مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

عصر از چه سطحی آغاز و به سطحی ختم میگردد؟


سئوالات رایج همگانی :

لطفاً و بدون شکً سئوالات رایج همگانی که بسیار مهم هم می‌باشند را مطالعه فرمایید، به این ترتیب اکثر سئوالات شما درباره‌ی یادگرفتن ها و دستمزد دنیوی و معنوی اثر برطرف خواهد شد و آنگاه سئوالات ذیل را مطالعه فرمائید.
یادگرفتن اندروید پیش نیازی داراست؟
نه.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

شما به هیچ منشاء مطالعاتی اضافی بر این تارنما، نیاز نخواهد داشت، هر تعدادی مطالعه آزاد اثر گذار میباشد. هر آنچیزی که در مسیر گسترش اندروید به آن نیاز داریم بالاخص شیی گرایی ( Object Oriented ) و برنامه نویسی جاوا ، آیتم فراگیری قرار خواهد گرفت. غیر از مورد ها فوق که خیلی دور از شوخی به آن میپردازیم، Web Programming, Windows Batch Programming, Photoshop را در توان نیاز ( و برخیً طولانی تر از آن ) یادگرفتن می‌دهیم. البته اعتنا داشته باشید که به عنوان مثالً Web Programming بصورت تخصصی در فراگیری اینترنت همین وبسایت، با جزئیات و روشی مختلف و دقیق تر گزینه یادگرفتن قرار گرفته میباشد.

عصر از چه سطحی آغاز و به سطحی ختم میگردد؟
مقدماتی تا ماهر.

مخاطب آموزشها عشق مندانی میباشند که سوای سوابق برنامه نویسی ( چه هیچ ، چه ماهر ) می‌توانند داده ها بسیار مفیدی کسب نمایند. در اولِ عمل از سطح مقدماتی استارت و حتی‌د‌ر همین سطح نکاتی برای برنامه نویسان ماهر موجود است، و در غایت به سطح ماهر رسیده ایم. به جرأت می‌توانیم داعیه کنیم که در هر سطحی باشید، مطالعه این آموزشها نکات جدیدی برای شما به همپا دارااست که حتی ممکن بوده در قبل آنرا نشنیده باشید.
فراگیری در برگیرنده یک سری ساعت کلیپ میباشد؟
65 + 41 ساعت جمعاً و 12 + 12 ساعت بدون‌پول

آموزشهای اندروید در دو ورژن ارائه میشود. ورژن قبلی که طبیعتاً سابق خیس میباشد و در گوشه و کنار Eclipse توسعه و گسترش می‌یابد. و ورژن تازه که در حالا ساخت میباشد و در دور و اطراف Android Studio بسط مییابد. ورژن قبلی شامل 65 ساعت یادگرفتن میباشد که 10 ساعت آن مجانی میباشد و ورژن تازه شامل 41 ساعت یادگرفتن میباشد که 12 ساعت آن بدون‌پول میباشد.
آیا ورژن تازه در‌پی ورژن گذشته میباشد؟
نه، متعدد میباشد.

آموزشهای ورژن تازه اندروید در برگیرنده بخش اعظمی از مطالب ورژن قبل میباشد + بعضی مطالب تازه که قابل به کار گیری در ورژن قبلی نخواهد بود. در واقع ورژن قبلی از اطراف Eclipse و از API های کهن خیس اندروید به کار گیری میکند که تماماً هم کاربردی و قابل به کار گیری است، ولی با دقت به تغییرات عمده API گوگل و لزوم به کارگیری از Android Studio و تنی چند از آن‌ها منسوخ شده‌است و API های جدیدی نیز طولانی تر شده‌است ( مثل Material Design ) ، نیاز به ورژن نو یادگرفتن شم می‌شد.

