مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

حوصله فرمایید و روی شیء قابل قبولی تمرکز فرمایید


9>>> حوصله فرمایید و روی شیء قابل قبولی تمرکز فرمایید
دوربین تلفن همراه برای آن‌که بتواند عکس صدق بگیرید، نخست بایستی به صحت روی یک شی فوکوس نماید. دوربین اضافه تلفن همراه‌های اندرویدی بعداز فشار دکمه 1 الی 2 ثانیه شکیبایی مینمایند تا فوکوس نمایند. به این ترتیب نباید فورا بعد از اجرای برنامه استارت به عکس‌برداری فرمایید. علاوه بر این، می بایست به طور دستی به دوربین بگویید که فوکوس روی چه حوزه‌‌ای از یک چشم انداز می بایست قرار داشته باشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
دوربین موبایل قادر است به طور اتومات روی فیس‌ها تمرکز نماید، البته بایستی به طور دستی تمرکز روی شی ءها را تهیه و تنظیم فرمایید. برای این‌عمل، روی یک شی که میخواهید از آن عکس‌برداری نمایید تمرکز نمائید، کاغذ‌اکران را لمس فرمائید و آن‌گاه فریم فوکوس را تکان دهید. این فعالیت سبب ساز می شود تا عکس‌هایی با کیفیت عالی و سوای اثر تاری گرفته شوند.

10>>> برنامه پیش‌فرض دوربین را جایگزین نمائید
برنامه پیش‌فرض دوربین تلفن همراه‌های اندرویدی کارایی خیر و خوبی دارااست، ولی آیتم‌های دیدنی‌تری نیز موجود هست. Open Camera که فهرستی بی نقص از خصوصیت‌ها را ارائه می کند یا این که Selfiegenic که برای عاشقان سلفی تنظیم گردیده‌اند مورد‌های نیکی می‌باشند.

11>>> افکت پولاریزه به عکس‌های خویش بیشتر نمائید


در شرایطی که عینک آفتابی پولاریزه دارید در حین عکس‌برداری از عینک خویش استعمال فرمایید تا افکت پولاریزه به عکس طولانی تر شود. عکسی که این چنین گرفته می گردد با عمق بیشتری گرفته خواهد شد. کافی میباشد عینک آفتابی را مقابل لنز دوربین قرار دهید و از چشم انداز موردنظر عکس‌برداری نمایید. اما بهتر میباشد برای مکان‌هایی که پر‌نور می‌باشند و ترجیحا در زمان روز و در فضای گشوده از این تکنیک به کارگیری نمائید. در شرایطی که عینک آفتابی ندارید، هنوز هم می توانید از این تکنیک با استعمال از فیلترهای پولاریزه به کار گیری فرمائید.

12>>> با قطره آب عکس‌های ماکرو بگیرید


مسلما تصاویری را مشاهده کرده‌اید که پهناور‌نمایی متعددی در آن ها اعمال گردیده تا یک شی یا این که حشره‌ای که در تصویر جای‌دارد با عمق زیاد و وضوح بالا نشان داده شود و تصویر پیرامون آن جسم تار باشند. این تکنیک به‌اسم عکاسی ماکرو پر اسم و رسم میباشد و معمولا به لنز مخصوص خاصی نیاز دارااست. با این وجود‌، برای عکاسی ماکرو می توانید از آب تحت عنوان یک لنز ماکرو به کارگیری فرمائید. برای این فعالیت کافی میباشد یک قطره آب روی انگشت خویش قرار دهید و آن‌را روی دوربین تلفن همراه اندرویدی قرار دهید. اعتنا فرمائید که نباید آب متعددی روی لنز دوربین قرار دهید، در حال حاضر میتوانید به طور نمای بسته از هر جسمی عکس‌برداری فرمایید. لنز دوربین تلفن همراه‌های ‌اندرویدی به صورت قابل قبولی روی تلفن همراه قرار گرفته میباشد و نباید یک قطره آب اختلال خاصی برای تلفن همراه ساخت نماید، البته در صورتی‌که بلندگو یا این که میکروفون در حوالی لنز دوربین جای دارد، پیش از تست این طریق آنان‌را با یک نوار بپوشانید. چنانچه تجربه‌ای در این باره ندارید، پیش از تست این طریق از یک متخصص درخواست یاری فرمایید.

صحبت پایان
در‌این نوشته‌ی علمی عملکرد کردیم بعضی نکات و ترفندهای موثر دوربین تلفن همراه‌های اندرویدی را به شما معرفی کنیم. ترفندهایی که امداد می نمایند تصاویر بهتری با تلفن همراه اندرویدی تنظیم نمائید. به‌طور نمونه، مشاهده اشعه مادون قرمز‌رنگ و استعمال از تلسکوپ برای وسیع‌نمایی جزء ترفندهای جذاب اعتنا می‌باشند.
ما در‌این نوشته‌ی علمی به معرفی قابل انعطاف‌افزارهایی که برای دوربین‌های موبایل منتشر گردیده‌اند، اشاره‌ای نکردیم، چون هرکدام از آنها امکان‌های یگانه خویش را دارا هستند که قابلیت و امکان پرداختن به ریزه کاری این برنامه‌ها در اینجا نیست. ولی همین 12 تکنیک کاربردی امداد می کنند از دوربین موبایل به شایسته ترین صورت به کار گیری فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گویش برنامه‌نویسی


