مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

تماس صوتی و ویدئویی:

طراحی اپلیکیشن در مشهد  معرفی روشهای کسب درآمد از اپلیکیشن APPNANA
APPNANA یک اپ بسیار جالب و جالب است که درآن قابلیت و امکان درآمدزایی سوای سرمایه و به صورت رایگان موجود است.

پباده سازی نرم افزار در مشهد

در این اپ شما با انجام دادن یکسری از کارها امتیاز جمع آوری می‌کنید و زمانی این امتیازات به میزان کافی رسید می‌توانید آنرا تبدیل به پول کرده و بر حسب نیازتان برداشت نمایید. امتیازات این برنامه NANA نام داراست.بر پایه ی دلار ۱۵۰۰۰ هزار تومان ، هر امتیاز یا NANA نسبتاً مساوی یک تومان میباشد.

شما کافیست این اپلکیشن را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب فرمایید و با زیاد کردن امتیاز خود کسب درآمد فرمائید.

یادآوری :

این برنامه اخیرا تغییراتی داشته میباشد و مانند پیشین امتیاز نمی دهد.

==========================================

لطفا برای اطلاع از آخرین خبرها و جدیدترین روشهای کسب درآمد ، عضو کانال وبسایت دلاری شده یا به برگه پایین رجوع کنید :
⇐ چه‌طور از طریق وبسایت دلاری آغاز به فعالیت و کسب درآمد نمایم ؟

⇐ کسب درآمد دلاری با اپلیکیشن COINNESS

 

این اپ را میتوانید از یکی روشهای زیر دانلود نمائید. اعتنا نمائید که برای نصب و کار با این اپلیکیشن باید از -ف-ی-لتر شکن استفاده نمایید.

دانلود نسخه اندروید از Google Play

دانلود نسخه اندروید از مایکت

دانلود نسخه اندروید از ایران اپس

دانلود نسخه IOS از وب سایت Appnana

پس از دانلود و نصب اپلکیشن را اجرا فرمائید .

 

بعد بر روی Register or Login کلیک فرمائید و در‌این اپلکیشن با به کار گیری از جیمیل خود ثبت نام کنید تا ۱۰۰۰۰ امتیاز بگیرید .

حالا باید امتیازات خود را افزایش دهید .

 

چه طور امتیاز خود را در اپ APPNANA افزایش دهیم ؟
۱- عضویت در این اپلیکیشن که بلافاصله بعداز تکمیل ثبت نام به شما ۱۰۰۰۰ امتیاز می دهد .

۲- انجام آفر های این اپلکیشن ( مانند انجام بازی های جالب و متنوع ، دیدن ویدئو های ویدئویی و تبلیغات و …

۳- معرفی به دوستان عزیز ، که شما میتوانید با وارد کردن کد دوست خود یا دادن کد منحصر تان به دوستان عزیز خود ۲۵۰۰ امتیاز دریافت فرمائید .

۴- به ازای هر وروود به برنامه روزانه ۴۰۰ امتیاز دریافت می‌کنید.

 

همان طور که در چهره می بینید اطراف برنامه سه گزینه اصلی دارد:

Rewards : هنگامی به حد نصاب امتیاز رسیدید ، از این قسمت میتوانید گیفت کارت مورد نظر خود را دریافت نمائید.

Get Nanas : برای کسب امتیازات از این قسمت به کار گیری می‌کنید.

در قسمت (شماره ۱) با وارد کردن کد دوست خود ۲۵۰۰ امتیاز به شما و ۲۵۰۰ امتیاز به دوست شما تعلق میگیرد.برای دریافت کردن این ۲۵۰۰ امتیاز می بایست حداقل ۱۵۰۰۰ امتیاز از گذشته داشته باشید. در قسمت (شماره ۲) با انجام بازی یا دیدن ویدئو یا تبلیغات یا سایر آفرها می توانید امتیاز کسب فرمایید.

 

Invite : جهت معرفی لینک برنامه به دوستان خوب خود. از این قسمت می توانیدلینک نصب برنامه همراه با کد معرف خودتانرا برای دوستانتان ارسال نمایید.

 

 

چه‌طور امتیازات این اپ به پول تبدیل میگردد ؟
شما میتوانید با به کار گیری از امتیازات خود ، گیفت کارت آمازون ، گیفت کارت گوگل پلی ، گیفت کارت آی تونز ، گیفت کارت ایکس باکس ، حواله ی پی پال ،و …. بگیرید . مبالغ گیفت کارت از یک $دلار تا ۱۰۰$ دلار است.

یک گیفت کارت ۱۰۰ دلاری با دلار ۱۵۰۰۰ تومان مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان به فروش می‌رسد.

توجه : برای اینکه بتوانید از وارد کردن کد دوستان خوب خود ۲۵۰۰ امتیاز بگیرید می بایست امتیازتان بالای ۱۵۰۰۰ باشد .

