مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پباده سازی نرم افزار

پباده سازی و طراحی اپلیکیشن در مشهد برنامه تماس تصویریمدیریت پباده سازی برنامه گوشی 3این ایام با پباده سازی نرم‌افزار تماس تصویری و نصب چنین قابل انعطاف افزارهایی بر روی تلفن همراه های هوشمند، سیستم های کامپیوتری و دیگر ابزارهای ارتباطی مانند تبلت، این موقعیت برای مجموع یوزرها آماده گردیده تا برای برقراری رابطه از بی آلایش ترین طریق به کار گیری نمایند. این مورد آنچنان در میان مجموع عموم فراگیر شده‌است که غالبا بیشتر آن‌ها در هر ساعتی از شبانه روز رغبت دارا هستند فارغ از هر نوع جابجایی و فارغ از خروج از خانه با برقراری تماس تصویری جویای اوضاع دوستان خویش باشند و یا این که از روش آن کسب و فعالیت خویش را رونق ببخشند.
پباده سازی برنامه سوپرمارکتمدیریت پباده سازی برنامه گوشی 6این روز ها با اعتنا به رونق کسب و شغل های اینترنتی و رغبت عموم برای خرید آنلاین، پباده سازی برنامه سوپرمارکت به شدت آیتم دقت قرار گرفته میباشد. به دلیل آنکه این ایام عموم ترجیح می‌دهند تولیدها و اثاثیه مایحتاج خویش، به ویژه محصول ها سوپرمارکتی را به طور آنلاین خریداری کنند. از این رو، سوپرمارکت داران می‌توانند با پباده سازی و ساخت و ساز یک نرم افزار ماهر و کارآمد مشتریان دارای مسئولیت بیشتری را به سمت خویش جذب کنند. با مطالعه این نوشته‌ی‌علمی می‌توانید به صورت مفصل خیس با مزایا و اهمیت پباده سازی نرم افزار سوپرمارکت، هزینه و بقیه خصوصیت های آن آشنا گردید. از این رو سفارش می‌کنیم که به طبعً مارا تا انتهای این مقاله دنبال نمایید.
پباده سازی نرم‌افزار آژانسرئیس پباده سازی برنامه گوشی 2اپ آژانس که بوسیله گروه کیان تجارت پباده سازی شده‌است مثلا قابل انعطاف افزارهای ماشین کرایه ای اینترنتی میباشد که آن را می اقتدار روی سیستم دلیل های اندروید یا این که ios نصب کرد. پباده سازی نرم‌افزار ماشین کرایه ای به طوری انجام شده که در آن تجهیزات بقیه نرم‌افزار های آژانس یاب و تجهیزات دیگری مهیا شده‌است.
پباده سازی اپ آموزشیرئیس پباده سازی اپ تلفن همراه 5پباده سازی نرم‌افزار آموزشی این روز ها یکی‌از ترندهای حوزه نرم افزار نویسی و کدنویسی میباشد. از سوی دیگر با تعطیل شدن مدرسه های و مرکزها آموزشی بیش تر از پیش لزوم پباده سازی نرم‌افزار های آموزشی شم میشود تا از روش پلتفرم های آنلاین کلیه دانشجویان و علم آموزان بتوانند در کلاس های درس مجازی حاضر شوند. بر همین اساس ما تصمیم گرفتیم تا پاره ای در رابطه ترند پباده سازی نرم‌افزار یادگرفتن کلام کرده و مهم‌ترین المان ها و موادتشکیل دهنده آن را بازگو کنیم.
پباده سازی نرم افزار املاکمدیریت پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه 5پباده سازی نرم افزار املاک یک عملیات تخصصی میباشد که مستلزم توجه فراوانی میباشد. سوای دو دل بودن یک برنامه املاک میتواند برای املاکی ها مزیت های بسیار متعددی را داشته باشد و سبب گردد که آن‌ها در رقابت با بقیه رقبای خویش برنده شوند. ما درین مقاله قصد داریم نکاتی بسیار اصلی را در رابطه پباده سازی نرم افزار املاک در مشت شما در اختیار بگذاریم و شما‌را بیشتر با این مورد آشنا کنیم. بدین ترتیب در حالتی که شما هم عشق مند به پباده سازی اپ املاک می‌باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم مسلما مارا درین مقاله ملازمت فرمائید.
پباده سازی اپ فروشگاهیرئیس پباده سازی نرم افزار تلفن همراه 8پباده سازی نرم افزار های فروشگاهی یک کدام از رویکرد های بسیار اصلی و اثر گذار در رویش و ارتقاء سطح کسب و امور است. امروزه هم‌زمان با رویش فضای مجازی در جامعه ها متعدد، کسب و شغل های اکثری در طیف های متفاوت عمل شان را به فضای مجازی منتقل کرده اند البته جذاب میباشد بدانید که برنده شغل ها وسیع، با سپرده گذاری بر این فضای رو به بسط، در کنار فعال‌سازی وبسایت های فروشگاهی، مبادرت به پباده سازی برنامه های اختصاصی خویش نیز کرده اند. درین نوشته ی علمی می‌خواهیم به صورت مفصل درخصوص پباده سازی نرم‌افزار های فروشگاهی و خصوصیات و کاربرد های آنها بپردازیم.
پباده سازی اپ خدماتیرئیس پباده سازی نرم افزار تلفن همراه 5پباده سازی اپ خدماتی یکی مواقعی میباشد که به بسط کسب و عمل شما امداد بسزایی می نماید. با دقت به اینکه قابلیت قرار دادن المان های گوناگون در نرم‌افزار خدماتی قابلیت پذیر میباشد، می‌توانید در سوی هدف ها متفاوت از آن به کار گیری نمائید. پباده سازی اپ خدماتی دارنده مراحلی میباشد و مزایای اکثری داراست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۸:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نحوه های تبلیغ نرم افزار های فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن در مشهد
نحوه های تبلیغ نرم افزار های فروشگاهی
در پست های گذشته به مزیت های داشتن یک نرم‌افزار تجاری اشاره کردیم، ولی درحال حاضر به طرز ها و تکنیک های تکثیر این نرم افزار ها می‌پردازیم. روش ها و متد های متعددی برای جذب یوزرها در نرم‌افزار های تجاری وجود داراست که در‌پی به نظارت آن‌ها خوا‌هیم پرداخت.