وب جای جنجال میباشد و بعضی اوقات منابع قابل قبولی که را در جستجویش هستیم در آن نمی‌یابیم. براین اساس یادگیری یک گویش برنامه‌نویسی نو ممکن میباشد عمل دشواری باشد. در‌این حالت، اکثر وقت ها یادگیرندگان تسلیم می گردند و یا این که زمینه دیگری را تعیین مینمایند. براین اساس می بایست تأکید کنیم که‌این محرمانه مطالب راهنما تنهاً یک نوشته بی آلایش درخصوص یادگرفتن پایتون وجود ندارد که به فراوانی در وب یافت می شود. شما درین خصوصی آبادی‌گانه از مطالب آموزشی، 10 نرم افزار حقیقی پایتون می‌سازید و در‌این مسیر ابزارهای مهم و ضروری دیگر برای ارتقای مهارت‌های پایتون در مسیر یادگیری دانش داده را فرا میگیرید. اولیه بخش از این محرمانه مطالب به فراگیری تولید نرم افزار دیکشنری اختصاص داراست.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

اکثر اوقات اشخاص این نکته را ادراک نمی کنند که یادگیری یک گویش برنامه‌نویسی اهمیت بالایی دارااست. اصلا مهم نیست که‌این عمل تا چه حد مشقت بار به حیث میرسد، شما بالاخره می بایست از یک جایی استارت فرمایید. براین اساس در صورتیکه هیچ تجربه عملی از برنامه‌نویسی با به کارگیری از پایتون ندارید، نباید نگران باشید، زیرا در‌حالتی که فقطً یک شناخت مقدماتی با پایتون داشته باشید، میتوانید آغاز به مطالعه این راهنما بکنید.


نرم افزار دیکشنری
اولیه اپلیکیشنی که قرار میباشد درین محرمانه راهنماهای پایتون بنویسیم یک دیکشنری میباشد. این دیکشنری از دسته تعاملی میباشد. شاید این عمل به لحاظ بی آلایش بیاید؛ البته یک مسافرت هزاران کیلومتری هم از قدم ابتدا ابتدا میگردد، به این ترتیب درین نوشته اولی قدم خویش را برمی‌داریم. اینک سؤال این میباشد که‌این دیکشنری چه فعالیت خواهد کرد؟ دیکشنری ما چنان که انتظار می‌رود تمجید یک واژه و کلمه را که استفاده کننده وارد نموده است برگشت می دهد. افزون بر آن در حالتی‌که استفاده کننده هنگام وارد کردن واژه و کلمه‌های متبوع خویش، خطا املایی داشته باشد، برنامه ما نزدیک‌ترین واژه را بابیان «آیا منظورتان این بود؟» (did you mean this instead) سفارش میکند و در شرایطی که واژه و کلمه‌ای بیشتراز یک تمجید داشته باشید، تمامی آنان‌را بازیابی می‌نماید. شاید ایجاد این نرم افزار در حال حاضر دیگر به نظرتان معمولی نیاید. در هر درحال حاضر با ما یاور باشید.

دقت فرمایید که انگیزه ما در‌این نوشته آن میباشد که علاوه بر یادگیری شیوه ایجاد نرم افزار، با نحوه کدنویسی نیز آشنا شویم، زیرا کد پاک بسیار دارای اهمیت میباشد.

قدم 1: داده‌ها
برای این که بدانید دیکشنری به چه شکل فعالیت خواهد کرد، می بایست بدانید که از چه داده‌هایی برای اجرای اعمال فوق‌الذکر به کارگیری می‌نماید. داده‌ها درین نرم افزار در قالب JSON میباشند. چنانچه از پیشین JSON را می شناسید، می توانید تعدادی خط آینده را رد فرمائید و به ادامه مطالعه این راهنما بپردازید. با این درحال حاضر در‌حالتی که اولیه باری میباشد که واژه و کلمه JSON را می‌شنوید و یا این که به مقداری یاد‌آوری داده ها نیاز دارید، میتوانید به‌دنبال مثال‌ای از قالب JSON را ملاحظه کنید:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۹:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار ها تحت عنوان ابزار تبلیغاتی


نرم افزار ها تحت عنوان ابزار تبلیغاتی

وبسایت یک ابزار حیاتی برای تبلیغ تولیدات و سرویس ها شما میباشد، اما از سوی دیگر تعداد اشخاصی که از گوشی به کارگیری مینمایند نیز هر روزه در هم اکنون ارتقا میباشد و اکثر آن ها از روش تلفن همراه های هوشمند و بقیه ابزارها به وب دسترسی دارا‌هستند. امروزه اکثر وقت ها کارها روزانه مانند تجارت و بازرگانی و یا این که پرداخت ها بوسیله تلفن همراه ها انجام می‌شود و به لحاظ می‌رسد که در آینده اکثری از شغل های محاسباتی نیز بوسیله آن ها انجام پذیرد. گسترش و تبلیغ نرم افزار گوشی بین یوزرها برای پیشبرد کسب و فعالیت شما بسیار موءثر میباشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

