مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

زبان برنامه نویسی Java

Eclipse
ADT: Eclipse یک محیط برنامه نویسی متن گشوده بر شالوده زبان برنامه نویسی Java است که Google با ارائه پلاگین ای بنام ADT این محیط را برای برنامه نویسی اندروید مهیا می سازد . همچنین برای ساده تر کردن کارهای نصب افزونه و … گوگل اقدام به تهیه و تنظیم Eclipse ADT Bundle کرده هست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در ادامه نیز به ارزیابی ویژگی های مشترک فی مابین این دو محیط توسعه و گسترش می پردازیم ولی گذشته از آنکه به اندرز کردن بپردازیم آغاز بایستی نکات مختلفی را مد لحاظ قرار بخشید .
از جمله:
شما
در یک استدیو کوچک (با حداکثر یک یا دو توسعه و گسترش دهنده) یا این که در یک شرکت بلندمرتبه تشکیل گردیده از قریه ها یا این که حتی صدها توسعه و گسترش دهنده فعالیت می کنید؟ آیا
پروژه شما یک پروژه تازه است؟ در صورتیکه
پروژه شما پروژه جدیدی نیست، آیا هم اکنون شما از Eclipse به کار گیری می فرمائید و به این تاءمل می کنید که به Android Studio مهاجرت کنید؟ طراحی
رابط گرافیکی با قابلیت و امکان Drag and Drop: در ظاهر یکی از خصوصیت های دیدنی Android Studio طراحی Layout آن با رابط Drag and Dropp است .
اما واقعیت این می باشد که اندازه زمانی که صرف طراحی با Drag and Dropp برای شما دوچندان خواهد بود مگر این که شما یک هواخواه محفظه های دیداری باشید کسی که سالها به پباده سازی یک طرح ۳D پیچیده با دکمه های مخروطی پرداخته باشید و به سادگی نتوانید عادت هایتان را از در بین ببرید! حتما شما یک رابط خوب و فعالیت آمد نیاز دارید البته در صورتی‌که شما حقیقتا می خواهید یک اپلیکیشن کارآمد پباده سازی فرمائید بخش اعظم مدت شما به پرداختن روی کدهایتان صرف خواهد شد! نه به کلنجار رفتن با محیط دیداری!
همینطور
بخوانید : 90% سهم فروش در طرح سبز سبز اندروید ریور تنیجه
مقایسه: برابر
قابلیت و امکان
تکمیل کد (Code Completion): عمده برهه زمانی یک برنامه نویس به کلنجار رفتن با کدهای پروژه خود می گذرد، پس باید قدر دان وجود این امکان باشید . شخصا، مهم ترین بخش برای من زمانی بود که IDE اعضای یک شیئ را برای اینجانب بیان می کرد .
در کل، من فهمیدم این امکان خیلی در Android Studio در مقایسه با Eclipse کاملتر و خوب تر است، در حالی که در Eclipse در بیشتر تایم ها کمی حیران کننده بود و همیشه نتایج دقیقی نمی دهد!
نتیجه
مقایسه: Android Studio (با اقتدار!)
یکپارچگی
Gradle: Android Studio از مجموعه ابزارهای Gradlee به کار گیری می کند؛ در واقع، آن واقعا یک پارچه است، و قابلیت و امکان ندارد از ابزار دیگری به کار گیری کند! به عبارت دیگر، شما گیر افتاده اید: در شرای شما درحال تغییر تحول از Eclipse به Android Studio می باشید و از Gradle در Eclipse به کار گیری نکردید (که از نحوه یک پلاگین پشتیبانی برای آن ارائه می دهد)، شما در حالا انجام یک تغییر تحول والا هستید .
این
نشان می دهد Gradle یک ابزار فوق العاده هست و در‌صورتی‌که تصمیم گرفته اید از Eclipse به کار گیری کنید، با این هم اکنون سفارش می کنم حتما به قابلیت های Gradle نگاهی بیاندازید و آن را امتحان نمائید تا ببنید با پروژه شما هماهنگ هست، و درصورتی که قصد سفر به Android Studio را دارید از این نا آرزو نشوید که در Eclipse گیر کنید!
فیض
مقایسه: Android Studio
پلتفرم
ابری گوگل: Android Studio دارنده یک پشتیبانی محلی از پلتفرم ابری گوگل می باشد که به شما این قابلیت را می دهد تا با استفاده Google App Enginee از کدهای سمت سرور به کار گیری کنید همپا با شغل های دیگر (مانند پشتیبانی از داده های کاربران خود) . این یک قابلیت خوشگل است که شما شاید نمی خواهید اپلیکیشن شما از آن قطع باشد . (شما می توانید با دیگر دور و بر های ابری نیز یک پارچه گردید اما Android Studio آن را راحت تر کرده است) . گوگل به شما این امکان را می دهد تا در کنسول فضای ابری آن پروژه هایتان را بسازید، که این قابلیت فقط برای اپلیکیشن های اندرویدی نیست! شما می توانید از آن برای تولید نرم افزار های تحت اینترنت به کارگیری فرمایید که در تعامل با نقشه های گوگل باشند . به عنوان مثال، نرم افزار روی سرور های ما که با Google Docs یکپارچه شده می‌باشد .
همچنین
Android Studio این قابلیت و امکان را می دهد تا اپلیکیشنهای خویش را یکپارچه کنید، تست کنید و کدهای سمت سرور خود را بصورت محلی اجرا نمائید و بر روی یک عدد از سرورهای گوگل استقرار پیدا کنید؛ به لهجه دیگر هر چیزی که نیاز دارید (حداقل برای شروع) آنجاست! ولی تمامی این قابلیت و امکان ها برای Eclipse، با افزونه Google بر Eclipse وجود دارااست . بله، شما می توانید یک اپلیکیشن سمت سرور با Eclipseبسازید و آن رو روی یک عدد از سرورهای گوگل استقرار دهید . ابزارهای مازاد به شما این قابلیت را می دهد تا با سرور یکدست گردید مثل مقر داده ها ابری .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۶:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در 10 سال اخیر، اپلیکیشن های شرایط یاب جغرافیایی

