مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

تمرین کردن رویکردی عالی در برنامه نویسی


مهارت های شخصیتی

مثل هر شغل دیگری، تنها داشتن مهارت فنی کفاف نمیدهد. لازم میباشد تا مهارت های باطن شخصی خویش را مثل مهارتهای کدنویسی تقویت نمائید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

پشتکار

تمرین کردن رویکردی عالی در برنامه نویسی میباشد. البته به مجبور، شما در مسیر برنامه نویسی با موانعی روبرو خواهید شد، مخصوصا در اولِ مسیر. شما به وجود پشتکاری قدرتمند نیاز خواهید داشت تا تایم ها کسالت آور را بگذرانید. خوشبختانه از آن جا که اندروید اپن سورس میباشد، برنامه نویسان می‌توانند از کتابخانه ها و فریمورک هایی که به وسیله عده مردم تشکیل‌شده و در سایتهایی مثل GitHub پست گردیده، به کارگیری نمایند.

 

همیاری

همیاری اهمیتی حیاتی در بیش تر شغل ها برنامه نویسی داراست. حتی درصورتی که به تنهایی دارید روی یک پروژه عمل می‌کنید، گشوده هم بدون چاره خواهید بود تا از ذهن ها سایرافراد کمپانی (مثل طراحان، بازاریاب ها و مدیریت بالادستی) امداد بگیرید. خاطر بگیرید که نقدها و پیشنهادات را پذیرا باشید، با همیاران سازگاری فرمایید و گروه بسازید تا محصولی استثنایی نتایج شود.

 

تشنگی برای درک کردن

همگی برنامه نویسان خوب، دارای تعهد به یادگیری مادام العمر میباشند. مخصوصا در مسئله اپ گوشی که تخت‌گاز داراست پیشرفت می نماید. با ظهور اپ های Wearable، TV، Auto Apps و … ، گسترش دهندگان گوشی بایستی دیده و گوششان را روی تکنولوژی های تازه گشوده بگذارند و شایسته ترین طریق ها را حافظه بگیرند. چندان اهمیت ندارد چقدر با تجربه میباشید، از تحقیق و کاوش و چرخیدن و پرسیدن سوال دست بر ندارید.

 

حرف انتها

اپ های گوشی فعلا بیشترین تقاضا را نسبت به مدام دارا هستند که همین منجر می گردد حال حاضر شایسته ترین روزگار برای آغاز فن بعنوان گسترش دهنده اندروید باشد. همان طور که اندروید از فضای مصرف کننده پا را بالاتر می‌گذارد و وارد فعالیت و علم آموزی می‌شود، همچنان زبده دربین‌دستگاهی و لهجه Material design ، دارااست مرزها را جابجا می‌کند. پس حال حاضر روزگار هیجان انگیزی برای شیرجه زدن در برنامه نویسی اندروید میباشد. پس برو جلو، نخستین با پا، آب داغه!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن ایجاد برنامه اندروید


یادگرفتن ایجاد برنامه اندروید
تولید برنامه اندروید یکی مالامال طرفدارترین فراگیری های کلیک وبسایت هست. با اعتنا به فراگیر شدن سیستم اندروید و شناخت اشخاص با این سیستم ، برنامه های کاربردی فراوانی برای این سیستم پیاده سازی شده‌است. ایجاد برنامه برای سیستم ادله اندروید نیاز به یادگیری یک مهارت دارااست. ما در فراگیری تولید برنامه اندروید به شما تماما میگوییم که چه گونه یک برنامه یا این که اپ اندروید را ایجاد نمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد


فراگیری ایجاد برنامه اندروید به کسب در آمد شما چه کمکی می‌نماید ؟
برنامه های تلفن همراه دارنده بازار خیر و خوبی می باشند و این قابلیت را به توسعه و گسترش دهندگان این برنامه ها میدهند که بتوانند به شیوه های مختلفی از برنامه های درست شده بوسیله خودشان کسب درآمد داشته باشند. جور های کسب درآمد مختلفی از روش برنامه اندروید موجود هست که سه دسته دارای اسم و رسم آن عبارتند از :

فروش برنامه
پرداخت باطن طرحی
اکران تبلیغات
شما با به کارگیری از یادگرفتن تولید برنامه اندروید میتوانید برای خودتان منابع کسب درآمد پایداری بسازید. این مجال را غنمیت بشمارید و همین امروز استارت به یادگیری این مهارت بکنید .