کسب درآمد از روش نرم افزار

بعضی از صنعت های از تولید و بسط نرم افزار ها برای کسب و عمل خویش امتناع می ورزند، به دلیل آن که به تصور آن‌ها هزینه ای که بایستی در عوض این فعالیت متقبل شوند اضافه از میزان دارایی آنان میباشد. فارغ از شک وتردید بعضی اوقات تولید نرم افزار تلفن همراه تبدیل به امری بسیار لبریز هزینه می‌گردد، البته این برهان توجیه کننده و کفاف نمیدهد. بسنده کردن به یک نرم افزار معمولی با اجتناب از زواید غیر ضروری موجب کاهش هزینه ها میشود، علاوه بر این شما می‌توانید با طرح ریزی ظریف گذشته از آغاز مراحل بسط نرم افزار هزینه ها را به صورت دیده گیری کاهش دهید. لوگو، تصاویر و محتوای نرم افزار را پباده سازی فرمایید و بعداز اینکه شغل های مقدماتی و اساس انجام شد، با استخدام یک کارشناس در باب توسعه و گسترش نرم افزار، آغاز به تولید و پیاده سازی آن فرمائید.

بعداز اینکه فعالیت ایجاد نرم افزار به اتمام رسید، درحال حاضر میتوانید به فکر در رابطه کسب درآمد از آن بپردازید و از فوت‌و‌فن درآمدزایی در دسترس مانند تبلیغات باطن طرحی، استعمال کنید.

دستیابی به مشتریان طولانی تر

توسعه و گسترش یک نرم افزار گوشی در مقایسه با تارنما موجب جذب مشتریان بیشتری میشود. امروزه جستجوی تلفن همراه مخصوصا در میان قشر برنا بسیار رایج گردیده. مشتریان کنونی با کلام از شما با عزیزان خویش موجب توسعه و گسترش کسب و عمل شما گشته و از این شیوه اشخاص و مشتریان نو، شمارا با یک جستجوی بی آلایش مییابند. علاوه بر این ترکیب نرم افزار به شبکه های عمومی سبب ساز توسعه دامنه و موفقیت کاری شما می شود.

تولیدها و سرویس ها خویش را به اکران بگذارید

شما میتوانید از نرم افزار تحت عنوان ابزاری برای اکران تولیدها و سرویس ها خویش استعمال نمایید. کاربرانی که نرم افزار شما‌را مشاهده می نمایند در آینده به نرم افزار شما دسترسی خواهند داشت. هر توشه با ارائه یک جنس نو شما میتوانید نرم افزار را نیز آپ تو دیت رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خویش را تشویق به به کارگیری از نرم افزار و تعریف‌و‌تمجید آن فرمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های مناسب برای اندروید


6- Citrix Share File Business

شایسته ترین خدمت های امن رئیس ارسال داده ها صرفا برای ارسال پوشه های با حجم بالا از روش دسکتاپ درست شده اند؛ البته با Citrix ShareFile Business میتوانید از روش موبایل های هوشمند اندروید، اپل، بلک بری و ویندوزفون خویش پوشه هایتان را به اشتراک بگذارید. این نرم افزار برای مدیران قابلیت و امکان خیلی خیر و خوبی در در اختیار گرفتن همت دستگاه داراست و اذن می‌دهد در رخ نیاز، IT دستگاه را فورا از فعالیت بیندازد و خاطر ی آن را تمیز نماید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

7- SurveyMonkey

مطلع بودن از نظرها مشتری ها یا این که کارمندان حتی برای پهناور ترین موسسه ها هم ضروری میباشد. شایسته ترین ابزارهای نظرسنجی آنلاین به شما اذن میدهند تا از روش موبایل یاروهمدم خویش نظرسنجی ها را بسازید یا این که در آنها کمپانی نمائید. SurveyMonkey اذن ی ایجاد، ارسال و محاسبه نظرسنجی ها به صورت بی واسطه از تلفن همراه اندروید یا این که iOS را برای شما آماده می‌کند.

8- HappyFox

مشتری های شما فقط در ساعتها اداری خرید نمیکنند. درنتیجه مهم میباشد که بخش سرویس ها مشتریان شما مدام گوش به زنگ باشد تا بتواند به درخواست های مشتریان در هر زمانه جواب دهد. HappyFox به کارکنان شما اذن میدهد فارغ از نیاز به رایانه شان به تماس ها جواب دهند، داده ها ویژه ی مشتریان را کاوش نمایند و درخواست ها را حل و فصل نمایند. HappyFox یک رابط کاربری بدیهی و آراسته و سازگار شونده دارااست که سرویس ها روش بدور برای مشتریان را به فعالیت بسیار معمولی ای تبدیل می‌کند.

9- Zoho Docs Standard

خدمت های مدیر ورقه ها به شما اذن می‌دهند تا از روش دستگاه های اندروید یا این که iOS و دسکتاپ فولدر ها را بسازید، به اشتراک بگذارید و ارسال فرمایید. شما همین طور می‌توانید در ایجاد مدارک همیاری نمایید و دسترسی اشخاص به آن‌ها‌را محدود فرمایید. با Zoho Docs می‌توانید فولدر های اشتراکی بسازید، سوای اتصال به وب به پوشه ها دسترسی داشته باشید و یوزرها فرنگی را برای همیاری دعوت نمایید. این برنامه یک کدام از شایسته ترین نرم افزار در کسب و کارهایی میباشد که با فضای مجازی سروکار دارا هستند.