در 10 سال اخیر، اپلیکیشن های شرایط یاب جغرافیایی در لیست نرم افزار های پرطرفدار وارد شده اند و این پروسه کماکان ادامه دارااست . به کارگیری از وضعیت یاب جغرافیایی قابلیت های نرم افزار و قابلیت تعامل با کاربر را بهبود می بخشد . علاوه بر این، این خصوصیت به تیتر یک منشا برای کسب ایده های تازه برای بسط دهندگان و بازاریابان هم عمل می کند . محبوبیت بسیار زیاد اپلیکیشن های کاربردی مانند اسنپ این حقیقت را تایید می کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در‌صورتی‌که قصد دارید یک اپلیکیشن تلفن یاور با استعمال از ویژگی جغرافیایی ساخت کنید، مقاله ما برای شما اثر گذار است . ما تمام بعد ها اجرای چنین فرآیند دشواری را شرح می دهیم و توضیح می دهیم که چه‌طور می توانید یک اپلیکیشن مبتنی بر مکان طراحی فرمایید .

ما دلایل استقبال از نرم افزار های مبتنی بر مکان جغرافیایی را محاسبه کرده و بر شالوده این تجزیه و تحلیل 2 مجموعه مهم برای ارزیابی این مورد تعریف می کنیم تا از جنبه های مختلف دلایل را متوجه شویم .

target='_blank' href='/NewsDetail/51/11/21-توصیه-برای-طراحی-اپ‌های-بَرنده'>طراحی اپلیکیشن مبتنی بر مکان جغرافیایی
عوارض
عشق کاربران به نرم افزار های مبتنی بر مکان جغرافیایی 1-گسترش مرزهای "ارتباطات اجتماعی" . پیش از این، افراد نام و نشان خویش را از طریق پروفایل های خویش در کانال اجتماعی به سایر افراد نشان می دادند . که این داده ها "ایستا" بود . لحظات قبلی را نشنان می اعطا کرد . معرفی خصوصیت مکان یاب سبب بهبود این فرایند شده و یوزرها را پویا می کند . در اکنون حاضر افراد می توانند در مسئله شیوه زندگی خود، برنامه های روزمره روزانه، تراز اجتماعی خویش بیشتر صحبت کنند .

2- شرکت کردن بالاتر کاربران در ارائه نقد ها، آنالیز ها و درجه بندی . تقریبا تمام سرویس های مبتنی بر مکان یابی وقتی که با مشتری رابطه برقرار می کنند، تا حدی از دلیل سرگرمی به کار گیری می کنند . در واقع به یوزرها امداد می کند تا محتوای جداگانه ساخت کنند . در این دربین قابلیت مکان یابی این قابلیت را میدهد تا کاربران برای خودشان نمادهای مختلف به منظور مخصوص به فرد بودن و یا این که کسب امتیاز بیشترطراحی کنند . این مکانیسم پتانسیل وایرال شدن بسیار قدرتمندی دارااست .

3- مزایای تجاری . یکی دیگر از مزایای استفاده از نرم افزار های مبتنی بر موقعیت مکانی، داشتن بخت فوق العاده برای جذب نقدها، راهنمایی ها و نظرها دیگر کاربرانی می‌باشد که تا قبل از این از یک سرویس یگانه استعمال کرده اند . بنابراین، پباده سازی نرم افزار مبتنی بر مکان گستره نفوذ خویش را بسط می دهد که به جای اطلاع رسانی دقیق در مسئله کاربر، این نرم افزار ها به ابزار شکار کاربران تبدیل شده اند .

