مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

۶ ابزار برتر برای پباده سازی نرم افزار تلفن همراه


۶ ابزار برتر برای پباده سازی نرم افزار تلفن همراه
طراحان نرم افزار همواره در ادامه ابزار هایی می‌باشند تا بتوانند از روش آنها طرح خیالی خویش را با بیشترین اعتنا پیاده سازی نمایند.

این ابزار ها به آنان امداد میکنند تا بتوانند متاع آخری خویش را با بالاترین کیفیت ایجاد کنند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

معمولاً شرکتهای پهناور بیش تر رغبت دارا‌هستند تا بر روی نرم افزار های استفاده کننده پسند سپرده گذاری نمایند.

در فیض در صورتی می‌خواهید برای پروژه ی پباده سازی نرم افزار گوشی که در چنگ دارید؛ حامی مالی پیدا فرمایید بهتر می‌باشد که با به کار گیری از ابزار های ظریف شایسته ترین نرم افزار ممکن را پباده سازی فرمایید.

 

۱- Sketch
Sketch یک برنامه ی تخصصی برای پباده سازی UI و UX هست.

این برنامه تا حدی به فوتوشاپ شباهت داراست ولی تفاوت اصلی آن‌ها در‌این هست که Sketch صرفا برای ایجاد طرح های نخستین ی مطلوب میباشد و برای ساخت طرح پایانی بایستی از برنامه هایی مانند فوتوشاپ استفاده نمود.

اسکچ صرفا ۲۰ مگابایت می باشد و هنگام فعالیت با آن سیستم شما خیلی به زحمت نمی افتد. همینطور شما میتوانید در کمترین دوران ممکن از آن خروجی بگیرید.

اشتراک Sketch به‌این چهره هست که شما بعد از خرید صرفا لازم می‌باشد سالی یک توشه لایسنس خویش را آپ تو دیت رسانی فرمایید.

 

۲- (Adobe Experience Design (XD
Adobe XD حریف اصلی Sketch به حساب می‌آید و می‌توانید تمام امکان هایی که در Sketch وجود دارا‌هستند را در Adobe XD بیابید.

این برنامه به صورت غیر قابل باوری سریع می‌باشد ولی همان گونه که در بقیه تولیدات نو اشکالاتی موجود است؛ این کالا نو ی ادوبی نیز در مرحله ی امتحان و خطای خویش جای دارد.

به همین ادله میباشد که هنوز نمی قدرت Adobe XD را نسبت به Sketch برتر دانست. البته با پتانسیلی که‌این برنامه از خویش نشان داده میباشد می قدرت اظهار‌کرد که در آینده قرار میباشد طراحان متعددی را سورپرایز شوند.

 

۳- Axure RP
Axure RP یک برنامه ی تخصصی پباده سازی نرم افزار گوشی می‌باشد.

این برنامه تمام امکاناتی که برای پباده سازی نرم افزار نیاز دارید را از صفر تا صد در اختیارتان قرار میدهد. ولی این به آن شکل وجود ندارد که Axure RP یک اپلیکیشن بی عیب و نقص می‌باشد.

سوای این که‌این برنامه فقط مطلوب ایجاد مثال ی نخستین هست؛ این قابلیت و امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید مواقعی همچون: وایرفریمز، موکاپ، فلوچارت،پرسونا، تابلوی نظرات(Idea Boards)، مسافرت استفاده کننده(User Journeys)، اشکال نمودار و بقیه فولدر های گرافیکی را ساخت فرمائید.

حتی در‌حالتی که دلداده کدنویسی باشید Axure RP به شما اذن ی کدنویسیی هم میدهد.

همینطور به شما این اذن را میدهد که بتوانید با افزودن کامپوننت های متعدد پباده سازی یک دست و ماهر تری داشته باشید.

در فیض مانعی نمی ماند جز تخیل خودتان

هم اکنون ممکن میباشد بدین زمینه تصور کنید که آیا Axure RP سیستم ادله شما‌را پشتیبانی می نماید؟

فعلا این برنامه را می قدرت در سیستم استدلال های X و Windows اجرا کرد.

 

۴- Marvel
آیا به‌دنبال پباده سازی و مثال سازی همپا با مجموعه خویش می باشید و دوست دارید در امور با آنان شرکت کردن داشته باشید؟

Marvel همگی این موردها را برای شما قابلیت و امکان پذیر می‌نماید.

علاوه بر این مارول این قابلیت و امکان را به شما میدهد که همگی پباده سازی های خویش را از اپلیکیشن هایی مانند Sketch، Photoshop و Illustrator به راحتی با آن همگام سازی فرمایید و آن‌ها‌را در یک انبار ابری(Cloud Storage) مانند Dropbox و یا این که Google Drive ذخیره فرمائید.

در فیض شما می‌توانید تمام طرح های خویش را از برنامه های گوناگون وارد مارول کرده و از روش ابزار های برنامه کودکان سازی آن، به طرح های خویش جان جدید ای ببخشید.

این نکته را فراموش نکنید که برای این عمل شما لازم وجود ندارد یک کارشناس After Effect استخدام نمائید. خویش شما نیز می‌توانید خیلی شل از ابزار های برنامه کودک سازی مارول به کارگیری نمائید.

 

۵- Proto.io
با داشتن قالب ها و کامپوننت های مهیا ی زیاد؛ Proto.io فعالیت را برای شما بیشتراز حد بی آلایش مینماید.

هنگام عمل با این برنامه نیازی به کدنویسی ندارید و خیلی شل می‌توانید طرح های UI خویش را از برنامه هایی مانند Sketch و Photoshop وارد Proto.io فرمایید.

شما میتوانید از خصوصیت های تایملاین به کار گیری فرمایید و برای نشان دادن کارایی نرم افزار خویش در کلیه کاغذ اکران ها، کارتن های جالبی بسازید.

این عمل سبب ساز میشود نرم افزار شما به طور کاملً شیک و ماهر به حیث رسد.

در صورتی در Dropbox و یا این که Google Drive طرح هایی داشته باشید می‌توانید بسیار ریلکس آن‌ها‌را وارد Proto.io نمایید. این امکان قادر است حجم کاری شمارا بسیار کمتر نماید.

یک امکان مهمی که‌این برنامه به شما ارائه میدهد استعمال از وضعیت آفلاین می باشد.

شما میتوانید در موقعیت آفلاین نیز از کلیه متریال های لازم برای پباده سازی UI استعمال نمائید.