این نکته حائض اهمیت میباشد که در آموزشهای ورژن تازه اندروید ، خصوصیت های خاصی موجود هست که بسیار مهم میباشند، از گزاره:
- سرفصل چندین شاخه ای مختص که بسیار در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد و بی واسطه به سمت انگیزه تکان میکنید.
- کیفیت صدا درحد استودیو صدا برداری ( فارغ از کوچکترین نویز ) و کیفیت تصویر عالی.
- روشی گوناگون در یادگرفتن مفاهیم و قانون ها ( و بهتر و ساختار یافته خیس از ورژن قبل اندروید )
- اسلاید های بسیار کیفیت بالا در کمیت بسیار که اکثر نصیب ها را با وضوح و تفکیک بیش تر یادگرفتن میدهد.
- به کارگیری از Android Studio که برای اکثری از عزیزان جای سئوال و نقص‌ داشته میباشد.
- یادگرفتن مفاهیم تازه مثل Material Design که صرفا در ورژن تازه اندروید فعالیت می‌نماید ( در آینده عرضه خواهد شد. )
آموزشهای تازه خیس کی عرضه می‌شود؟
معلوم وجود ندارد!

ساخت و تدوین یادگرفتن امری بسیار مشقت بار و مستلزم تمرکز، وقت و اوضاع مطلوب محیطی و کاری جهت ایجاد و عرضه میباشد. از طرفی مشغله فراوان در برنامه نویسی و توسعه و گسترش خدمت های تارنما ، خودش استدلال مهمی میباشد در کمبود وقت ما. ولی به پاس اعتماد خریداران مدام عملکرد گردیده در روزگار های مطلوب ( و سنجیده ) مبادرت به ساخت قسمت های نو یادگرفتن کنیم که بیش تر بر طبق نیازهای خریداران حق تقدم بندی می‌گردد.

مطمئناً طولانی تر فایده برای ماست که آموزشها را سریعتر و در حین کوتاه خیس عرضه کنیم پس عملکرد ما مدام بر این منوال خواهد بود. این نکته قابل توجه میباشد که محرمانه گذشته آموزشهای اندروید و محرمانه نو آن، به قدری دارنده مطالب بی نقص و کاربردی می باشد تا برای افرادی که روزگار می‌گذارند و قصد عملکرد در قضیه برنامه نویسی را دارا‌هستند، تا بیش تر از 1 سال فعالیت و تمرین در بر خواهد داشت.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگیری عمیق البته پروژه محور:


یادگیری عمیق البته پروژه محور:
این هم یکی خطاها و در عین درحال حاضر شاید نقاط قوت اینجانب در یادگیری برنامه نویسی اندروید بود. در یادگیری برنامه نویسی به شدت عمیق می شدم و تا به مبحثی تماما مسلط نمی شدم از آن در پروژه هایم استعمال نمی کردم. این منجر می‌شد یادگیری ام بسیار عمیق ولی نماید باشد. به شما سفارش می‌کنم عمیق البته پروژه محور حافظه بگیرید. در اولِ یادگیری اندروید یک پروژه بسیار معمولی برای خویش در حیث بگیرید و به طور همزمان که از روی کتاب، فیلم، تارنما و... یاد میگیرید به عبارتی مباحث را در پروژه خویش پیاده نمایید. حتی هنگامی که کتابخانه های مهم جاوا مانند Dagger یا این که RxJava را می آموزید در پروژه های خویش پیاده سازی نمائید. این عمل به شدت باصرفه خیس از کاری میباشد که اینجانب انجام می دادم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در‌این نوشته‌ی‌علمی در آغاز قصد داشتم کتابخانه های دارای شهرت اندروید و همینطور منابع خوب برای یادگیری اندروید را معرفی کنم. البته بنظرم بهتر آمد در یک پست غیروابسته به هر مورد از این مطالب بپردازم. خرسند می شوم نظرها خودتان را در رابطه این مقاله بدانم.

همینطور در شرایطی که دوست داشتید در شبکه تلگرام اینجانب (abolfazli_mahdi) که اخیرا فعال سازی کرده ام عضو گردید. عملکرد میکنم مطالب جالبی که به آن‌ها بر می‌خورم را در کانالم قرار دهم. همینطور در‌صورتی‌که دوست داشتید نرم افزار یادگیری واژگان گویش انگلیسی ما‌را از کافه بازار یا این که سیب اپ دانلود نمایید و نظرتان را در خصوص این نرم افزار بگویید. امیدوارم این پست برایتان موثر بوده باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۹:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت اضافه با پنل پیش اکران رابط کاربری


رابط کاربری و یا این که UI به بخشی از هر اپلیکیشن گفته میشود که استفاده کننده با آن تعامل داراست. برای مثال وب سایت هیتوس یک لایه مدیریتی داراست که از نگاه یوزرها عادی مخفی میباشد البته یک لایه نمایشی دارااست که شما در اکنون به کار گیری از آن می‌باشید. در‌این نصیب به مبحث پباده سازی رابط کاربری در اندروید می پردازیم.

