مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

آیا بخش اصلی هر اپلیکیشنی بک اند آن است؟

آیا
بخش اصلی هر اپلیکیشنی بک اند آن است؟ وقتی یوزرها با یک نرم افزار رو به رو می شوند، و با آن عمل می کنند، بخش عظیمی از کار یعنی همان بخش مدیریت یا بک اند را مشاهده نمی کنند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آیا
می بضاعت و توان اعلام کرد که بخش کلیدی هر اپلیکیشنی بک اند آن است؟ به تعبیری این حرف صحیح می‌باشد . ولی این زمینه دو اشکال ساخت می کند . یکی این‌که شما به تیتر صاحب و مالک کسب و فعالیت نمی توانید امکانات نهفته یا مشخصات بک اند نرم افزار های شبیه را ببینید و باید آن را تصور فرمائید . راهکار این هست که تجهیزات اپلیکیشن تان را نیازسنجی کنید .

اشکال دوم، اختلاف نظرهایی میباشد که در اینجا رخ می دهد . شما نمی توانید یک کسب و فعالیت را با شانس پیش ببرید . گاهی زمان ها صاحبکار درخواست نرم افزار خود را مطرح می کند و از برنامه نویس می خواهد که اپلیکیشن اش دارای بخش ثبت نام باشد . در سطح آنگاه به دنبال خروجی دریافت کردن از کاربرانی میباشد که در تاریخ مشخصی، از نحوه کمپین، از طریق نرم افزار اندروید و از نحوه کد معرفی وارد سیستم شده اند .

صاحب کار می خواهد برای این تیم از کاربران پاداشی در حیث بگیرد . همین مسئله یک الگوریتم پیچیده می باشد . بایستی تحلیل نمائید که آیا این فعالیت جزء نیازهای شما میباشد یا این که خیر؟ و از طرفی هیچ برنامه نویسی نیز نمی تواند با واژه و کلمه ثبت اسم متوجه شود که این درخواست در اپلیکیشن وجود دارد یا خوبی .

براین اساس می بایست پیشین از توصیه نرم افزار تمام منظور های خویش را مشخص و معلوم فرمائید . برای فهم و شعور این قضیه کافی هست به این نمونه اعتنا نمایید که می خواهید یک ساختمان بسازید .
شما قبل از استارت ساخت، مشخصات ساختمان، روکاری، زیرکاری، معماری، اتاق ها، ظریف کاری ها، تعداد اتاق ها، درها و پنجره ها، و متراژ فعالیت را دقیقا با مهندسان و معماران مشخص و معلوم می فرمایید . و آن گاه عمل را به گروه ساختمان سازی می سپرید . بعد از آن از استارت کار، ساخت تغییر‌و تحول در ساختمان فعالیت دشواری است و هزینه های سنگینی به توشه می آورد .

 


گویش
های برنامه نویسی طراحی تارنما و تولید نرم افزار چیست؟ مدل لهجه برنامه نویسی وب سایت و اپلیکیشن بر مدت و هزینه طراحی وبسایت و ساخت اپلیکیشن تاثیر دارااست . گاهی اوقات، یک زبان برنامه نویسی پیچیده فعالیت ما را محدود می کند . زبان های برنامه نویسی مختلفی برای ایجاد اپلیکیشن وجود دارد که به دو نوع تقسیم می شوند: لهجه های نیتیو و لهجه های هیبریدی . زبان های برنامه نویسی هیبرید فراوان ضعیف میباشند و به هیچ وجه برای برنامه نویسی استارتاپ ها توضیه نمی شود . در مقابل، درصورتی که از لهجه هیبریدی به کارگیری کنید، بازه و هزینه پروژه نیز کاهش می یابد .

برای مثال، هزینه هزینه طراحی وبسایت و ایجاد اپلیکیشن تا 50 درصد با این گویش کاهش می یابد . اما زبان هیبریدی به هیچ وجه مطلوب نمیباشد و امکان گسترش فراوان پایینی دارا‌هستند . در پیش‌روی زبان برنامه نویسی نیتیو، رویه فراوان خوبی برای پباده سازی نرم افزار می‌باشد . این لهجه دسترسی های خوب و قابلیت گسترش خوب ای دارد . گویش های نیتیو، لهجه های مادری برای برنامه نویسی اپلیکیشن می باشند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۶:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای طراحی نرم افزار های بیمه برای شرکت های بیمه

7- دریافت راهنما در مواقع واجب . در چهره بروز اتفاق ناگوار، مشتری می تواند بلافاصله اطلاعاتی در زمینه اقدامات نخستین که باید انجام دهد را از نرم افزار بیمه خویش دریافت نماید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

موارد مطرح شده مزایای پباده سازی اپلیکیشن بیمه برای مشتریان شماست . ما مطمئن هستیم در نقطه پایان ایده های دوچندان متنوع و جالبی برای طراحی اپ بیمه آنلاین به ذهن شما خواهد رسید .

