مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

Android در یک‌سری سال قبلی رویش شگفت انگیز


Android
در یک‌سری سال قبلی رویش شگفت انگیز در استعمال از تلفن همراه های هوشمند (smartphones) قابل بازدید می‌باشد. آمریکا ایالات متحده به تازگی در خصوص طریق تبدیل شدن تلفن های هوشمند تحت عنوان بخشی از معاش مردم گزارشی را ارائه نموده است. با رویش و همگانی شدن رقابت نیز به وجود میاید و برخلاف کامپیوترهای عادی، هنوز هیچ طیف و پلتفرم خاصی در حوزه‌ گوشی نتونسته تمامی بازار گوشی را از حیث اپلیکیشن قبضه کنه بخاطر همین قضیه گونه های متفاوت اعم از سیمبین و اندروید و ویندوز تلفن همراه موجود هست.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

علاوه بر این ممکن می باشد، تلفن همراه ها به وسیله یک سیستم استدلال یکسان اجرا شوند و به یوزرها در فاکتورهای متفاوتی اکران داده شوند. این تغییرات در دکان های تلفن همراه مشکلی برای توسعه و گسترش دهندگان میشود: توسعه و گسترش دهندگان چطور می‌توانند یک framework بسط یا این که یک ابزار که از گذشته آن را می‌شناسند و از دانش مرتبط با آن در یک دستگاه که مقدار متعددی از سهم فروش بازار را در چنگ داراست و در اکنون رویش هست، ساخت نمایند.


NET Framework.
در آبادی قبلی، محبوبیت NET Framework. ارتقا یافته میباشد. در آخرها 1990 مایکروسافت عمل خویش را بر روی .NET Framework ابتدا کرد. اولی ورژن Framework NET . در سال 2002 معرفی شد. مدتی پیش NET Framework 4. نیز معرفی شد. NET Framework 4. در ورژن های مختلفی ارائه شده‌است دربرگیرنده ورژن 32-bit, 64-bit و ورژن ای Xbox gaming platform و ورژن ای برای دستگاه های تلفن همراه مایکروسافت که به اسم Compact Framework (CF) شناخته میشوند.
در اینجا تعدادی آیتم از حقیقت های NET Framework. را بازنگری میکنیم و این مورد ها را بخاطر بسپارید تا‌زمانیکه به Mono framework می‌پردازیم درباره‌ی آن حرف کنیم.

مایکروسافت ابزار گسترش خویش را با NET Framework. با اسم Visual Studio منتشر کرد. این ابزار گوشه و کنار توسعه و گسترش برای NET. یک دست شده‌است.

این framework مبنی بر یک virtual machine میباشد که اپلیکیشن های درج شده برای این framework را اجرا میکند. اطراف این virtual machine (ماشین مجازی) Common Language Runtime (CLR) نامیده می گردد و این اطراف مسئول امنیت، رئیس یاد، اجرا کردن برنامه و رئیس استثناها میباشد.

برنامه های درج شده با NET Framework. مشابه Visual Basic یا این که C# در صدر از source code به یک گویش میانی (intermediate language) که MSIL نامیده میگردند، کامپایل میشوند. کامپایل ابتدایی توسط فراخوانی خط امر کامپایلر در یک لهجه معین، مانند Visual Studio و یا این که هر ابزار build شبیه دیگر انجام میگردد. کامپایل دوم معمولا وقتی که برنامه اجرا می‌گردد، رخ می‌گیرد. کامپایل دوم گویش میانی (intermediate language) را تولید می نماید و کدهایی که بوسیله سیستم استدلال می‌توانند اجرا شوند را کامپایل می‌نماید. کامپایل دوم را کامپایل just-in-time (JIT) می نامند.
این framework غیروابسته از لهجه می باشد و گویش های زیادی برای آن موجود هست. در Visual Studio مایکروسافت زبانهای متعددی را ارائه نموده است، دربرگیرنده: Visual Basic, F#, C++, و C# .

این framework دارنده یک گروه از کتابخانه هایی میباشد که دربرگیرنده قابلیت و امکان هایی برای لهجه های متعدد هست. این کتابخانه ها، کتابخانه های کلاس اساس (base class libraries) نامیده میشوند.

مایکروسافت قسمت های متعدد NET Framework. را به نهادهای گوناگون استاندارد ارسال نموده است، به عنوان مثال برای لهجه سی شارپی که ما با آن فعالیت میکنیم، می قدرت قسمت های ذیل را اسم پیروزی:

Common Language Infrastructure
Common Type System (CTS)
Common Language Specification (CLS)
Virtual Execution System (VES)


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۳:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین گویش های برنامه نویسی 2019:


گزینش حوزه برنامه نویسی
یکی‌از مشقت بار ترین تعیین ها برای برنامه نویسان تعیین حوزه تخصصی می باشد. چون هیچ بسط دهنده ای دوست ندارد فقط به یک حوزه مختص محدود شود. آنها دوست دارا هستند بتوانند به طریق هم زمان به طراحی وب سایت، نرم افزار های گوشی و حتی قابل انعطاف افزارهای پایین دسکتاپ بپردازند! ولی برای افرادی که قصد دارا هستند برای اولی توشه کدنویسی را حافظه بگیرند و تجربه نمایند، این تصور خطرناک می‌باشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

چون هرمورد از این موضوع ها پیش نیازها و مسیرهای آموزشی متفاوتی دارا هستند. بدین ترتیب شایسته ترین راه و روش برای فراگیری برنامه نویسی تعیین یک کدام از حوزه ها تحت عنوان حوزه تخصصی ما می‌باشد. آن‌گاه پس از اینکه در یکی این موضوع ها تبدیل به بسط دهنده ای زبده شدیم، می‌توانیم به یادگیری حوزه های دیگر بپردازیم. چون در این‌حالت یادگیری بقیه زمان ها برای ما راحت خیس خواهد شد. برخی از همه گیرترین حوزه های کدنویسی در جمهوری اسلامی ایران عبارتند از:

برنامه نویسی اینترنت
برنامه نویسی اندروید
برنامه نویسی ios
برنامه نویسی دسکتاپ
برنامه نویسی ماشین
و...
شایسته ترین گویش های برنامه نویسی 2019:
اکنون که با مفاهیم اول برنامه نویسی، حوزه های متعدد برنامه نویسی و طرق آن آشنا شدید، بگذارید به سراغ بخش دارای هیجان این مقاله برویم. در‌این بخش ما شما‌را با خویش به دنیای گویش های برنامه نویسی خوا هیم پیروزی تا تجربه ای بی سابقه را به دست آورید. پس در شرایطی‌که فراهم اید، برویم تا با استارت این ماجراجویی ماجرا هر گویش را بشناسیم و به هدف ها اصلی، بضاعت و توان ها و محدودیت های آنان پی ببریم.