همان طور که در مقاله مقایسه Android Studio و Eclipse گفتیم پباده سازی رابط کاربری در دور و بر Android Studio بسیار بهبود یافته میباشد و درین نصیب از یادگرفتن اندروید قصد داریم با این گوشه و کنار بسط رابط کاربری قدرتمندی برای قابل انعطاف افزارهای اندرویدی خویش تولید کنیم.

رابط کاربری در اندروید به وسیله لایه‌ها ساخت می شود و در مسیر res -> layout قرار می گیرد.

 طراحی اپلکیشن در مشهد

مثلا تمام تصاویری که در زیر می بینید هرکدام یک لایه نمایشی می‌باشند:

 

لایه‌ها گونه های متنوعی دارا‌هستند اما دو مدل از مهمترین لایه‌ها در اندروید Linear (خطی) و Relative (نسبی) می‌باشند.

لایه‌های خطی یا این که Linear در اندروید: لایه‌های خطی پر کاربرد ترین لایه در اندروید میباشند و امکان‌های جالبی دارا‌هستند. این لایه‌ها به دو چهره افقی و عمودی صورت می گیرند.

لایه‌های نسبی یا این که Relative در اندروید: درین لایه موادتشکیل دهنده به طور نسبی در کنار هم قرار میگیرند و مانند لایه‌های خطی شرایط دهی آنان مطلق وجود ندارد.

اجزای بخش پباده سازی لایه اندروید استودیو


برای مفتوح کردن بخش پباده سازی فولدر‌های رابط کاربری به فولدر res و از آن جا به Layout میرویم.

نصیب پباده سازی رابط کاربردی Android Studio از بخش‌های زیادی تشکیل‌شده میباشد که درپی قصد داریم این بخش‌ها را با شماره جان دار در عکس فوق به شما معرفی کنیم.

1) پنل پیش اکران رابط کاربری: در‌این بخش پیش نمایشی از لایه اکران سرازیر که در درحال حاضر فعالیت روی آن می باشید مشاهده می کنید.

2) پنل Component Tree: در‌این بخش تمام اجزای مو جود در برگه، از لایه‌ها گرفته تا عکس‌ها و دکمه‌ها و هر جزء دیگری در کاغذ به طور درختی آمده میباشد.

3) پنل Properties: روی هر جزئی در از برگه که کلیک نمائید خصوصیات بی نقص آن در‌این پنل قابل مشاهده و دستکاری میباشد.

4) پنل Palette: در‌این پنل تمام چیزی که در یک ورقه میتوانید ساخت نمایید، از لایه‌ها گرفته تا ویجت‌ها و هر مورد دیگری لیست شده‌است و می توانید آن را به آسانی داخل لایه اکران و یا این که پنل Component Tree بکشید و طولانی تر نمائید. دقت فرمایید رده رهاکردن این المان در Component Tree و یا این که پنل اکران مهم میباشد و حق تقدم‌ها و ذیل شاخه‌ها و شاخه‌های اصلی با اعتنا گزینش میگردند.

5) تعیین وضعیت اکران: موقعیت پیش ذهنی که در کاغذ میبینید جور اکران گرافیکی برگه میباشد، البته این مدل اکران در واقع یک سورس کد بر شالوده xml میباشد که با کلیک روی Text میتوانید این سورس کد را مشاهده و بازنویسی فرمایید.

شناخت اضافه با پنل پیش اکران رابط کاربری


پنل پیش اکران تجهیزات متعددی از قبیل زوم کردن و یا این که پیش اکران دستگاه‌های متعدد را در خویش داراست و لایه نمایشی را که پباده سازی نموده اید را می توانید روی گونه های تلفن همراه، تبلت، تلویزیون و حتی ساعت ببینید.