دلایل
علاقه کسب و عمل ها به طراحی اپلیکیشن مبتنی بر مکان جغرافیایی 1-هماهنگ سازی در بین نرم افزار های مبتنی بر مکان و سیستم های شرکت . با توجه به داده های آماری، تکنولوژی جغرافیایی در سال های آتی پرورش چشمگیری خواهد داشت . برای به دست آوردن مزیت رقابتی، نیاز به استارت رابطه با مخاطبان بر پایه مکان آنها می باشد که می بایست در برنامه بازاریابی گنجانده شود . تصمیم اخیر Foursquare برای دریافت هزینه از کمپانی ها برای تایید مکان جغرافیایی آن‌ها بر روی نقشه اثبات می کند که این ابزار وضعیت جغرافیایی فیض آور بوده در صورتیکه این خدمت قبلا به چهره بدون‌پول ارائه می گردیده می‌باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش اخذ و نصب نرم افزار ساخته گردیده به وسیله شما

آموزش
اخذ و نصب نرم افزار ساخته گردیده به وسیله شما: برای دریافت و نصب اپلیکیشن در مرحله نشر می توانید اسم نرم افزار خود که در سطح نخستین وارد کرده اید را تغییر دهید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در این نصیب اضطراری می‌باشد برای توضیحات، توضیحاتی که معرف نرم افزار شما باشد را وارد فرمائید .

همینطور عبارات حیاتی مرتبط و دسته اپلیکیشن خویش را مشخص نمایید .

توجه داشته باشید که نوشته توضیحات دست کم بایستی ۲۰۰ کاراکتر باشد .

نهایتا در مرحله انتها برای اخذ نرم افزار خویش می بایست بر روی دکمه دریافت اپلیکیشن کلیک فرمائید .
پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ در صورتی که خطایی اخذ نکردید پیامی مطابق تصویر زیر اخذ می نمائید و نرم افزار شما آن‌گاه از یک سری دقیقه از روش آدرس اینترنتی برای شما ارسال می شود و می توانید ورژن اندرویدی ارسال گردیده را بر روی گوشی اندرویدی خویش دانلود و نصب نمایید .

 

دقت داشته باشید ، در صورتی که تصاویر کاغذ آغازین، برگه اصلی، آیکن و یا این که توضیحات نرم افزار را وارد نکرده باشید پس از کلیک بر روی دکمه دریافت نرم افزار اشتباه دریافت خواهید کرد و پس از رفع خطا مجدد می بایست روی دکمه کلیک نمائید .

 

شما در ورژن مجانی تنها ورژن اندرویدی را می توانید اخذ کنید و اعتنا داشته باشید که ورژن رایگان مشتمل بر تبلیغ اپ ساز در برگه آغازین نرم افزار است و همینطور تعداد محدودی از تجهیزات اپ ساز به صورت مجانی قابل استفاده میباشند . در صورتی که پس از آزمایش نرم افزار رایگان تمایل داشتید از تمام تجهیزات و قابلیت های اپ ساز منفعت مند گردید باید یک عدد از بسته ها را خریداری نمائید .

 

بسته زمینه حیث خویش را از این قسمت تعیین فرمائید و بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید . داده ها بیشتر راجع به بسته ها را از اینجا می توانید مشاهده کنید . همینطور در صورتی که بسته iOS خریداری کرده باشید نرم افزار شما پس از تکثیر در اپ استور قابل دریافت می باشد .

 

آموزش
دریافت نرم افزار از شیوه ایمیل پس از حداکثر پنج دقیقه وارد پست الکرونیکی خود شوید و در قسمت صندوق دریافت یا inbox و یا این که spam(هرزنامه) بر روی ایمیلی که از طرف اَپ ساز با تیتر لینک دانلود اپلیکیشن آمده کلیک فرمایید .

ورقه ای مشابه صفحه زیر را مشاهده می فرمائید .

 

 

آنگاه بر روی لینک و پیوند دانلود فولدر نصبی اندروید که در تصویر بالا معلوم گردیده میباشد کلیک فرمائید .

اعتنا فرمائید که فایلی که دانلود می شود با پسوند apk میباشد و تنها بر روی دستگاه های اندرویدی نصب و اجرا می شود . پس در صورتیکه از ورژن دسکتاپ آدرس اینترنتی به کارگیری کرده اید ضروری است که فایل را به موبایل اندرویدی خویش انتقال دهید و عملیات نصب را آن جا ادامه دهید .

در تصویر پایین ما پست الکرونیکی را از طرز گوشی باز کرده ایم .

 

 

پس از کلیک بر روی دکمه دانلود فولدر نصبی اندروید با تصویر پایین روبرو شدیم . می بایست در انتظار باشید تا دانلود تمام شود .

طریق
ی دریافت و نصب اپلیکیشن

 


یادگرفتن
نصب اپلیکیشن: حال بایستی گزینه install یا نصب را انتخاب نمائید .

یادگرفتن
نصب اپلیکیشن
آن‌گاه در مرحله پایان با تصویر شبیه تصویر ذیل روبرو می شویم .