خوشبختانه Proto.io یک نرم افزار زیر اینترنت میباشد و شما نیاز وجود ندارد حجم بالایی از دیتا را دانلود نمایید. صرفا کافی هست وارد تارنما این برنامه گردید و بعد از نام نویسی ( که یک عصر ی مجانی ۱۵ روزه می باشد) فعالیت خویش را استارت نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۵:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ری اکت نیتیو یک چارچوب JavaScript


ری اکت نیتیو یک چارچوب JavaScript برای تایپ کردن نرم افزار‌های گوشی و رندر برای iOS و اندروید میباشد. این کتابخانه برای تولید رابط کاربری مبنی بر کتابخانه جاوا اسکریپت رخ بوک می‌باشد، البته به جای انگیزه قرار دادن مرورگر، سیستم برهان‌های تلفن همراه را گزینه انگیزه قرار میدهد. به عبارت دیگر: گسترش دهندگان اینترنت حالا میتوانند نرم افزار‌های موبایلی بنویسند که حقیقتا “نیتیو” به حیث می‌رسند و به راحتی یک کتابخانه جاوا اسکریپت که تا قبل از این آنان را میشناسیم و دوست داریم. به علاوه، به جهت اینکه بیش تر کدهای که می‌نویسید را میتواند فی مابین سیستم برهان‌ها به اشتراک بگذارند، ری اکت نیتیو قابلیت بسط به طور همزمان هم برای اندروید و هم برای iOS را سهل خیس می کند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

تاریخچه ری اکت نیتیو:
تکامل فناوری ری اکت نیتیو بسیار جالب می باشد. آنچه تحت عنوان پروژه داخلی Hackathon صورت بوک در سال 2013 ابتدا شد، اینک یک کدام از چارچوب‌های فرآیند بسط نرم افزار‌های اندروید و iOS می‌باشد. در مارس 2015، رخ بوک در کنفرانس F8 خویش از در دسترس بودن ری اکت نیتیو در Github خبر اعطا کرد.
با ارتقاء روزافزون محبوبیت ری اکت نیتیو، می توانیم شاهد تنی چند از نرم افزار‌های شگفت انگیز و پرطرفدار در دکان‌های نرم افزار باشیم که با یاری این فناوری درست شده‌اند. از دربین کمپانی‌های طفل تا کمپانی‌های Fortune 500 ، React Native یک تعیین برتر برای بسط نرم افزار‌های تلفن همراه می‌باشد.

نرم افزار‌های پر اسم و رسم ری اکت نیتیو کدامند؟
در اینجا لیستی از نرم افزار های دارای شهرت React Native را آورده‌ایم.


ری اکت نیتیو از کجا آغاز شد
1-چهره بوک و ری اکت نیتیو
ری اکت نیتیو با استارت پروژه hackathon صورت بوک در جواب به نیازهای این موسسه، ابتدا شد. رخ بوک می‌خواست همگی مزایای گسترش اینترنت – مانند تکرار سریع و داشتن یک گروه واحد، توسعه و گسترش کل مال – را به گوشی برساند. اینگونه میباشد که ری اکت نیتیو دیده به جهان گشود و در گسترش نرم افزار‌‌های گوشی هم برای iOS و هم برای نرم افزار‌های اندرویدی با توان بهره برد.

ادله به کارگیری از ری اکت نیتیو
در صدر، صورت بوک تنها ری اکت نیتیو را برای پشتیبانی از iOS گسترش بخشید. با این هم اکنون، با پشتیبانی‌های بعدی سیستم دلیل اندروید، این کتابخانه در حال حاضر میتواند UI گوشی را برای هر دو سیستم استدلال آماده نماید. صورت بوک از ری اکت نیتیو برای توسعه و گسترش برنامه Ads Manager خویش بهره مند شد و ورژن iOS و ورژن اندروید را نیز ساخت. هر دو ورژن به وسیله به عبارتی مجموعه گسترش دهندگان تولید گردیده‌اند. چهره بوک همینطور ری اکت نیتیو را با به کارگیری از مبداء گشوده با این ایده که با سیستم استدلال‌های دیگر مانند ویندوز و تلویزیون‌های هوشمند سازگار باشد، تشکیل داد.

حاصل ایجاد نرم افزار با ری اکت نیتیو
افزایش عملکرد: استارت به فعالیت داشبورد اینک دو برابر سریعتر می باشد. بیش تر پیشرفت‌ها در سطح چارچوب صورت گرفته میباشد که معین میکند نرم افزار درست شده با ری اکت نیتیو شما هنگام بروزرسانی ری اکت نیتیو به نهایی ورژن به صورت اتوماتیک بهره خواهد پیروزی.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۴:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراهم شدن برای عرضه اندروید ۱.۰


فراهم شدن برای عرضه اندروید ۱.۰
در سال ۲۰۰۷ اپل اولی آیفون را عرضه کرد و مفهومی تازه را در دنیای گوشی مطرح کرد. در آن دوران هنوز گوگل به‌طور مخفیانه سرگرم عمل روی اندروید بود ولی نهایتا در ماه نوامبر به عبارتی سال گوگل به ندرت آغاز به اعلان‌نزاع علیه اپل و دیگر پلتفرم‌های موبایلی کرد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در آن زمانه تشکلی صورت گرفت که Open Handset Alliance اسم داشت که تیم‌ای از تعدادی شرکت موبایل ساز مانند اچ تی سی و موتورولا، شرکت‌های خالق چیپ مانند کوآلکام و تگزاس و شرکت‌های مخابراتی مانند T-Mobile بود.

اریک اشمیت مدیریت گوگل در زمینه‌ی اندروید اعتقاد دارد که اندروید برای این وجود ندارد که تنها روی موبایل‌های تولید گوگل استعمال شود؛ روئت کرد ما این می‌باشد که هزاران موبایل با گونه‌های متعدد را به توان اندروید مجهز کنیم.

گزارش‌ها حاکی از این میباشند که گوگل پیشین از عرضه قانونی ورژن اولیه اندروید در نوامبر ۲۰۰۷ دستکم دو ورژن آلفا از این سیستم‌استدلال را در باطن شرکت برای باز‌بینی‌های نخستین عرضه کرده بود. حتی تلفن همراه‌ای خاص ورژن آلفا با کد Sooner به کارگیری میشد که هرگز به‌فیس همگانی عرضه نشد. یک‌سری سال بعد از آن یکی‌از گسترش‌دهندگان اندروید تصویر یک کدام از این تلفن همراه‌های اختصاصی تست اندروید را در دنیای وب منتشر کرد. به عبارتی‌طور که در تصویر مشاهده میکنید ظواهر این تلفن همراه طولانی تر مشابه به تلفن همراه‌های بلک‌بری بوده تا آیفون و صحیح وقتی بوده که یوزرها برای به کارگیری از تلفن همراه‌های تمام لمسی مبتلا تردید بودند.