لایه اکران غیر از سایز تلفن همراه به ورژن اندروید نیز ممکن میباشد عکس العمل متفاوتی نشان دهد که درین بخش تمام این نکات را میتوانید بازبینی فرمایید.

بخش‌های مهم این بخش با اعتنا به شماره‌های جان دار در تصویر فوق عبارتند از:

1) درین نصیب میتوانید لایه اکران خویش را در اشکال موبایل‌ها و یا این که دستگاه‌های متعدد در یک آن مشاهده کنید.

2) درین بخش میتوانید به طور منحصربه‌فرد لایه اکران خویش را در یک دستگاه به خصوص ملاحظه کنید.

3) با این دکمه می توانید جهت موبایل را از عرضی به طولی و بالعکس تبدیل فرمایید.

4) Theme تلفن همراه را در‌این بخش عوض نمایید.

5) تعیین نسخه اندروید اجراکننده رابط کاربری.


برچسب: طراحی اپلکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۶:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کارکرد فارغ از عیب و نقص نرم افزار


در نظرنگرفتن یاد یوزرها
اینکه یوزرها و مخاطبان شما آدم می باشند و دارنده خاطر هستند را به صورت کلی نادیده بگیرید. آن ها فعالیتی را که در یک ورقه انجام می دهند یا این که اطلاعاتی را که می خوانند، در برگه آن گاه فراموش می کنند و بارها می بایست به کاغذ‌های قبل برای قرائت دوباره وارد شوند؛ برای همین میباشد که میگوییم نخستین از همگی داده ها را روشن و بی آلایش بیان نمایید و دوم اینکه در هر کاغذ داده ها و توضیحات لازم برای انجام عمل‌ها بنویسید تا آنان ناچار به یاد آوری چگونگی کارکرد برنامه نباشند.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

کارکرد فارغ از عیب و نقص نرم افزار
درستی و کارکرد فارغ از عیب اپلیکیشن از سایر موردها بسیار مهم پباده سازی نرم افزار محسوب میشود. خطاهای کارکردی از لحاظ استفاده کننده قابل پذیرش نمیباشد. این مرحله به هر دو گروه برنامه نویس و مجموعه آزمایش دارای ربط خواهد بود. یک کدام از خطاها نرم افزار‌های اندرویدی در همین نصیب میباشد. یک اپلیکشن اندروید دستکم بایستی بر روی ۱۰ تلفن همراه و یا این که دستگاه با سیستم اندروید آزمایش گردد. تلفن همراه نرم افزار های iOS این نقص‌ را ندارند. علت آن بسط دهنده یکتای طاقت فرسا افزار و سیستم ادله آن میباشد.بدون نقص بودن نرم افزار شما به معنای رضایت مخاطب است.

آسانی ظاهری
اولی و مهم‌ترین بخش در پباده سازی نرم افزار داشتن ظاهری بی آلایش و استفاده کننده پسند میباشد. فضای اپ می بایست معمولی باشد و به طوری پباده سازی شود که استفاده کننده دوران به کارگیری از مطالب اصلی و مهم اپ به دور نشود و براحتی قابل فهم و شعور باشد. زر و زیورهای متعددی سبب ساز انحراف پیدا کردن استفاده کننده از نیاز خویش میگردد و آن‌گاه بدلیل غیر قابل فهم بودن اپ،دیگر آیتم به کار گیری قرار نمیگیرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۰:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کسب درآمد از نرم افزار پولیک ممکن میباشد؟


در بالا میتوانید پوشه APK این نرم افزار را از وبسایت قانونی پولیک یا این که گوگل پلی برای پلتفرم اندروید و یا این که از سیب اپ برای آی وی اس اخذ و بر روی تلفن همراه هوشمند خویش نصب نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بعد از نصب پولیک ، در بالا با برگه‌ای مواجه میشوید که از شما، شماره موبایل و تایید قانون ها فعالیت با نرم افزار را درخواست میکند. در نصیب مقررات، نخست به معرفی اجمالی برنامه پرداخته شده‌است. بعد از آمده میباشد:

پورسانت و کمیسیون جوارح به ازای عمل برای کسب درآمد در پولیک به اعتبار کیف پول شما واریز میگردد.