دقت : برای اینکه برای شما آفر های پر امتیاز بیاید آی پی موبایل خود را با به کار گیری از ایــــــــــــن نرم افزار به میهن آلمان یا انگلیس تغییر و تحول دهید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با برداشتن گام‌های اولیه تبدیل یک استارت‌آپ به SMB نقش رهبری شما تغییر می‌کند

طراحی اپلیکیشن در مشهد  وقتی که کسب‌وکار شما با برداشتن قدم‌های نخستین تبدیل یک شروع‌آپ به SMB به انگیزه خویش می رسد، نقش رهبری شما به همپا آن تغییر‌و تحول می کند. در‌این مقاله بعضی از نکاتی که برای سازش و تطبیق و همینطور اشتراک‌گذاری با رهبران خویش نیاز دارید، ارائه میکنیم.

دوره آن فرا رسیده میباشد که یک کارآفرین باشید
فضای ابری و مجازی شمارا توانمند می‌سازد که به آرایه‌ای شگفت‌انگیز از منابع و ابزارها دسترسی داشته باشید و در وقتی کوتاه ایده‌های بسیار خیر و خوبی وارد بازار فرمایید و به مشتریان بالقوه‌ای در عالم دست پیدا فرمایید. سوای صنعتی که در آن کار دارید، شما این مجال را در چنگ دارید که انرژی، پر نمک و عشق و علاقه و اعتماد خویش را برای تولید یک رقابت و شاید یک شرکت غالب، به عمل بگیرید. در طی این مسیر بایستی دقت داشته باشید که‌این مسیر مشابه یک دوی استقامت میباشد و خیر دوی سرعت. صحیح شبیه هنگامی که در یک دوی استقامت در اکنون دویدن میباشید، در طی مسیر قدم‌های متفاوتی را تجربه میکنید که هریک از این قدم‌ها بحران جدیدی را برای شما تحت عنوان یک رهبر نشان میدهد. شاید به روش اغراق آمیزی مشقت بار‌ترین مسائل ادراکی، قدم‌های نخستین تبدیل یک آغاز‌آپ به SMB میباشد. یکی‌از ویژگی ها رهبری که میزان دارایی مهم و بزرگی نیز برای آن محسوب میشد، استعداد بود. ساخت تغییر‌و تحول ممکن میباشد در معنای تغییر‌و تحول استایل و سبک رهبری شما باشد؛ فارغ از این که ایده‌آل و مارک خویش را قربانی نمایید یا این که حتی نقش دیگری را به عهده بگیرید در حالی که رهبری طولانی مقطع شرکت را به دیگرافراد که بضاعت و توان ارائه‌ی آن را دارا‌هستند واگذار فرمائید.

یک کسب‌وکار تازه با خوشبینی و کارایی‌ها و پیگیری‌های موسس آن سازه می گردد. هنگامی که همگی‌ی چیزی که شما دارید، یک ایده ، شاید یک مثال فعالیت اول و حتی یک یا این که دو مشتری باشد و همچنان در اکنون عملکرد برای یافتن رده مطلوب در بازار می‌باشید، شما یک شروع‌آپ می باشید؛ در‌این مرحله، شوق رهبری و اقتدار ایده‌ای چیزی میباشد که تمامی‌ی اشخاص را به هم دارای مسئولیت و گرد یکدیگر توده مینماید. موسسین همینطور بسته به تضارب‌های مستقیمی که در اکثر اوقات جنبه‌های عملیات‌های روزمره دارا هستند، نقش‌های مختلفی بر عهده میگیرند.

بعد از تبدیل شروع آپ به SMB به چه چیزهایی می بایست دقت نمائید؟
با این حالا، هنگامی که شروع‌آپ شما به روش حیرت آوری پهناور شود و قدم‌های نخستین تبدیل یک آغاز‌آپ به SMB را بردارید، به نحوی که دیگر نتوان از به عبارتی راهکار مستمر برای ادامه‌ی مسیر بهره برد، نکته‌ای موجود هست که می بایست به آن دقت کرد. هنگامی که مشتریان شما بیش تر می گردند، به گونه ای که شخصا میتوانید یک مقر وسیع مشتریان را در فضای ابری رهگیری نمائید، یا این که وقتی که شما دارنده یک کسب‌وکار مقیاس پذیر می باشید، کسب‌وکار شما به مرتبه‌ی SMB تبدیل شده‌است.

این قضیه اکثر اوقات مرتبط با وقتی میباشد که خوشبینی سوای محدودیت و قصد به رئیس همگی‌ی بعدها کسب‌وکار قادر است به طور فردی به مسئولیتی برای بنیان گذار و شرکت تبدیل شود. در حال حاضر، شرکت نیبه بسط فرایندها و شیوه‌های قانونی نیاز داراست. این دستور مستلزم رئیس یک نیروی عمل در اکنون رویش میباشد که ممکن میباشد مشتمل بر دفتر ها رویه بدور و حتی پرسنل متحرک باشد. برای بنیان گذاران بخش وسیع و گسترده‌ای از کارها و عملیات‌ها موجود هست که می بایست بخشی تصمیم‌گیری‌ها و عملیات‌های آنان باشند.