مزایای
طراحی نرم افزار های بیمه برای شرکت های بیمه
در اینجا نظارت خوا هیم کرد که چرا و چه‌طور تولید یک نرم افزار بیمه، فرآیندهای کسب و فعالیت شما را بهبود می بخشد .

 

1-اتوماسیون فرایندها ابزارهای امروزی IT به طور خودکار تمام فرایندهای کسب و عمل شما را بی آلایش و بهینه می سازند .

2- ارائه اطلاعات در مورد شرکت توسط یک اپلیکیشن بیمه پیشرفته، شما فرصتی برای انتقال بدون نقص داده ها در مسئله کمپانی خود خواهید داشت .

3- رشد تعداد مشتریان تعداد افرادی که از اپلیکیشن های کاربردی گوشی و خدمات وب کمپانی های بیمه به کار گیری می کنند، به سرعت در حال ارتقا می‌باشد و به منظور جذب مشتری های جدید، شما می بایست مدت بیشتری را صرف نمائید .

4- ارتباط همیشگی هزینه های پباده سازی اپلیکیشن بیمه، فارغ از شک، جایگزین خواهند شد، چون اپلیکیشن بیمه شما یک ارتباط ثابت با مشتری را در طول روز آماده می کند . چه بسا در شرای اپراتورهای شما در دسترس نباشند، یک Chatbot به شما یاری خواهد کردد .

5- بی آلایش سازی خرید بیمه نامه ما این ویژگی را جز مزایای مشتری پیش از این ذکر کردیم . با این حال، شما هم با فروش بیمه از نحوه نرم افزار تلفن همراه موفق هستید .

6-
ارائه پیشنهادات فردی اپلیکیشن بیمه اذن می دهد تا داده ها هر مشتری را توده آوری فرمائید و یک پیشنهاد اختصاصی به فرد براساس اطلاعات دریافت گردیده تهیه کنید(پیشنهادی که مشتری نمیتواند آنرا نادیده بگیرد چون بر اساس نیازهای او ارائه شده است)
7- بضاعت دریافت برخورد از مشتریان . مشتری می تواند خلل و یا این که درخواست خود را از طریق نرم افزار گزارش دهد و شما می توانید به شکایات رسیدگی کرده و سریعا به آن جواب دهید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۶:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت
پیج اینستاگرام اینستاگرام یک عدد از شبکه های اجتماعی لبریز طرفدار در مرحله جهان می باشد که دارای 150 میلیون استفاده کننده می‌باشد و تا کنون 16 بیلیون عکس در آن به اشتراک گذارده است! این آمار شنان می دهد که شما بررای پیروزی در این موضوع باید با مدیریت پیج اینستاگرام شناخت کافی داشته باشید . در ادامه یار ما باشید تا شما را با مهم‌ترین نکات و ابزار در مسئله رئیس پیج اینستاگرام آشنا کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مهمترین
ابزار رئیس پیج اینستاگرام : 1- Statigr .am
: یک ابزار رئیس پیج اینستاگرام می باشد که مبتنی بر وب عمل می نماید . با استعمال از این ابزار و تجهیزات محتلفی که در اختیار شما قرار می‌دهد مدیریت محتوای این شبکه بسیار سهل وآسان تر می شود علاوه بر این که می توانید گزارش از فرآیند پیشرفت خویش اخذ نمائید .

خصوصیت های ابزار Statigr .am
: کاغذ اساسی این ابزار این قابلیت و امکان را به شما می دهد تا به راحتی محتواهای خویش را آنالیز کرده، لایک و کامنت ها را نظارت فرمائید و فالوور جذب و یا این که ریمو فرمائید .
این ابزار آماری در رابطه با اندازه پرورش شما در فالوور، میزلن محبوبیت پست های انتشار داده گردیده و … را در اختیار شما قرار می دهد .
اسنپشات، عکسی را در اختیار شما قرار می دهد که نمایانگر اندازه محبوبیت پست های شماست که می توانید آن را با فالوورهای خویش به اشتراک بگذارید .
با استعمال از گزینه افزایش می توانید پست های خود را با اشخاصی که اینستاگرام ندارند در فیسبوک به اشتراک بگذارید .
برای استعمال از ابزار Statigr .am جهت مدیر پیج اینستاگرام می توانید به تارنما آن مراجعه کرده و از طرز آن وارد صفحه کاربری خود گردید . این ابزار به بخش های مختلفی تقسیم شده هست که می توایند از شیوه تب های قرار داده شده به آن ها دسترسی داشته باشید .