فراگیری گویش برنامه نویسی جاوا اسکریپت
ماجراجویی ما با مهاجرت به دنیای یک کدام از دوستداشتنی ترین و داغ ترین لهجه های الان یعنی جاوا اسکریپت شروع می شود. وقتی که حرف از محبوبیت گویش های برنامه نویسی به فی مابین میاید، با یقین اسم جاوا اسکریپت همواره در لیست دوستداشتنی ترین لهجه های برنامه نویسی دیده می شود که طبق حاصل وبسایت StackOverFlow این لهجه توانسته با اکتساب 69.8 درصد رأی یوزرها، تحت عنوان دوستداشتنی ترین لهجه در موضع در آغاز قرار گیرد.

امروزه کلیه افرادی که قصد دارا هستند تحت عنوان یک گسترش دهنده اپلیکیشن عمل نمایند، جاوا اسکریپت را تحت عنوان یک آیتم همگی حرفه رقیب در مشت دارا‌هستند. در صورتیکه شما یک کدام از این اشخاص می‌باشید اذن دهید به شما بیان‌کنم که قرار میباشد از این گویش خیلی به کارگیری فرمایید و هنگامی که می‌گویم خیلی زیاد منظورم مدام هست. آری، شاید مدام خداوند از این گویش به کارگیری نکنید البته نسبتاً 90 درصد زمان ها از آن به کار گیری خواهید کرد و به همین عامل تعجبی ندارد درصورتی که بیان کنم جاوا اسکریپت از نظر کاربرد سایر گویش های برنامه نویسی را با خاک یکسان می‌نماید.

صراحت دارد که شما با فراگیری این لهجه هرگز هکر نخواهید شد و درحوزه هوش تصنعی و مصنوعی شانسی نخواهید داشت و نمی توانید به سمت فعالیت با بیگ دیتا بروید البته چنانچه بخواهید بک اند فعالیت فرمایید Nodejs به امداد شما میاید و برای فرانت اند شما فریمورک های بزرگی همچون React , Angular, Vue را در لیست خویش دارید، حتی درصورتی که بخواهیم از کتابخانه جی کوئری هم دیده پوشی کنیم! با این حالا در‌صورتی‌که بخواهید نرم افزار های پایین دسکتاپ و گوشی را هم ایجاد نمایید فریمورک هایی همچون Electron و React Native را در چنگ دارید که چیزی برای شما معدود نمی گذارند.

تمام این فریمورک ها و کتابخانه هایی که بر طبق گویش جاوا اسکریپت می‌باشند به اندازه کافی توانا می‌باشند و نسبتا از پیچیدگی پاره ای برخوردارند. پس در صورتیکه قصد دارید به یک کارشناس جاوا اسکریپت تبدیل گردید و به تفکر فعال‌سازی یک استارتاپ میباشید، میتوانید با به کارگیری از این لهجه به تنهایی نقش یک گروه فنی را تا زمانه وسیع شدن استارتاپ بازی فرمائید! محبوبیت و کاربردی بودن این گویش در حوزه های متعدد با یکدیگر دست به دست هم میدهند تا آن را به یکی‌از شایسته ترین گویش های برنامه نویسی برای یادگیری تبدیل نمایند. براین اساس درصورتی که دوست دارید به یک برنامه نویس تمامی حرفه رقیب تبدیل گردید شایسته ترین گویش برنامه نویسی برای آغاز، جاوا اسکریپت میباشد.

برنامه نویسی جاوا اسکریپت

یادگرفتن گویش برنامه نویسی پایتون
مگر می گردد در‌این ماجراجویی به دنیای بی انتهای برنامه نویسان وارد شد و به ماری به اسم پایتون واکنش نکرد؟ ولی این مار برخلاف مارهای دنیای ما، بسیار دوست داشتنی میباشد و یکی شایسته ترین ملازمان ما در دنیای برنامه نویسی خواهد بود. در صورتیکه بخواهم به او‌لین و مهم‌ترین خصوصیت این لهجه اشاره کنم مطلقا به «آسانی و سادگی» آن اشاره خواهم کرد که به همین استدلال پایتون به یکی شایسته ترین مورد ها برای گزینش اشخاصی تبدیل شده‌است که قصد دارا‌هستند برای اولی توشه برنامه نویسی نمایند.

پایتون را خیلی سریع میتوانید خاطر بگیرید و به‌سرعت کدنویسی را با آن استارت نمایید. ولی خطا نکنید، آسانی پایتون به معنای ضعیف بودن آن وجود ندارد بلکه پایتون یک گویش سطح بالا می‌باشد که از شی گرایی و برنامه نویسی ساختار یافته تماما پشتیبانی می نماید. همینطور از پایتون تحت عنوان یک کدام از شایسته ترین لهجه های برنامه نویسی هک خاطر می‌شود و برای آن فرقی نمی نماید که انگیزه شما از آن تولید اینترنت نرم افزار و برنامه نویسی دسکتاپ هست و یا این که مدیر سرورهای کانال و یا این که حتی گسترش هوش تصنعی و مصنوعی و یادگیری ماشینی، این لهجه به شایسته ترین نحو از عهده تمام آن‌ها بر خواهد آمد و به ‌نترسی می‌اقتدار داعیه کرد که در دیگر مسئله های برنامه‌نویسی هم شما‌را فقط نخواهد گذاشت.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۱:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگیری برنامه نویسی اپلیکیشن