اما شایان ذکر میباشد که همواره مبلغ ۱۰ هزار تومان به جهت آنچه “فعال بودن اکانت کاربری” تیتر گردیده، در کیف پول باقی می ماند. درآمد نتایج اعضای پولیک تحت عنوان اعتبار در کیف پول موجود است و آنطور که در بخش مقررات آمده میباشد، “قادر است به طور آنلاین به وسیله خویش استفاده کننده به یک یا این که یک سری شناسایی واریز و منتقل گردد.”

مطابق شرح مقررات برنامه پولیک ، برای آغاز عضویت و کسب درآمد در‌این برنامه ۴ نکته موجود هست:

واریز حق عضویت هر ساله به مبلغ ۳۹ هزار و ۹۰۰ تومان
وارد کردن شماره گوشی شخص داوطلب برای ارسال کد فعال‌ سازی
وارد کردن داده ها درست و حقیقی و واقعی هویتی بوسیله اعضاوجوارح (قابلیت به کارگیری از اسم‌های مستعار نیست)
عمل با نرم افزار فقط بواسطه یک دیوایس (دشوار‌افزار) ممکن میباشد. در‌صورتی‌که هم زمان یک سری دیوایس وارد یک اکانت کاربری گردیده باشند، برنامه به صورت اتومات فقط پایانی دستگاه را فعال و باقی را غیر فعال می کند.
راجع به طرز کسب درآمد در اپ پولیک می بایست اشاره کنیم که سازه بر بیانات تولید کننده (که صدق آن برای اکثری اثبات نشده مانده میباشد) درآمد نتایج از مشاهده و بازکردن تبلیغات به طور ماهیانه و در فروش تولید ها و سرویس ها به طور آنلاین، به کیف پول واریز میگردد.

درصورتی که میخواهید با طریق کسب درآمد در‌این نرم افزار کاملا آشنا گردید و مشاهده کنید که آیا می‌اقتدار از پولیک کسب درآمد کرد یا این که نه، پیشنهاد میکنیم تا بدون شک مقاله پایین را بخوانید.

کسب درآمد از نرم افزار پولیک ممکن میباشد؟ پولیک تحت ذره‌فی مابین تکراتو

به علاوه، درآمد نتیجه ها از به اشتراک گذاری نرم افزار (App Sharing) صرفا بعداز نصب و فعال‌ساز‌ی نرم افزار به وسیله شخص دعوت گردیده به اعتبار کیف پول افزوده میگردد.

بسته بیمه حادثه ها مجانی برای اعضای پولیک
هر استفاده کننده عضو، بعداز پرداخت حق عضویت هر ساله و کامل شدن فرایند نام نویسی، به ادعای سازندگان برنامه پولیک یک بیمه حادثه ها با تعهد بیشتراز ۲۰ میلیون تومان نیز به طور مجانی اخذ می کند. بها ریالی این بیمه که وابسته به کمپانی بیمه رازی میباشد، بیش تر از ۸۰ هزار تومان میباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

روش کارهایی برای پیروزی در اپ های اندروید ی


روش کارهایی برای پیروزی در اپ های اندروید ی
اپ های آنلاین ارائه دهید

عصر اپ هایی که نیاز به وب نداشتند دیگر دارااست تمام می‌شود. اپ های آنلاین ارائه دهید و همیشه محتوای برنامه تون رو به روز نمایید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

از پرداخت باطن طرحی به کار گیری نمائید

شایسته ترین موقعیت برای بفروش گزاشتن محتواهای خویش به کار گیری از پرداخت های باطن طرحی میباشد؛ چون هم بهتر چشم میشوید و هم برای یوزرها شادی بخش خیس میباشد.

در حالا آپ دیت باشید

برای اپ خویش به روز های منظم و کارآمد ارائه دهید؛ چون تجربه نشان می‌دهد که‌این سیرتکامل اپ ها کمتر بوسیله یوزرها تمیز می گردد.

تبلیغات را فراموش نکنید

برای چشم شدن می بایست تبلیغ فرمائید. یکی‌از فاکتورهای مهم در برنده شدن یک اپ تبلیغات میباشد.