2-
Postso : با به کارگیری از این ابزار می توانید پست های خود را دوران بندی فرمایید . در آغاز این ابزار تنها برای مدیریت پیج در اینستاگرام ایجاد شد البته آن‌گاه از آن برای سایر شبکه های اجتماعی نیز افزایش پیدا کرد . برای استعمال زا این ابزار تنها نیاز می باشد که در آن ثبت نام کرده و آن را با اینستاگرام خویش پیوند کنید .

3-
Justunfollow : این ابزار مبتنی بر اینترنت عمل می کند و قابلیت مدیریت فالوورها را به شما می دهد . به تیتر مثال شما می توانید انتخاب کنید تنها با اشخاصی در ارتباط باشید که شما را دنبال کرده و در واقع مخاطب دارای تعهد شما میباشند .

عمده
بدانید : نرخ تعامل در اینستاگرام چه‌طور اندازه‌گیری می‌شود؟ 4-
Twtrland : در مبحث دیجیتال مارکتینگ چیزی که از اهمیت بسیار زیادی برخورار است این می باشد که شما از میزان کار رقبای خود به نیکی آگاه باشید . این ابزار آغاز تنها برای توییتر کارآمد بود اما بعدا مدیریت پیج اینستاگرام و فیسبوک هم به آن بیش تر شد . شما می توانید نام رقیب خود را در این ابزار وارد کرده و گزارشی از طریق عمل آن دریافت نمائید .

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۹:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان برنامه‌نویسی اسکریپت

جاوااسکریپت (به انگلیسی: JavaScript) زبان برنامه‌نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیاء هست که بوسیله NetScape ایجاد شده‌است . این زبان، یک لهجه شیءگرا می‌باشد که بر شالوده استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است .
علیرغم نادرست عمومی، گویش جاوااسکریپت با لهجه جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این لهجه به سی پلاس پلاس(++C) و جاوا شباهت دارد؛ که این دستور برای یادگیری سهل وآسان در لحاظ گرفته شده‌است . از همین رو دستورهای متداول مانند if, for, try . .catch ,”while” و… در این لهجه هم یافت می‌گردند .[ویکیپدیا]

طراحی اپلیکیشن در مشهد
در این مقاله قصد داریم به شما اپلیکیشنی را معرفی کنیم که با استعمال از آن، می توانید بر روی دستگاه های اندرویدی خود، به یادگیری برنامه نویسی جاوااسکریپت بپردازید .این نرم افزار با نام ” فراگیری جامع JavaScript ” در مارکت های کافه بازار و مایکت منتشر گردیده است و یک اپ کاملاً پارسی می باشد که به وسیله گروه قابل انعطاف افزاری پارسیان تنظیم و ساخت گردیده می‌باشد .

JavaScript
Learning Android Application همان طور که از نام این نرم افزار پیداست، با استفاده از این اپ به صورت تماما جامع اسکریپت برنامه نویسی جاوااسکریپت را می آموزید و در واقع اپلیکیشن آموزش جامع JavaScript همانند یک کتاب آموزشی است که کلیه جا یار خود دارید و در هر هنگامی می توانید به یادیگری این گویش برنامه نویسی اقدام فرمائید .سرفصل
های آموزشی ارائه شده در این اپلیکیشن به شرح تحت می باشد:
فصل
اولیه :
شروع
کار با Java Script اشکال
برنامه های وب آشنایی
با Java Script شیوه
ی تالیف دستورها در Java Script در یک گواهی Html نوشتن
اسکریپت در تگ Body به کارگیری
از فایل اسکرپت خارجی فصل
دوم :
متغیرها
و امرها شرطی متعیرها
عملگرها
در Java Script تاریخ
و زمان در Java Script اوامر
شرطی ادامه
امر If فرمان
شرطی Switch پنجره
های هشدار فصل
سوم :
دیگر
دستورات Java Script توابع
در Java Script حلقه
ها در Java Script حلقه
While دستورها
Break و Continue آرایه
ها ویژگی ها
آرایه ها ادامه
متدهای آرایه فصل
چهارم :
شناخت
با شی های متفاوت Java Script شی
ء ها در Java Script شی
ء رشته یا این که String متدهای
شی ء String ادامه
متدهای شی ء String دیگر
متدهای شی ء String شی
ء Math مشخصات
و متدهای دیگر شی ء Math فصل
پنجم :
مباحث
پیشرفته تشخیص
و بازخورد با مشکلات در Java Script فرمان
Throw تشخیص
مرورگر با به کار گیری از شی ء Navigator اعتبارسنجی
بوسیله ی Java Script اعتبارسنجی
ایمیل نرم افزار
یادگیری جاوااسکریپت برای اندروید دریافت این نرم افزار از مارکت های کافه بازار و مایکت بدون‌پول می باشد اما این اپ دارنده پرداخت درون برنامه ای بوده و برای استعمال از تمام یادگرفتن های آن، آنگاه از نصب اپ بر روی دستگاه اندرویدی خود، باید با پرداخت جداگانه، آموزش های آن را دریافت فرمائید .

