (+)، (+) نیز بتوانند به شما یاری نمایند.


چاره، به کارگیری از قابل انعطاف افزاری به اسم Super Hide IP میباشد که ip شما‌را تغییر‌و تحول میدهد تا آن وبسایت متوجه نشود که شما از کشور ایران می‌خواهید اپلیکیشن را update یا این که اخذ نمائید. شما می‌توانید با یک ip دیگر به تارنما متصل گردیده و اپلیکیشن خویش را update نمایید، البته گشوده هم قابلیت و امکان داراست در گیر اختلال گردید، چون ممکن میباشد آن وب سایت تا قبل از این کامپیوتر شما‌را با ip کشور ایران شناسایی کرده‌باشد و برنده به update نشوید (توشه نخستین که برنامه را نصب فرمائید در صورتی‌که ip شما مرتبط با کشور ایران باشد دیگر با چند توشه تغییر و تحول ip هم نمی توانید update فرمایید – این را اینجانب به تجربه متوجه شدم البته اطمینان صد در صد ندارم). ولی مجموعاَ اینجانب یک پیشنهاد خیلی بهتر دارم (در هنگام مواجه شدن با این خطاها) و آن این میباشد که شما بسته قابل انعطاف افزاری جامعی که مشتمل بر همگی قابل انعطاف افزارهای ما یحتاج (و اما جدیدترین ورژن آنان) میباشد را دانلود و استعمال فرمائید و دیگر نیازی به طی کردن پروسه گوناگون برای نصب بسته های قابل انعطاف افزاری متفاوت وجود ندارد.

اسم این بسته جامع قابل انعطاف افزاری ، ADT Bundle هست که پیوند اصلی دانلود آن در وب سایت android.com میباشد که متاسفانه به ایرانیان اذن دسترسی نمی دهد، البته ما این بسته قابل انعطاف افزاری را در وبسایت کلیدستان قرار داده ایم تا به راحتی آن را دانلود فرمائید. در صورتی در منوی سمت چپ تارنما در نصیب فراگیری برنامه نویسی اندروید نگاه فرمایید، لینکی به ورقه دانلود آن قرار داده شده‌است.

ولی در شرایطی‌که پافشاری دارید که جدیدترین ورژن را از وبسایت اصلی (developer.android.com) دانلود نمائید، میتوانید نخست با اپلیکیشن Super Hide IP (یا این که برنامه های دیگر برای تغییر‌و تحول ip)، مقدار ip خویش را تغییر تحول بدهید و آن گاه به نشانی تحت رفته و بسته قابل انعطاف افزاری را دانلود کنید :


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۱:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)