اکنون که با تعریف‌و‌تمجید برنامه نویسی آشنا شدید، میخواهیم بدانیم که به چه کسی برنامه نویس میگویند؟ برنامه نویس هر که به خیر و خوبی قادر است با سیستم های کامپیوتری کلام نماید! وی به خیر اشتباهات و مسائل حریم خویش را شناسایی می نماید تا با استعمال از توان های یک کامپیوتر آن‌ها‌را حل نماید. براین اساس می اقتدار اینگونه برداشت کرد که وظیفه اصلی برنامه نویسان حل زمینه با به کار گیری از سیستم های کامپیوتری هست می باشد.
کامپیوترها و یا این که همان بهتر تیم ای از دشوار افزارها مانند مغزی حاذق، به حساب آوردن گر و ولی ناپخته می‌باشند. چون آن‌ها به حالت پیش فرض هیچ وظیفه و کاری برای انجام دادن ندارند. به این ترتیب می بایست هر که لهجه آن‌ها، محدودیت ها و توان های آن‌ها را به نیکی می شناسد، تیم ای از وظایف و امرها را به آن‌ها بدهد تا انجام دهند. این اوامر و وظایف در واقعیت به عبارتی قابل انعطاف افزارها و نرم افزار ها میباشند.
یادگیری برنامه نویسی

طراحی اپلیکیشن در مشهد

وقتی که سخن از یادگیری برنامه نویسی می‌شود، در ذهن اکثری از اشخاص سوالاتی متعدد صورت می‌گیرد. در صورتی شما هم جزو این اشخاص میباشید، بی تردید با سوالاتی مانند مالامال درآمدترین لهجه برنامه نویسی چه چیزی است ؟، کدام گویش آینده بهتری داراست؟، فراگیری کدنویسی برای چه پلتفرمی بهتر هست؟ و... دست و پنجه قابل انعطاف نموده اید. البته نگران نباشید! چون همان طور که میدانید این مورد گرفتاری بخش اعظمی از اشخاص فعال در حوزه اپلیکیشن مخصوصا اشخاصی هست که قصد ورود بدین حوزه را دارا هستند.

آنها مدام در‌پی این میباشند که بدانند کدام یک از گویش ها شایسته ترین لهجه برای یادگیری برنامه نویسی میباشد و به همین ادله می باشد که‌این قضیه مدام یک کدام از دعوا برانگیزترین و داغ ترین موضوعات در حوزه اپلیکیشن است. چون جواب به اینگونه سوال ها صد رد صد کاری معمولی وجود ندارد و بایستی از بعدها مختلفی گزینه باز نگری قرار گیرد. از طرفی دیگر با دقت با‌گاز چشمگیر پیشرفت فناوری، ظهور و تکامل گویش های نو در دنیای امروز، برای باقی ماندن درین رقابت آپدیت بودن امری غیرقابل اجتناب می باشد، به ویژه برای افرادی که به صورت ماهر درین حوزه درگیر به عمل میباشند.

به این ترتیب برای اینکه بتوانیم شایسته ترین گویش برنامه نویسی را تعیین کنیم بایستی مبتنی بر بروزترین داده ها بضاعت و توان ها، کاربردها و محدودیت های هرکدام از آن‌ها‌را بشناسیم. همان بی آلایش خیس بایستی بدانیم که هر لهجه با اعتنا به بضاعت هایش، در چه مورد هایی شایسته ترین کاربرد را دارااست. برای اینکه این موردها را بشناسیم از شما دعوت به ملازمت و همراهی در ماجراجویی در مرز و بوم لهجه های برنامه نویسی می‌کنم. البته قبلی آغاز این ماجراجویی می بایست نخست شمارا با طرق کدنویسی، پیش نیازهای یادگیری و حوزه های مرتبط با آن آشنا کنیم.

 

مسیر یادگرفتن برنامه نویسی


برای فراگیری برنامه نویسی بهتر می‌باشد پیشین از هر چیز، دیده انداری درست از مسیر پیش روی خویش داشته باشیم. هنگامی که نسبت به مسیر پیش روی خویش مطلع باشید، دقیقا می‌دانید که از کجا می بایست آغاز و چهت نیل به مقصد به کدام سمت می بایست جنبش نمایید. در پی این مقاله مرحله به مرحله در مسیر تعیین و یادگیری یک لهجه، بر پایه ی هدف ها و شرایط شما جنبش خوا‌هیم کرد. این قدم ها عبارتند از :

قدم اولیه : شناخت ابتدایی با مفاهیم
قدم دوم : دور اندیشی از مسیر پیش رو
قدم سوم : آشنایی حوزه های برنامه نویسی
قدم چهارم : گزینش لهجه برنامه نویسی
قدم پنجم : شناخت با طرق متعدد کدنویسی
قدم ششم : آشنایی پیش نیازهای گویش
قدم هفتم : آغاز فراگیری برنامه نویسی و پیش به سوی کارشناس شدن!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۰:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مهم ترین خصوصیت‌ها و ویژگی ها نرم افزار خوب


خصوصیات نرم افزار خوب درین نوشته ی علمی بر طبق شاخص‌های کلیدی کارایی (KPI) باز‌بینی خواهد شد تا معیار پیروزی نرم افزار خویش را باز‌نگری فرمائید. در واقع بعد از اینکه برای رویش و توسعه و گسترش کسب و عمل خویش مبادرت به فعال‌سازی یک نرم افزار تلفن همراه کردید، درحال حاضر نوبت آن رسیده هست که ترازو برد آن را آنالیز فرمائید. اینکه آیا بها هزینه و سپرده گذاری آن را داشت و چه اقداماتی می بایست برای برد آن انجام دهید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نماد های نرم افزار خوب
مهم ترین خصوصیت‌ها و ویژگی ها نرم افزار خوب
1-تعداد بالا دانلود
یکی مهم‌ترین خصوصیات نرم افزار خوب آمار دانلود بالای آن میباشد. این یکی‌از معیارهای این میباشد که یک نرم افزار برنده گردیده تا اعتنا اشخاص گوناگون را جذب نماید. اما این فقط ادله برد یک نرم افزار وجود ندارد به این دلیل که ممکن میباشد اشخاص نرم افزار شمارا دانلود نمایند البته آن را نصب نکرده و آن را حذف نمایند.

در صورتی دوست دارید بدونید یک نرم افزار خوب داری چه خصوصیت های می‌باشد بدون شک نوشته‌ی‌علمی نرم افزار خوب چه خصوصیت های داراست را مطالعه نمائید.