علاوه بر این اپلیکیشن، می توانید با مراجعه به برگه فیلم های آموزشی جاوااسکریپت در سایت مقاله آی تی، به رخ مجانی به یادگیری این لهجه برنامه نویسی مبادرت فرمایید .همینطور می توانید از مقالات آموزشی منتشر شده در این زمینه در وب سایت نیز سود ببرید .

جهت دریافت نرم افزار فراگیری جامع JavaScript به مارکت های مایکت و کافه بازار مراجعه نمایید یا بر روی تصاویر تحت کلیک کنید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا برنامه شما موجب محافظت زنجیره ای از مشتریان و جلوگیری از منزه کردن اپلیکیشن بوسیله یوزرها می شود؟

معتدل
و خیس و تمیز پباده سازی کنید! نگاهی کلی به نرم افزار خویش بیاندازید . تر و تمیز بودن و تعادل در تمام بخش های اپلیکیشن از موادتشکیل دهنده یک نرم افزار خوب می‌باشد که معمولا نادیده گرفته می شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آیا
برنامه شما موجب محافظت زنجیره ای از مشتریان و جلوگیری از منزه کردن اپلیکیشن بوسیله یوزرها می شود؟ در‌صورتی‌که جواب شما منفی میباشد باید اظهار کرد این اپلیکیشن مستحق اشغال کردن منتخب از حافظه گوشی مشتریان شما نیست!
عنصرها
یک نرم افزار خوب
از
بازخورد ها الهام گیرید آیا با قیمت ارتفاع قدمت مشتری یا این که LTV شناخت دارید؟ رفتارشناسی مصرف کننده یا این که مشتری را می شناسید؟ برای ساخت یک اپلیکیشن عالی تنها بررسی آن چه که در بازار اپلیکیشن می گذرد کافی نمی باشد .

روانشناسی آدم ها و رفتارشناسی آن ها در مورد خرید و مصرف به شما امداد می نماید . به همین منظور اضطراری هست ارتباط همگانی خود را با نزدیکان، دوستان خوب و اقوام برای برخورد گرفتن تقویت کنید .

عنصرها
یک نرم افزار خوب
در
دانش برنامه نویسی و پباده سازی غرق شوید اگر‌چه مدام بر طراحی بی آلایش و رشته ای نرم افزار تاکید کرده ایم البته نباید موضوع طراحی و لزوم تبحر در کدنویسی برای ایجاد نرم افزار را نادیده گرفت .

به همین منظور منابع متفاوت کد، رنگ ها در پباده سازی و فونت ها را مطالعه و همواره به روز باشید . چک ها نشان داده میباشد بازار در دست اشخاصی می‌باشد که در اپلیکیشن خود تعادل را در استفاده از این سه عنصر به خوبی رعایت کرده اند .

عنصرها
یک اپلیکیشن خوب
UI
و UX در پباده سازی اپلیکیشن به کارگیری درست از این دو دلیل به تیتر موادسازنده یک اپلیکیشن خوب برای بهبود تجربه کاربری لازم می باشد .

راهنما و آموزش های متعددی را در فضای وب برای استفاده از این دو فاکتور به چهره منحصربه‌فرد در اندروید و iOS می توانید مشاهده نمایید .

نرم افزار
کارگشا تولید کنید مطمئن شوید که اپلیکیشن شما قرار هست مشکلی را حل و یا نیازی از استفاده کننده را برطرف نماید . به یاد داشته باشید قابل انعطاف افزار یا این که نرم افزار فرمت خاصی از کسب وکار شما می باشد و تصویر کاملی از شما را به منش خودش به نمایش می گذارد .

اپلیکیشن علاوه بر این که در جهت فروش جنس ارائه می شود می بایست تجهیزات دیگری نیز داشته باشد .