پباده سازی میکرو تارنما
برای معرفی نرم افزار خویش نیاز به یک وب سایت کوچک یا این که به عبارتی میکرو تارنما دارید که صرفا به اندازه یک ورقه راجع به نرم‌افزار شما شرح دهد و مختصات و خصوصیت های آن را متذکر خواهد شد.

 

وب لاگ نویسی
بلاگ هایی برای معرفی میکرو وبسایت ساخته و به آن پیوند فرمایید و آن‌ها‌را به طور منظم با مطالب مربوط به برنامه تجاری خویش اپدیت نمایید.

 

پباده سازی تیزر تبلیغاتی
پیش از ساخت و ساز بلاگ ها تیزری پباده سازی نمائید و در آن به معرفی برنامه فروشگاهی خویش بپردازید. این تیزر را داخل بلاگ ها و میکرو تارنما خویش قرار دهید.

 

صفحه های مجازی
تلاش فرمائید در شبکه‌های‌مردمی خوش بدرخشید و هشتگ گذاری را فراموش نکنید.

 

ویدیو های معرفی نرم افزار
برای معرفی و تبلیغ نرم‌افزار تجاری خویش ویدیو بسازید و مختصات و خصوصیت های نرم‌افزار فروشگاهی خویش را در آن به اکران بگذارید.

 

تبلیغات در انتشارات
مجله ها و مجلات از شیوه های دیگر معرفی کسب و فعالیت الکترونیکی شما می باشند.

 

تبلیغات بدون‌پول در تارنما ها
در بخش اعظمی از وب سایت های تثبیت اطلاع رسانی می توانید به بدون‌پول نرم‌افزار خویش را معرفی نمائید.