10- MailChimp

بازاریابی از روش نشانی اینترنتی یک شغل تمام وقت میباشد. شما می بایست 7 روز هفته به صورت 24 ساعته به‌این عمل درگیر باشید. ابزارهایی مانند MailChimp این قابلیت و امکان را مهیا مینمایند تا از روش موبایل همپا خویش کمپین ها را به وجود آورید. با صرفا یکسری ضربه می‌توانید کمپین مشابهی را که می خواستید با دسکتاپ خویش بسازید با تلفن همراه هم پا خویش فعال‌سازی نمایید. حتی میتوانید با تلفن همراه خویش مراحل پیشرفت کمپین را ذیل لحاظ داشته باشید، پروفایل اعضاوجوارح را بازنویسی فرمائید و گزارش های یکسری متغیره را اجرا فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ای او اس بهتر است یا اندروید


قطعا در صورتی با هر دو سیستم‌ادله اندروید و آی‌اواس عمل کرده باشید، این قضیه را می دانید که پرچمداران مجهز به‌این دو سیستم‌استدلال رقابت کتف‌به‌کتف‌ای در زمینه ی گیم دارا‌هستند. با این وجود نباید فراموش کنیم که هنوز هم بعضی از بازی‌های موبایلی نخست برای آی‌اواس و آنگاه برای اندروید عرضه می گردند. ولی طی یکسری سال قبلی سرعت تکثیر ورژن‌های اندرویدی و آی‌اواس بازی‌ها بسیار کاهش پیدا کرده و در برخی موردها نیز هم‌زمان انجام یافته میباشد. هر دو سیستم‌دلیل تیتر منحصر ویژه‌ی خویش را هم دارا‌هستند. پس در اینجا فرقی نمی‌نماید که سیستم‌دلیل شما چه باشد. در حالتی‌که کیفیت عالی و سرعت اجرا برایتان مهم میباشد می بایست اشاره کنیم که گشوده هم آی‌اواس به جهت باصرفه بودن طاقت فرسا‌افزار و قابل انعطاف‌افزار مدام در بخش گیم میان اشخاص، محبوبیت بالایی داشته، البته اندروید ۷.۰ نوقا هم چیزی از این بابت نادر ندارد و هر دو پلتفرم سبک‌های پردازش گرافیکی مخصوصی را ارائه می نمایند تا کیفیت آخرین بازی‌ها و گرافیک‌ها خیره‌کننده‌خیس شود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در آی‌اواس متال را داریم که منجر میشود گرافیک در بازی‌های موبایلی این سیستم‌ادله بسیار عالی به‌حیث رسد. از طرف دیگر اندروید نیز با معرفی ولکان قدم مهم و بزرگی در ارائه‌ی تجربه‌ی گرافیکی بهتر برداشته و در شرایطی که یک بازی مثل آسفالت اکستریم را روی آیفون ۷ یا این که گلکسی اس ۷ اجرا فرمایید فرق چندانی در بین آن ها مشاهده نخواهید کرد.

پس مهمترین نکته برای گزینش یک سیستم‌دلیل از حیث یک گیمر موبایلی، تیتر منحصربه‌فرد هر سیستم‌دلیل میباشد. در فیض بایستی ملاحظه کنید که آیا بازی‌های منحصربه‌فرد هر سیستم‌دلیل برای شما حق تقدم متعددی دارا‌هستند یا این که خیر و بر همین اصل یک تیک سبز به نفع اندروید یا این که آی‌اواس بزنید. در صورتی بازی‌های مخصوص برایتان چندان اهمیت ندارد نیز کلا بی‌خاطر این سوال گردید و امتیاز این سوال را ممتنع در حیث بگیرید.

آیا به رئیس پوشه رشته‌ای نیاز دارید؟


مدیر راحت پوشه‌ها یک کدام از مهم ترین گرفتاری‌های اکثری از یوزرها تلفن همراه‌های هوشمند میباشد. رمز راست بگوییم که اندروید مدیر فولدر را بسیار راحت کرده و شما می توانید نسبتاً تمام فولدر‌های مو جود روی خاطر‌ی دستگاه‌های اندرویدی را به‌راحتی مدیر فرمایید. البته در طرف دیگر آی‌اواس در موقعیت پیش‌فرض (جیلبریک نشده) بخش مشخصی را برای رئیس فولدر‌ها در دست یوزرها قرار نمی‌دهد. شاید در حال حاضر بگویید آی‌اواس نیز نرم افزار‌ها و شیوه‌های یگانه خویش را برای رئیس پوشه ارائه می دهد و این صحبت تا حدودی هم صراحت دارد. ولی در شرایطی که منصفانه بخواهیم به زمینه نگاه کنیم، اندروید از نگاه ارائه‌ی امکان‌ها مدام همت بهتری داشته و اساسا فردی‌سازی در‌این سیستم‌ادله یکی‌از مهمترین خصوصیت‌ها به حساب می آید. شما با خرید هر دستگاهی که سیستم‌ادله اندروید را اجرا مینماید، یک نرم افزار مدیر پوشه پیش‌فرض نیز در دست خواهید داشت که با به کار گیری از آن می توانید به راحتی شغل های مختلفی روی پوشه‌ها و فولدر‌های جانور روی خاطر‌ی ذخیره‌سازی داشته باشید.