به یوزرها اهمیت دهید

از یوزرها خویش حمایت نمائید و به آنان احترام بزارید حتی یک استفاده کننده!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۹:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار اندرویدی که در Android Studio


شروع آپ اهل ایران دیتابین، با آماده آوردن سرویس ها تلفن همراه آنالیتیکس سعی بر برطرف کردن اشتباهات اتفاق افتاده ناشی از وضعیت تحریم داراست. توسعه و گسترش دهندگان میتوانند با پیاده‌سازی SDK دیتابین در برنامه خویش با معدود‌ترین تاخیر وقتی (کمتر از قریه دقیقه)، نمودارهای متنوع مربوط به اخلاق یوزرها در برنامه را در ناحیههای پروسه رویش کابران (Growth)، زد خورد استفاده کننده با برنامه (Engagement)، ماندگاری (Retention)، درآمدها (Revenue) و رویدادهای سفارشی (Custom Event) مشاهده نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همینطور وجود گزارشات ساکن نظیر درآمد به تفکیک مارکت‌های متفاوت (کافه بازار، اپ استور و ....)، تعریف‌و‌تمجید و پیاده سازی استراتژی بررسی داده و ارائه سرویس ها مشورت فنی با روشهای آنلاین، حضوری و تلفنی، حالت قابل قبولی برای توسعه و گسترش دهندگان آماده آورده میباشد.

چنین آنالیزهایی میتواند به شما در ادراک بهتر از اپلیکیشنی که ساخته‌اید یاری دهد و با داده‌های به دست آمده، نرم افزار خویش را بهتر و استفاده کننده پسندتر فرمایید.

درصورتی که دوست دارید بدانید نرم افزار اندرویدی که در Android Studio گسترش داده‌اید چه‌طور اجرا میگردد و پروسه اجرای آن به چه چهره میباشد، بخش لیداوب را دنبال نمایید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۰:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپ های هیبریدی


React Native یک کادر ورک و چارچوب مبداء گشوده (Open source) برای توسعه و گسترش‌­ی قابل انعطاف افزارهای گوشی بر طبق جاوا اسکریپت (JavaScriptCore) می‌باشد که مسیر توسعه و گسترش­‌ی نرم افزار های تلفن همراه را کوتاه خیس می‌نماید و در فیض دوران کمتری صرف توسعه و گسترش می‌شود و همت بیشتری داراست. ری اکت نیتیو(React Native)، سیستم استدلال های اندروید و ios را نیز پشتیبانی مینماید و کامپوننت های آن تیم ای از هر دو سیستم استدلال اندروید و ios می باشند و می‌توانند برای ایجاد یک برنامه­‌ی موبایل آیتم استعمال قرار گیرند. هر چندین بسط دهندگان بر رمز دو راهی تعیین اپ های زبده کاربری بهتر یا این که اپ های با بسط­‌ی سریع خیس و قابل به کارگیری برای پلتفرم های متعدد، باقیمانده اند ولی معمولاً اشخاص، راهی را ترجیح می‌دهند که باعث به بسط سریع خیس نرم افزار ها شود و سعی بالاتری داشته باشد. قاب ورک React Native قوانینی را برای بسط دهندگان مهیا نموده است که دیگر بدون چاره نباشند دربین دو سیستم استدلال اندروید و ios دست به تعیین بزنند. همین طور این قاب ورک برای بسط دهندگانی که به گویش برنامه نویسی جاوا اسکریپت مسلط میباشند قادر است یک گزینش عالی باشد به دلیل آنکه با به کارگیری از React Native دیگر نیازی به تایپ کردن کد های جدا برای سیستم دلیل های گوناگون وجود ندارد و همان لازم وجود ندارد برنامه نویسان به یک سری و چندین لهجه برنامه نویسی مسلط باشند. ری اکت نیتیو(React Native) همانطور که از اسمش پیداست به طور محلی یا این که Native می باشد و برای سیستم ادله خاصی پباده سازی گردیده و می‌تواند با سرعت بالاتری تولید سیستم برهان های متعدد را انجام دهد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
اپ های هیبریدی همواره درپی راهی برای توسعه و گسترش ی اپ مبنی بر اینترنت می‌باشند که در‌این در میان تکنولوژی قاب ورک فیسبوک (Facebook’s React Native) پیشتاز هست و حال دارنده اپ محلی برای دو سیستم دلیل اندروید و ios میباشد و در حالا بسط ی اپ های خویش است که درپی به آن میپردازیم.