2-نصب بالا نرم افزار
نصب نرم افزار، مرحله بعدی دانلود آن می‌باشد. اشخاصی که نرم افزار شمارا نصب نمایند، یعنی مرحله نخستین را با پیروزی طی کرده و درصدد استعمال از آن می‌باشد. اما اینجا هم هنوز فعالیت تمام نشده و ممکن میباشد اشخاص نرم افزار شمارا دانلود و نصب نمایند البته پیشین از وصال به مراحل نام نویسی آن را از موبایل حذف نمایند. به این ترتیب بایستی به‌دنبال یافت کردن آمار نصب فعال نرم افزار خویش باشید.

نام نویسی در نرم افزار
3-نام نویسی بالا در نرم افزار
از سایر ویژگی ها نرم افزار خوب این می باشد که اشخاص بعد از دانلود و نصب وارد پروسه نام نویسی شوند و خصوصیات و داده ها خویش را وارد نمایند. یکی مهم ترین پروسه پباده سازی نرم افزار این می‌باشد که در کاغذ ورود گذشته از به کار گیری از نرم افزار، استفاده کننده با گذاشتن شماره گوشی خویش نام نویسی نماید. اینطوری می توانید از روش شماره موبایل تثبیت نامی استفاده کننده، عمل بازاریابی را انجام دهید. همینطور بایستی چک نمایید که چه تعداد از این مشتریان نام نویسی کرده جزء یوزرها فعال روزمره می‌باشند و چه تنی چند از آنها‌را با بازاریابی اثر گذار و خوب بایستی تبدیل به مشتریان فعال روزمره، هفتگی یا این که ماهانه نمائید.

4-یوزرها متعهد
این نرم افزار‌های چیره دارنده یوزرها و مخاطبین وفاداری می باشند و معمولا هر چندین وقت یکبار خریدی از روش نرم افزار انجام می دهند یا این که خدمتی اخذ مینمایند. وجود مشتریان با مسئولیت برای هر کسب و کاری نعمت میباشد. به این دلیل‌که مشتریان متعهد میتوانند مشتریان نا آشنا و دیگری را جذب نمایند. صاحبان کسب و شغل های پیروز همواره اقداماتی برای ارتقا نرخ مراقبت مشتریان بامسئولیت انجام میدهند و این مشتریان رده یگانه و مهمی در کسب و عمل آن‌ها دارا هستند.

چک یوزرها در نرم افزار خوب
5- نظارت خلق یوزرها
از سایر ویژگی ها نرم افزار خوب این می باشد که صاحبان این کسب و امور پیوسته با نظارت رفتارهای یوزرها خویش درپی برآورده کردن نیازهای آن‌ها می‌باشند. به دلیل آن که یوزرها هر مورد مختصات و خصوصیت‌های متعدد و نیازهای یگانه و منحصر به فرد به شخصی دارا‌هستند. همینطور این اشخاص در بازه زمانی‌های وقتی متعدد معیار رویش مخاطبین خویش را می‌سنجند و کارداران پیروزی یا این که عدم پیروزی خویش را معلوم می کنند. باز نگری واحد سنجش منفعت و بها یک مشتری در حین قدمت خویش برای نرم افزار و کسب و فعالیت آنان از سایر دست اندرکاران باز بینی و نظارت آنان میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیستم استدلال اندروید

تقریبا هر ساله شاهد یک ورژن تازه از سیستم استدلال اندروید هستیم که با نشر هر نسخه، تغییرات و ابداع هایی در آن شاهد هستیم . این تغییرات دربرگیرنده محیط برنامه نویسی و برنامه نویسان اندرویدی نیز می باشد و هر از چندگاهی یکی از این محیط های برنامه نویسی بروز رسانی می شوند .
Android
Studio: حیط برنامه نویسی Android Studio در شانزدهم ماه می سال ۲۰۱۳ در کنفرانس Google I/O معرفی شد و ورژن پیش سناریو آن از ماه جوئن همان سال در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

 

 


امکاناتی
که این محیط برنامه نویسی اندروید استدیو در اختیار شما قرار می دهد:
سیستم
انعطاف پذیر بر اساس Gradle ایجاد
اشکال نوع های متفاوت نسل های APK پشتیبانی
از الگوهای گسترده برای سرویس ها گوگل و گونه های گوناگون دستگاه ویرایشگر
بی نیاز Layout ها یار با پشتیبانی از بازنویسی قالب ها ابزارهایی
برای به دست آوردن عملکرد، قابلیت و امکان استفاده، ورژن های سازگار و خلل ها دیگر و
… با این حال هنوز این محفظه برنامه نویسی در ورژن بتا قرار داراست و تعدادی از تجهیزات هنوز برای این محیط فعال نشده میباشد و اکثری از برنامه نویسان هنوز در توقع ورژن پایدار این قابل انعطاف افزار هستند . البته با همگی این ها، تمامی مشکل‌ها برنامه نویسی این محفظه برطرف گردیده و در تعدادی آپ تو دیت اخیر فقط به اضافه کردن تجهیزات نو پرداخته شده هست .

Eclipse
ADT :
Eclipse یک محفظه برنامه نویسی نوشته باز بر شالوده لهجه برنامه نویسی Java هست که Google با ارائه افزونه ای بنام ADT این محفظه را برای برنامه نویسی اندروید مهیا می سازد . همینطور برای ساده خیس کردن شغل های نصب افزونه و … گوگل اقدام به تهیه و تنظیم Eclipse ADT Bundle کرده می باشد .

 

پباده سازی رابط گرافیکی با قابلیت و امکان Drag and Drop: در ظاهر یکی از خصوصیت های دیدنی Android Studio پباده سازی Layout آن با رابط Drag and Drop می باشد .
البته واقعیت این میباشد که اندازه زمانی که صرف پباده سازی با Drag and Drop برای شما زیاد خواهد بود مگر این‌که شما یک هواخواه محفظه های دیداری باشید کسی که سالها به پباده سازی یک طرح ۳D پیچیده با دکمه های مخروطی پرداخته باشید و به سادگی نتوانید عادت هایتان را از فی مابین ببرید! مسلما شما یک رابط عالی و عمل آمد نیاز دارید اما در‌صورتی‌که شما واقعا می خواهید یک اپلیکیشن کارآمد طراحی کنید بیشتر مدت شما به پرداختن روی کدهایتان صرف خواهد شد! نه به کلنجار رفتن با محیط دیداری!
تجربه ما در این می باشد که کد نویسی در محیط اندروید استودیو زیاد لذت بخش هست ولی می بایست سیستم شما , رم نیکی داشته باشد چرا که این محفظه کمی خیلی کم نسبت به eclipse کند خیس فعالیت می نماید حداقل از مشاهده کرد ما این مورد پیش آمده می باشد .