 

پس از چند ثانیه عملیات نصب به پایان می رسد و نرم افزار آماده اجرا می شود .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۸:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهبود دائمی و سرعت بالا اپلیکیش

بهبود
دائمی و سرعت بالا
اپلیکیش خود را به روز نگه دارید . سرویس رسانی با کیفیت بالا هنگامی مفهوم پیدا مینماید که شما بتوانید در کمترین مدت ممکن استفاده کننده را به مراد اش برسانید . در حالتی که در طول دوران مار با اپلیکیشن اپدیت هایی را ارائه دهید که یوزرها بتوانند تغییرات را حس کنند متوجه می‌شوند پلتفرم شما پویا و زنده هست و می توانند با آن رابطه بهتری برقرار کنند . همچنین سرعت بارگذاری نرم افزار یک فاکتور زیاد اساسی در موفق بودن آن می‌باشد که می بایست به آن در حین پباده سازی و برنامه نویسی اپلیکیشن و مدیر آن دقت ویژه ای شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد


برخورداری
از ابزار بازخورد
بازخورد یوزرها می توانند بهترین اطلاعات از نحوه کار آتی نرم افزار را به شما بدهد . اینکه شما بدانید کاربرانتان چه نیازی دارا هستند مطلقا خوب تر کار کشته خواهید بود نیاز آنان را رفع فرمایید . براین اساس تهیه و تنظیم بخش هایی نظیر تماس با پشتیبانی یا ارسال پیام به بخش پشتیبانی به شما امداد مینماید بهتر بتوانید رضایت یوزرها را نسبت به اپلکیشن خویش جلب نمائید .


مورد
هایی برای شخصی سازی
نرم افزار قادر است شم خیر به استفاده کننده منتقل نماید زمانیکه کاربر بتواند با انجام یک سری از تنظیمات امکانات اپلیکیشن را برای خویش شخصی سازی کند . وجود این نوع امکانات تا حد قابلیت و امکان قادر است جذابیت نرم افزار را دو چندان نماید .


استور بار گذاری بشن .

همون طور که می دونید: اپ استور یک سکوی توزیع نرم‌افزار برای آی‌اواس است که گسترش و نگه‌داری آن بوسیله شرکت اپل انجام میگردد . این سرویس به کاربران اجازه میدهد که نرم‌افزار مورد لحاظ خود را جستجو و بارگیری نمایند .

این اپ ها می توانند در آیفون، آیپاد تاچ، آیپد، ساعت هوشمند اپل واچ و نسل چهارم اپل تی وی قضیه به کارگیری قرار بگیرند .

تصویب نرم افزار در اپ استوراجرای این عمل دردسرهای خودش رو داره . ما واسه راحتی کاربران، تصویب نرم افزار در اپ استور رو بخشی از خدماتمون قرار دادیم تا بسته کاملی از خدمات رو به شما عزیران ارائه کنیم .

مثال
هایی از تصویب اپلیکیشن در App Store رو براتون ذکر میکنیم:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۲:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن چیست؟

اشکال
نرم افزار موبایل تمامی این ابزارها که در دسترس شما قرار گرفته اند اپلیکیشن موبایل نام دارا‌هستند که ممکن می‌باشد براساس گونه سیستم دلیل یک گوشی همراه، برای اجرا مستضعف بستر و سیستم ادله زمینه نیاز خویش باشند مربوط به خویش باشند . یک اپلیکیشن گوشی ممکن میباشد بر اساس سیستم دلیل اندروید باشد که به در این موقعیت به این قابل انعطاف افزار اصطلاحاً اپلیکیشن اندروید می گویند . یا ممکن میباشد سیستم خوب که این قابل انعطاف افزار را مدیریت مینماید برپایه IOS باشد که در این وضعیت به آن اپلیکیشن IOS یا نرم افزار اپل می گویند . برای دیگر سیستم ادله ها همانند ویندوز فون، بلک بری، جاوا، سیمبین و غیره نیز اپلیکیشن هایی بسته به مدل بستر سیستم عامل طراحی گردیده است . توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل، همان طور که همت کرده اند براساس دستگاه های متفاوت نسخه های متفاوتی از قابل انعطاف افزار را ارائه دهند، برای سیستم برهان های مختلفی که ممکن می باشد بر روی گوشی به کار رود هم کارایی می‌نمایند به تولید و پباده سازی ورژن های مختلفی از یک نرم افزار تلفن همراه بپردازند .
برای این‌که بدانید اپلیکیشن اندروید (android application) چه می‌باشد و اپلیکیشن تلفن همراه چه می باشد و یا این که این که این کلمه و واژه ها چه معانی خاصی دارا هستند آغاز باید با کلمه نرم افزار آشنا گردید .