در حالی که هیچ وقت نباید روحیه‌ی خوشبینی خویش را از در میان ببرید، در حال حاضر عصر ان فرا رسیده میباشد که اندکی تواضع خویش را بسط بدهید تا جدیت نارس فاز شروع‌آپ را متعادل فرمائید. رهبران همینطور تا قبل از این که به قدری پهناور شوند که بر بازار غلبه نمایند و خواهان تصمیم‌گیری‌های طاقت فرسا باشند، میخواهند که جراحت‌پذیری‌های شرکت را شناسایی نمایند. کاری که شما برای تغییر‌و تحول کسب‌وکار خویش به SMB انجام می‌دهید تا هنگامی که آن را به یک کمپانی و تشکیلات اقتصادی تبپیل نمایید، در برگیرنده‌ی دست‌آوردها و کارایی‌های شما از اکنون تا سال‌های آینده میباشد.

تاثیر تکنولوژی بر روی سرعت قدم‌های نخستین تبدیل یک شروع‌آپ به SMB
تکنولوژی می تواند به شما یاری دهد تا در طول محافظت رویش اثرگذار و خوش‌بینانه تغییرات لازم را اعمال فرمائید. به جهت این که شما نمی‌توانید در تمامی‌ی دوره‌ها با کلیه‌ی اشخاص به طور رو در رو رابطه برقرار نمائید، از شبکه‌های آنلاین به کارگیری نمائید تا خطوط ارتباطات کاری خویش را دربین سازمان و به طور سلسله مراتبی محافظت نمایید. جلسات ویدیو کنفرانس که به کارکنان روش بدور این امگان را میدهد که ببینند و چشم شوند، می تواند به کلیه‌ی اشخاص امداد کد که در کنار یکدیگر فعالیت نمایند.

همینطور درین مرحله استعمال از ابر برای ارزیابی داده‌ها و خریداری نمودن بینش‌ها نیز میتواند به شدت اهمیت داشته باشد. دسترسی به داده ها از روش ابر شما‌را کارکشته می‌سازد که بازار، مجال‌ها و تصمیمات را با اطمینان بیشتری بررسی نمایید. هنگامی که شما توانا به تصمیم‌گیری بر مبنای بینش‌های اطمینان‌بخش و پشتیبانی گردیده با داده ها می‌باشید، درباره با SMB خویش بیش تر عشق و علاقه‌مند خواهید بود.

از دیدگاهی مهم‌خیس، این تحولات مرتبط با هنگامی میباشد که رهبران نیاز داشته باشند که موضع ها بی بینایی و کورکورانه‌ی خویش را شناسایی نمایند. در واقع این فرد شخصی کم یاب میباشد که می تواند تحولی غالب در تبدیل موسس آغاز‌آپ به رئیس اجرایی یک شرکت ساخت نماید. مهارت‌های ما یحتاج تماما گوناگون میباشند. از همین درحال حاضر استارت فرمایید که اشخاصی را به مجموعه رهبری خویش جذب فرمایید که تیزهوش‌خیس از شما باشند، تجارب بیشتری داشته باشند و تا قبل از این نیز درین مدل ا تحولات بازی نقش کرده باشند یا این که حضور داشته باشند.

سود گیری:

ممکن میباشد که انجام این فعالیت سهل و آسان نباشد. در طی این مراحل گیرنده‌ی تمامی‌ی موردها باشید، قادر است عمل دشواری باشد. ولی کاهش واحد سنجش تصمیم‌گیری‌ها در سازمان، اعتماد به اشخاص برای انجام امور و مجموعه رهبری پیشرفته‌تان برای پشتیبانی از شما، مواقعی می باشند که به پیشرفت SMB شما امداد مینمایند. اتخاذ تصمیمات صحیح، به کار گیری از تکنولوژی درست و داشتن صداقت درباره با محدودیت‌هایی که دارید، به سایرین یاری می نماید تا اطمینان نتایج نمایند که شما دارنده یک فرهنگ و تمدن و شرکت میباشید که میتواند برای مدتی طولانی باقی می ماند و به عمل‌های خودش ادامه بدهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۴:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های اندروید کیو (اندروید 10)

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


آپ دیت‌های
پس‌موضوع یک پارچه با اندروید 10 گوگل به بعضی عنصرها سیستم عامل اجازه میدهد به محض فراهم بودن یک به‌روزرسانی، در پس‌مورد آن را اخذ نمایند، به به عبارتی طرز‌ای که بعضی نرم افزار‌های اندرویدی این کار را انجام می دهند . براین اساس آخرین پچ‌های امنیتی، به روز‌های مرتبط با ارتقای اطراف سری، آپ دیت‌های مرتبط با ارتقا پایداری موبایل و دیگر به‌روزرسانی‌های سیستمی فارغ از ایجاد مزاحمت برای کاربر و درپی نیاز به ریبوت کردن دستگاه اخذ خواهند شد .