استارت اندروید
درنهایت در سپتامبر ۲۰۰۸ اولی تلفن همراه مجهز به سیستم‌ادله اندروید با اسم T-Mobile G1 یا این که HTC Dream معرفی شد. این موبایل به برگه‌نمایشی ۳.۲ اینچی لمسی و ورقه‌کلید فیزیکی عرضه شد. در آن دوران تلفن همراه با سیل عظیمی از نارضایتی‌ها از طرف کارشناسان روبرو شد و برخی تجهیزات مبنا‌ای ازجمله سوکت ۳.۵ میلی‌متری هدفون را هم در خویش نداشت که ولی در‌این زمان نداشتن این سوکت آپشنی یگانه اکانت می گردد! باطن اندروید از به عبارتی در آغاز تعدادی امضای تجاری گوگل قرار داشت که آن را به محصولی خاص این شرکت تبدیل می کرد.

اندروید با تنی چند از خدمت‌ها و تولیدها گوگل ترکیب‌گردیده که ازجمله آنها می‌اقتدار به گوگل مپ، یوتوب و مرورگر HTML اشاره نمود که گذشته از عرضه کروم به کار گیری می‌گردد. همینطور اولی بازار اندروید درین سیستم‌دلیل وجود داشت که یکسری نرم افزار اختصاصی اندروید در صدر در آن قرار داشتند. بخش اعظمی از این خصوصیت‌ها اینک خیلی بدوی میباشند ولی این اولِ روش و استارت به عمل اندروید بوده هست.

جذاب می باشد بدانید : اندروید اوریو قادر است کار پس‌ مسئله‌ نرم افزار‌ها را محدود نماید

کدنام‌های اندروید
در حالی که امروزه ورژن‌های گوناگون اندروید با اسم‌های متفاوتی عرضه میگردند اندروید ورژن ۱.۰ که در سپتامبر ۲۰۰۸ عرضه شد هیچ کدنامی چه به‌فیس همگانی و چه باطن شرکت نداشته می‌باشد. اندروید ورژن ۱.۱ در فوریه ۲۰۰۹ عرضه شد و به‌رخ همگانی هیچ کدنامی برایش در حیث گرفته نشد ولی در درون شرکت آن را Petit four می‌نامیدند که اسم دسری فرانسوی می‌باشد.

با عرضه اندروید ورژن ۱.۵، که آوریل ۲۰۰۹ انجام شد، برای او‌لین توشه اندروید با اسم مخصوصش به‌چهره همگانی عرضه گردیده و در آن زمانه این ورژن Cupcake اسم گرفت.

لوگوی اسم آشنای گوگل که یک ربات سبز پهناور می‌باشد بوسیله فردی به اسم Irina Blok خلق و خوی شد که در استخدام گوگل بود. در سال ۲۰۱۳ خانم بلاک بیان کرد گوگل صرفا به گروه پباده سازی زیر سرپرستی وی گفته بود میخواهند لوگو مشابه به یک ربات باشد. خانم بلاک همینطور اشاره کرده که برای پباده سازی این لوگوی سبز رنگ از لوگوی معروفی که روی سرویس بهداشتی‌های مردانه و زنانه به فعالیت گرفته میگردد الهام گرفته شده‌است.

گوگل خیر فقط در زمینه ی سیسیتم برهان اندروید قصد به متن گشوده بودن گرفت بلکه لوگوی این سیستم‌دلیل هم یک پروژه متن گشوده می‌باشد و تا کنون بخش اعظمی از اشخاص در تمامی جای جهان قابلیت این را داشته و دارا‌هستند که زیر حیث لایسنس خلاقیت‌های مشترک ۳.۰ تغییراتی را در‌این ربات سبز تولید نمایند.

مجسمه های اندروید
گوگل برای هر ورژن از اندروید یک مجسمه منحصربه‌فرد با ربات اندروید و کدنام آن ورژن می‌سازد.تمام مجسمه‌هایی که گوگل تا به هم اکنون برای ورژن‌های گوناگون اندروید ساخته در چمن روبروی ساختمان این شرکت در Mountain View در کالیفرنیا قرار گرفته‌اند. در سال ۲۰۱۵ یک شبکه یوتوب اظهار کرد که یک گروه هنری کوچک در نیوجرسی او‌لین مجسمه اندروید را ساخته‌اند و تا امروز هم آنان ورژن‌های متعدد اندروید را از کاپ کیک تا اوریو ساخته‌اند. این مجسمه‌ها کلیه از فوم پلی استایرن تشکیل شده‌اند و آن‌گاه تراش خورده‌اند. روی همگی آنان از پلاستیک دشوار پوشانده گردیده و آن‌گاه با رنگ سبز رنگ گردیده‌اند.

اندروید ورژن ۱.۵ Cupcake
این ورژن او‌لین ورژن اندروید با کدنام می باشد. این ورژن در آوریل ۲۰۰۹ عرضه شد. بهبودهای یه خرده در‌این ورژن نسبت به دو ورژن قبلی تولید گردیده بود که اینک تحت عنوان تجهیزات پیش‌فرض و ابتدایی در آن چشم می گردند. ازجمله این خصوصیت‌ها می‌اقتدار به آپلود کلیپ در یوتوب، امکان چرخش کاغذ‌اکران و پشتیبانی از برگه‌کلیدهای گوناگون بود.

تنی چند از تلفن همراه‌هایی که با کاپ کیک پیش‌فرض نصب گردیده رویشان عرضه شدند اولی تلفن همراه گلکسی سامسونگ و اچ تی سی هیرو بودند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۳:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شیوه های متعدد ایجاد نرم افزار


همینطور اعتنا فرمائید که :

(در شرایطی که قصد به مطالعه بیش تر دارید، پیوند نوشته‌علمی انگلیسی مبداء هر مورد از آمار پایین در نشانه + مقابل آن درج شده‌است)

طراحی اپلیکیش در مشهد

یوزرها iOS ثروتمندتر می‌باشند و بطور میانگین ۴۰ درصد اضافه از یوزرها اندروید درآمد دارا هستند. (+) پس در‌حالتی که فروشنده تولیدها گران قیمت و گران‌قیمت برای قشر مرفه جامعه می باشید، شاید نرم افزار iOS گزینش مطلوب تری برای استارت فعالیت باشد.
یوزرها iOS برنا خیس می باشند و اکثر زمان ها در زمان سنی ۱۸ تا ۲۴ سال قرار دارا‌هستند.
یوزرها iOS با احتمال بیشتری دارنده تحصیلات عالیه میباشند. (+)
یوزرها iOS معمولا در شغل های ماهر و مدیریتی اشتغال دارا‌هستند.
یوزرها iOS معمولا روزگار بیشتری را در گوشی و نرم افزار های آن می‌گذرانند. (+)
یوزرها iOS با احتمال بیشتری از روش نرم افزار خرید مینمایند. (+)
ولی هر یک از پلتفرم ها را که گزینش فرمائید، همینکه تعداد شالوده ای از یوزرها را گردآوری کردید، یوزرها پلتفرم دیگری استارت می‌کنند به درخواست ورژن منحصر به فرد خودشان. این آرم ای می‌باشد که دوران ایجاد نرم افزار بر مبنا پلتفرم دیگر فرا رسیده میباشد.