اپلیکیشن
چیست؟ در مسئله این‌که اپلیکیشن (application) چه می‌باشد و یا این که این‌که معنا اپلیکیشن چه می باشد بایستی بگوییم که در وقع عمده نرم‌افزارهایی که ما به طور روزمره از آن ها استعمال می کنیم مشتمل بر این تعریف می شوند و تنها نرم‌افزارهای سیستم نظیر سیستم عامل و یا زبان‌های برنامه نویسی قسمتی از اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

apllication
ممکن می‌باشد شما برای انجام یک کار خاص بر روی سیستم نیاز به یک قابل انعطاف افزار برای اینکار داشته باشید . برای مثال شما ممکن میباشد بخواهید بر روی یک عکس دستکاری خاصی را انجام دهید . برای این فعالیت باید از نرم افزار فتوشاپ استفاده نمائید . و یا ممکن میباشد برای مرور صفحات اینترنتی نیاز به یک نرم افزار مرورگر داشته باشید . برای اینکار می توانید از نرم افزار کروم یا اپلیکیشن فایرفاکس به کارگیری نمایید . در صورتی که بخواهید به تماشای فیلم یا این که گوش دادن به موسیقی بپردازید می توانید از اپلیکیشن kmplayer استفاده کنید . همچنین برای تایپ متن ها و امور اداری می توانید از نرم افزار office به کار گیری فرمایید .

قابل انعطاف افزارها و اپلیکیشن های دیگری نیز وجود دارا هستند که بسته به نیاز کاربران تنظیم شده اند و می توانند پاسخگوی هر نیازی باشند . منتهی با اعتنا به این که ممکن است این اپلیکیشن ها برای سیستم برهان های متفاوتی ارائه شوند توسعه دهندگان قابل انعطاف افزار کارایی میکنند تا حد قابلیت و امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم برهان ها و دستگاه های دیجیتال مختلف ارائه نمایند . برای برای مثال یک نرم افزار مرورگر وب ممکن می‌باشد نیز برای دستگاه های PC ارائه شود، نیز برای استفاده در تبلت این اپلیکیشن ارائه گردد و نیز ممکن میباشد طراحی نرم افزار موبایل فیس پذیرد . برای مثال اپلیکیشن کروم که یک نرم افزار مرور اینترنت می باشد نیز بر روی PC موجود می باشد، هم برای استعمال بر روی تبلت این نرم افزار پیاده سازی گردیده میباشد و هم می توانید از این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه به کارگیری نمایید .

اپلیکیشن
موبایل چیست؟ تبلت ها و موبایل های هوشمند (smart) هم مانند هر کامپیوتری دارنده قابل انعطاف افزارها و برنامه های کاربردی متنوع و متفاوت می‌باشند . در بازار نرم افزارهای گوشی و گوشی همراه، واژه ”اپلیکیشن” یا این که به طور مختصر App بیشتر از کلمه و واژه نرم افزار جا افتاده می‌باشد و این اصطلاح به عبارتی معنای قابل انعطاف افزار کاربردی را می دهد که همان اپلیکیشن تلفن همراه یا نرم افزار تلفن همراه به آن گفته می شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن‌هاس اساسی

هیچ کس نمیخواهد در ساعت ۲ نیمه شبکه های مردمی پیام‌هایی مبنی بر خرید کفش دریافت نماید . ارسال پیام‌های زیاد، توجه نکردن به زمان، و ارسال تولیدها به چهره تهاجمی، سه غلط بزرگی میباشد که سریعا کمپین شما را به سمت باخت ساماندهی میکند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

خطا دیگر، هدفگذاری خطا است، ارسال پیام‌های عمومی برای کل یوزرها ابدا ایده خیر نمی‌باشد . وقتی که پیام پوش مرتبط با فرد نیست، او آن را به عنوان اسپم تلقی مینماید و چه بسا ممکن است مورد نوتیفیکشن را از اپلیکیشن شما خاموش کند . برای دوری از این وضعیت، از بخش مخاطبان که بر مبنای خلق و خوی آن‌ها باطن نرم افزار میباشد به کار گیری نمایید .

زمانی که این عمل را درست انجام دهید، پوش نوتیفیکیشن‌ها منجر بازگشت کاربران پنهان به نرم افزار شما می‌گردد .
به استدلال ماهیت پیامهای پوش، اشکال خاصی از کمپین‌ها پیروزی بیشتری را به ارمغان می‌آورند:
یاد آوری
زمان آلارم، تقویم، و لیست انجام کارها و دیگر اپلیکیشن‌هاس اساسی به دوران از پیام‌های پوش برای یاد آوری به کاربران به کارگیری می کنند . در شرای پوش نوتیفیکیشن‌ها به صدق هدفگذاری نشوند کاربران مسدودشان خواهند کرد، به این ترتیب اپلیکیشن‌هایی که نیاز به ارسال مکرر پوش‌ها به کاربران خاصی دارند این شایسته ترین راه می‌باشد .