چرا و چه‌گونه کمپانی رخ بوک از React Native بهره برد؟
React Native در سال 2015 به وسیله کمپانی فیسبوک و به مراد رفع نیاز های این شرکت پباده سازی شد و بعد توسعه و گسترش و تکثیر یافت و برای سازش با پلتفرم هایی نظیر ویندوز یا این که tvOS بوسیله بسط دهندگان به طور متن گشوده در مشت یوزرها در سراسر عالم قرار گرفت. قاب ورک React Native این قابلیت و امکان را آماده کرد تا با به کار گیری از گویش برنامه نویسی جاوا اسکریپت و کتابخانه ReactJs IU که پیش خیس بوسیله کمپانی رخ بوک برای گسترش­ی نرم افزار های اینترنت تشکیل شده بود، برنامه نویسان مبادرت به ایجاد نرم افزار های موبایل برای سیستم استدلال ios کنند. بعد از آن کمپانی صورت بوک به وسیله به عبارتی گروه گسترش دهنده­ی خویش توانست این مبادرت را برای سیستم دلیل اندروید انجام دهد و به این ترتیب از ری اکت نیتیو(React Native) برای ایجاد یک اپ رئیس تبلیغات بهره مند شد. درنتیجه به امداد React Native گسترش دهندگان توانستند برای هر دو سیستم استدلال اندروید و ios نرم افزار پباده سازی نمایند و در چنگ صاحبان کسب و فعالیت و استارتاپ ها قرار دهند. حالا این کتابخانه توانا به ارائه ی UI تلفن همراه برای هردو پلتفرم اندروید و ios می باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۹:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طریق ایجاد نرم افزار برای تلفن همراه از حیث مهندسی اپلیکیشن


در دنیای امروز سطح علم یوزرها بسیار بالا هست، بدین ترتیب تنها تبلیغات سبب ساز نمیشود که یوزرها از سرویس ها و خدمت های شما استقبال نمایند حتی در شرایطی‌که شایسته ترین طرح ریزی و پباده سازی را برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی انجام داده باشید. تعداد نرم افزار های موبایلی مرتبط با هریک از سرویس ها و سرویسها آنقدر زیاد میباشد که یوزرها صرفا در‌پی شایسته ترین ها در هر مورد ای می‌باشند. براین اساس برای برد علاوه بر داشتن یک کمپین تبلیغاتی خوب، بایستی به ایجاد و ایجاد نرم افزار خویش نیز دقت فرمایید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اصولی ترین نحوه ایجاد نرم افزار برای تلفن همراه به وسیله دانش مهندسی اپلیکیشن ارائه شده‌است. پروسه پباده سازی نرم افزار تلفن همراه بوسیله این دانش بسیار کارآمد می‌باشد، ولی متاسفانه آیتم اعتنا بسط دهندگان نرم افزار در کشور ایران قرار نگرفته و اکثری از اشتباهات جانور در تولید و پباده سازی نرم افزار های گوشی، به جهت بی توجهی بدین دانش صورت میدهد. به همین خواسته در‌این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم به فراگیری ایجاد نرم افزار تلفن همراه با به کارگیری از اصول مهندسی اپلیکیشن بپردازیم.

طریق ایجاد نرم افزار برای تلفن همراه از حیث مهندسی اپلیکیشن :