پباده سازی اپلیکشن در مشهد

این جور از خصوصیت های اندروید کیو برای کاربران خبری دوچندان خرسند‌کننده به حساب می آید . کمپانی‌های تلفن همراه‌ساز، در مقایسه با گوگل در انتشار آپ دیت‌های سیستمی به مراتب ضعیف‌خیس فعالیت میکنند، ولی در حال حاضر، سوای شرکت خالق تلفن همراه، آپ دیت‌های سیستمی در پس‌مورد به طور خود کار دریافت و نصب خواهند شد .

تندرست
دیجیتال و در اختیار گرفتن‌های مرتبط با پدر و مادر از گزاره مهمترین ویژگی های اندروید کیو افزایش قابلیت و امکان‌های مرتبط با محافظت سلامت و تندرستی کاربران می باشد . به عنوان نمونه می‌قدرت به یک ویژگی جدید سیستم استدلال اندروید 10 با اسم Focus Mode اشاره نمود که به شما اجازه میدهد نرم افزار‌های پرت‌کننده حواس را پیدا کرده و نوتیفیکیشن‌های آنان را مادامی که‌این شرایط فعال میباشد، بی‌صدا کنید . براین اساس حین انجام بازی روی موبایل یا درس قرائت، نوتیفیکیشن‌های غیر حیاتی تمرکزتان را از دربین نخواهد برد .

خصوصیت
های اندروید کیو
یکی از دیگر از خصوصیت‌ها کلیدی مرتبط با تندرستی دیجیتال در اندروید کیو Family Link نام دارد . به لطف آن می‌اقتدار برای هر نرم افزار، یک حداکثر مدت مجاز برای به کارگیری معلوم کرد . بعد از آن از سپری شد آن، دیگر نوباوه حاذق به آمدن به نرم افزار خاطره گردیده نخواهد بود .

پیشتر، قابلیت آزمایش ورژن بتای سیستم دلیل تازه معرفی شده فقط برای یوزرها دستگاه‌های خصوصی پیکسل گوگل و سایر کمپانی‌هایی که از اندروید نپخته استعمال میکنند (همچون وان پلاس) قابلیت‌پذیر بود، ولی قرار میباشد سومی نسخه بتای اندروید 10 برای جور‌های بیشتری از سایر موبایل‌سازان در دسترس قرار بگیرد . براین اساس قابلیت ساید بار گذاری کردن نسحه بتای جدید اندروید کیو برای چند تلفن همراه تولید شیائومی، وان پلاس، ایسوس، نوکیا، اوپو، سونی، ال جی، هواوی و دیگر کمپانی‌ها میسر خواهد بود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۶:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین اپلیکشن های کسب کار

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست شایسته ترین ها می‌باشند:
کاریشه
جابزوی
پونیشا
همین سال سال خوبی برای فریلنسرها بود . ارتقاء افراد جویای فعالیت، سبب افزایش رقابت در بین خدمت های «پونیشا» و «کاریشه» شد و همین علتی بود برای آنکه کار هر دو خدمت رونق بگیرد؛ به خصوص پونیشا که با ارائه یک اپلیکیشن پیام رسان جداازهم فاصله اش را همچنان با کاریشه به نه محافظت کرد .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

ولی در کنار خدمت های فریلنسینگ، سال ۹۶ شاهد سرویس های نوظهور و خلاقانه دیگری هم در حوزه کسب و کار بود: خدمت های «کشف استعداد و سوق دهی شغلی» که چالش بیکاری را از ریشه ارزیابی می کردند و تلاش داشتند که اشخاص را به شغل مورد علاقه شان برسانند .

«جابزوی» یکی از این سرویس ها بود که قبلا در یک بازبینی مفصل به آن پرداختیم . ولی اپلیکیشنی که از حیث ما سزاوار قرارگیری در موضع شایسته ترین میباشد، «کارجو پلاس» نام دارد که به عنوان ترکیبی از یک اپلیکیشن کشف استعداد، جهت دهی شغلی و شبکه اجتماعی، راهی پیش پای افراد جویای عمل گذاشت که پیش از استخدام در رتبه اولیه به خودشناسی برسند و با کشف استعدادهای مخفی وارد شغلی شوند که هم آن را دوست دارا‌هستند و هم می‌توانند در آن پیروز باشند .

مذهبی
تعیین
دیجیاتو: قرآن صوتی (خودکار هوشمند همدم)

نرم افزار
های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها می‌باشند:
توکل
نرم
افزار جامع مهدویت قرآن
صوتی بیان معمولا در نرم افزار های مذهبی توقع تغییر و تحول شگرفی را نداریم، البته افزایش کیفیت موضوعی بود که سال جاری در تنی چند از نمونه های ممتاز اپ های این حوزه شاهدش بودیم .