آموزش
قدم به قدم بازاریابی اپلیکیشن (بخش دوم) | تبلیغات تلفن همپا عدد
پیشنهادات
مخصوص به طور مشابه، اپلیکیشن‌ها میتوانند از کمپین‌های ارسال پوش نوتیفیکیشن برای تبلیغ پیشنهادات ویژه به کار گیری کنند . در این موقعیت استفاده از پوش کمتر رایج است، به این دلیل که یوزرها معمولا تمایلی به بمباران شدن بوسیله نوتیفیکیشن‌ها ندارند . در هر صورت، اگر پیشنهاد ویژه‌ای دارید که مبتنی بر مدت خاصی است، پوش نوتیفیکیشن‌ها یک رویکرد حل عالی برای با خبر کردن کاربران می‌باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رونق کسب و کار با پباده سازی اپلیکیشن فروشگاهی

رونق
کسب و کار با پباده سازی اپلیکیشن فروشگاهی طراحی
اپلیکیشن فروشگاهی ویستا در صورتیکه قصد فعال سازی دکان اینترنتی دارید یا چنین فروشگاهی را تاسیس کرده‌اید یک عدد از ابزارهایی که به رونق مغازه شما کمک می‌کند، اپلیکیشن فروشگاهی می‌باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ویستا، داشتن نرم افزار فروشگاهی و درخواست طراحی نرم افزار فروشگاهی از آن مواردی میباشد که امروزه مضاعف شنیده می شود و افراد با کسب و شغل های متعدد قصد پباده سازی نرم افزار برای کسب و کار خود و راه‌اندازی فروش اینترنتی خویش می‌باشند .

فروش اینترنتی ۷۰ درصد از درآمدهای دنیای فناوری داده ها را بر عهده دارد و جز کم بخش‌هایی از فناوری اطلاعات است که باوجود فعالان بسیار فراوان این حوزه کلیه از فیض مناسب و سرشاری برخوردار میشوند .

باوجود
رقبای بلندمرتبه فروش اینترنتی می شود رقابت کرد؟
پاسخ
کوتاه آری است البته پاسخ بلند: با نظارت مدل‌های خارجی فروش اینترنتی به این سود می‌رسیم که نه‌تنها پباده سازی اپلیکیشن فروشگاهی باوجود رقبا کاری اشتباه نمی باشد و به فیض میرسد بلکه هرچقدر شما به‌صورت منحصر به فرد بر روی تولیدات قلم فرمائید و همچون برندهای تبارک بر روی فروش کلیه تولیدات تمرکز نکنید موفق‌ترید!
خب
بگذارید مقدمه با به عبارتی نمونه‌های فرنگی توضیح را آغاز کنم، با مشاهده نمونه‌های فروش اینترنتی در کشورهای پیشرفته، دیده می‌شود فروشگاه‌های بلندمرتبه با تولیدات متنوعی که دارند میدان را به فروشگاه‌های منحصربه‌فرد می‌بازند علت هم بی آلایش است مغازه تخصصی ویژگی‌هایی دارند که فروشگاه‌های گرانقدر از آن محروم‌اند مانند:
-
هزینه‌ی تمام‌شده پایین
-
هزینه‌ی سر بار پایین
-
مشاوره مخصوص حول محصولات
-
داشتن تنوع اکثر حول آن دسته‌بندی‌های انتخابی فروشگاه
-
چابکی و سرعت کار بالاتر
-
تجربه کاربری و داشتن ویژگی‌های کاربری حول گونه محصول
طرز
پباده سازی نرم افزار فروشگاهی اندروید و ios
گام
اول: مشخص و معلوم کردن ایده و مزیت‌های آن
در ابتدای فرمان شما بایستی ویژگی‌ها و مزیت‌های فروشگاهی اینترنتی خویش را نسبت به سایر اپلیکیشن‌های فروشگاهی مشخص نمائید، این مزایا هرچقدر مهم‌تر و تأثیر گذار خیس باشند اثر بیشتری در سرعت رشد شما خواهند داشت در پباده سازی یک نرم افزار فروشگاهی آسوده کردن هر چه بخش اعظم خرید کاربر و کمک عمده در ارشاد خرید او و آسانی پروسه خرید مواردی میباشد که بسیار مؤثر در ارتقا محبوبیت نرم افزار شما خواهد بود .

گام
دوم: مشخص و معلوم کردن طرح (تولید وایرفریم)
بعدازآنکه شما مزیت‌ها و قابلیت‌های کلی نرم‌افزار خود را مشخص کردید یا این که خودتان دست‌به‌کار شده و با خودکار به‌طور بدون نقص جزئیات نرم افزار خود را بر روی ورقه پیاده‌سازی می‌کنید و یا آنکه برای انجام هر چه اصولی‌تر این فعالیت با یک کمپانی طراحی نرم افزار تماس گرفته و با آن‌ها قرار ملاقات می گذارید تا آن ها طراحی وایرفریم طرح شما را بر عهده بگیرند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۹:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید پاک‌سازی تلفن همراه

این برنامه که در در بین کاربران کامپیوترهای دسکتاپ طرف داران پروپاقرص زیادی دارد، ورژن اندروید آن هم عرضه شده میباشد . اگر‌چه این نرم افزار اندروید تماما بی‌نقص نیست، اما نسبت به بسیاری از دیگر اپلیکیشن‌های شبیه کارایی بهتری داراست . مهمترین امکان این اپلیکیشن، حذف کش اپلیکیشن‌های مختلف، تمیز کردن پوشه‌های خالی و حذف کردن تاریخچه موارد متفاوت میباشد .