ولی خبر خوب اینکه گروه برنامه نویسی ما در کمپانی پروگرمینگ از طریق های cross-platform برای تولید نرم افزار به کارگیری می نمایند که هزینه و زمانه گسترش نرم افزار در پلتفرم های متفاوت (اندروید، iOS و اینترنت) را به واحد سنجش قابل توجهی کاهش میدهد. در طریق های مولتی پلتفرم دیگر نیازی به برنامه نویسی مستقل برای هر پلتفرم وجود ندارد. مشتریان ما دیگر گرفتاری گزینش پلتفرم مطلوب برای آغاز را ندارند و ما ریسک این امتحان و نادرست را برایشان به صفر می‌رسانیم.

 

شیوه های متعدد ایجاد نرم افزار
برای ایجاد نرم افزار منحصربه‌فرد خودتان، نحوه های مختلفی میتوانید در پیش بگیرید که درین بخش هریک را بصورت مختصر باز‌بینی می‌کنیم.

نحوه نخستین : استخدام برنامه نویس های ماهر
یک برنامه نویس ماهر مسلط به لهجه برنامه نویسی جاوا برای برنامه نویسی اندروید و یک برنامه نویس ماهر مسلط به لهجه برنامه نویسی سویفت برای برنامه نویسی iOS نیاز خواهید داشت . دستمزد ماهیانه هریک از این برنامه نویس ها دست‌کم ۵ میلیون تومان خواهد بود و ایجاد نرم افزار، بر حسب پیچیدگی آن از دو ماه تا چهار ماه ممکن می‌باشد ارتفاع بکشد.

درین شیوه، نرم افزار شما در کوتاه ترین دوران ساخته میشود و شما بعداز لانچ نرم افزار میتوانید تغییرات گزینه نظرتان را فورا در نرم افزار اعمال نمایید یا این که باگ های بوجود آمده را در کمترین دوران برطرف فرمائید البته هزینه متعددی را بابت این فعالیت پرداخت خواهید کرد.

چنانچه اساس اصلی عمل و ایده شما روی نرم افزار می‌باشد، (مانند اسنپ یا این که زودفود) مبادرت به جذب برنامه نویس نمائید.

طرز دوم: برون سپاری به یک کمپانی پهناور
موسسه ها پهناور برنامه نویسی، برنامه نویسان با سابقه و کارشناس بخش اعظمی را در استخدام خودشان دارا‌هستند و تجربیات بسیار ارزشمندی در مسئله ایجاد نرم افزار های متعدد کسب کرده اند. البته هزینه برون سپاری به این مجموعه ها معمولا بسیار طولانی تر از استخدام برنامه نویس بوسیله خودتان میباشد. ضمن اینکه چنانچه پس از تحویل نرم افزار ، باگ هایی در آن بوجود آید یا این که درخواست تغییراتی در آن داشته باشید، ممکن میباشد انجام تغییرات متبوع شما تا یک سری هفته ارتفاع بکشد. زیرا این مجموعه ها به طور همزمان روی یکسری پروژه وسیع عمل می نمایند و زمان کافی برای رسیدگی به اشکالات بوجود آمده در پروژه های گذشته را ندارند و همینطور هماهنگی دربین قسمت های گوناگون کمپانی ممکن میباشد وقتگیر باشد.

صرفا در‌حالتی که که یک سازمان دولتی می‌باشید، یا این که تمام خصوصیت های نرم افزار موردنظرتان را میشناسید و یا این که در شرایطی که یک نرم افزار بسیار پیچیده و تخصصی می‌خواهید، مبادرت به برون سپاری به موسسه ها پهناور برنامه نویسی فرمایید.

شیوه سوم: برون سپاری به شرکت ها کوچک
شرکت ها کوچک برنامه نویسی که در‌این فعالیت نو وارد نیستند و تجربیات مناسبی دارا هستند، یکی‌از آیتم های شما برای ایجاد نرم افزار موردنظرتان میباشد. شرکتهای برنامه نویسی به اندازه کافی چابک می‌باشند که در هنگامی که به یاری آن‌ها نیاز دارید، با‌گاز به مراد های شما جواب دهند و از طرف دیگر مخارج آن‌ها درتوان استخدام برنامه نویس یا این که برون سپاری به موسسات وسیع وجود ندارد.

شیوه چهارم: برون سپاری به فریلنسرها
فریلنسرها افرادی می باشند که به طور غیروابسته برنامه نویسی می‌نمایند. شما میتوانید در تلگرام، اینستاگرام یا این که وب سایت هایی مثل پونیشا فریلنسرهای موردنظرتان برای تولید نرم افزار را پیدا نمائید.

فریلنسرها معمولا با ارزش های تحت تری عمل می نمایند اما اکثر اوقات آنان برنامه نویس های ماهر و باسابقه ای نیستند و ممکن می باشد بعد ها مشکلاتی از نگاه امنیتی یا این که دیتابیس برای نرم افزار شما پیش آید. همینطور ممکن می باشد فریلنسرها تعهدی برای پشتیبانی های بعدی نرم افزار شما نداشته باشند.

طرز پنجم: استعمال از اپ سازها
اپ سازها اولی توشه به وسیله دانش گاه MIT برای شناخت دانشجوها و برنامه نویس ها با کارکردها و شیوه همت نرم افزار های گوشی عرضه گرید البته بعد ها به وسیله موسسه ها برای پباده سازی، ایجاد و فروش نرم افزار استعمال شد. وب سایت های مطرح نرم افزار ساز در کشور ایران عبارتند از: پازلی و اپساز

مزیت نسبی اپ سازها قیمت مناسب خیس و سرعت بالا در تولید نرم افزار هست. به امداد نرم افزار سازها میتوانید با مقداری فراگیری دیدن، یک نرم افزار با امکان های مبنا را پیاده سازی نمائید. البته بایستی بپذیرید که نرم افزار شما لزوما باصرفه وجود ندارد (زیرا از یک طریق از پیش مهیا و یکسان برای کلیه به کارگیری می‌شود)، محدود به چارچوب مشخصی می‌باشید و نمی توانید هر امکان و برنامه ای که به ذهنتان می‌رسد را در‌این چارچوب پیاده سازی فرمایید و بعد ها در چهره پرورش و پیشرفت اپلیکیشنتان به جهت محدودیت در چارچوب اپ سازها نمی توانید نرم افزار را به کمپانی یا این که برنامه نویس دیگری بسپارید.

در حالتی که دارایی بسیار محدودی در‌حد یک یا این که دو میلیون تومان دارید و میخواهید با کمترین هزینه، ایده خویش را آزمون فرمائید، اپ سازها می‌توانند آیتم قابل قبولی باشند.