اپلیکیشن «توکل» در روزها محرم با شکستن کلیشه مستمر گل چین کردن روضه خوانی و دعاها (که هر توسعه و گسترش دهنده جدید کاری از پسش بر می‌آید)، روی جنبه فرهنگی و فلسفه قیام عاشورا متمرکز شد و با ارائه کتاب ها و داستان های دارای اعتبار همت کرد که عزاداران حسینی را به آشنایی عمیق تری از فلسفه سوگواری در‌این روز ها برساند .

این مسئله در موضوع «اپلیکیشن جامع مهدویت» هم درست گو بود . با این حال در در میان تمام قابل انعطاف افزارهای مذهبی «مداد هوشمند قرآن (یار)» همچنان یکی‌از بی نقص ترین محصولاتی است که درین حوزه دیده ایم .

قلم هوشمند قرآن (یاروهمدم) صرفا قرآن اندرویدی است که قابلیت تلاوت کلمه و نکته به نکته و کلمه و واژه صحبت خدا به کمک لمس را برای کاربر آماده کرده، و با تنظیمات خوبش برای پخش نشانه‌ها نه صرفا برای اشخاص معمولی بلکه برای حافظان این کتاب آسمانی نیز کاربرد دارد .
به‌روزرسانی های مستمر اپلیکیشن در راستای ثبات رابط کاربری، جستجو گر توسعه یافته و سریع، حجم مناسب و رابط کاربری معمولی و کاربرپسند عارضه ها دیگری هستند که‌این اپلیکیشن را به عنوان بهترین اپ مذهبی اهل ایران در سال ۹۶ تعیین می‌کنیم


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های اندروید کیو (اندروید 10) در کنفرانس گوگل I/O 2019 اعلام شد


آپ تو دیت‌های
پس‌مسئله یک پارچه با اندروید 10 گوگل به بعضا موادسازنده سیستم عامل اجازه میدهد به محض فراهم بودن یک به‌روزرسانی، در پس‌موضوع آن را اخذ نمایند، به به عبارتی نحوه‌ای که بعضی نرم افزار‌های اندرویدی این کار را انجام می دهند . براین اساس آخرین پچ‌های امنیتی، به روز‌های مرتبط با ارتقای اطراف سری، آپ دیت‌های مرتبط با ارتقا پایداری موبایل و دیگر به‌روزرسانی‌های سیستمی بدون تولید مزاحمت برای کاربر و درپی نیاز به ریبوت کردن دستگاه اخذ خواهند شد .

طراحی اپلیکشن در مشهد

این مدل از خصوصیت های اندروید کیو برای کاربران خبری دوچندان ذوق زده‌کننده به حساب می آید . کمپانی‌های تلفن همراه‌ساز، در مقایسه با گوگل در نشر آپ تو دیت‌های سیستمی به مراتب ضعیف‌خیس فعالیت می نمایند، ولی در حال حاضر، بدون شرکت سازنده تلفن همراه، به روز‌های سیستمی در پس‌مورد به طور خود کار دریافت و نصب خواهند شد .

تندرست
دیجیتال و در اختیار گرفتن‌های مرتبط با پدر و مادر از جمله مهم‌ترین ویژگی های اندروید کیو افزایش قابلیت و امکان‌های مرتبط با محافظت تندرست و تندرستی کاربران است . به عنوان نمونه می‌اقتدار به یک ویژگی جدید سیستم استدلال اندروید 10 با اسم Focus Mode اشاره نمود که به شما اجازه میدهد نرم افزار‌های پرت‌کننده حواس را پیدا کرده و نوتیفیکیشن‌های آن‌ها‌را مادامی که‌این حالت فعال میباشد، بی‌صدا نمایید . بنابراین حین انجام بازی روی موبایل یا درس قرائت، نوتیفیکیشن‌های غیر حیاتی تمرکزتان را از میان نخواهد پیروزی .

خصوصیت
های اندروید کیو
یکی از دیگر از خصوصیت‌ها کلیدی مرتبط با تندرستی دیجیتال در اندروید کیو Family Link نام دارد . به لطف آن می‌قدرت برای هر نرم افزار، یک حداکثر زمان مجاز برای به کارگیری معین کرد . آن گاه از سپری شد آن، دیگر بچه حاذق به داخل شدن به نرم افزار خاطره گردیده نخواهد بود .

پیشتر، قابلیت آزمایش ورژن بتای سیستم عامل نو معرفی شده فقط برای یوزرها دستگاه‌های خصوصی پیکسل گوگل و سایر کمپانی‌هایی که از اندروید ناپخته استعمال می نمایند (همچون وان پلاس) قابلیت و امکان‌پذیر بود، البته قرار است سومی نسخه بتای اندروید 10 برای نوع‌های بیشتری از سایر تلفن همراه‌سازان در دسترس قرار بگیرد . بنابراین امکان ساید بار گذاری کردن نسحه بتای جدید اندروید کیو برای چند تلفن همراه ایجاد شیائومی، وان پلاس، ایسوس، نوکیا، اوپو، سونی، ال جی، هواوی و دیگر کمپانی‌ها میسر خواهد بود .