در ضمن بایستی به مشخصه App Manager نیز اشاره کنیم که به شما اجازه می دهد به‌راحتی چند اپلیکیشن را به‌صورت هم زمان حذف فرمائید . پنل System Info نیز وضعیت فعلی پردازنده، خاطر رم و دیگر موارد شبیه را به‌صورت مختصر و اثرگذار سناریو میدهد . این اپلیکیشن رایگان میباشد اما با پرداخت مبلغ موردنظر می‌توانید از تجهیزات بیشتری سود ببرید . اگرچه از حیث امکانات متفاوت سخن متعددی برای بیان کردن ندارد، البته همین قابلیت‌های محدود هم به‌خوبی جوابگوی نیازهای اکثری از یوزرها می باشند .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

All-in-One
Toolbox
اندروید
پاک‌سازی تلفن همراه تنها چکیده از مورد محسوب می‌شود . در حالتی که بخواهید در کنار این کار، از موقعیت باتری، دمای پردازنده و دیگر موردها این‌چنینی خبردار شوید، خوب تر است به بهره‌گیری از نرم افزار All-in-One Toolbox روی بیاورد . این اپلیکیشن اندروید از قابلیت‌های پاک‌سازی شبیه دیگر اپلیکیشن‌های هم‌رده خویش بهره می‌برد .

قابلیت و امکان Boost به شما اذن می دهد که صرفا با یک ضربه، از دست کش سیستم، اپلیکیشن‌های پس‌زمینه و دیگر موردها مشابه خلاص شوید . برای برنامه‌ریزی این امکان تا به‌صورت قلم این پروسه چهره بگیرد، بایستی مبلغی بپردازید . بخش Battery Saver برای وقتی قضیه استعمال قرار می‌گیرد که شارژ متعددی از باتری تلفن همراه شما باقی نمانده که با فعال سازی آن، سعی اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های پس‌زمینه محدود می‌گردد تا قدمت باتری افزایش پیدا کند .

علاوه بر این، می بایست به قابلیت‌های حذف دسته‌جمعی اپلیکیشن‌ها، ابزارهای توسعه یافته برای پاک‌سازی و نظارت وای‌فای هم اشاره کنیم . همان طور که از نام این نرم افزار اندروید پیداست، All-in-One Toolbox کارایی میکند به‌عنوان یک ابزار همه‌فن‌حریف مثمر ثمر واقع شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۴:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

موادسازنده یک اپلیکیشن

با
بعضا از موادسازنده یک اپلیکیشن خوب در راهکارهایی که در ادامه می خوانید آشنا می شوید:
معتدل
و تر و پاک پباده سازی کنید! نگاهی کلی به نرم افزار خود بیاندازید . خیس و منزه بودن و تعادل در تمام بخش های اپلیکیشن از موادسازنده یک اپلیکیشن خوب هست که معمولا نادیده گرفته می شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آیا
برنامه شما موجب نگهداری زنجیره ای از مشتریان و دوری از پاک کردن نرم افزار توسط کاربران می شود؟ در شرای جواب شما منفی می‌باشد می بایست خاطرنشان کرد این اپلیکیشن مستحق اشغال کردن چکیده از یاد تلفن همراه مشتریان شما نیست!
عنصرها
یک نرم افزار خوب
از
برخورد ها الهام گیرید آیا با قیمت ارتفاع قدمت مشتری یا LTV شناخت دارید؟ رفتارشناسی مصرف کننده یا مشتری را می شناسید؟ برای ایجاد یک اپلیکیشن عالی تنها آنالیز آن چه که در بازار اپلیکیشن می گذرد کافی نمی‌باشد .

روانشناسی بشر ها و رفتارشناسی آن ها در مسئله خرید و مصرف به شما امداد می کند . به همین منظور ضروری است ارتباط عمومی خویش را با نزدیکان، عزیزان و اقوام برای برخورد به دست آوردن تقویت کنید .

عنصرها
یک نرم افزار خوب
در
دانش برنامه نویسی و پباده سازی غرق شوید اگرچه مدام بر پباده سازی ساده و حرفه ای اپلیکیشن تاکید کرده ایم اما نباید قضیه پباده سازی و لزوم تبحر در کدنویسی برای ایجاد اپلیکیشن را نادیده گرفت .