همینطور درصورتی که نرم افزار شما یک اپ رایج مثل خبرخوان سازمانتان میباشد و در نرم افزار خودتان ابتکار ویژه ای ندارید و قرار هم وجود ندارد داشته باشید، اپ سازها میتوانند آیتم خیر و خوبی برای آغاز عمل باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۴:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تحویل نگرفتن کدهای برنامه نویسی (Source Code)


۹- تحویل نگرفتن کدهای برنامه نویسی (Source Code)
بایستی به هر قیمتی گردیده ، کدهای برنامه نویسی متاع خویش را به دست آورید. گهگاه کسب و امور غالب نمی‌شوند تحویل به چنگ آوردن کدها را در قرارداد بگنجانند و زمانی میخواهند برای ارتقا یا این که رفع ایراد نرم افزار به یک کمپانی پباده سازی نرم افزار دیگر مراجعه نمایند ، به خلل بر میخورند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

۱۰- درس نگرفتن و مرتکب خطاها شبیه شدن
این سرشت آدم میباشد که در تصمیم گیری ها و پروسه متفاوت معاش اش مبتلا نادرست و لغزش شود. البته در حالتی که فردی درس نگیرد و گشوده هم مرتکب به عبارتی غلط شود ، این دیگر گناه خویش وی هست. در‌حالتی که از جنس آخری خویش راضی نیستید ، پس این توشه توجه فرمائید و یک مجموعه ماهر را استخدام نمایید.

کارایی برای تصحیح و آپدیت رسانی محصولی که از نخستین بد اساس ریزی و پباده سازی شده‌است ، یک فعالیت بی اثر و بی خودی خواهد بود.

سود
کلیه ی نکاتی که در صدر به آن ها اشاره شد صرفا شماری از خطاها مرسومی می‌باشند که معمولا کسب و امور در هنگام گزینش کمپانی پباده سازی نرم افزار ، مرتکب آنان میشوند.

به عبارت دیگر ، اینها تنی چند از شایسته ترین نکاتی هست که به شما در تسهیل روند ساخت نرم افزار گوشی به سبک ماهر ، امداد خواهند کرد. همینطور به دنبال ۱۳ نکته حائض اهمیت را برایتان خوا‌هیم خاطرنشان کرد که در پیروزی یک نرم افزار گوشی نقش به سزایی دارا هستند.

 

۱۳ نکته ی پباده سازی نرم افزار تلفن همراه برای آغاز آپ ها (اندروید و iOS)
در سال ۲۰۱۸، در شرایطی که یک کسب و عمل را اداره میکنید (خیلی مهم نیست در چه صنعت و فن ای کار داشته باشد) ، بی تردید به یک نرم افزار تلفن همراه هم نیاز دارید. از آنجایی که شما در درحال حاضر مطالعه ی این نوشته‌ی‌علمی میباشید ، پس حدس می‌زنیم که شاید همین حال حاضر یک ایده در ذهنتان دارید و قصد دارید آن را پیاده سازی فرمایید. به هر درحال حاضر ، امروزه برای داشتن یک مراحل پباده سازی نرم افزار گوشی غالب، می بایست چندین نکته را به خیال و خاطر بسپارید. به دنبال ی کلام های قبل که درباره‌ی “شایسته ترین کمپانی پباده سازی نرم افزار” حرف کردیم، اینک درپی قصد داریم راجع‌به عواملی که منجر برد و کامل شدن پروژه ی پباده سازی نرم افزار تلفن همراه می گردند، کلام کنیم.

اینک ، بیشتراز ۸ میلیون نرم افزار گوشی در دکان های نرم افزار وجود دارا‌هستند، اما فقط ۲% از آن‌ها چیره بوده اند. این به آن شکل می‌باشد که ۹۸% از موسسات پباده سازی نرم افزار فعالیت خویش را به صدق انجام نمی دهند. اکنون بیایید ببینیم چه‌طور میتوانیم نرم افزار خویش را در زمره ی نرم افزار های پیروز در اختیار بگذاریم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تجهیزات وب سایت فروشگاهی چه میباشد؟


همینطور هر کسب و فعالیت نیز با دقت به نیازهایش، وبسایت و نرم افزار خویش را پباده سازی می‌نماید. به علاوه، لهجه های برنامه نویسی مختلفی نیز برای طراحی وب سایت و ایجاد نرم افزار موجود هست که هر مورد پیچیدگی و ارزش های مختلفی دارا‌هستند. بعضی وقت ها مشتریان وب سایت ها و نرم افزار هایی شبیه تارنما ها و نرم افزار های جان دار در وب را از ما میخواهند. مثلا از ما سوال میگردد که هزینه طراحی وب و تولید نرم افزار دیجی محصول چقدر می باشد؟ یا این که هزینه طراحی وب سایت و تولید نرم افزار چقدر میباشد؟ اعتنا نمایید که‌این سوال های نادرست می‌باشند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

دیجی مال پلت فرمی می باشد که یک لهجه برنامه نویسی مختص برای یک فعالیت یگانه داراست. این تارنما دارنده الگوریتم ها و سیستم انبارداری پیچیده ای می‌باشد و سیستم های منحصر به خویش را داراست. همینطور دیجی جنس، تحت عنوان یک شرکت وسیع و پررنگ در مسئله خرید دیجیتال، دارنده Market Place تخصصی هست.

به این ترتیب هرگز نمی توانیم بپرسیم که هزینه ساخت وب سایت و ایجاد نرم افزار دیجی محصول چقدر میباشد؟ هنگامی این سوال مطرح می‌شود، مستمع یا این که طراح وب سایت به قابلیت پذیر نبودن این مورد و خصوصیت های یگانه دیجی مال فکرمیکند. در حالی که شاید خواسته شما تنها یک وبسایت فروشگاهی باشد.

تارنما فروشگاهی تجهیزات یگانه و ثابتی داراست. زمانی از وبسایت فروشگاهی حرف میکنیم، یعنی تارنما دارنده یک درگاه پرداخت می باشد و حداکثر و دست‌کم خرید معلوم می‌شود. وب سایت فروشگاهی مجهز به یک سیستم حسابداری بی آلایش می باشد. این سیستم حسابداری معین مینماید که هر کالا چقدر فروش داشته می‌باشد، چقدر از آن ما‌نده می باشد و مشتری چقدر خرید نموده است.

تجهیزات وب سایت فروشگاهی چه میباشد؟
هر تارنما فروشگاهی تجهیزات مشترکی داراست و می بایست آنان‌را از قبلی مشخص و معلوم نماید. بدین ترتیب قبلی از پیشنهاد سایت فروشگاهی، می بایست تمام جزئیات را معین فرمائید. پیشین از استارت پروژه برنامه نویسی می بایست رقم بخورد که میخواهید از یک سیستم مخصوص برای وبسایت فروشگاهی خویش استعمال فرمائید و یا این که با CMS وبسایت را پباده سازی فرمایید.