 

seo کردن برنامه برای مارکت ها
اپ خویش را برای اینکه به سهولت در دست یوزرها قرار گیرد seo نمائید.

 

پست الکرونیکی مارکتینگ
برای تبلیغ نرم‌افزار تجاری خویش از نشانی اینترنتی مارکتینگ به کارگیری فرمایید و ایمیلی دربردارنده داده ها برنامه و پیوند میکرو تارنما خویش را برای کاربرانتان ارسال فرمایید.

 

پیامک های تبلیغاتی
پیامک نیز همچون نشانی اینترنتی از سایر رویه های معرفی نرم‌افزار ها هست.

عجله به سوی لینکدونی
وبسایت های پیوند دونی شایسته ترین جای برای معرفی میکرو وب سایت و در غایت برنامه فروشگاهی شما به شمار میرود.

 

تخفیف برای تکثیر اپ
سرویس ها و یا این که تخفیف های ویژه ای را برای کاربرانی که برنامه شما‌را منتشر میکنند در حیث بگیرید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۹:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گوگل پلی

طراحی اپلیکیشن در مشهد
با تکثیر برنامه در استورها و مارکت ها، زمان نیکی برای جذب یوزرها در اختیارتان قرار می گیرد و درین نوشته‌علمی قصد داریم به طور قدم به قدم شما‌را با روال انجام این عمل و طرز تکثیر نرم‌افزار در گوگل پلی استور آشنا کنیم. چنانچه بسط دهنده اپ ها و بازی های اندروید می‌باشید، در‌پی با ما یاور گردید.

دانستی ها
اپلیکیشن استور شرکت اپل ضوابط سختگیرانه ای برای تایید اپ ها دارااست و فقط اپ هایی آیتم تایید این استور قرار می گیرند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. این سختگیری یک مزیت برای یوزرها آخری به یار و همدم دارااست و آن این میباشد که فقط تولیدات کیفیت بالا به‌این استور منش پیدا میکنند و مورد های محدودتری در دست یوزرها قرار می گیرد.

از سوی دیگر یک بحران پیش روی توسعه و گسترش دهندگانی میباشد که مدت و هزینه متعددی صرف ساخت‌و‌ساز نرم افزار کرده اند، در واقع آن ها بایستی محصولی بسازند که مطابق استاندارهای نرم‌افزار استور باشد. موقعیت برای گوگل پلی استور مقداری مختلف میباشد و به‌تدریج پیش میاید که اپلیکیشنی بوسیله گوگل پلی رد گردد. با این اوصاف گسترش دهندگان بخت بیشتری برای تکثیر تولیدات خویش در گوگل پلی دارا‌هستند.

مزیت دیگری که گوگل پلی نسبت به اپلیکیشن استور دارد، امکان جستجوی کار کشته و توسعه یافته آن میباشد که از اسم نرم افزار تا توضیحات تکمیلی را گزینه کاوش قرار می دهد و حاصل بدون نقص تری را به استفاده کننده اکران می‌دهد. از این رو بسط دهندگان زمان بیشتری برای چشم شدن می‌یابند و اپ شل خیس می‌تواند یوزرها و مخاطبین غرض خویش را پیدا نماید. از این حیث اپلیکیشن استور مقداری محدودتر بوده و نرم افزار ها آنطور که می بایست درین استور چشم نمی‌شوند.

 


احتمالا همگی بسط دهندگان و کارآفرینانی که صاحب و مالک اپلیکیشنی در پلتفرم ios می باشند از مصایب تکثیر برنامه خویش با خروجی”اینترپرایز حساب” آگاهند ، هراس همیشه از قابلیت و امکان بلاک شدن به وسیله کمپانی اپل و هزینه سرسام آور هر خروجی ، ریسک نشر از روش اینترپرایز را فراتر هم میبرد .