 

دموی یادگرفتن را بی تردید ملاحظه کنید(زمان آپدیت شده‌است و نسخه تازه نرم افزار دیجی جنس با معماری MVVM+Rxjava در مورخ 13 مرداد 98 روی تارنما قرار گرفته)
تصاویر مرتبط با زمان را بی تردید از آلبوم تماشا بفرمایید

رفع نقص‌ پخش در ویندوز 7 وافزایش کیفیت صدا
درصورتی که بخواهیم در امر معماری MVVM یه خرده سخن کنیم با یقین این معماری فعلا شایسته ترین معماری برای برنامه نویسی اندروید میباشد.دراین معماری که براساس سه لایه فعالیت می‌نماید میتوان به model-view -view model اشاره نمود که نام این معماری از مخفف این سه واژه و کلمه ساخته شده میباشد.معماری MVVM به جهت سهولت در به کار گیری و یادگیری بسیار پربازدید میباشد و امروزه تحت عنوان شایسته ترین جور معماری برای برنامه نویسی اندروید به حساب آورده می شود.

 

 

یک کدام از دیگر از مورد ها مهمی که دراین عصر خواهید آموخت مضمون‌ rxjava میباشد که امروزه شرکت های در ادامه متخصصینی میباشند که اشنا به مفاهیم معماری و rxjava باشند.

دراین عصر ایجاد نرم افزار دیجی محصول به همه این مورد ها مسلط خواهید شد

دراین تیم اموزشی قصد داریم تا نرم افزار دیجی محصول را از صفر با فراگیری کلیه جزئیات بسازیم

سازه بر درخواست عزیزان این شرکت پیشین از کامل شدن برروی وب سایت قرار گرفته وبه زودی کامل شدن خواهد شد

هر هفته این شرکت آپ تو دیت خواهد شد وفصل جدیدی برای دوستان خوب قرار داده خواهد شد(زمان کامل شدن شده‌است)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۳:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در چه سیستم عاملی اپ ها استعمال میشوند؟


آیا فرآیند پباده سازی و ایجاد نرم افزار فروشگاهی ماهر را می‌دانید؟ تولید نرم افزار فروشگاهی ماهر برای بیش تر کارشناسان در حوزه دیجیتال گرفتاری شده‌است. همینطور به کارگیری از نرم افزار به طور روز افزون بالا می رود تا جایی که اضافه گجت ها با تولید نرم افزار در اختیار گرفتن می گردند. حتی اکثری از اسباب و اثاث خانگی نو هم فقط با یک نرم افزار بر روی تلفن همراه قابل انجام می باشند. البته برای ایجاد نرم افزار فروشگاهی چه نکاتی را بایستی در حیث گرفت. درپی نوشته‌علمی قصد داریم تمام نکات مهم را به طور بی نقص معرفی کنیم.

طراحی اپلیکیش در مشهد

در‌صورتی‌که شما یک دکان ووکامرسی دارید و علاقمند می‌باشید یک اپ مطلوب برای آن داشته باشید نوشته ی علمی فراگیری ایجاد نرم افزار فروشگاهی برای ووکامرس (پلاگین WordApp)می‌تواند یک راهنمای بی نقص برای شما باشد.

نخست بهتر میباشد تعریفی از خویش نرم افزار داشته باشیم.

نرم افزار چه می‌باشد؟
درابتدا نرم افزار ها به مراد سرگرمی و بازی برای مخاطبان ارائه شدند. اپ ها اشکال بازی ها و برنامه های بی آلایش کاربردی را ارائه می کردند. البته به مرور دوران و با تغییر تحول نیاز دنیا و یوزرها، فرایند پباده سازی و ایجاد نرم افزار نیز تغییر تحول پیدا کرد. بسط دهندگان با دقت به نیازهای همگانی مردم از گزاره ورزش ،تغذیه، خرید کردن و … آغاز به ایجاد نرم افزار به طور هدفمندتر کردند تا این نیازها را به طور عالی جواب دهند. از این رو نرم افزار های ماهر خیس و پیچیده خیس وارد بازار شدند.

درحال حاضر امروزه نرم افزار ها در هم جا حضور دارا هستند از گوش های گوشی گرفته تا وسایل حمل و نقل و حتی‌د‌ر منزل. بخش اعظمی از این نرم افزار ها برای سهولت شغل های روزمره آیتم به کار گیری قرار میگیرند که از محبوبیت بالایی برخوردارند.

در چه سیستم عاملی اپ ها استعمال میشوند؟
در قبل چیزی به اسم سیستم استدلال وجود نداشت و نرم افزار ها تنها امکان برقراری تماس را می دادند البته با پیشرفت تکنولوژی بعضی از تجهیزات و ابزارهای رفاهی نیز بیش تر شدند. علاوه بر این با ارتقا استعمال از تلفن همراه کارشناسان تصمیم گرفتند برای تولید نرم افزار های متفاوت مبادرت نمایند ولی فضا قابل قبولی برای این عمل وجود نداشت.