یک
ایده الهام بخش برای
کمپانی های تولید کننده کفش یا طراحان کفش مطلقا نرم افزار برای فروش آنلاین کفش کار حیرت انگیز و چندان جدیدی نیست؛ ولی در شرای همین ایجاد کننده بتواند با به کارگیری از این اپلیکیشن سایز پا را به صورت دقیق با کفش ها هماهنگ نماید و برای مثال در این زمینه از تکنولوژی واقعیت افزوده کمک گیرد قطعا تحسین مشتریان را برمی انگیزد؛ چرا که ما هیچ گاه نسبت به مقدار پای خود مطمئن نیستیم!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۶:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پباده سازی
اپلیکیشن ، دنیایی فراتر از انتظار BY
وحید ارجمند / چهارشنبه, 22 اردیبهشت ماه 1395 / PUBLISHED IN اپلیکیشن, نرم افزار موبایل
با وجود سنسور ها و دشوار افزارهای هوشمند گوشی ها، تولید نرم افزار و پباده سازی قابل انعطاف افزارهای تلفن همراه وارد دنیایی پرامکانات و با کاربرانی متعلق به موبایل که دوست دارند تمام نیازهای خویش را از نحوه این دستگاه کوچک بر طرف کنند، شده می باشد .

در
این مقاله همت داریم برخی از قضیه های مسئله استقبال کاربران را نرم افزار محاسبه کنیم:
نرم افزار
سلامت با وجود سنسورهای متعدد گوشی های همراه، می بضاعت به مقدار پیاده روی، ورزش، ضربان قلب اشخاص پی موفقیت و قابل انعطاف افزارهای مختلفی را که گزارش عملکرد ما برای تندستی بوده است را گزارش اعطا کرد .

Health-App

اپلیکیشن
تلفن همراه در منزل های هوشمند در حوزه هوشمند سازی ساختمان، علاوه بر قابل انعطاف افزار گوشی به دشوار افزار نیز نیاز است . طاقت فرسا افزار روی وسایل خانه نظیر کلید های برق، پرده و … نصب می شود و فعالیت قابل انعطاف افزار گوشی در دست گرفتن ان میباشد . مثل گشوده وو بسته کردن پرده یا تهیه و تنظیم نور، دما و … . قابل انعطاف افزارهای متنوعی می توان برای هوشمند سازی پباده سازی کرد . از اشکال کنترل ها تا مانیتورینگ و سناریو گزارش روش عملکرد . همینطور در حوزه های مختلفی نظیر امنیتی، کنترلی، صرفه جویی انرژی و … مسئله کاربرد هست .

intelligent
home app
نرم افزار
فروشگاهی سالهاست که خرید اینترنتی و آنلاین در معاش روزانه مردمان جای خود را گشوده کرده و نسبتاً همه چیز از خوراکی تا وسایل برقی و … را می بضاعت و توان اینترنتی خریداری کرد . در سالهای پیشین گسترش به سمت وب سایت های فروشگاهی بود البته درحال حاضر اپلیکیشن های فروشگاهی رو به رشد می باشد . و برهان آن استقبال و به کارگیری بخش اعظم مردم از تلفن همراه می باشد .

shopping
app
اپلیکیشن
های گروهی و شبکه اجتماعی این سری نرم افزار ها، که امکان چت کردن، به اشتراک گذای متن، عکس، فیلم، ایجاد مجموعه های کاربری و … را می دهد، پرمخاطب ترین تیم اپلیکیشن های تلفن همراه است . وجود امکانات مضاعف نرم افزار ها وابستگی بیشتری برای مردمان به دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی ایجاد کرده میباشد . با وجود سیستم مکان یابی، می توانایی دوستان عزیز خویش را از مکان خویش با خبر نمود، برای آن ها پیام فرستاد، تماس چهره‌ای برقرار کرد و فاصله را از در بین برد .

social
media app
راهنمای
آنلاین در صورتی‌که زمانی در هر حوزه ای به یک لیدر و پیشکسوت نیاز بود، اما پس از بسط اینترنت و گسترده شدن داده ها نسبتاً می توان تنهایی هر کاری را آغاز کرد و از وب امداد گرفت، به همین خاطر نرم افزار ها زیادی برای ارشاد آنلاین به وجود آمد . برای نمونه در‌صورتی‌که شما به سفر بروید، اپلیکین های زیادی وجود دارد که بسته به حالت مکانی شما، رستوران، مکان تفریحی، هتل های حیطه را به شما معرفی می کند . و یا این که در‌صورتی‌که در منش هستید، برای پیدا کردن مسیر درست، نرم افزار های متعددی وجود دارااست که شما را راهنمایی می نماید و چه بسا از اندازه ترافیک و مسافت باقی ما‌نده تا مقصد شما را مطلع می کند .