برچسب: طراحی اپلیکشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۶:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی UI اپلیکیشن


Pop   طراحی اپلیکیشن در مشهد
در صورتی‌که برنامه مارول به نظرتان اثرگذار بود اما پیرو طرحی بودید که با دستگاه اندروید شما تطبیق داشته باشد برنامه pop چیزی میباشد که پیرو آن می باشید .پاپ شایسته ترین نرم افزار برای مثال سازی روی تلفن همراه های یار و همدم و تبدیل طرح ها از کاغذ به طور دیجیتال میباشد .

این نرم افزار از فرمت هایی چون BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF و PSD فوتوشاپ پشتیبانی می‌کند . همینطور از از افکت ها و هنرها ی متفاوت در مورد ی اختلاط رنگ ها و برنامه کودکان هایی برای دیزاین ها اینترنت هم بهرمند میباشد .به امداد این نرم افزار می توانید لوگو، بنر، دکمه و …را پباده سازی فرمائید .این اپلیکیشن ابزارهای نوشته ابزارهای ۳ بعدی، گرادیان و… را دارا می‌باشد .با استفاده از این نرم افزار میتوانید به کاهش نویز، صاف کردن گوشه ها و … بپردازید .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

Proto .io
این نرم افزار محیط فارغ از نیاز به برنامه نویسی است و با به کارگیری از آن می‌توانید نمونه های اولیه جذابی تولید نمایید که فراوان مشابه برنامه های تلفن همراه باشند . همینطور با استفاده از می‌توانید نمونه نخستین خویش را در درستگاههای متفاوت تست فرمائید . Proto .io دارای خصوصیت هایی مثل کتابخانه های تطبیقی و بعضا خصوصیت های جالب Dropbox و . . . را نیز دارا است .

 

Uxpin
این ابزار یک ابزار فوق العاده و مضاعف عمل آمد هست که به شما اجازه می‌دهد تا با استعمال از مدل ها و ابزار های از پیش تشکیل شده جور پباده سازی خویش هر چه خوب خیس پباده سازی نمائید .این ابزار دارنده کتابخانه ای بی نقص از UI های گوناگون میباشد که به کاربران یاری می‌کند تا طرحی کامل طراحی کنند . یکی دیگر از قابلیت های این ابزار وجود ابزار های رنگی که باعث می‌شود شما بتوانید طرح های خویش را رنگی و حقیقی وواقعی تر طرحی فرمایید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۰:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نحوه به دست آوردن دیتا بیس در اندروید


تاکید می‌کنم به کار گیری از این ابزار در‌این مبحث آموزشی تنها برای آشنایی با دیتابیس و دستورات SQL و اطمینان از درستی دستوراتی که سازه به نیازمان می نویسیم بوده و قرار نیست ما دیتابیس خروجی این ابزار را به پروژه اندرویدی خویش منتقل کنیم .
اینجانب SQLiteStudio را دانلود و از حالت فشرده خارج کردم . بر بر خلاف بقیه ابزارها، SQLiteStudio نیاز به نصب ندارد و و از مدل Portable میباشد . کافیست SQLiteStudio .exe را اجرا نمائید . چنانچه مثل من به منزه بودن دسکتاپ خویش اهمیت می دهید و رغبت دارید دسترسی پرسرعت بدین نرم افزار داشته باشید خوب خیس میباشد فایل مرتبط با این اپلیکیشن را در یک درایو قرار داده و فقط از پوشه SQLiteStudio .exe یک Shortcut ساخته و به دسکتاپ انتقال دهید .
یاد آوری  طراحی اپلیکیشن در مشهد
: امیدوارم این ابزار مدیر دیتابیس در محیط دسکتاپ را با برنامه های مدیریت دیتابیس (DBMS) اشتباه نگیرید! SQLiteStudio را باز می‌کنم .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

SQLStudio

او‌لین
قدم ایجاد یک دیتابیس تازه میباشد که در منوی Database و آیتم add a new database قابل دسترسی میباشد:
ساخت
دیتابیس
تولید
دیتابیس
قسمت Database type مرتبط با نسخه SQLite بوده که در بازه زمانی نگارش این فراگیری نسخه ۳ به طور پیش فرض گزینش شده و نیازی به تغییر ندارد .
در نصیب File روی مورد + کلیک کرده و در مسیر مدنظر خویش، نامی دلخواه برای فولدر دیتابیس گزینش می‌کنیم:
نام
دیتابیس
نام  
دیتابیس
دیتابیس با اسم mydb و پسوند .db مهیا ایجاد میباشد .
OK میکنم:
دیتابیس
SQLite
دیتابیس ساخت شده به لیست Databases بیش تر شد . با باز کردن دیتابیس mydb آیتم Tables (جدول ها) دیده می شود . در یک دیتابیس به هر تعداد لازم می اقتدار جداول مجزا ساخت نمود . یک جدول جدید میسازم .
ساخت جدول از دو طریق ممکن میباشد: نخستین:
راست کلیک روی Tables و گزینه Create a Table
طولانی تر
کردن جدول جدید به دیتابیس
دوم:
آیکون جدول
طولانی تر
کردن جدول نو به دیتابیس
طولانی تر
کردن جدول جدید به دیتابیس
در قسمت Table name یک نام برای جدول انتخاب میکنیم . من نام tbl_info را وارد کردم . گذشته از ایجاد جدول دستکم یک ردیف بایستی به جدول طولانی تر کنیم . ساختار دیتابیس و جدول را همین ردیف ها تشکیل می‌دهند . عموما برای هر ستون از داده ها یک شناسه (ID) اختصاص می‌دهیم که‌این شناسه به صورت افزایشی و غیر قابل تکرار می‌باشد .
با زدن آیتم Add column پنجره ای باز میشود که مختصات ردیف را می بایست وارد کنیم:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ورژن نهم اندروید