دو کمپانی مهم سیمبین و جاوا گوشه و کنار قابل قبولی برای اجرای نرم افزار ها آماده کردند که فیض آن به وجود داخل شدن سیستم برهان های مطلوب برای گوشی بود. البته فعالیت به اینجا ختم نشد با پیدا شدن دوربین های دیجیتالی در تلفن همراه و لمسی شدن تلفن همراه های همدم تحولی عظیم در فضا های اپ پدید آمد و دیگر جاوا و سیمبین حرفی برای اعلام کردن نداشتند.

از این رو سیستم برهان های اندروید و ios ظواهر شدند و با به روز های مکرر ورژن های گذشته خویش را بهبود بخشیدند. شاید بیان کرد یک کدام از رموز پیروزی این سیستم دست اندرکاران همین به روز های مکرر میباشد. این دو سیستم دلیل که از شرکت های گوگل و اپل در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ وارد بازار شدند تا به در حال حاضر حریف دور از شوخی نداشته اند.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مقدمات برنامه‌نویسی اندروید آشنا گردید


قدم 2: با مقدمات برنامه‌نویسی اندروید آشنا گردید
پس از این که Java را آموختید رفته رفته می توانید با اندروید استودیو نرم افزار‌های اندرویدی بسازید. در‌این راستا معدود‌معدود لازم میباشد معماری اندروید و موادتشکیل دهنده پباده سازی متریال (Material Design) را خاطر بگیرید، اصول آزمودن رابط کاربری را بیاموزید، طرز‌های رفع باگ (Debugging) را بدانید و همین‌طور با Firebase و Google Play آشنا گردید؛ یعنی می بایست تمام موردها لازم راجع به مراحل برنامه‌نویسی اندروید را فرا بگیرید. شما میتوانید برای آغاز و با انگیزه خاطر به دست آوردن اصول مقدماتی برنامه‌نویسی اندروید از این لینک و پیوند(+) استعمال نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
قدم 3: در برنامه‌نویسی اندروید پیشرفت نمائید
بعد بایستی راجع به کیت بسط قابل انعطاف‌افزاری اندروید – یا این که به عبارتی Android SDK – اضافه خاطر بگیرید، ورژن‌های متعدد اندروید را بشناسید، با APIهای RESTful آشنا گردید و با مشابه‌ساز Genymotion تمرین فرمائید. می بایست بیاموزید چطور شایسته ترین تلاش را در نرم افزار‌های اندروید خویش داشته باشید و چطور از کتابخانه‌های مختلف به کارگیری فرمائید. آن گاه میتوانید برای داشتن رزومه توانمند، چند نرم افزار آزمایشی بنویسید؛ همچون نرم افزار ماشین اکانت، یک اپ ذخیره یادداشت (Note) یا این که موردها دیگری از این دست. در‌این راستا شاید این دو فراگیری (+)، (+) نیز بتوانند به شما یاری نمایند.


چاره، به کارگیری از قابل انعطاف افزاری به اسم Super Hide IP میباشد که ip شما‌را تغییر‌و تحول میدهد تا آن وبسایت متوجه نشود که شما از کشور ایران می‌خواهید اپلیکیشن را update یا این که اخذ نمائید. شما می‌توانید با یک ip دیگر به تارنما متصل گردیده و اپلیکیشن خویش را update نمایید، البته گشوده هم قابلیت و امکان داراست در گیر اختلال گردید، چون ممکن میباشد آن وب سایت تا قبل از این کامپیوتر شما‌را با ip کشور ایران شناسایی کرده‌باشد و برنده به update نشوید (توشه نخستین که برنامه را نصب فرمائید در صورتی‌که ip شما مرتبط با کشور ایران باشد دیگر با چند توشه تغییر و تحول ip هم نمی توانید update فرمایید – این را اینجانب به تجربه متوجه شدم البته اطمینان صد در صد ندارم). ولی مجموعاَ اینجانب یک پیشنهاد خیلی بهتر دارم (در هنگام مواجه شدن با این خطاها) و آن این میباشد که شما بسته قابل انعطاف افزاری جامعی که مشتمل بر همگی قابل انعطاف افزارهای ما یحتاج (و اما جدیدترین ورژن آنان) میباشد را دانلود و استعمال فرمائید و دیگر نیازی به طی کردن پروسه گوناگون برای نصب بسته های قابل انعطاف افزاری متفاوت وجود ندارد.

اسم این بسته جامع قابل انعطاف افزاری ، ADT Bundle هست که پیوند اصلی دانلود آن در وب سایت android.com میباشد که متاسفانه به ایرانیان اذن دسترسی نمی دهد، البته ما این بسته قابل انعطاف افزاری را در وبسایت کلیدستان قرار داده ایم تا به راحتی آن را دانلود فرمائید. در صورتی در منوی سمت چپ تارنما در نصیب فراگیری برنامه نویسی اندروید نگاه فرمایید، لینکی به ورقه دانلود آن قرار داده شده‌است.