online
guide
سرگرمی
و بازی (گیم) سرگرمی و تفریح همیشه جز طلاق ناپذیر معاش بوده میباشد . این صنعت دوچندان سود آور بوده و مدام دوستداران زیادی داشته میباشد . گشوده نیز به علت مدام همپا بودن موبایل، بازی های موبایلی رو به بسط است . گونه های بازی های فکری، هیجانی و ماجراجویی متعددی وجود دارد . برای نمونه به طبع اسم بازی مبارزه قبایل (clash of clanes) را شنیده اید که منجر خرید و فروش های بخش اعظم شد و معتادان بازی را حسابی به خود درگیر نمود .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارائه به روز های منظم آپ تو دیت

ارائه
به روز های منظم آپ تو دیت
ویژگی اپلیکیشن برای برطرف کردن خلل ها قابل انعطاف افزار و یا این که بیشتر کردن قابلیت و امکان های نو همیشه آپ دیت های تازه برای نرم افزار منتشر فرمایید . ارائه آپدیت ها این شم را به کاربران می دهد که به ایده ها آنان دقت کرده اید . اپلیکیشن هایی که دوران متعددی از به روز رسانی آنان گذشته است، تماما متروکه به حیث میرسند .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

رابط
کاربری رابط
کاربری خصوصیت اپلیکیشن رابط کاربری در رابطه بی واسطه با میزان رضایت کاربران از نرم افزار شماست . (برای آشنایی کامل با معنی رابط کاربری، این مطلب را مطالعه کنید) . رابط کاربری خوب هم از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید به اکانت می آید . بایستی پیشین از ساختن اپلیکیشن یک نقشه ی کامل برای شیوه ی تعامل استفاده کننده با نرم افزار خویش به وجود بیاورید .

با دریافت نظر یوزرها و به روزرسانی هایی که برای اپلیکیشن ارائه میکنید، می‌توانید رابط کاربری را بهبود دهید . این نکته را نباید فراموش کنید که کاربر باید بتواند به نصیب های مهم، به راحتی دسترسی داشته باشد .

 

همت
مناسب همت
مطلوب ویژگی اپلیکیشن ایرادات و بد کار کردن های قابل انعطاف افزار (یا به اصطلاح باگ داشتن)، مرگ آور ترین سم برای اپلیکیشن شماست . هیچ شانسی برای یک اپلیکیشن که نمیتواند به وظیفه‌های خود عمل نماید وجود ندارد . عملکرد مناسب و روان نرم افزار از ابتدایی ترین خصوصیت های نرم افزار اندروید چیره میباشد .

قبل از ارائه ی نرم افزار مطلقا چند بار و به چهره های متعدد همه ی نصیب های برنامه را شخصا آزمایش فرمائید . در صورتی‌که کاربران این موارد را به شما گزارش دادند در پرسرعت ترین بازه ممکن آنرا برطرف نمایید .

سرعت
بالا سرعت
بالا ویژگی اپلیکیشن به لطف سریعتر شدن اندروید و اقتدار بسیار زیاد موبایل های اندرویدی مو جود در بازار، نرم افزار ها می‌توانند به سرعت اجرا شوند . سرعت اجرای نرم افزار ها تا حد بسیار متعددی به میزان ی فایل ها و کدهای نوشته شده بستگی دارد .

 

تبلیغ،
مزاحم همیشگی تبلیغات
ویژگی اپلیکیشن بدون شک و تردید میتوان گفت که آزار دهنده ترین مسئله یک اپلیکیشن، داشتن تبلیغات هست . هیچ چیز به مقدار ی تبلیغ هایی که فعالیت استفاده کننده را مختل می کنند نمیتوانند آنها را فراری دهند . سعی فرمایید تا جایی که می‌توانید تبلیغات را باطن اپلیکیشن خویش به عمل نبرید . برای کسب در آمد از پلن های دیگر استعمال فرمائید . البته در نهایت در حالتی که مجبور بودید از تبلیغات به کار گیری کنید، صرفا و فقط آنهایی که با مورد نرم افزار دارای ارتباط می باشند را انتخاب فرمایید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۱:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در طول چند سال قبلی قالب های اَپلیکیشن اندرویدی

در طول چند سال قبلی قالب های اَپلیکیشن اندرویدی محبوبیت خیر و خوبی را بدست آورده اند، و جای تعجبی هم نمی‌باشد . آنان برای توسعه و گسترش دهندگان با تجربه، صرفه جویی بزرگی در مقطع به حساب می آیند، به آنها کمک می نمایند که دردسرهای ساختن یک اَپلیکیشن از مقدمه را میانبُر بزنند و در عوض استعدادهای خود را بر روی ساختن بخش های منحصر به فرد و سفارشی شده اَپلیکیشنِ تازه متمرکز نمایند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

قالب های اَپلیکیشن همینطور یک ابزار آموزشی واجب برای گسترش دهندگان تازه کار هستند که می خواهند مهارت های کدنویسی خویش را به وسیله مطالعه ی بلاک های ساختمانِ یک اپلیکیشن، در حالی که در اکنون ساختن بلاک های ساختمانی خودشان هستند ارتقاء دهند .