CMS و یا این که وبسایت منحصر به فرد چه میباشد؟ این دو چه تفاوتی هایی با هم دارا هستند؟
تارنما ها و پلت فرم هایی که با CMS پباده سازی میشوند، یک سیستم رئیس محتوا می باشند، که از یک هسته رئیس مرکزی مانند وردپرس، پرستا شاپ و غیره ساخته شده اند. این سیستم ها یک توشه تمام پروسه و روندهای یک فعالیت اثبات را برنامه نویسی مینمایند، مانند سیستم فروشگاهی. پس سیستم فروشگاهی تمجید مشخصی داراست. در کلیه جای عالم نیز تمام سیستم های فروشگاهی شبیه هم می باشند.

در‌این سیستم ها یک سری مشخصات و تجهیزات وجود دارا‌هستند که قابلیت و امکان تغییر تحول و سفارشی سازی میباشند. به این ترتیب سیستمی که هدفش گردآوری پسماندها و بازیافت می باشند و دارنده درگاه پرداخت می‌باشند، یک وبسایت فروشگاهی وجود ندارد. در شرایطی‌که می‌خواهید کاری در سیستم فروشگاهی انجام دهید که با تجهیزات و خصوصیت های فروشگاهی ما سازگار هست، بهتر میباشد از CMS به کار گیری کنبد. اما با به کارگیری از CMS دیگر نمی اقتدار در آینده، تغییری در وب سایت تشکیل داد. در صورتیکه که درصورتی که میخواهید یک خصوصیت منحصر در وب سایت خویش تولید فرمائید، می بایست از ساخت وب سایت منحصر استعمال نمایید.

ولی گزینش CMS نیز دعوا مفصلی می‌باشد. CMS های مختلفی وجود دارا هستند که پرکاربرد ترین و دوستداشتنی ترین آن ها وردپرس و پرستا شاپ هست. این دو سیستم تفاوت های، نقاط قوت و ضعف متعددی دارا هستند. پرستا شاپ، سیستم فروشگاهی توسعه یافته ای دارااست. در مقابل، بخش نرم افزار ووکامرس وردپرس، امکان های ضعیف تری داراست. در حالتی‌که می‌خواهید به سمت Market place بروید، بهتر از CCMS ای مانند مجنتو به کار گیری نمایید. مجنتو، توان و تمرکز بیشتری روی دعوا Market place دارااست. در‌این نصیب، تمرکز متعددی روی سیستم های CMS نداریم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه نکاتی را برای امنیت پیج اینستاگرام بایستی رعایت کنیم؟


در شرایطی که هکرمتخصص اینستاگرام نیست چه طور پیج ما هک می گردد؟
در پاسخ این سوال می بایست اظهار‌کرد که خطاها ما تحت عنوان استفاده کننده موجب می‌گردد که کسانی سود جو از آن ها سوءاستفاده کرده و پیج ما از دسترس خودمان بیرون شود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

کارشناس امنیت پیج؟؟؟
چیزی تحت عنوان کارشناس امنیت پیج نیست و افرادی که‌این داعیه را دارا‌هستند به صورت قاطع کلاهبردارانی بیش نیستند. اشخاص مدعا نهایتا می توانند به شما سفارش‌هایی که وجود دارد را یاد‌آوری نمایند. شما در اشتباهید در‌حالتی که میپندارید آن ها می توانند برای شما عمل خاصی انجام دهند و پیج شما‌را امن نمایند؛ بلکه کلیه نکاتی که برای پرهیز از هک شدن پیج اینستاگرام جانور هست دربرگیرنده موردها بسیار بی آلایش‌ای هست که خیلی از وقت ها ما از رعایت کردن آن امتناع میکنیم و یا این که از آنان بی‌خبریم البته هر کسی به تنهایی می تواند آنان را رعایت نماید.

به خاطر داشته باشید افرادی که سیستم سوشال مدیا را پباده سازی کرده‌اند در واقع آن را وقف عام مردم پیاده‌سازی می نمایند و فراموش نکنیم آنان خودشان برگزیدگان و شایسته ترین متخصصان امنیت را به عمل گرفته‌اند. آنها سیستمی را ایجاد نمیکنند که در کنارش نیاز به اجرای سیستم پیچیده‌ دیگری تحت عنوان امنیت پیج باشد. اینستاگرام تمام مواقعی که برای امن‌سازی پیج نیاز می باشد را خودش از پیشین برای شما قید نموده است.

امنیت-پیج-اینستاگرام
چه نکاتی را برای امنیت پیج اینستاگرام بایستی رعایت کنیم؟
سر عبور پیچیده
خیلی از اشخاصی که فکر‌می‌کنید‌ پیج شما‌را هک مینمایند در واقعیت سر شمارا حدس می زنند؛ از سر عبور معمولی و قابل حدس امتناع فرمایید. قابل انعطاف‌افزارهایی موجود است که میتوانند با آزمایش‌های متواتر، رمزعبورهای قابل حدس را به دست آورند که به‌این تکنیک Brute Force میگویند. رمزعبور قادر مشتمل بر تلفیقی از حروف پهناور، حروف کوچک، کاراکتر و عدد میباشد و در‌این حالت میباشد که رمزعبور شما نسبتاً غیرقابل دستیابی خواهد شد. همینطور بهتر می باشد حدودا هر ۳ ماه یکبار نیز این راز را تغییر و تحول دهید تا مجال بدست آوردن راز را گرفته باشید.

رمزعبورهای متعدد
در موردها متعددی اشخاص از رمزعبورهای شبیه برای حساب یا این که دستگاه‌ها به کار گیری می کنند. به عنوان مثال رمزعبور تلفن همراهشان و جیمیل و اینستاگرامشان یک کدام از هست. شخصی که به یکی‌از آن ها دسترسی داشته باشد به راحتی به سایر مورد ها هم نیز دسترسی خواهد داشت.

عدم به کار گیری از سیستم‌های غیر مطمئن
خیلی زمان ها شما خودتان رمزعبورتان را به اشخاص می‌دهید. هنگام به کار گیری از سیستم‌های دیگر رمزعبور خویش را ذخیره نکنید. برنامه‌هایی موجود است به نام KeyLogger (یا این که Spyware) که روی سیستم‌ها نصب میگردند و زمانی شما رمزعبور خویش را وارد می کنید این برنامه کلیدهایی که شما فشار داده‌اید را تثبیت میکنند و بدین ترتیب به راحتی به رمزعبور شما خواهند رسید. براین اساس از استعمال از سیستم‌های غیرمطمئن اجتناب فرمائید و از در دست قرار دادن کامپیوتر و گوشی فردی به اشخاص نا آشنا نیز بپرهیزید.