خصوصیت زیاد اساسی دیگر این میباشد که در اندروید استودیو تنظیم کردن وابستگی‌های پروژه یا این که در‌ واقع کتابخانه‌های استفاده شده در پروژه مضاعف ساده‌تر می باشد .

از شایسته ترین ویژگی‌های اندروید استودیو استعمال از ساختار gradle می‌باشد که بسیار در روند بسط کمک می‌کند و آنرا تسهیل می بخشد .

با توجه به مطالب بیان شده و این‌که اندروید استودیو مخصوص برای توسعه و گسترش برنامه‌های اندرویدی و به وسیله گوگل تهیه و تنظیم گردیده میباشد . پیشنهاد ما به کارگیری از این محیط برای توسعه و گسترش نرم‌افزار های تحت اندروید می باشد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا باید برای فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن نیز داشته باشیم؟

چرا باید برای فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن نیز داشته باشیم؟ ایجاد اپلیکیشن دکان اینترنتی یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب و فعالیت اینترنتی خواهد بود . اپلیکیشن فروشگاه ساز ایلیاسیستم در زمینه پباده سازی اپلیکیشن فروشگاه های آنلاین و فروشگاه ساز کار دارد . در حالتی که همین شرایط کنونی یک نگاهی به گوشی تلفن یاور خودمون بندازیم متوجه میشیم که یکسری نرم افزار نصب کردیم که حداقل 4 الی 5 توشه بخش اعظم از آن ها استعمال نمیکنیم . اما خیر صرفا تمیز نمی کنیم از روی گوشی بلکه هر وقت که نسخه جدیدش میاد، بروزرسانی هم میکنیم . در این بین، ممکنه خیلی از اپلیکیشن هایی که به کارگیری میکنیم، دارنده تارنما فروشگاهی یا اینترنتی هم باشند اما به برهان آسانی و سهولت، ترجیح ما به کار گیری از اپلیکیشن هست تا تارنما فروشگاه اینترنتی .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

آنالیز
اپلیکشن مغازه ساز ایلیاسیستم برای آنالیز هر چه خوب تر نرم افزار فروشگاهی ایلیاسیستم بهتره اول با ظاهر نرم افزار آشنا بشیم و بعد به سراغ پیکربندی اپلیکیشن فروشگاهی ایلیاسیستم برویم .

برای آشنایی هر چه عمده شما با ظاهر اپلیکیشن، همگی تصاویر را در قالب یک گزارش چهره یی در مقاله " نرم افزار ایلیاسیستم+ گزارش چهره ای " درج کرده ایم .

 

صفحه
اسپلش در به عبارتی ابتدا وقتی اپلیکیش را روی گوشی تلفن های یاور run میکنید . برگه ای را مشاهده خواهید کرد که " لوگو " یا این که برند کاری شما سناریو داده می گردد . نکته1 : در صورتی که مغازه ساز نیز دارید، بهتر می‌باشد لوگو وبسایت فروشگاهی را برای اپلیکیشن خویش استفاده فرمایید . نکته 2 : لوگو علامت اپلیکیشن شماست . بناببراین خوبتر می باشد یک علامت ثابتی برای اپلیکیشن خویش استفاده نمایید .
نمایش
اسلایدر در نرم افزار ایلیاسیستم اولی برگه ای که مشاهده می کنید اسلایدر شماست . که دربرگیرنده 5 الی 6 اسلاید هست .
نکاتی
که برای داشتن یک اسلایدر بایستی آن ها را رعایت فرمائید شامل: حجم
تصاویر استعمال
از شعار های تبلیغاتی که سبب اعتماد مشتری به سایت میشود تلاش
نمائید تعداد اسلایدر ها از 5 یا این که نهایتا 6 اسلاید اکثر نشود رنگ
هایی که برای اسلاید ها استعمال میکنید، ترجیحا رنگ های گرم باشد نحوه
چگونگی مدل بندی محصولات در نرم افزار فروشگاهی ایلیاسیستم شما میتوایند به راحتی تولیدها جانور در سایت تا N سطح را دسته بندی فرمایید . به تیتر مثال در صورتیکه تارنما شما در ارتباط با تنظیم و توزیع موادغذایی هست .
گونه بندی تولیدها غلات شما به این فیس می‌تواند باشد:
مواد غذایی--> صبحانه --> نان---> لواش، سنگک، بربری، جو و . .

سرعت
بارگذاری دوچندان بالا اپلیکیشن یکی از خصوصیت های خیلی خاص نرم افزار فروشگاهی ایلیاسیستم، سرعت لود بالا آن میباشد .

فرض فرمائید کاربری قصد دارد، ورقه غلات اپلیکیشن شما را مشاهده نماید . در صورتی‌که در این ورقه 30 مال غلات داشته باشید، در آغاز به کاربر 10 کالا سناریو داده میگردد . پس از اسکرول کردن 10 فرآورده دیگر بار گذاری می‌شود و در انتها هم 10 جنس دیگر سناریو داده خواهد شد .

به این ترتیب استفاده کننده هر 30 فرآورده را به یکباره مشاهده نمیکند، بلکه هر 10 محصول، تولیدات دیگر بارگذاری می‌شود . بنابرین استفاده کننده زمان کافی دارد که همه تولیدها را محاسبه نماید .

نمایش
درصد نمایش تخفیف بر روی محصولات دلایل خیلی زیادی وجود دارااست که برای محصول ها یک اپلیکیشن تخفیف قائل شوید .

روزها
عید سالگرد
شیوه اندازی اپلیکیشن نبود
سایزها و . .
تخفیف هایی که برای محصولات در اپلیکیش قرار میدهید در باکس هر اپلیکیشن به صورت غیر وابسته سناریو داده میگردد .

روش
چگونگی سناریو محصول هنگامی یک فرآورده را از وب سایت گزینش میکند، صفحه ای برای کاربر سناریو داده میگردد که نمایش دهنده تصویر کالا است . در این قسمت تصاویر متععدی برای سناریو بهتر متاع درج گردیده که کاربر قادر است با اعتماد بیشتری فرآورده را خریداری کند .