نسخه نهم اندروید که طبق سنت نامگذاری گوگل، پای (Pie) اسم گرفته میباشد، بالاخره در نیمه مرداد به‌فیس رسمی به وسیله گوگل برای گوشی‌های پیکسل این شرکت عرضه شد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
این دستپخت گوگل که کاربران زیادی در سراسر عالم دیده انتظارش بودند، ویژگی‌های جدید و جالبی دارد که هر کدام مزه خاصی به این سیستم‌ادله دوست داستنی می‌دهند . از ویژگی‌های ظاهری دیدنی در رابط کاربری گرفته تا قابلیت‌های فنی که با دیدی آینده‌نگرانه، تجربه کاربری متفاوتی را برای یوزرها رقم می‌زند . با ما یار باشید تا نگاهی کنیم به مهم ترین قابلیت‌های اندروید پای .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد 
قدرت گرفته از هوش مصنوعی به عبارتی‌طور که از کنفرانس‌های اخیر گوگل هم برمی‌آمد، این شرکت اکانت ویژه‌ای برای هوش مصنوعی در سرویس‌هایش باز کرده و در اندروید «پای» ویژگی‌های مختلفی بر پایه هوش مصنوعی شکل گرفته‌اند . این قابلیت‌ها ولی اکثر در راستای بهبود کلی سیستم‌استدلال میباشند، براین پایه توقع نداشته باشید نحوه استعمال شما از موبایل را خیلی تغییر تحول دهند .


فعالیت‌های اپ (App Actions) نام یک عدد از این ویژگی‌هاست که در نصیب فهرست اپ‌ها قرار گرفته و براساس عادات شما در به کارگیری از قابل انعطاف‌افزارها، فعالیت‌هایی را به شما توصیه مینماید . مثلا در صورتی‌که هر روز راز ساعت خاصی به مادرتان زنگ می‌زنید، دکمه‌ای برای تماس مستقیم با وی در کنار اپ‌هایتان خواهید مشاهده کرد . یا این که وقتی که هدفونتان را به موبایل متصل می‌کنید، این ویژگی ممکن می باشد یک لینک و پیوند سریع به فهرست نوا‌هایی که آخری بار گوش می‌کردید سناریو دهد .


قابلیت و امکان دیگر، برش‌ها (Slices) نام داراست که به توسعه و گسترش‌دهندگان اذن می‌دهد فعالیت‌های مفیدی را به برنامه‌هایشان بیفزایند . برای نمونه، یک قابل انعطاف‌افزار درخواست ماشین کرایه ای میتواند کار درخواست را به‌چهره مستقل ارائه کند تا کاربر بتواند سوای گشوده کردن برنامه، این فعالیت را انجام دهد . اما قابلیت «برش‌ها» در ورژن هم اکنون حاضر اندروید پای نمی باشد و بایستی برای دریافت آن تا فصل‌پاییز شکیبایی کرد . دیگر امکانات هوشمند اندروید9 هم عمده در پس‌زمینه، ولی کاربردی میباشند .


نوروروشنایی تطبیقی (Adaptive Brightness)، نوروروشنایی و روشنایی خودکار را ترقی می دهد و با یادگیری شیوه تهیه و تنظیم فروغ و روشنایی بوسیله به کارگیری کننده در محیط‌های متعدد، آن را بر اساس این ترجیحات تنظیم می نماید . همین‌طور قابلیت و امکان «باتری تطبیقی» که خاطره می گیرد چه اپ‌ها و سرویس‌هایی برای شما اهمیت دارد تا به آنان اذن مصرف بیشتر باتری را بدهد و مصرف سایر اپ‌های با اهمیت پایین‌خیس را کاهش می دهد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۷:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۸ ابزار کاربردی در مدیریت اینستاگرام