لندینگ پیج‌های شبیه جعلی
با استعمال از این طریق اشخاص فرصت طلب صفحاتی شبیه ورقه موردنظر و اصولا جعلی برایتان می‌فرستند که به‌این تکنیک Phishing میگویند. تحت عنوان مثالی قابل ادراک، ورقه‌ای مشابه به لندینگ پیج اینستاگرام برای شما گشوده میگردد و از شما میخواهند به کاغذ اینستاگرامتان وارد گردید و از این طرز به سر شما دست پیدا مینمایند. این صفحه های جعلی نشانی لینکی بسیار مشابه به صفحه های اصلی دارا‌هستند؛ پس هنگام ورود به صفحه های مشکوک از روش اینترنت، به نشانی صفحه های آن توجه فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۵:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هنگامی اپیلیکیشن تلفن همراه پباده سازی میکنید بایستی فاکتور های متعددی را در حیث بگیرید.


امروزه، مردم بیش تر از مدام درگیر تلفن های یار خویش می‌باشند.یوزرها آمریکایی روزمره حدود 5 ساعت از وقت خویش را با تلفن همراه می‌گذرانند و اضافه این زمانه را در اکنون به کار گیری از نرم افزار ها و سایت ها میباشند. تفاوت یک نرم افزار خوب و بد در تجربه کاربری (UX) یوزرها آن پنهان میباشد. یک UX خوب، چیزی هست که یک نرم افزار خوب را از سایر متمایز می‌کند. امروزه یوزرها انتظارات متعددی از یک اپیلیکیشن دارا هستند. از پاراگراف آنان می شود به سرعت اجرا، رابط کاربری معمولی و لذت بردن دراستفاده از آن اشاره نمود.در صورتی میخواهید نرم افزار موفقی داشته باشید نباید به UX نگاهی جزئی داشته و می بایست آن را بخشی ضروری در مراحل ایجاد بدانید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

هنگامی اپیلیکیشن تلفن همراه پباده سازی میکنید بایستی فاکتور های متعددی را در حیث بگیرید. درین نوشته ی علمی به تنی چند از سفارش های کاربردی در پباده سازی نرم افزار میپردازیم.

 

پیچیدگی را به دست کم برسانید
به‌این مفهوم که به کار گیری از نرم افزار معمولی باشد و استفاده کننده را منحرف نکند. مغز بشر محدودیت پردازش داراست و زمانی یک نرم افزار داده ها متعددی را به استفاده کننده اکران میدهد ممکن می‌باشد استفاده کننده سرگردان شود و نرم افزار شما‌را کنار بگذارد.

 

نامرتب پباده سازی نکنید
در هم ریختگی یکی‌از وسیع ترین معاندان پباده سازی هست. هنگامی رابط کاربری شما در هم ریخته باشد در بنا شده در هم اکنون ارسال کردن حجم متعددی از داده ها به استفاده کننده می‌باشید. هر دکمه، عکس و آیکونی که بیش تر می‌کنید کاغذ شمارا پیچیده خیس میکند.

در هم ریختگی در برنامه های دسکتاپ چیز بدی هست، البته در گوشی خیلی بد می باشد (چون در تلفن همراه به اندازه دسکتاپ دور و بر نداریم). تماما ضروری میباشد که در پباده سازی برای گوشی هر چیزی را که لازم نداریم حذف کنیم، زیرا کاهش در هم ریختگی فهم و شعور مقاله را ارتقا میدهد. تکنیک functional minimalism میتواند به شما یاری دهد تا ایراد درهم ریختگی UI را حل نمایید:

تا می‌توانید محتوی را کاهش دهید ( تنها چیز هایی را که استفاده کننده می خواد به وی ارائه نمائید)
موادتشکیل دهنده کاغذ را نیز کاهش دهید. یک پباده سازی بی آلایش موجب میشود که استفاده کننده به راحتی با نرم افزار تعامل داشته باشد.

 

 


از تکنیک progressive disclosure (افشای تصاعدی) به کار گیری فرمایید.

 


رابط کاربری بعداز تعامل استفاده کننده مورد ها بیشتری را اکران میدهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه ایدهٔ یک اپ تلفن همراه را از بالقوه به بالفعل درآوریم؟


چه گونه ایدهٔ یک اپ تلفن همراه را از بالقوه به بالفعل درآوریم؟
در‌این پست به بازنگری این زمینه خوا هیم پرداخت که چه‌گونه می‌اقتدار ایدهٔ پباده سازی یک نرم افزار تلفن همراه را از وضعیت بالقوه به بالفعل در‌آورده و آن را به بازار عرضه کرد به نحوی که با شانس نیکی مواجه گردد. در‌این فرآیند، در حالتی‌که نگوییم مهمترین، به صورت انقطاع می‌اقتدار اظهار‌کرد که یکی مهم ترین نکاتی که بایستی مد لحاظ قرار داده شود پاسخگویی به نیازهای یوزرها می باشد که باز بینی‌مان را هم با همین مقوله استارت خوا هیم کرد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

او‌لین کسی باشید که به‌این سؤال جواب می‌دهید
ترکیب ترافیک‌های محل ورود از Facebook در Google Analytics
ملاحظه کنید چه نیاز/نیازهایی از یوزرها را می توانید رفع فرمایید
با چک‌های گوناگون و پژوهش ها می‌دانی می‌قدرت فهمید که آیا برای یک ایدهٔ یگانه تقاضا موجود است یا این که نه. مثلا، می‌اقتدار ایدهٔ خویش را در گوگل کاوش کرده و حاصل را باز نگری کرد و یا این که با دوستان خوب و آشنایان مطرح نموده و بازخوردهای آنان‌را مد لحاظ قرار اعطا کرد. همان، در صورتی‌که با نرم افزار خویش نتوانید یکی نیازهای کلیدی یوزرها را مرتفع سازید، بی تردیدً دلیلی وجود نخواهد داشت که ایشان اپ شما‌را روی موبایل خویش نصب نمایند و همین موضوع قادر است پاشنهٔ آشیل کسب‌وکار شما گردد.

در صدد رفع ایرادات برآیید
چنانچه فکری در راز دارید که حقیقتاً ایدهٔ نیکی می باشد، این تضمین را به شما می دهیم که دستکم چند قدم از رقبای خویش جلوتر می باشید. کارآفرینان غالب مشکلاتی را حل کرده‌اند که حتی تصورش هم برای اشخاص معمولی خلل هست و هنگامی به حریم‌مان نگاه میکنیم، با مقداری تأمل متوجه می‌شویم تمام ابداعاتی که تا به امروز به دست انسان انجام یافته‌اند در سمت حل اشتباهات روزانهٔ بشر‌ها بوده‌اند. به صورت نمونه، خلل نقل مکان با پیداش ماشین حل شد و یا این که بالاتر از آن، هواپیما جهت جابه‌جا کردن ما به مکان‌های دوردست ساخته شد. از همین روی، قدری به کمبودهای‌ معاش روزانه تصور کنید و لیستی از منش‌کارهایی تنظیم فرمایید که انجام آنان برای اکثر اشخاص جامعه مشقت بار و دوران‌بَر میباشد و آن ها از انجام آنان طفره می روند.