توضیحات
هر جنس در اپلیکیشن در صفحه مخصوص هر محصول، قسمتی وجود دارد به نام توضیحات هر کالا . در این نصیب کلیه خصوصیت های تولیدات متن شده میباشد . تمامی این ویژگی ها به چهره داینامیک طراحی گردیده می‌باشد . یعنی برای هر متاع به چهره جداگانه می‌توانید ویژگی های منحصر به فرد به شخص آن را یادداشت نمائید .

سناریو
تجربه کاربری یا ایده ها کاربران در قسمت نمایش هر محصول، باکسی قرار دارد به نام " نظرها یوزرها " . در این قسمت شما میتوایند نظرخود را به تیتر یک استفاده کننده درج کنید . و همینطور نظرات دیگر یوزرها از تجربه خریدی که داشته اند بخوانید .

جستجو
متنی در اپلیکیشن جستجو متنی امکانی است که در اختیار استفاده کننده قرار داده گردیده می‌باشد تا بتواند بهتر تولیدات مورد حیث خود را پیدا کند .

قرار
دهی تولیدات در سبد خرید برای خرید تولیدات از نحوه اپلیکیشن می توانیم با به کار گیری از مورد های ( -) و ( + ) تعداد آن ها را مشخص کنیم .

در این حالت اگر، تعداد تولیدات در اپیلیکشن به چندین که استفاده کننده میخواهد نباشد، پیام " عدم موجودی " را برای کاربر نشان میدهد .

نکته
:
گهگاه اوقات ممکن می‌باشد استفاده کننده تعداد بالایی از فرآورده را درخواست داشته باشد، در این رخ می تواند به راحتی با کلیک بر روی جعبه مربوط به نمایش تعداد محصول، تعداد فرآورده را تایپ نمایید .


درخواست
محصول در باکس مربوط به توصیه جنس بخشی جای دارد که شما می توانید خصوصیات خود را جهت ارسال فرآورده وارد فرمائید .
این خصوصیات شامل:

نام اسم
خانوادگی آدرس
دقیق محل تحویل کالا شماره
تماس کدپستی
و
توضیحاتی که مایل میباشید عنوان کنید گزینش
راه و روش پرداخت دراین قسمت راه پرداخت را مشخص میکنید . این شیوه پرداخت را ادمین از روش پیکربندی معین میکند .
به عنوان نمونه راه های پرداختی شامل:
پرداخت
آنلاین پرداخت
در محل پرداخت
اعتباری کارت
به کارت کاغذ
منو در این برگه میتوانید در اپلیکیشن تصویب نام نمایید . و به تیتر استفاده کننده از تولید ها اپلیکیشن خریداری نمائید .
اطلاعاتی دیگری که این صفحه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد شامل:
ورقه
اصلی گزارش
تخلف تماس
با ما سوال ها
متداول راهنما
خرید توصیه
به دوستان با
اینجانب تماس بگیرید سفارش
نوشتاری محصول ها ناموجود گاهی تایم ها ممکن است محصولی که کاربر قصد خرید آن را از اپلیکشن دارد، مو جود نباشد .

با استعمال از نصیب " سفارش نوشتاری " قادر است رئیس را از درخواست خویش مطلع نماید .

در این چهره یا این که ادمین مال زمینه نظر را برای کاربر تهیه و تنظیم مینماید و یا این که به استفاده کننده اطلاع میدهد که این جنس در نرم افزار مو جود نخواهد شد .

"
با من تماس بگیر " ممکن است استفاده کننده برای خرید یک فرآورده از اپلیکیشن شما به مشکلی برخورده باشد .

با کلیک بر روی گزینه " با من تماس بگیر " یک پیامک برای ادمین ارسال می‌شود که استفاده کننده قصد ارشادوراهنمایی دارد . در این صورت ادمین در اسرع وقت با استفاده کننده تماس میگیرد و استفاده کننده در خرید یا این که مشکلی اگر دارااست ارشاد می کند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۳:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارائه اپ های موبایل

استارتاپ
های پرطرفدار اهل ایران که از نرم افزار استفاده کرده اند
دکان
اینترنتی
فروشگاههای خرده فروشی اینترنتی بزرگی در مرز و بوم رویه اندازی شده است ، اکثر اوقات مغازه های اینترنتی خط مش اندازی گردیده گونه های کالای دیجیتال ، اثاثیه منزل ، خواروبار ، اثاثیه آرایشی و بهداشتی ، قطعات و ابزار آلات را به فروش می رسانند . وجه تمایز این دکان ها با بقیه در ارزش مناسب ، گارانتی کالا ، ضمانت بده بستان و پس گرفتن کالای فروخته شده و ارائه کالاهای کلیدی می باشد . از نمونه های چیره انجام شده می توانایی به دیجی متاع و بامیلو اشاره نمود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار
مارکت ها
دکان های ارائه اپ های موبایل در سراسر دنیا در هم اکنون توسعه و گسترش می‌باشند ، با محدودیت های ساخت شده بوسیله کمپانی گوگل و اپل برای دسترسی کاربران اهل ایران به برنامه های قرار داده شده در فروشگاه گوگل (گوگل پلی) و اپ استور ، برنامه نویسان به فکر ایجاد یک سیستم کاملا بومی نموده تا این خلا رو پر نمایند ، کافه بازار و چارخونه ایرانسل از مثال های برنده اپ مارکت ها میباشند .

اپلیکیشن
های تاکسی آنلاین
ایده رویه اندازی ماشین کرایه ای های آنلاین را او‌لین بار شرکت Uber مطرح نمود ، این کمپانی توانست با داشتن یک نرم افزار موبایل، کسانی که تمایل دارند تا به عنوان ماشین کرایه ای عمل کنند را جذب کرده و با آن ها همیاری داشته باشد . از طرفی با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و پشتیبانی توانمند به همپا هزینه پایین، مشتریان زیادی را به خود جذب نماید . از مثال های برنده اجرا شده ماشین کرایه ای آنلاین در کشور می بضاعت به اسنپ و تپسی اشاره نمود .

درخواست
پیک موتوری
استارتاپ های درخواست پیک موتوری هم مانند درخواست تاکسی دوچندان جالب است ، در این استارتاپ ها ارسال فرآورده ، اخذ محصول و حمل مسافر مد حیث قرار گرفته شده است و کاربران قادرند به سرعت درخواست پیک موتوری نمایند .از نمونه های برنده اجرا شده در جمهوری اسلامی ایران می بضاعت و توان به الوپیک ، حملو ، پیکاپ ، پیک یاب و . . . اشاره نمود .