ولی در شرایطی‌که پافشاری دارید که جدیدترین ورژن را از وبسایت اصلی (developer.android.com) دانلود نمائید، میتوانید نخست با اپلیکیشن Super Hide IP (یا این که برنامه های دیگر برای تغییر‌و تحول ip)، مقدار ip خویش را تغییر تحول بدهید و آن گاه به نشانی تحت رفته و بسته قابل انعطاف افزاری را دانلود کنید :


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۱:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تلگرام محبوبترین مسنجر کاربران ایرانی


3 - اینستاگرام

اگرچه تلگرام محبوبترین مسنجر کاربران ایرانی به حساب می‌آید امّا با این اکنون این اینستاگرام است که بیشترین تعداد کاربر فعال را به خود اختصاص داده می باشد.
اینستاگرام پرطرفدارترین شبکه ی اجتماعی اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهای کوتاه است که بیش از یک میلیارد بار تا بحال در دانا نصب گردیده می باشد. اینستاگرام به قدری دوستداشتنی و شناخته شده میباشد که دیگر کمتر کسی می باشد که نام آن را نشنیده باشد و یا بر روی گوشی خود نصب نداشته باشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بعداز دانلود اینستاگرام و نصب آن شما می توانید تصاویر دلخواهتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و با امداد قابلیت و امکان لایک و کامنت از نظراتشان باخبر شوید. میتوانید اشخاصی که علاقمند به ادامه دادن عکس هایش هستید را فالو نمائید تا عکس هایی که او به اشتراک می‌گذارد در تایم لاین شما نمایش داده شود.

همچنین در اینستاگرام هم امکان ارسال پیام و چت با دوستانتان فراهم شده که با نام دایرکت آن را می‌شناسیم و دائم در فعلا بهتر شدن آن هستیم. امّا از محبوبترین و جذابترین قسمت‌های اینستاگرام بخش استوری یا همان پست های زمان دار در اینستاگرام است و مدت یه خرده بعد از بیش تر شدن به اینستاگرام به محبوبترین قسمت کاربران اینستاگرام تبدیل شد.
بعدها با افزودن قابلیت گذاشتن لایو در این بخش هرچه بیشتراز قبل بر جذابیت های اینستاگرام افزوده شد.
در‌حالتی که از هوا داران iOS می‌باشید و عارضه ها برتری اندروید نسبت به سیستم استدلال محبوبتان را در نوشته ی علمی شب قبلی پذیرش نداشتید، در‌این مقاله نوبت به شما رسیده. مطمئنا هیچ یک از اشخاص، حتی متعصب ترین هوا داران اندروید هم نمی توانند آسانی و لذت فعالیت با آیفون و آیپد را انکار نمایند. تولید ها شیک و خوش تراش شرکت اپل همواره برای میلیون ها شیدا تکنولوژی در سراسر عالم دلبری کرده اند و کماکان با اقتدار بدین رویکرد ادامه می‌دهند.

برای هر کس قصد خرید یک اسمارت فون نو داراست، عوارض منطقی و محکمی وجود دارا هستند که تعیین او از دربین یک کدام از تولید ها اپل باشد. در‌این نوشته‌ی‌علمی به آبادی آیتم از قدرتمندترین این عارضه ها خوا هیم پرداخت.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۳:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Nodejs چه چیزی است و چرا بایستی از آن به کار گیری کنیم :


Nodejs And Mongodb

Nodejs چه چیزی است و چرا بایستی از آن به کار گیری کنیم :

نکته : توضیحات بدون نقص در فیلم آموزشی

تعریف‌و‌تمجید : Nodejs یک پلتفرم بر پایه ی موتور جاوا اسکریپت گوگل V8 (ecmascript 8) میباشد .

چر بایستی از Nodejs استعمال کنیم : Nodejs هزینه ها را کاهش می‌دهد یکی بزرگرترین مزیت Nodejs اتفاق افتاد محور بودن آن میباشد تحت عنوان مثال در php هر کاربری که درخواستی به سمت سرور ارسال مینماید برای هر Sesstion یک Theard اجرا می گردد همین مسئله سبب ساز میشه خیلی از تارنما ها با مخارج متعددی از پاراگراف هزینه پهنای باند بالا رو به رو شوند . از این رو وب سایت منزل اندروید اموزش Nodejs رو در دسترس همه یوزرها عزیز اندرویدی قرار میدهد تا api متبوع برای اندروید رو Nodejs پیاده سازی نمایند.

یک کدام از دیگر از مزیت های Nodejs برخلاف دیگر گویش ها non-blocking بودن آن میباشد (خط به خط اوامر اجرا نمیشود و دستورها موازی اجرا می‌گردد.) تحت عنوان مثال کاربری درخواست به سمت سرور ارسال می‌نماید همزمان با درخواست گذشته درخواست جدیدی هم به سمت سرور ارسال می‌گردد ممکن میباشد درخواست دوم استفاده کننده زودتر از درخواست نخستین استفاده کننده جواب داده شود به همین خیال معطل response درخواست نخستین نمی ماند. و فورا جواب داده میگردد.