نقشهٔ رویکرد را با جزئیات بکشید
درین مرحله می بایست جزئیات کارتان را مکتوب نمایید. هنگامی ایدهٔ خویش را روی ورقه میاورید، همت فرمایید کلیه‌چیز را تمام و کمال بنویسید چرا‌که این فعالیت به طراح و گسترش‌دهنده یاری میکند تا بتوانند روئت کرد روشنی نسبت به آنچه در ذهنیت شما می‌باشد داشته باشند.

بخش‌های غیر ضروری را حذف فرمائید
هنگامی تمام جزئیات را نوشتید، توشه دیگر به نقشهٔ رویه خویش نگاه فرمایید و کارایی نمایید بخش‌هایی که بود و نبودشان تفاوت چندانی ساخت نمی‌نماید را حذف فرمائید و اجرای آنان‌را به ورژن‌های تکمیلی نرم افزار خویش موکول فرمایید. این فعالیت هم هزینه پباده سازی را کمتر می نماید و هم منجر میشود سریع‌خیس اپ را روانهٔ‌ بازار فرمائید.

روی رابط کاربری و تجربهٔ‌ کاربری وسواس به خرج دهید
برخی از صاحبان ایده معتقدند که پباده سازی چندان هم چندان اهمیت ندارد و صرفا به تامل چگونگی همت نرم افزار می‌باشند که‌این خط مش خطا هست. خیر صرفا یک نرم افزار، بلکه حتی یک کارت ویزیت هم با احساس مخاطب سروکار دارااست و از همین روی سفارش میکنیم به هیچ عنوان کاربرپسند بودن نرم افزار و ساخت یک تجربهٔ کاربری خوب را نادیده نگیرید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۶:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زمان اکثر زمان ها وقت ها تولید نرم افزار های هیبریدی سریعتر از برنامه های Native انجام می گرد


زمان
اکثر زمان ها وقت ها تولید نرم افزار های هیبریدی سریعتر از برنامه های Native انجام می گردد . چرا؟ از آنجا که اپلیکیشن های هیبریدی با حرفه آوری های وب نظیر HTML5، جاوا اسکریپت و CSS توسعه داده می شوند، ایجاد آنها سریعتر از وقتی است که شما محدود به یک زبان برنامه نویسی میباشید که تنها با پلت فرم مخصوص خود سازگاری دارااست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

حقیقت این می‌باشد که نرم افزار های هیبریدی می توانند یک تیم کد واحد را برای اجرا در سیستم دلیل های گوناگون به اشتراک بگذارند و همچنین به طور چشمگیری مقطع رسیدن جنس به بازار را کاهش می دهند . شرکت هایی که تصمیم به ساخت یک نرم افزار Native دارا‌هستند اغلب در پلت فرمی قرار می گیرند، که ناچار کاربران سیستم دلیل های دیگر را خشمگین می کنند .

نگهداری
امروزه کاربران انتظارات مضاعف زیادی از برنامه های تلفن همپا دارند . بر پایه یک نظرسنجی 42 درصد از یوزرها برنامه تلفن هم پا انتظار دارا‌هستند برنامه های گوشی تلفن یاور سریعتر از اینترنت تارنما های گوشی تلفن همپا بارگیری شوند . به طور متوسط، صاحبان موبایل های هوشمند توقع دارا‌هستند که برنامه ها در دو ثانیه بارگذاری شوند، این چیزی است که اغلب برای دستیابی به آن نیاز به پیدایش رسانی های منظم و رفع پرسرعت اشکالات میباشد .

توسعه نرم افزار های Native به این معنی می‌باشد که پایگاههای کد زیادی برای محافظت (حداقل یکی برای اندروید و یکی برای iOS) وجود دارااست . از آنجایی که گسترش دهندگان اندروید به طور معمول به توسعه و گسترش iOS مسلط نیستند و بالعکس، کمپانی هایی که تصمیم می گیرند یک برنامه مستقر را توسعه دهند، باید حداقل تعداد بسط دهندگان آن ها دو برابر باشد . که خوب این گشوده برتری نرم افزار های هیبریدی را می رساند .


کارایی
نرم افزار Native با لهجه های برنامه نویسی مخصوص یک پلت فرم هستند، ساخته شده اند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد آن‌ها را برای حداکثر سعی بهینه سازی نمایند . نرم افزار های هیبریدی اصولا یک لایه مازاد بین پلتفرم هدف و کد منشاء طولانی تر می نمایند که به مجبور دست‌کم در بعضا مورد ها منجر می‌شود کارایی افت پیدا کند .

"بزرگترین اشتباهی که ما به تیتر یک کمپانی انجام دادیم این بود که، بر روی HTML5 بیش از برنامه های Native وقت گذاشتیم"، گزاره پیشین تصمیم برند زوکربرگ موسس صورت بوک برای دور شدن از برنامه های هیبریدی در سال 2012 را توضیح اعطا کرد .

البته، بخش اعظم شرکت ها هیچ گاه برنامه هایی با میزان های مشابه چهره بوک ندارند . در واقع، انواع مختلفی از برنامه هایی وجود داراست که برای به کار پرت کردن آن ها نسبتاً نیازی به بهینه سازی ندارند و چنین برنامه هایی می توانند بیشتر از رویکرد هیبریدی منفعت مند شوند .


تجربه
ی کاربری بیشتر یوزرها به تکنولوژی که برنامه ها با آن توسعه و گسترش داده گردیده اند توجهی ندارند . تمامی چیزی که آنان به آن اهمیت میدهند، تجربه کاربری خود است . طبق آنالیز انجام گردیده ، 79 درصد از یوزرها وقتی که برنامه ای را دوست نداشته باشند و یا در آن به مشکل بازخورد نمایند یک یا دوبار عمده از آن استفاده نمی‌کنند . . اما داشتن یک برنامه که به خوبی عمل کند امروزه کافی نمی‌باشد . این برنامه همینطور بایستی به راه ای که همخوانی با پلتفرم گوشی استفاده کننده باشد خلق نمایند .

در حالی که به اپلیکیشن های هیبریدی می بضاعت به تیتر یک برنامه ساکن نگاه کرد، تجربه یوزرها نشان می دهد که این برنام ها هنوز به مقدار تجربه کاربری ارائه شده به وسیله برنامه های مستقر حاذق نیستند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)