۸ ابزار کاربردی در مدیریت اینستاگرام مدیر اینستاگرام امروزه اینستاگرام، با میلیون ها به کارگیری کننده از سراسر دنیا، رسانه ای زیاد موءثر برای هدف ها تجاری و بازاریابی میباشد . رئیس با صرفه و حرفه ای ورقه اینستاگرام میتواند یکی از کارداران رویش مارک و کسب و کار شما باشد . برای دستیابی به این انگیزه، بایستی از قابل انعطاف افزارهای جانبی و ابزار های اینستاگرام استفاده فرمایید . در این نصیب از گروه فراگیری های مارکت پیما چندین از ابزارهای موءثر و کاربردی برای بازاریابی و رئیس اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد . در فیس نیاز به ادمین برای مدیریت اینستاگرام، با ما تماس بگیرید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
رئیس اینستاگرام Link tree اینستاگرام به شما اجازه می دهد که صرفا نشانی یک اینترنت وبسایت را در نصیب Bio ورقه خویش وارد نمائید . این گزینه برای برخی یوزرها محدودیت هایی ایجاد می‌کند . ممکن می باشد شما بخواهید ادرس اینترنت وبسایت ، وب لاگ و شبکه تلگرام خویش را هم را به کاربران نشان بدهید . اپلیکیشن link tree این امکان را فراهم می کند تا در نصیب bio بتوانید یکسری لینک و پیوند را تثبیت کرده و بازدیدکنندگان صفحه خویش را به این نشانی ها ساماندهی فرمایید . با این روش بک لینک و پیوند های ارزشمندی هم برای سایت خویش ایجاد کرده اید .
Later gramme با به کارگیری نرم افزار later می توانید برای ارسال پست های جدید در آینده برنامه ریزی فرمائید . این اپلیکیشن برای کاربرانی که مدیریت اینستاگرام یکسری اکانت را به عهده دارا هستند، میتواند دوچندان مفید باشد . میتوانید عکس ها و ویدیو های زمینه نظرتان را وارد لیست برنامه کرده و نرم افزار طبق برهه زمانی بندی دلخواه شما آنان را در اینستاگرام منتشر می کند .

 


Hoot Suit به وسیله اپلیکیشن hoot suit می توانید به سادگی به مدیر اینستاگرام خویش بپردازید . قابلیت پست تصاویر بر اساس بازه زمانی بندی دلخواه شما، فعالیت با اکانت های پنج شبکه اجتماعی، سناریو داده ها اکانت ها در قالب نمودار، سناریو یوزرها مبنی بر هشتگ، کلمه و کلمه مهم و وضعیت جغرافیایی از قابلیت و امکان های این اپلیکیشن می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۵:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن اینستاگرام چگونه است

انقلاب توجه داشته باشید، همان گونه که گوگل اطلاعات را در اختیار همگان می‌گذارد، نرم افزار اینستاگرام نیز با تصاویر و خاطراتمان چنین‌کاری انجام می دهد .
در راستی ما با اپلیکیشنی رو‌به‌رو هستیم که با آن می توانیم خاطراتمان را مرور کرده و تغییرات را در خودمان شم کنیم، همینطور درصورتی که از تصاویری خاطرات بدی دارید براحتی کارکشته می باشید آنها را حذف کنید . طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی
اپلیکیشن در مشهد اپلیکیشن اینستاگرام این اطمینان را به همگان داده که می‌توانیم از گوگل بعنوان یک پلتفرم جهت ذخیره تصاویر برای جهانیان به کارگیری کنیم . از کاوش کردن یک هشتگ برای مواد غذایی inspo، ایده‌های تناسب اندام و تشکیل یادگرفتن گرفته؛ تا قضیه ها و امکانات دیگری که پایانی ندارند .
نکته قابل دقت این هست که ما بجای داشتن یک ورقه پُر از لینکِ تولید ها و اطلاعاتمان، یک صفحه پُر از تصویر داریم که در چنین وضعیتی، با این تعداد از شبکه‌های اجتماعی، تصاویر، جذاب‌تر بوده و لحاظ مخاطبین را بخش اعظم نسبت بخود جلب خواهد کرد .
اپلیکیشن اینستاگرام رقابت ویژگی‌هایی همچون ویدیو‌های Live و Swipe Up و همینطور تصاویری که ناپدید می‌شوند؛ سبب شدند تا اینستاگرام بتواند از Snap Chat سبقت گرفته و بعنوان بهترین اپلیکیشن اشتراک‌گذاری تصاویر معرفی گردد .
اضطراری بذکر است، اینستاگرام در ماه ژوئن اعلام کرد که بیش از 250 میلیون کاربر هرروزه درحال تولید استوری میباشند و این درحالیست که یوزرها روزانه که در Snap Chat حضور دارند؛ تا نقطه پایان ماه مِی 160 میلیون نفر بوده است، این قضیه بتنهایی بیان‌کننده خیلی از موضوعات خواهد بود .
بنظر می‌رسد که قابل انعطاف افزار اینستاگرام توانسته تا انقلابی را در موضوع اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئو‌های کاربران در فضای مجازی ایجاد کند .
اینستاگرام آموخته که چگونه به تمام کاربران، مصرف‌کنندگان و حتی کسب‌و‌کارها سرویس کرده و نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها، ویژگی‌ها و امکانات بهتری را جهت حفظ مخاطبان خویش طراحی نماید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)