قابلیت و امکان سنجی : پس از اینکه ایده ای به ذهنتان رسید، پیشین از هر تصمیمی تحقیق نمایید که آیا ایده شما امکان اجرا و پیاده سازی را دارااست یا این که نه. همینطور می بایست مانع ها جان دار را شناسایی فرمایید و معین فرمائید که آیا قابل رفع شدن میباشند یا این که نه. در واقع این مرحله بایستی معین نماید که ایده شما میتواند به تولید نرم افزار برای گوشی منجر گردد یا این که نه.
تمجید انگیزه و تبیین نیازمندیها : بعداز اینکه مشخص و معلوم شد ایده شما قابلیت و امکان اجرا داراست، حالا می بایست انگیزه، هزینه مایحتاج و نیازمندیهای پیاده سازی ایده خویش را گزینش نمائید و مبنی بر آن طرح ریزی نمایید. این مرحله بسیار با اهمیت میباشد. پیشنهاد میکنیم گذشته از هر اقدامی این مرحله را انجام دهید تا در عصر ایجاد نرم افزار، غافلگیر نشوید.
نظرسنجی : بارزترین خصلت یک نرم افزار خوب و کیفیت عالی، کاربرپسند بودن آن می‌باشد. پس گذشته از استارت به پباده سازی نرم افزار تلفن همراه، مخاطبان انگیزه خویش را مشخص و معلوم فرمایید و آن‌گاه پرسشنامه ای تنظیم فرمایید و از جامعه انگیزه خویش درخواست فرمایید که با توجه به آن جواب دهند. در واقع این مرحله به شما قابلیت و امکان می‌دهد که متوجه گردید یوزرها چه درخواستها و توقعاتی از نرم افزار شما دارا‌هستند. یک پرسشنامه استاندارد می بایست هم دارنده سوال ها تعدادی مورد ای و هم سوال ها تشریحی باشد. افزون بر آن می بایست در انتهای پرسشنامه قسمتی را قرار دهید تا یوزرها بتوانند پیشنهاداتی در زمینه‌ی نرم افزار به شما ارائه دهند. توجه نمایید که در پرسشهای یکسری مورد ای بایستی آیتم ها بصورت استاندارد پباده سازی شوند. مثلا در شرایطی‌که مورد خیلی خوب موجود است می بایست آیتم خیلی بد هم در آن وجود داشته باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۷:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا نیاز به پباده سازی نرم افزار تلفن همراه داریم ؟ر


چرا نیاز به پباده سازی نرم افزار تلفن همراه داریم ؟

با اعتنا به به کار گیری فراگیر تلفن همراه تلفن همراه بوسیله تمامی قشرها با هر منزلت سنی، تلفن همراه یک راهکار برای هر فعالیتی شده‌است. به صورت نمونه حت برا پرداخت قبض دیگر نیاز به حضور در خزانه ها و سپری شدن کلی از زمانه در صف های بانکی وجود ندارد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

گوشی وسیله ای می‌باشد که تمامی ما طولانی تر تایم و وقت خودمان را با آن میگذرانیم . شبکه های عمومی، آدرس اینترنتی، برقراری رابطه چه از روش تماس و چه از روش پیام. بعداز قابلیت به کار گیری از وب بوسیله موبایل های هوشمند طولانی تر ما استعمال از موبایل را به پشت کامپیوتر و لپ تاپ نشستن ترجیح دادیم. کسب و شغل های بروز و امروزی سریع خودشان را با این تغییر‌و تحول وفق دادند و خویش را از فضای اینترنت با پباده سازی نرم افزار های گوشی وارد تلفن همراه های فردی کردند.
مشتری ها اپلیکیشنی را برای رفع نیاز خویش گزینش می نماید که ماهر خیس بوده و عمل با آن شل خیس باشد.پس بایستی تمام این نکات را از دید مشتری بررسی کرده و گزینه بازبینی قرار دهید.
همینطور در صورتیکه شما تصمیم به پباده سازی و ایجاد نرم افزار داراست بایستی کمپانی و تیمی را گزینش نمایید که تمام این نکات را در لحاظ بگیرند و شما صاحب و مالک یک نرم افزار ماهر گردید.
پس اضافه صاحبان کسب و فعالیت نیاز به پباده سازی نرم افزار گوشی را در خویش می‌بینند در غیر اینصورت به مرور روزگار از نظر مشتری ها ناپدید میشوند.

 

 

کمپانی پباده سازی نرم افزار گوشی در قم

کمپانی طراحی وب و نرم افزار تلفن همراه نوپرداز در قم و بقیه استان های سرزمین با شماست تا ماهر گردید.
شما کافیست توقع ها و انتظارات خویش را از آنچه می خواهید با مجموعه ماهر نوپرداز دربین بگذارید تا نوپرداز ایده شما‌را تحلیل کرده و شایسته ترین مشورت را به مراد رونق کسب فعالیت اینترنتی شما بدهد و شما‌را درین مسیر ملازمت و همراهی نماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۰:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)