اشتراک
گذاری ویدئو
سیستم های اشتراک گذاری کلیپ در سراسر دنیا همواره برای کاربران جذاب بوده میباشد . از مثال غالب جهانی می بضاعت و توان به یوتیوب اشاره نمود که میلیون استفاده کننده در سراسر عالم داراست . پس از غربال شدن وبسایت یوتیوب در ایران ، برنامه نویسان به تامل ایجاد یک تارنما بومی جهت جایگزینی در باطن سرزمین افتادند . آپارات مثال موفق ساکن یوتیوب بوده که با استقبال عالی یوزرها مواجه شد و خلا یوتیوب را در مرز و بوم بخوبی لبریز نمود .آپارات این وب سایت در سال ۸۰ تاسیس شد و در سال ۹۳ پس از تاسیس حساب کاربری رئیس جمهور در این سایت، آپارات به طور رسمی وارد دنیای پخش ویدیوی آنلاین شد . تارنما آپارات از وبسایت های زیر تیم ی شرکت صبا ایده است، این کمپانی صاحب و مالک وب سایت هایی مثل مرزوبوم وبلاگ و تارنما تبلیغات کلیکی صبا ویژه نیز می باشد .

اپلیکیشن
های سفارش غذا
نرم افزار های پیشنهاد خوراک را می توانایی جالب ترین استارتاپ ایرانی نام برد . ایده این آغاز آپ سرویس دلیوری غذا در کمترین بازه می باشد . این اپلیکیشن ها بر حسب حالت جغرافیایی، تمامی رستوران های طرف قرارداد خود را به شما نمایش می‌دهد . به این ترتیب، شما می توانید از رستوران قضیه نظر، غذای مسئله عشق خود را توصیه داده و پرداخت آن را به صورت آنلاین انجام دهید . از نمونه های برنده انجام گردیده می بضاعت به اسنپ فود ، چنگال ، چلیوری و ریحون اشاره نمود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۷:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های جدید

Canva

کانوا در ظاهر چیز تازه‌ای برای ارائه کردن ندارد . دستکم اگر بخواهید آن را از روی اسکرین‌شات‌هایش در استورها قضاوت نمایید به چنین استنباطی می‌رسید . ولی این تجربه کاربری و استفاده چندمنظوره نرم افزار میباشد که آن را شایسته قرارگیری در فهرست برترین‌های سال می نماید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مخاطب انگیزه کانوا گرافیست‌ها و طراحان دیجیتالی است، هر تعدادی همگی می‌توانند از ادیتور توسعه یافته و بسیار ایده‌آلش از منظر UI و UX استفاده کافی را ببرند . با کانوا میتوانید برای کسب و عمل یا پیج اینستاگرامی‌تان پوستر و بنر طراحی کنید، لوگو و کارت دعوت بسازید و از ترکیب تصاویر با نیز کلاژهای زیبا بیافرینید .

اما نکته‌ای که آن را از بقیه اپ‌های مشابهش متمایز می‌کند، دسترسی به بیش از ۱ میلیون تصویر دست دوم مجانی است؛ تصاویری که معمولا از منابعی مثل شاتر استاک به مشقت بدست می‌آیند و در کانوا به راحتی در اختیارتان قرار گرفته‌اند .

PicsArt

برای اشخاصی که به دستکاری تصاویر در تلفن همراه عادت دارند، PicsArt نامی آشناست . در‌صورتی‌که بخواهید روی صفحات کوچک موبایل، تجربه‌ای در حد و مقدار نرم‌افزارهای ویرایشگر دسکتاپ داشته باشید نسبتاً می‌توان اذعان کرد که پیکس آرت شایسته ترین گزینه‌ای است که در اختیار دارید .

ویرایشگر دوست داستنی موبایل سال جاری به‌روزرسانی‌های خوب و خلاقانه‌ای اخذ کرد که امکان ویرایش همزمان با دوستان و پرده برداری از سرویس پریمیوم PicsArt Gold از جمله آن ها بودند . ولی ۲۰۱۸ سالی بود که یک عضو تازه به خانواده اپلیکیشن‌های پیکس آرت هم بیشتر شد .

PixelArt اسم این عضو جدید میباشد که روی خوی تصاویر پیکسلی متمرکز شده که دوستداران مختص خودش را داراست . این اپلیکیشن در کنار PicsArt Color Paint و PicsArt Animator سال جاری یک عدد از کامل‌ترین پکیج‌های دستکاری عکس و ویدیو را به یوزرها خویش ارائه کردند .

Just
a Line
بر خلاف تصوراتی که از iOS 12 و پلتفرم ARKit 2 داشتیم، تب حقیقت افزوده خیلی زود به عرق جلوس کرد . اپلیکیشن‌های این حوزه آنچنان که بایستی و ممکن است نتوانستند بین یوزرها فراگیر شوند، مگر تعدادی موضوع محدود که تعدادشان به انگشت‌های دست هم نمی‌رسد .

Just a Line یک عدد از کم اپلیکیشن‌هایی بود که پتانسیل‌های استعمال از حقیقت افزوده را به خیر و خوبی به نمایش می‌گذاشت؛ یک اپلیکیشن نگارگری که آدمک‌های کارتونی را به دنیای حقیقی و واقعی ما می آورد و سعی اعصاب و کم‌نقصی در این کار به سناریو می‌گذاشت .

مصرف فراوان باتری و عدم سازش با برخی دیوایس‌ها جزء گلایه‌های کاربران از این اپلیکیشن بود، با این وجود گروه آفریننده با سخاوتمندی کد سورس‌های نرم افزار را به شکل متن‌باز در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده که بتوانند نسخه‌های مود شده‌ و بهینه‌تری از آن را برای طرف داران خود بسازند .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۲:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن


اندروید
و ای او اس در کنار یگدیگر
در صورتیکه به فکر راه اندازی نرم افزار برای خدمات خود می باشید تلاش نمائید هر دو ورژن نرم افزار را برای یوزرها مختلف خویش پوشش دهید . امروزه یوزرها ای او اس و اندروید انقدر دوچندان هستند که شما برای شیوه اندازی پلتفرم خویش برای نمونه در حالتی که یوزرها ای وی اس را نادیده بگیرید و تنها برای کاربران اندروید اپلیکیشن خویش را پیاده سازی فرمائید حجم وسیعی از مشتریان خویش را از دست می دهید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همچنین به دلیل توسعه برنامه نویسی در حوزه اپلیکیشن تکنولوژی هایی نظیر react native و native script هزینه و برهه زمانی اجرای هر دو پلتفرم را کاهش داده می‌باشد .