ما برای پیدا کردن 15 تا از شایسته ترین قالب های موجود در CodeCanyon هزاران قالب نرم افزار های اندرویدیِ جان دار را تحلیل کردیم .

قالب های مُنتخب، بازتابی از دوست داستنی ترین گونه های اَپلیکیشن های اندرویدی میباشد . همگی ی آنان تقریبا به وسیله ی اندروید استودیو، با استعمال از Material Design، با پشتیبانی از AdMob، این تعیین را به کاربرها میدهند که بتوانند تبلیغات بنری و interstitial را حذف کنند، و با ارشاد قدم به گام و و یادگرفتن های ویدیویی برای چگونگی پیکره بندی قالب ها از مقدمه همراه می‌شوند .

1 .
اَپلیکیشن اندرویدیِ Universal میتوان به راحتی بیان کرد که یک عدد از شایسته ترین و دوست داستنی ترین قالب های اَپلیکیشن اندروید Universal Android App می باشد . این اَپ فوق العاده به کاربران اجازه میدهد به وسیله کشیدن محتوای نامحدود از، وبلاگ ها، تایم لان ها، فید ها، کانال ها، پلی لیست ها، صفحه های وب، و . . . هر اَپلیکیشنی می خواهند بسازند و به راحتی آنان را به یک اَپ قابل تهیه ادغام کنن .


Universal Android App این قالب از محبوب ترین منابعِ محتنوای وب نظیر WordPress, Youtube, Facebook, RSS و . . . پشتیبانی می‌کند .

مشتری های Universal Android App می گویند "این قالب دارای ویژگی های زیاد زیادی که گرد نیز توده آوری شده، و به راحتی وفق پذیر" و با "پشتیبانی مطلوب از طرف بسط دهنده" می‌باشد .

2 .
The City شهر ها فضاهایی پیچیده هستند، و هر اَپ بطور یکسانی به مردمان محلی و بازدید کنندگان یاری مینماید . The City یک قالب اَپلیکیشن تبارک برای توسعدهندگانی است که می‌خواهند یک اَپلیشکیشن برای نشان دادن مناظر جالب شهرشان، رستوران ها، کافه ها، بارها، دکان ها و . . . بسازند .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن ها ی محبوب

یوتیوب
(YouTube)
اپلیکیشن یوتیوب هم دوست داستنی ترین کانال اجتماعی آنلاین پخش کلیپ و فیلم در جهان است و بخش اعظمی از کاربران برای تماشای ویدئوهای مختلف در دسته بندی‌های مختلف همچون تفریحی، آموزشی و غیره از آن به کار گیری می کنند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

دراپ
باکس (Dropbox )
دراپ‌باکس یک ارائه‌کننده سرویس ها میزبانی پرونده و ذخیره سازی در فضای ابری در محیط اینترنت می‌باشد قابلیت و امکان همگام سازی پرونده‌ها و فایل‌های متعدد را بر روی تعدادی رایانه متعدد و دربین یکسری استفاده کننده متفاوت از روش اینترنت فراهم میکند .

اسپاتیفای
(Spotify)
نرم افزار پخش آنلاین موسیقی اسپاتیفای (Spotify) که هم‌اکنون یکی از پرطرفدارترین و شایسته ترین برنامه‌ها از دسته خود به شمار می‌رود، در طول یک سال قبلی با استقبال کم‌سابقه‌ای مواجه شده و صاحبخانه خیل عظیمی از مشترکان پولی و رایگان گردیده می باشد . نرم‌افزار و نرم افزار اسپاتیفای که برای سیستم‌عامل اندروید، iOS، ویندوز و مک قابل به کارگیری و اجراست، به کاربران این قابلیت و امکان را می دهد تا به‌صورت کاملاً رسمی با رعایت حق اسکن رایت و ناشران موسیقی، به رخ آنلاین موسیقی‌های موضوع عشق خویش را جست‌وجو کرده و به آنها گوش بسپارند . نرم افزار اسپاتیفای در سال ۲۰۰۶ میلادی در سوئد تأسیس و فعال‌سازی شد و از آن سال تاکنون نیز توانسته است اعتنا و علاقه میلیون‌ها استفاده کننده موبایل را به خود جلب نماید و موجب رضایت و تجربه لذت بخش آنان در گوش سپردن به موسیقی‌های موردنظرشان شود .