مزیت دیگر Nodejs بی درنگ بودن آن یا این که در گویش انگلیسی real time بودن آن میباشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

Node.js همینطور برای نرم افزار های گوشی که اصولا به API Server برای خدمت دادن به درخواست های به طور همزمان متعلق میباشد ، ایده آل میباشد.

پلتفرم Node.js می‌تواند برای ایجاد نرم افزار هایی مانند مورد ها پایین به عمل آید:

۱-تجارت الکترونیک

۲- شبکه های عمومی

۳- خدمت های بلادرنگ

۴-جریان اطلاعات

چه برنامه هایی از Node.js به کار گیری کرده اند؟

Walmart و E-bay / PayPal

Microsoft –LinkedIn- YahooGoogle-

نکته : Node.jsیک کتابخانه از جاوا اسکریپت وجود ندارد بلکه یک پلتفرم میباشد که جاوااسکریپت را سمت سرور اجرا مینماید.

دیتابیس Mongodb یا این که No Sql dbs :


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

همچنین که می‌دونید به خیال موقعیت تحریمی


میشود به همگی ملازمان دائمی وب سایت پازلی، اینجانب داود عباسی با یک فراگیری دیگه در خدمتتون هستم. تو این یادگرفتن میخوایم با هم پروسه تکثیر نرم افزار در مارکت سیب اپ رو بازنگری کنیم. دعوت میکنم با اینجانب در وب لاگ پازلی یار باشید.


همچنین که می‌دونید به خیال موقعیت تحریمی، تکثیر نرم افزار در اپ استور اپل، با نقص‌ مواجه گردیده و اخذ پنل توسعه و گسترش‌دهندگی اپ استور پروسه رنج داره. مارکت سیب اپ تحت عنوان یک مارکت اهل ایران عمل رو برای یوزرها آی‌ وی‌ اس ریلکس کرده و می‌تونید نرم افزار‌هاتون رو اونجا منتشر نمائید.

در قدم نخستین:
بایستی وارد وب سایت سیب اپ بشید و از نصیب ذیل تارنما مورد توسعه و گسترش‌دهندگان رو تعیین فرمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

قدم دوم:
تولید یا این که ورود به اکانت کاربری میباشد.

 

 

 

قدم سوم:
برای کامل شدن نام نویسی شما بایستی پوشه مرتبط با قرارداد سیب اپ رو دانلود فرمائید و اون رو بعداز مطالعه، امضا نمایید و نسخه برداری نمائید و سپس باطن وبسایت آپلود نمائید.

 

قدم چهارم:
بعداز اتمام فرآیند نام نویسی بایستی یک نام و نشان نو برای اکانت کابری تون ساخت نمایید.

 

قدم پنجم:
بعداز تولید نام‌و‌نشان نو وارد بخش برنامه‌ها بشید و دکمه تولید برنامه تازه رو کلیک نمایید.

 

قدم ششم:
داده ها لازم برای نرم افزار رو وارد نمائید. بایستی پوشه نرم افزار رو آپلود نمایید. هویتی که می‌خواین با اون نرم افزار رو منتشر فرمایید، گزینش نمائید. یک شماره تلفن برای پشتیبانی از نرم افزار‌تون وارد فرمائید. در انتها هم نوع‌بندی نرم افزار رو مشخص و معلوم نمائید.

 

پوشه نرم افزار شما وارد بخش بازنگری می‌شه و می بایست داده ها دیگه رو طبق تصویر وارد نمائید.


قدم هفتم:
نصیب شماره ۱ مرتبط با بروزرسانی‌های بعدی شماست که می‌تونید پوشه تازه رو اونجا قرار بدید.

شماره ۲ قسمتی میباشد که خویش سیب اپ هم توضیح داده. شما می بایست برای اینکه پوشه نرم افزار برای کاربرهاتون به طور بدون پول در دسترس قرار بگیره، آیکون سیب‌اپ رو با کدی که قرار داده روی وبسایت‌تون قرار بدید و به کاغذ نرم افزار‌تون در سیب‌اپ پیوند بدید.

نصیب ۳ مرتبط با داده ها نسخه‌های متعدد نرم افزار شماست.

نصیب ۴ شما می بایست آیکون نرم افزار، اسم اپ و تلفن پشتیبانی رو قرار بدید.

لغت ها کلیدی نرم افزار رو قرار بدید.

در نصیب ۵ هم بایستی اسکرین‌شات‌های مرتبط با نرم افزار‌تون رو قرار بدید.