در‌این بخش بد وجود ندارد به یاد جانبی هم اشاره کنیم؛ آیا قابلیت و امکان استعمال از خاطر‌ی جانبی برای‌تان اهمیت دارااست؟ بدون شک هیچ‌کس از این خصوصیت بدش نمی‌آید، اما مشاجره اینجاست که‌این مشخصه تا چه حد برای شما مهم باشد. با خرید محصول ها مجهر به آی‌اواس شما برای مدام بایستی به خاطر‌ی داخلی پیش‌فرض دستگاه‌تان اکتفا فرمائید و اگرچه شیوه‌هایی برای استعمال از نشانه گر و خاطر‌های اکسترنال در دستگاه‌های آی‌اواسی موجود هست البته خواسته ما به کار گیری از کارت یاد‌ی میکرو اس‌دی سوای نیاز به اسباب و اثاث جانبی بیشتر و مستقیما در باطن خویش دستگاه میباشد. بخش اعظمی از پرچمداران اندرویدی مدرن و حتی تلفن همراه‌ در بین‌جایگاه و ذیل‌مقام‌ی این اکوسیستم از کارت یاد‌ی جانبی میکرو اس‌دی پیشتیبانی می کنند و به این ترتیب در حالتی‌که این مسئله برای شما اهمیت متعددی داراست بایستی مجددا یک تیک سبز روی اسم اندروید بزنید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۴:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جهت ارتقاء فالوور در برگه اینستاگرام مان دقیقاً چه کارهایی را می بایست انجام دهیم؟


از عارضه ها محبوبیت این کانال اجتماعی دربین مردم سهولت استعمال از آن ، در دسترس بودن روی تلفن همراه های هوشمند و جذابیت ذاتی تماشای عکسهای گوناگون و همینطور عکس به دست آوردن از سوژه های متعدد و تکثیر آن در شبکه‌های‌عمومی و اخذ لایک از سوی بازدیدکنندگان است که چشم شدن و لایک تناول کردن عکس ها از طرف دوستان خوب و آشنایان و بقیه افراد به منزله تأیید گسترده از جانب دیگرافراد میباشد که در غایت سبب ساز به ارتقاء احساس اعتماد به‌نفس و لذت دوچندان نشر دهنده عکس هم میگردد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

حال ما میخواهیم از پتانسیل قادر این کانال اجتماعی در سمت و سوی توسعه و گسترش کسب و کارمان و در فیض ارتقاء درآمدزایی و کسب منافع دنیوی استعمال کنیم.

برای پیروزی در کانال اجتماعی اینستاگرام فاکتورهای مختلفی موجود است که با رعایت یکایک این موردها با هم در طی برهه زمانی زمانه مشخصی میتوانیم برخورد به طور کاملً مثبت و خیر و خوبی از تکثیر عکسهای تولیدها و خدماتمان با اخذ لایک بالا روی عکسها و ارتقا دنبال کنندگان مان اخذ کنیم.

 

 

جهت ارتقاء فالوور در برگه اینستاگرام مان دقیقاً چه کارهایی را می بایست انجام دهیم؟
۱. نشر منظم محتوا:
در صورتی روزمره رأس ساعت مشخصی پست های کیفیت عالی و جذابی منتشر نمائید با یک تیر دو انگیزه را علامت گرفته اید. در جایگاه نخستین با تکثیر پست های کیفیت بالا ، مخاطبها به شما عشق و علاقه مند می گردند تا مدام پست های شما‌را ببینند و در رتبه دوم با نشر پست رأس ساعت مشخص و معلوم مخاطبها عادت می‌کنند تا هر روز در به عبارتی ساعت وارد پروفایل شما شوند تا پست های تازه را ببینند با این شیوه شما مخاطبهای ثابتی را بدست می‌آورید که هر روز رأس ساعت مشخصی وارد کاغذ شما میشوند با این طریق علاوه براینکه مخاطبها هیچ پستی را از دست نمی دهند بلکه به شرط نگهداری کیفیت، پستها هم مرتباً لایک می‌خورند.

۲. هجران از درج مطالب بی قیمت (spam):
هیچ کس عشق و علاقه ای به تلاوت مطالب نسخه برداری گردیده و تکراری ندارد. شما بایستی با ارسال پست های منحصر و تازه مدام تحت عنوان یک منشاء منحصربه‌فرد بفرد و مختلف در لحاظ مخاطبهایتان باشید. یوزرها کانال اینستاگرام سریعاً متوجه مطالب اپم تکثیر یافته می گردند و در چنین حالتی علاوه بر اینکه شما‌را unfollow خواهند کردبلکه این قضیه را به دوستانشان هم آگهی خواهند کرد.

۳. ارائه پیشنهادهای مختص تنها در کانال اینستاگرام:
شما می‌توانید با ارائه پیشنهادهای مختص مثل کوپن تخفیف در ورقه اینستاگرامتان کاربرها را تشویق فرمایید تا برای اینکه چنین فرصتهایی را از دست ندهندهمیشه دنبال رو ورقه اینستاگرام شما باشند براین اساس شما میتوانید بعداز جذب فالوور آنها‌را محافظت فرمایید.