از مطرح ترین رقبای اسپاتیفای، می‌توان به اپل موزیک و پاندورا اشاره کرد که آنها هم سهم قابل توجهی از بازارهای دارای ربط با پخش آنلاین موسیقی را به خود اختصاص داده‌اند البته هنوز به رده اسپاتیفای دست پیدا نکرده‌اند .

سیملس
(Seamless)
این اپلیکیشن هم که به خواسته پیشنهاد آنلاین غذا بوسیله کاربران دانلود، نصب و استفاده می‌شود، توانسته هست تا به امروز بخش اعظمی دیگر از رقبای کارکشته خود را از صحنه رقابت به دور نماید و خویش به موفقیت دست یابد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۹:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اتصال ووکامرس در اپلیکیشن

چگونگی
اتصال ووکامرس در اپلیکیشن با به کارگیری از اپلیکیشن ساز آنلاین اپ ساز ۵
آبان ۱۳۹۶دسته بندی ها برچسب ها اتصال
ووکامرس در اپلیکیشن با به کارگیری از اَپ ساز ووکامرس
چیست؟ ووکامرس یک افزونه کارکشته برای ایجاد مغازه اینترنتی بر اساس وردپرس می باشد . این افزونه قابلیت و امکان ساخت مغازه های فن ای با تمام امکانات لازم را می دهد . خبر خوش این که اگر شما یک تارنما فروشگاهی با ووکامرس دارید به راحتی و سوای هیچ علم برنامه نویسی با به کارگیری از سیستم اپ ساز می توانید مغازه ووکامرسی خویش را به نرم افزار اندروید یا این که iOS متصل نمایید و آن را در اپ استور و گوگل پلی نشر دهید . همچنین امکان های تعاملی اپلیکیشن مانند ارسال پیام فوری هم به بر نامه اضافه نمائید . در این مقاله قابلیت و امکان اتصال ووکامرس در اپلیکیشن را قدم به گام به چهره عملی به شما فراگیری می دهیم .

اتصال
ووکامرس در نرم افزار با به کار گیری از اَپ ساز در قدم اولیه حتمی است وارد وبسایت وردپرسی خود گردید و در قسمت تنظیمات ووکامرس در تب API آیتم REST API را فعال کنید .

 

در قدم بعدی می بایست وارد نصیب تنظیمات وردپرس و پیوندهای یکتا شوید و یک عدد از گزینه ها به غیر از مورد “ساده” را انتخاب کنید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

بعد مجددا به پیکربندی API ووکامرس بازگردید و کلیدها/برنامه ها را گزینش فرمایید و بر روی افزودن کلید کلیک نمایید . پس از ایجاد کلید و زمز مصرف کننده را کپی فرمایید و وارد پنل اپ ساز شوید .

اتصال
ووکامرس در اپلیکیشن
وارد پنل کاربری تولید اپلیکیشن شوید و وارد تب امکانات گردید . آنگاه از نصیب امکانات، قابلیت و امکان ووکامرس را تعیین کنید .

اتصال
ووکامرس در اپلیکیشن
در این نصیب کلید و سر کپی شده را وارد فرمائید .


اتصال ووکامرس در اپلیکیشن
خروجی اپلیکیشن به صورت تحت در می آید .

تمام مدل بندی های ساخت شده در وبسایت در قسمت دسته بندی ها نمایش داده می شوند و همینطور در قسمت تولیدات لیست تمامی تولید ها به سناریو در می آید .

اتصال
ووکامرس در اپلیکیشن
استفاده کننده با کلیک بر روی هر یک از محصول ها امکان مشاهده توضیح محصول و خرید را پیدا می کند و می تواند جنس را به سبد خرید طولانی تر نماید .

اتصال
ووکامرس در اپلیکیشن
نسخه اپلیکیشن وب سایت دکان وردپرسی شما به همین سادگی ساخته شد و شما می توانید ورژن اندرویدی آن را از نصیب انتشار، کلیک بر روی “دکمه اخذ اپلیکیشن” از روش ایمیل دریافت نمایید و ورژن iOS را نیز در اپ استور نشر دهید . توضیحات اکثر در موضوع دریافت اپلیکیشن را از این پیوند می توانید مشاهده فرمائید . همچنین در صورتی که رغبت به اتصال یک وبسایت عکس العمل گرا به نرم افزار دارید می توانید از این آموزش استفاده کنید .

در حالتی که
این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید: TelegramWhatsAppLinkedInFacebookTwitter

ایجاد
اپلیکیشن
تماس
با ما پیشنهاد
اپلیکیشن مهرناز
بهرام‌زاده مهرناز
بهرام‌زاده عضو مجموعه اپ ساز و فعال در زمینه ی تولید محتوای وبلاگ و شبکه های اجتماعی، ترجمه، برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن‌های تلفن همراه می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۷:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)