در پباده سازی اپلیکیشن ios و پباده سازی اپلیکیشن اندروید خویش حتما برنامه ها و رقبای مو جود را هم در هر دو ورژن ارزیابی نمائید تا اپلیکیشنی زیبا با تجربه کاربری بالا برای خویش به ارمغان آورید .

 


طراحی
اپلیکیشن


بهبود
همیشگی و سرعت بالا
اپلیکیش خود را به روز نگه دارید . خدمت رسانی با کیفیت بالا هنگامی مضمون‌ پیدا می کند که شما بتوانید در کمترین زمان ممکن کاربر را به مراد اش برسانید . در‌صورتی‌که در ارتفاع بازه زمانی مار با نرم افزار اپدیت هایی را ارائه دهید که یوزرها بتوانند تغییرات را حس کنند متوجه می گردند پلتفرم شما پویا و زنده می باشد و میتوانند با آن رابطه بهتری برقرار نمایند . همینطور سرعت بارگذاری اپلیکیشن یک فاکتور دوچندان حساس در غالب بودن آن است که می بایست به آن در حین طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن و رئیس آن توجه ویژه ای شود .

 


برخورداری
از ابزار بازخورد
برخورد کاربران می‌توانند بهترین اطلاعات از طریق فعالیت آینده اپلیکیشن را به شما بدهد . این که شما بدانید کاربرانتان چه نیازی دارند بدون شک بهتر توانمند خواهید بود نیاز آنان را رفع نمائید . به این ترتیب تهیه و تنظیم بخش هایی نظیر تماس با پشتیبانی یا این که ارسال پیام به بخش پشتیبانی به شما امداد می نماید خوب تر بتوانید رضایت کاربران را نسبت به اپلکیشن خود جلب فرمایید .


آیتم
هایی برای فردی سازی
نرم افزار میتواند شم خیر و خوبی به کاربر منتقل نماید زمانیکه استفاده کننده بتواند با انجام یک خصوصی از پیکربندی امکانات اپلیکیشن را برای خود شخصی سازی نماید . وجود این مدل تجهیزات تا حد قابلیت و امکان میتواند جذابیت نرم افزار را دو چندان نماید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۲:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کارایی اپلیکیشن


eCPM
را بهبود دهید
یک عدد از معیارهای مهم در سنجش اندازه فیض و درآمد نرم افزار eCPM می‌باشد که سود دریافتی در ازای خدمت دهی به 1000 مشتری را مد لحاظ قرار می‌دهد . از این رو می بایست این ترازو را قضیه سنجش قرار داده و بهبود دهید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

کارایی
اپلیکیشن را آزمایش کنید
در هر کاری ممکن می‌باشد غلط وجود داشته باشد، به این ترتیب تصور نکنید راهکار شما صحیح و بدون نقص می باشد . بایستی از داده های ظریف برای کسب اطمینان از همگی عملیات به کارگیری فرمائید . در قوانینی که رشد شما مطابق برنامه ریزی ها نیست، بایستی کار های خویش را بر پایه نتایج دریافتی با صرفه سازی نمائید .

3 .
تکنیک های پرورش را بکار ببرید از
پولی تا رایگان
اگر یک اپلیکیشن پولی دارید، به کاربران قابلیت دهید تا سوای صرف هیچ هزینه ای، برای یک زمان زمانی از آن به کارگیری کنند، چرا که این عمل مزایای طولانی بازه زمانی زیادی را به یاور دارااست . در برخی شرایط به کارگیری از مطبوعات و آدرس اینترنتی مارکتینگ نیز خط مش خیر و خوبی می باشد .

مستقر
سازی
برای این که نتایج بهتری عاید شما شود، می بایست مطمئن شوید که نرم افزار تجربه مضاعف خوبی در اختیار تمامی یوزرها قرار می‌دهد . در‌صورتی‌که نرم افزار را به فیس جهانی منتشر کنید، این اقدام تاثیر چشمگیری بر روی درآمد شما خواهد داشت .

آپدیت
های منظم ASO (بهینه سازی اپ استور)
اینکه یوزرها به چه نحوی اپلیکیشن شما را در مارکت می یابند، بسیاری با اهمیت و اساسی می باشد و می بایست همواره این زمینه را مد لحاظ قرار دهید و مطابق با آخری آپ تو دیت های اعلام گردیده به وسیله گوگل و اپل به پیش بروید .

باصرفه
سازی شبکه های اجتماعی
کانال های اجتماعی یک عدد از مواقعی هست که همواره باید قضیه توجه قرار گیرد . در صورتی که با یوزرها ارتباط داشته باشید و آنان را متقاعد نمایید تا به برند شما اعتماد کنند، درآمد بیشتری عاید شما خواهد شد .

از
انجمن های گفتمان کمک بگیرید
انجمن های گفتگو و بلاگ های فنی برای امداد کردن به افراد جهت یافتن رویکرد حل مشکلاتشان به وجود آمده اند . در انجمن های زمینه علاقه کاربران خود فعال باشید و به آنان نشان دهید که نرم افزار شما راه و روش حلی برای رفع مشکلاتشان است .


از
مزیت رقابتی استفاده بگیرید
شما باید یک برتری نسبت به رقبای خود داشته باشید . لذا سعی کنید کلیه عمل های خویش را به صورت بهتری انجام دهید . می بایست خلاق باشید و راه های خلاقانه ای برای دستیابی مخاطبین پیدا کنید .

سود
گیری
در این مطلب با یک سری تکنیک برای تمرکز بهتر بر روی اقدامات درست جهت دستیابی به هدف آشنا شدید . به یاد داشته باشید که یافتن راهکار صحیح و مطلوب حیاتی است، اما رعایت بهترین رویه ها برای فهم و شعور مناسب ترین روش نیز اهمیت داراست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۶:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)