به همین مراد منابع مختلف کد، رنگ ها در طراحی و فونت ها را مطالعه و همواره به روز باشید . تحلیل ها نشان داده است بازار در دست اشخاصی هست که در نرم افزار خویش تعادل را در به کارگیری از این سه عنصر به خیر و خوبی رعایت کرده اند .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۳:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سه عنصر اضطراری در مدل­های رفتاری از اپلیکیشن

سه
عنصر اضطراری در مدل­های رفتاری
سه
عنصر اضطراری و اساسی که هر طراح نرم افزار باید گذشته از استارت در محاسبه رفتار کاربران یاور با دیگر اعضای دیگر در لحاظ بگیرد، عبارت‌اند از:
· طراحی اپلیکیشن در مشهد
انگیزه: چگونه می‌توان استفاده کننده را تشویق به دانلود یا این که پیمایش کرد؟ برنامه تلفن همراه شما، چه اطلاعات یا این که موارد ارزشمندی به کاربرانتان می‌دهد؟ آیا برنامه شما و المان‌های داخلی آن، دقت یوزرها را به فیس مناسب میتواند جلب کند؟
·
توانایی: یوزرها با اپلیکیشن شما چه کاری میتوانند انجام دهند؟ آیا ادراک کلی برنامه و شیوه پیمایش آن آسان است؟ آیا استفاده از برنامه برای کاربران از لحاظ هزینه و بازه به صرفه است؟
·
تحریک: چه وقتی می‌توان کاربران را تشویق به انجام فعالیت کرد؟ چه طور می‌توان کاربران را تحریک به خرید یا فعالیت زمینه لحاظ کرد؟
اصول
نخستین روانشناسی پباده سازی اپلیکیشن اصول روانشناسی در اپ صفحه آرایی و UX ناشی از محاسبه و تحقیقاتی می باشد که بر روی مغز، احساسات درونی و انگیزه فردی انجام شده است؛ یعنی این اصول با ساختار درونی و فکری بشر بایستی مرتبط باشد و هر چه تکنیک‌های فنی به عمل گرفته شده با این اصول همخوانی داشته باشد، برنامه شما حرفه‌ای خواهد بود .
5 اصل حساس و ابتدایی عبارت‌اند از:
1 .
کاربران خیلی شکیبایی تامل یا این که عمل بیش تر ندارند
یوزرها را خیلی درگیر پر کردن فرم و تلاوت متن‌ها نکنید . آن ها از اپلیکیشن گوشی برای راحت‌تر و سریع‌تر کردن خدمات خویش استعمال می‌کنند، خیر این‌که وقت خویش را نظیر سایت‌ها برای پر کردن داده ها و درانتظار ماندن جواب از سمت سرور نمایند . همچنین پیام و پیمایش خیلی بی آلایش نمائید تا آن‌ها مجبور نباشند که برای کلیک بر روی دکمه‌ای یا این که درک مقاله شما، فکر کنند . خلاصه بگوییم: کاربر در صورتیکه در به کارگیری از نرم افزار تاءمل کند، خیلی سهل از برنامه شما بیرون میگردد .

2 .
به حافظه کاربران اعتماد نکنید
خاطر کاربران مثل یک چینی شکستنی می‌ماند . آن ها فعالیتی را که در یک کاغذ انجام می دهند یا این که اطلاعاتی را که می‌خوانند، در صفحه آنگاه فراموش می کنند و بارها بایستی به صفحه‌های پیشین برای قرائت دوباره وارد شوند؛ برای همین می باشد که می گوییم نخستین از کلیه داده ها را شفاف و معمولی بیان کنید و دوم این‌که در هر برگه داده ها و توضیحات واجب برای انجام فعالیت‌ها بنویسید تا آنان ناچار به یاد آوری چگونگی کارکرد برنامه نباشند .

3 .
مردم اجتماعی هستند
کاربران برای خرید یا این که انجام فعالیتی، به چک تجربه‌های دیگرافراد می پردازند . آنان به امتیازی که آنها دادند و همچنین نظراتی که نوشتند، به توجه دقت کرده و بعد تصمیم می‌گیرند . شما بایستی گزینه‌هایی را در نظر بگیرید که نظر اجتماع را نسبت به برنامه شما نشان دهد .

4 .
مراقب عبارات باشید
مراقب کلماتی که به عمل می‌برید، باشید . ذهن ما به عبارات و معنای آن‌ها حیاتی هست . فقط کافی می‌باشد که یک واژه و کلمه در جمله‌ای که استفاده کننده را تشویق به انجام فعالیت و خرید می‌کند، معنای گوناگون و منفی بدهد .

5 .
یوزرها دلداده اطلاعات هستند
یوزرها شیدا اطلاعاتی هستند که به آن‌ها دانشی را بیشتر مینماید . کاربران با داشتن داده ها اضافه، شم در اختیار گرفتن و قدرت می کنند و خود را برتر از سایر می دانند . به آنها اطلاعات و دانش بدهید . به آنها بگویید که با دادن چنین اطلاعاتی برایشان ارزش قائل شدید و آنها را در این شم همراهی نمائید . هر چه داده ها بیشتر و مفیدتری بدهید، حس رضایت کاربر از برنامه شما اکثر خواهد شد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۶:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)