در غایت دکمه بروزرسانی رو کلیک نمائید و پس از دو تا سه روز نرم افزار شما تایید می‌شه و در مارکت سیب‌اپ قرار می‌گیره.

به همین راحتی شما می‌تونید نرم افزار آی وی اس خودتون رو در مارکت سیب‌اپ منتشر نمائید.

در صورتی در فرآیند انجام فعالیت با مشکلی مواجه شدید می‌تونید با پشتیبانی تارنما سیب اپ در رابطه باشید و نقص‌‌تون رو برطرف نمائید.
ما در پازلی هم عمل تکثیر نرم افزار رو با هزینه بسیار یه خرده انجام می‌دیم و در صورتیکه وقت نشر ندارید می‌تونید این عمل رو به ما بسپرید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۹:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تلاش در کارایی کلی، Unreal ۴ از unity


تلاش

در کارایی کلی، Unreal ۴ از unity عبور می‌نماید. Unreal ۴ به آسانی طولانی تر قادر میباشد و کار کشته به ارائه برخی از بهترینعملکرد گرافیکی درتوسعه بازی میباشد. این تیم عنا وین متعددی از عنوان ها منزلت بندی AAA که در کسب و فعالیت ها درباره با تلاش یک محصول تیتر می‌شود را به خویش اختصاص میدهد. افکت های نورپردازیبسیار چشمگیر می باشند و توانمند میباشند، و بازی‌ها معمولا سریع‌خیس اجرا می شوند که افت کادر کمتر و لگ کمتری در بازی پایانی را دربرگیرنده خواهد شد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
این تا حدودی بدین عامل میباشد که Unreal از C + + استعمال می نماید، برخلاف unity که از C # به کارگیری مینماید. C + + به برنامه نویسان در دست گرفتن بیشتری بر رئیس خاطر میدهد و یک گویش برنامه‌نویسی سطح ذیل‌خیس از C # میباشد. برای برنامه نویسان که حقیقتا می دانند چه عمل می‌نمایند، ممکن میباشد از C++ مقداری اضافه از یک اسکریپت به کار گیری شود. دربالا، Unreal طیف وسیعی از جلوه‌های بصری و خصوصیت‌های گرافیکی را ارائه میدهد که‌این در مقایسه با یونیتی برتری را به آنرئال می‌دهد .

با این حالا، پوشه‌های UE۴ APK حجیم خیس از پوشه‌های ساخت گردیده با Unity می‌باشند، و به صورت معمول به خصوصیات سیستمبالاتر و مصرف منابع بالاتری نیاز دارا هستند ( در‌صورتی‌که چه این مساله در اکثر زمان ها موردها نقص‌‌ساز نخواهد بود ).

 

سهولت استعمال

هم UE۴ و هم Unity به طور شگفت آوری با گسترش بازی استارت به عمل کردند. اکثری از امور به آسانی Drag & Drop ابزارها و اشیاء به یک ” صحنه ” انجام میگردد. از آنجا میتوانید خصوصیت‌های شی ها را دستکاری فرمایید یا این که متن بیش تر فرمایید.

هردو رابط دارنده اکثری از پنجره‌ها و در دست گرفتن‌ها می‌باشند که در نخست میتوانند ترسناک باشند، ولی یادگیری آنان نسبتا بی آلایش میباشد. UE۴ یک سیستم نوشتاری بصری به اسم نمودارها و Blueprints ارایه می دهد در بک گراند فارغ از نیاز به کدنویسی سیستم Behavior را راه‌اندازی کرد.

وقتی که شما حقیقتا کد زدن را استارت کردید، تفاوت‌های اصلی C # در مقابل C + + خواهید رویت کرد. سی شارپ برای مبتدی و تازه کار ها مورد بهتری میباشد، که ممکن میباشد به Unity مقداری برای پیشی تصاحب کردن از UE4 یاری دهد.

2D – دوبعدی

Unity یکی خصوصیت های شاخصش پشتیبانی ریلکس خیس از بازی های دو بعدی بود. ساخت یک بازی دوبعدی در Unreal با استعمال از سیستم Paper ۲ بعدی قابلیت و امکان پذیر میباشد، ولی در یونیتی کارایی ها بهتر و با صرفه خیس میباشند، به صورت معمول یک جریان عمل بهتر و یک محصولنهایی صیقل یافته را ارایه می دهد.