۴. تگ کردن:
یک کدام از روشهای بسیار خیر و خوبی که به شما یاری خواهد کرد تا بازدید کنندگان تان ارتقا پیدا نماید اینست که شما دوستانتان را در عکسها تگ نمایید با انجام این فعالیت در واقع عکس را به پروفایل دوستانتان بیش تر کرده و در نصیب عکس های تگ گردیده آن‌ها قرار می دهید با انجام این فعالیت عزیزان آنها هم عکسی که شما منتشر نموده اید را میبینند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نوشته‌علمی نحوه ایجاد نرم افزار خدماتی باز‌بینی


درین نوشته‌علمی نحوه ایجاد نرم افزار خدماتی باز‌بینی می گردد.در دنیای امروز نسبتاً اکثر اشخاص جامعه از گوشی هوشمند استعمال می نمایند. با دقت به مشغله های کاری و فکری که مردم در حین روز مشغول آن می‌باشند نیاز به ایجاد نرم افزار خدماتی و کاربردی روز آپ دیت اضافه می گردد. شما با ایجاد نرم افزار خدماتی تجهیزات مختلفی را میتوانید در چنگ استفاده کننده های خویش قرار دهید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همین حال حاضر برای طراحی وب سایت و نرم افزار خویش مبادرت کنید دیگر سرویس ها ما

که از این شیوه هم شما میتوانید بهره خیر و خوبی داشته باشید هم با به کار گیری از خدماتی که به مردم ارائه می دهید وقت آنان صرفه جویی می‌شود. مثلا نرم افزار آسانسورچی که بوسیله تیم ما پباده سازی گردیده را در لحاظ بگیرید. شما با نصب نرم افزار آسانسورچی به راحتی میتوانید درخواست خدمت فعالیت را تثبیت فرمائید. خدمت عمل در سریعترین روزگار در محل شما حاضر است.

شما میتوانید در نرم افزار خدماتی خویش قسمت های مختلفی را در حیث بگیرید. برای مثال بخشی برای کسانی که تقاضای نصب بالابر در ساختمان را دارا‌هستند. بخشی دیگر برای استفاده کننده هایی که برای تعمیر بالا بر به نرم افزار شما مراجعه مینمایند . حتی می‌توانید با ساخت یک درگاه بانکی قابلیت و امکان خرید قطعات جانبی بالا بر را به مشتری های خویش بدهید.

در بخش دیگری قابلیت و امکان رابطه با مشتری در لحاظ بگیرید تا مشتری با حیث دادن درباره ی فعالیت شما شم رضایت بیشتری داشته باشد. نرم افزار های خدماتی مزیت های فراوانی برای استفاده کننده و صاحب کار دارا‌هستند. دیگر نیازی به بردن خرقه به کم آب شویی و یا این که خرید میوه های نو و تنقلات از خارج از خانه ندارید.

با نصب نرم افزار های مربوطه کلیه این فعالیت ها را در کمترین دوران ممکن می‌توانید انجام دهید. زمانی خسته از راز فعالیت میایید به راحتی روی کاناپه لم داده و فقط با لمس یک سری دکمه محصول وخدمات متبوع خویش را تعیین فرمایید. هزینه ی آن رانیز به طور آنلاین پرداخت نمائید.

خصوصیت های لازم برای ایجاد نرم افزار خدماتی:

صد رد صد بخوانید: هزینه تولید نرم افزار گوشی

 

1.دقت داشته باشید که نرم افزار خدماتی که می سازید با ورژن های اندروید و آی وی اس سازش داشته باشد.

2.نرم افزار شما بایستی با اعتنا به منظور ی یوزرها و بر طبق ذوق وسلیقه ی عموم پباده سازی گردیده باشد.

در صورتیکه فعالیت با نرم افزار شما مشقت بار باشد استفاده کننده از استعمال از آن جلوگیری می نماید.

3.اپلیکیشنی خوب میباشد که حجم یه خرده داشته باشد و سریع دانلود شود.

دسترسی آن برای یوزرها ریلکس باشد.اعتنا داشته باشید که هیچ کاربری طولانی تر از یکسری ثانیه معطل بالا وارد شدن نرم افزار شما نمی‌شود.

4.یکی مهم ترین خصوصیت های یک نرم افزار امنیت کاربری بالاست. زمانیکه که کاربری از نرم افزار شما خرید می‌نماید نیاز به یک درگاه بانکی امن دارااست. همینطور در مواقعی که سرویس ها نرم افزار درباره‌ی روانشناسی و طبی میباشد نیاز به مراقبت داده ها استفاده کننده اضافه میگردد.

5.از سایر مواقعی که برای استفاده کننده دارای اهمیت میباشد دسترسی به نرم افزار فارغ از نیاز به وب میباشد. واضح میباشد که تمامیه نرم افزار ها نیاز به وب دارا‌هستند البته میتوانید بعضی از بخش های آن را سوای نیاز به وب در دست استفاده کننده قرار دهید.