این واقعیت معمولی باعث به قبول گسترده Unity 2D فی مابین بسط دهندگان موبایل شده است – اکثر بازی‌هایموبایل اصولا دو بعدی می باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۴:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیشگفتار‌ای درباره با اندروید استودیو


پیشگفتار‌ای درباره با اندروید استودیو
اندروید استودیو قابل انعطاف افزاریست که به خواسته برنامه نویسی برای پلتفرم اندروید پباده سازی شده‌است. این دور و بر برنامه نویسی در آغاز در سال 2013 در کنفرانس گوگل I/O معرفی شد. اینک اندروید استودیو با سیستم استدلال‌های ویندوز، مک و لینوکس سازگار داراست؛ به این ترتیب آن مدل از اشخاص عشق‌مند به برنامه نویسی نرم افزار‌های اندرویدی میتوانند از این اپلیکیشن جهت بسط نرم افزار‌های اندرویدی استعمال نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پیش از نصب اندروید استودیو در بالا نیاز میباشد تا برنامه Java SE Development Kit را روی کامپیوتر خویش نصب نمائید. شما میتوانید از روش این پیوند آن را دانلود فرمائید. پیشین از آغاز دانلود، قطعا از تعیین نسخه سازگار با سیستم برهان و پردازنده کامپیوتر خویش اطمینان نتیجه ها فرمائید. بعد از آن جدیدترین نسخه برنامه اندروید استودیو را از روش این لینک و پیوند دانلود نمایید. قابل ذکر میباشد این برنامه مشتمل بر Android SDK و بقیه ابزارهای ما یحتاج برای آغاز برنامه نویسی میگردد.


نصب Android Studio
جهت استارت در آغاز روی پوشه نصبی Java SE Development Kit کلیک کرده و آن را اجرا نمایید. آنگاه با کلیک روی Next فرایند نصب را طی کرده و مسیر ذخیره آن را به خیال بسپارید؛ چرا‌که ممکن میباشد در آینده به آن نیاز پیدا نمائید. بعد از آن نوبت به نصب برنامه Android Studio میرسد که بسیار سهل میباشد. به این خواسته صرفا کافیست تا پوشه نصبی را اجرا کرده و با کلیک روی آیتم Next فرایند نصب را کامل شدن نمایید. دقت داشته باشید در هنگام نصب صد رد صد تیک مورد Android SDK را بزنید. به طور پیش فرض برنامه Android Studio در مسیر AppDataLocal که یک فولدر پنهان میباشد، ذخیره ‌می شود. بدین ترتیب سفارش می کنیم که در هنگام نصب مسیر ذخیره را تغییر تحول دهید. قابل ذکر میباشد که فرآیند نصب اندروید استودیو ممکن میباشد پاره ای وقتگیر باشد.

 

ساخت پروژه در اندروید استودیو
بعد از نصب برنامه‌های روایت شده، نوبت به تولید پروژه می رسد. جهت توسعه و گسترش نرم افزار در برنامه Android Studio (اندروید استودیو) و تولید پروژه می بایست مراحلی را که پیرو به آنها اشاره خوا‌هیم داشت، طی نمایید.

در صدر به مراد ساخت یک پروژه تازه در برنامه اندروید استودیو روی منو در نصیب فوقانی کلیک نمایید. بعد به ترتیب روی آیتم‌های File ،New و بعد از آن New Project کلیک فرمائید. بنابراین از شما منظور می‌گردد تا یک اسم و دامنه کمپانی را برای نرم افزار خویش تعیین فرمایید.

در مرحله بعدی از شما پرسیده میگردد که نرم افزار متبوع خویش را برای چه گونه دستگاهی توسعه و گسترش می‌دهید. در حالتی‌که رغبت دارید تا نرم افزار شما صرفا در تلفن همراه‌ها و تبلت‌های قابل استعمال باشد، آیتم Phone And Tablet را گزینش فرمایید. از طرف دیگر در شرایطی‌که مایل می باشید نرم افزار شما از تلویزیون و ساعت‌های هوشمند نیز پشتیبانی نماید، نیاز میباشد تا درین بخش تیک مورد‌های Wear و Watches را هم بزنید.

در بخش Minimum SDK می توانید دست‌کم نسخه اندرویدی که نرم افزار شما از آن پشتیبانی می‌نماید را گزینش فرمایید. اعتنا داشته باشید که هر چه مقدار Minimum SDK ذیل باشد و نرم افزار شما از نسخه‌های کهن‌خیس اندروید پشتیبانی ‌می کند، یوزرها بیشتری توانا به خرید و به کار گیری از نرم افزار شما خواهند بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۹:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار تلفن همراه و نکاتی در رابطه آن


پباده سازی نرم افزار تلفن همراه و نکاتی در رابطه آن

پیشین از پباده سازی نرم افزار تلفن همراه و ایجاد چارچوب ها و زیرساخت ها، بهتر میباشد پروژه خویش را با ایجاد screen tree (درخت برگه) یا این که user flows (مسیر استفاده کننده) مقدمه فرمائید. این سیرتکامل از مورد ها می‌توانند تحت عنوان راهنما برای شما فعالیت نمایند و به شما امداد خواهند کرد تا اپ خویش را به نیکی پباده سازی فرمایید. درخت کاغذ هم اندازه وبسایت مپ یا این که نقشه وب سایت است. می‌توانید به وب سایت Balsamiq مراجعه کرده و با به کار گیری از خصوصیت های تارنما مپ، یک درخت کاغذ در آنجا بسازید و یا این که اینکه خیلی معمولی یک خودکار و برگه بردارید و آن را پباده سازی نمایید. ساخت سایت و نرم افزار تلفن همراه در عین درحال حاضر شباهتی با همدیگر دارا‌هستند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مسیر استفاده کننده روشی میباشد برای باز بینی ظریف و جز به غیر از هر مورد از پروسه جانور در اپ که یوزرها می بایست آنان را کامل شدن نمایند تا به انگیزه متبوع برسند، و در عین اکنون بایستی به اندیشه مسیرهای ثانویه و جایگزین نیز باشید. این مسیرها ممکن میباشد خطی نباشند. معمولا گروه ای از تصمیمات، مسیرها و رینگ ها میباشند که کلیه مورد های ممکن را به استفاده کننده نشان میدهند. با داشتن این نقشه ها، به راحتی میتوانید لیستی از چارچوب های لازم برای پباده سازی تهیه و تنظیم فرمائید. میتوانید با چارچوب های بسیار اساس ای استارت فرمایید و آنگاه جزئیات و محتوا و بقیه مورد ها را به آن‌ها بیافزایید. درخصوص پباده سازی نرم افزار تلفن همراه لازم میباشد به تعدادی از نکات اعتنا داشته باشید.

آشنایی نویگیشن
ساختار نویگیشن نرم افزار بسیار مهم میباشد. این بخشی میباشد که بسیار از نو کاران پباده سازی نرم افزار گوشی در آن به خلل بر می‌خورند. نرم افزار ها مانند تارنما ها نیستند. در پباده سازی اپ تلفن همراه این سیرتکامل وجود ندارد که یک نویگیشن سطح بالا وجود داشته باشد که به راحتی به همه صفحه های دسترسی داشته باشد. در پباده سازی اپ بایستی یک مسیر جاری و معمولی پباده سازی فرمائید تا یوزرها بتوانند به راحتی به مکان های متفاوت رفته و مجدد به مکان اولیه خویش بازگردند. می بایست روزگار متعددی را صرف پباده سازی و آزمایش مسیر اسکرین ها بکنید تا مطمئن گردید منطقی می باشند و استعمال آنان سهل میباشد.

آزمایش نویگیشن
شایسته ترین نحوه برای اینکه مطمئن گردید نویگیشن شما به صدق عمل می نماید این میباشد که مثال های قابل کلیک کردن بسازید و آنان‌را به هم لینک و پیوند نمایید. پیوند کردن صفحه ها اثبات در‌این مرحله مشکلی ندارد. با این طرز به راحتی می‌توانید آزمایش نمایید و مشاهده کنید همگی آن ها باهم چه طور عمل می‌نمایند. درین مرحله هنوز نیاز وجود ندارد امکان های بالا و ذیل کشیدن با دست یا این که فشار دادن و نگاه داشتن را طولانی تر فرمائید. اولیه آن را آزمایش فرمایید و ملاحظه کنید آیا صحیح فعالیت می‌کند یا این که خیر؟ آنگاه اپ خویش را در مشت مردم قرار دهید تا کلیه از آن استعمال نمایند. این طرز بسیار راحت و عملی میباشد و قادر است تاثیر فراوانی بر روی اپ شما و قابل به کارگیری بودن آن داشته باشد. صرف دوران و هزینه در مرحله پباده سازی، شمارا از دردسرها و شکایات بعدی به وسیله یوزرها مصون خواهد کرد.

پباده سازی نرم افزار تلفن همراه متناسب با رزولوشن برگه
آیفون، چند سایز کاغذ داراست که همه باهم فرق مینمایند. همین مسئله درباره‌ی اندروید هم درست می باشد که دارنده یکسری کمپانی خالق هست که هر مورد سایز کاغذ متفاوتی دارا هستند. ولی بیشتراز حد نیز نگران نباشید چون هم اپل و هم اندروید، خط مش هایی را برای امداد به اپ ها در این مورد تولید کرده اند تا اپ ها به طور خود کار با سایز صفحه های گوناگون عمل نمایند. چیزی مشابه به پباده سازی رسپانسیو در اینترنت می‌باشند. بدون نقص وجود ندارد البته به‌این مضمون‌ میباشد که شما ناچار نیستید برای هر سایز یک پباده سازی یگانه انجام دهید. تنها مسلما قبلی از آخر فعالیت، اپ خویش را روی یک سری سایز کاغذ آزمون نمائید و در رخ نیاز تغییرات لازم را انجام دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۹:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)