6. بدون شک بخشی را برای لحاظ سنجی در نرم افزار خویش قرار دهید. از این طرز می‌توانید با مشتری ها در رابطه باشید و با استعمال از ایده ها آفریننده ی آنان در سمت بهبود فعالیت خویش قدم بردارید

7.فراموش نکنید که نرم افزار شما نیاز به بروز رسانی مداوم و منظم داراست. این مورد را در لحاظ داشته باشید که رقبای شما همیشه در اکنون ارتقا وبسایت و نرم افزار خویش هستند. پس مراقب باشید که در این مورد از آنان عقب نمانید. با داشتن همگی این خصوصیت هاست که شما میتوانید مردم را ترغیب به دانلود و به کارگیری از نرم افزار خدماتی خویش فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به‌این 7 ادله به نرم افزار گوشی نیاز دارید


به اشتراک بگذارید
به‌این 7 ادله به نرم افزار گوشی نیاز دارید
2 مهر 1396 سعید حسینی
به‌این 7 عامل به اپ تلفن همراه نیاز دارید
اپ گوشی چه تاثیری در عمل کسب و امور دارااست؟ چرا کسب و شغل های کوچک و میانگین به تامل پباده سازی و تولید اپ تلفن همراه افتاده اند؟ در حالتی که تصور می کنید که تنها سازمانها و موسسه ها وسیع به اپ تلفن همراه نیاز دارا هستند، در اشتباهید. موسسه ها کوچک و میانگین نیز به‌این نکته حائض اهمیت، که استراتژی گوشی بالاتر از تنها یک «وبسایت عکس العمل گرا» میباشد، پی برده اند.

طولانی تر بخوانید: پباده سازی نرم افزار گوشی یا این که سایت برخورد گرا: کدام یک برای شما بهتر میباشد؟

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

شاید متوجه گردیده اید که‌این روز ها بسیای از موسسات و برندهایی که با آن‌ها رمز و عمل دارید دارنده نرم افزار گوشی گردیده اند و از این روش با مشتریانشان رابطه برقرار می‌نمایند. اینها معمولا شرکتهای پیشرویی میباشند که کارایی می کنند جدیدترین سرویس ها را به مخاطبانشان عرضه نمایند.

در حالتی‌که مطمئن نیستید که چرا می بایست اپ مخصوص مارک خودتان را داشته باشید، این نوشته‌ی علمی اپچار را تاپایان مطالعه نمائید. ما در اینجا 7 مزیت نرم افزار تلفن همراه برای کسب و امور را توضیح داده ایم. تا انتها با ما همدم باشید.

 

1. با اپ، همواره چشم می شوید

 

مردم ما در زمان روز روزگار متعددی را به استعمال از موبایلشان اختصاص می دهند، و طبق آمار حتی اضافه از میانگین جهانی از تلفن همراه‌های هوشمند به کارگیری میکنند. ولی، گرچه یوزرها معمولا از نرم افزار های مشخص و معلوم و بخصوصی در حین روز استعمال می‌نمایند، که اکثر اوقات شبکه های مردمی و پیام رسانهاست، البته برای به کارگیری از به عبارتی اپ‌ها نیز می بایست قفل تلفن همراه را گشوده کرده و ورقه یا این که فهرست اپ ها را مرور نمایند؛ و درین در میان بدون شک به اپلیکشن شما هم بر می خورند، و اسم و لوگویتان بطور ناخودآگاه در یاد شان تثبیت میگردد.

 

2. ساخت شبکه بی واسطه بازاریابی

 

شغل های متعددی را میتوان با استعمال از نرم افزار تلفن همراه انجام بخشید: اخذ داده ها، مشاهده ارزش اجناس، رزور سرویس ها، کاوش، ساخت اکانت کاربری، پیام رسانی، اطلاع از خبرها و حوادث، و موردها بسیار دیگر.

یکی‌از مهم‌ترین مزایای اپ گوشی درین میباشد که به وسیله آن تمامی داده ها، از قبیل جدیدترین تولیدات، حوادث، تخفیفات، و پیشنهادات ویژه، در نوک انگشتان مشتریانتان خواهد بود. همینطور، با استعمال از قابلیت ارسال نوتیفیکیشن (اعلان) می‌توانید رابطه نزدیک و مستقیمی با یوزرها برقرار فرمائید و مطالب گزینه نظرتان را در طول مقتضی به وی یاد آوری نمایید.

 

3. تولید قیمت برای مشتریان

 

بوسیله نرم افزار گوشی می توانید تجهیزات گرانبها گوناگونی را به مشتریانتان ارائه دهید و فعالیت را برای آنان آسانتر فرمایید. برای مثال، در شرایطی که طرح های وفاداری یا این که باشگاه مشتریان دارید، احتمالا داده ها مشتریان، سابقه خرید، امتیازات، و تخفیفات آن ها را روی کارتهای مغناطیسی ذخیره می‌کنید. البته با وجود اپ تلفن همراه، می توانید این عمل را بصورت دیجیتالی انجام دهید. سود آن راحتی اضافه مشتریان، تعامل اضافه با نرم افزار گوشی، و دانلود و اشاعه آن خواهد بود که سبب ساز وفاداری و خرید دوباره مشتریان می گردد.

بیش تر بخوانید: اهمیت سنجش تعامل استفاده کننده با نرم افزار تلفن همراه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت با اصول پباده سازی رابط کاربری (UI) نرم افزار گوشی


اصول پباده سازی رابط کاربری (UI) جالب و مطلوب برای نرم افزار های موبایلی درین نوشته‌ی‌علمی از وب لاگ مارکت اندرویدریور شرح داده شده‌است در‌صورتی‌که می‌خواهید بدانید چطور یک رابط کاربری جالب وایده آل برای نرم افزار خویش پباده سازی نمایید یک جام قهوه داغ مهیا فرمایید و با ما به‌دنبال یاور باشید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

شناخت با اصول پباده سازی رابط کاربری (UI) نرم افزار گوشی

1- پباده سازی رابط کاربری هم خوانی با پلتفرم خویش

نخست می بایست مشاهده کنید برای کدام پلتفرم پباده سازی رابط کاربری انجام می دهید ، اما ما در اینجا منظورمان اندروید میباشد . مدام شایسته ترین نمونه ها و فراگیری ها از منابع قانونی آن پلتفرم در پباده سازی UI معرفی میگردد شما می توانید برای پباده سازی UI نرم افزار اندروید ازمنابع آزادی که در پورتال بسط دهندگان گوگل منتشر شده‌است به کارگیری نمایید.

 

2- رعایت استاندارد های پباده سازی UI روی کلیه دستگاه ها

هنگامی شما یک رابط کاربری پباده سازی می‌کنید آن را برای یک دستگاه یگانه ایجاد نمی‌کنید ! یک رابط کاربری استاندارد بایستی روی اشکال دستگاه ها و برگه اکران ها به خیر و خوبی و فارغ از ایراد فعالیت نماید و انعطاف لازم را روی اکثر دستگاه ها داشته باشد.

ولی اینجانب می‌توانم در اینجا به شما یک توصیه بدهم ، در صورتی قرار میباشد الویت بندی برای پباده سازی یک UI استاندارد روی دستگاه های متفاوت رو دارید نخست دستگاه هایی که بیشترین سهم یوزرها را دارا‌هستند شناسایی نمائید . در جمهوری اسلامی ایران هواوی و سامسونگ با استقبال بیشتری مواجه شدند ولی دستگاه های تحت شاخه این مارک ها نیز مختلف میباشد که کشف کردن آنها عمل چندان رنج وجود ندارد کافیست در این باره یه خرده تحقیق نمائید.

 

3- پشتیبانی یا این که عدم پشتیبانی از جهت چرخش ( orientation )

تصمیم بگیرید که آیا لازم میباشد در نرم افزار شما با چرخش ورقه ، UI شما نیز متناسب با آن بچرخد یا این که نه . در شرایطی که تکلیف خویش را با این مساله پر‌نور نمائید می‌توانید بهتر یک رابط کاربری پباده سازی نمایید . توصیه می‌کنیم در‌حالتی که حقیقتا نرم افزار شما به چرخش نیاز داراست این امکان را طولانی تر فرمائید ، برای مثال وقتی که دارید برای یک نرم افزار چندرسانه ای ( بر طبق ویدیو یا این که عکس و.. ) رابط کاربری پباده سازی می‌کنید نیاز میباشد چرخش را رابط کاربری آن بیش تر نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اوایل این سال ورژن iOS واتس اپ


اوایل این سال ورژن iOS واتس اپ امکان نو و دیدنی تصویر در تصویر (PiP) را اخذ کرد که به یوزرها اذن می بخشید ویدیوهای اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب را سوای خروج از چت و گشودن این نرم افزار ها تماشا نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با خصوصیت جدیدی که به‌این اپ طولانی تر گردیده می اقتدار ویدئو را در پنجره های شناور رویت کرد، به عبارت دیگر یوزرها میتوانند حین مشاهده کلیپ چت ها را بخوانند.

واتس اپ هم اکنون امکان PiP را به ورژن اندروید ۲.۱۸.۲۳۴ هم آورده البته برای دسترسی به آن بایستی مدتی شکیبایی نمایید به دلیل آنکه موقتا در قالب ورژن بتا در برنامه بتای گوگل پلی منتشر گردیده و ممکن میباشد تعداد کسانی که به آن دسترسی دارا هستند، محدود باشد.

بعداز تکثیر این قابلیت و امکان احتمالا آیکون پخش در وضعیت بند انگشتی به کلیپ طولانی تر می‌شود که با کلیک روی آن کلیپ در وضعیت تصویر در تصویر پلی می‌گردد، بدین ترتیب فارغ از خروج از چت میتوان آن را روئت کرد. اما این قابلیت و امکان درباره‌ی استوری های اینستاگرام درستی نخواهد کرد.

با اعتنا به تکثیر بتای اپ به احتمال قریب به اعتقادوباور در آینده نزدیک شاهد نشر ورژن مجهز به تصویر در تصویر برای یوزرها اندروید واتس اپ خوا هیم بود.

این نرم افزار سال پیشین پشتیبانی از موقعیت تصویر در تصویر در مکالمات ویدیویی را هم به اندروید اوریو آورده بود. به‌این چهره که استفاده کننده می توانست در طول مکالمه تصویر شخص مقابل را از موقعیت تمام ورقه بیرون کرده و در شرایط بند انگشتی مشاهده کرده و به راحتی در کاغذ واتس اپ جابجا نماید.

اگرچه مسئولان این اپ روی بسط امکان های تازه نظیر پیش‌اکران تصاویر در نوتیفیکیشن‌ها و تماس‌های ویدیویی گروهی برای هر دو سیستم استدلال اندروید و iOS تمرکز کرده اند ولی انتظار می رود که از سال آینده شاهد اکران تبلیغات درین پیام رسان دوستداشتنی باشیم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۶:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)