حالا ، ولی ، کمپانی پباده سازی پرتو با به کار گیری از قابلیت رسمی کمپانی اپل جهت نشر اپهای ios با فرمت testflight و ارایه پیوند بدون واسطه نصب به صاحب برنامه این قابلیت را مهیا ساخته که صاحبان نرم‌افزار ios فارغ از واهمه از بلاک شدن سرتیفیکیت خویش ، به سادگی نرم‌افزار خویش را با لینک و پیوند بی واسطه برای دست‌کم ۱۰۰۰۰ نفر از یوزرها خویش قابل ارایه سازنند و در حین بازه زمانی تکثیر هیچگونه نگرانی از احتمال بلاک شدن برنامه خویش نداشته باشند .

اکانتهای دولوپری کمپانی پباده سازی پرتو کاملا در کشورهای اروپای شمالی تثبیت شده‌است و دارنده بالاترین سطح امنیت کاربری میباشد . جهت مشورت کردن مجانی و درایت از تعرفه ها از روش شماره تلگرامی نوشته شده در وبسایت ۰۹۲۲۳۵۷۴۸۱۱و یا این که از روش آی دی تلگرامی @alborz456 با ما در تماس باشید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۹:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تکثیر در مارکت های نرم ‌افزار

تکثیر در مارکت های نرم‌افزار
google-play-store
برای طراحی اپلیکیشن در مشهد اینکه یوزرها از وجود نرم‌افزار شما مطلع شوند می‌توانید آن را در یک مارکت قرار دهید تا بتوانند از وجود آن آگاه شوند و به دانلود آن بپردازند، دارای اسم و رسم ترین مارکت ها گوگل پلی و اپلیکیشن استور می‌باشند البته مارکت های ساکن مانند بازار و مایکت نیز وجود دارا‌هستند که برای یوزرها اهل ایران مطلوب خیس می‌باشند.

البته برای برنده بودن صرفا این موردها کافی نیستند، یک سری فاکتور می باشند که مجموع اپ ها برای پیروزی بایستی آن‌ها را داشته باشند؛

رابط کاربری خوشگل و استفاده کننده پسند
وسعت مطلوب نسبت به همت
لوگویی مطلوب
عدم افزونگی برای استفاده کننده (موجب نماید شدن و به کارگیری زیاد از منابع نشود)
تجهیزات بیشتر نسبت به رقبا
شما به آسانی با رعایت کل این فاکتور ها می توانید یک نرم افزار ایده آل برای دکان خویش داشته باشید.

 

اپ
۲۶
تیر
فارغ از نگرش گوشی اپ
نرم افزار و خصوصیت هایی که بایستی یک گوشی برنامه داشته باشد
امروزه دنیای ما در تلفن همراه های گوشی مان و نرم افزار های گوشی مان خلاصه شده‌است. این دنیای ما آکنده‌از نرم افزار های متفاوت، بازی های متنوع، اپ های اندرویدی یا این که آی وی اس و یا این که حتی ویندوز شده‌است. البته چه نرم افزار هایی مارا جذب خواهند کرد؟

نرم‌افزار چه است ؟

نوعی از اپلیکیشن های کاربردی میباشد که ویژه نصب در موبایل های هوشمند و تبلت ها می‌باشند و برای سهولت و به کارگیری یوزرها پایانی آن ها پباده سازی و نوشته میگردند .

گوشی نرم‌افزار ها می بایست در سیستم استدلال های رایج در بازار از قبیل : انروید ، IOS و Windows Phone ها قابل نصب و اجرا باشند .

 

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۹:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپ

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در بالا بدین مورد میپردازیم که آغاز آپ چه می‌باشد؟ آغاز آپ به شرکتی طفل اطلاق میشود که در شروع بسط قراردارد. این مجموعه ها معمولاً کوچک می‌باشند و به وسیله تعداد محدودی از موسسین و یا این که موسس خویش تامین مالی می‌شوند. این موسسه ها محصول ها یا این که خدماتی را عرضه میکنند که تا به اکنون در بازار عرضه نشده اند ویا اینکه به شکلی مطلوب به بازار عرضه نشده اند.

درمراحل ابتدایی مخارج موسسات آغاز آپ از درآمد آن ها بیشتر خواهد بود، به دلیل آنکه بیشتر تمرکز بر توسعه و گسترش، آزمایش و بازاریابی ایده میباشد. در پروسه ابتدایی این موسسه ها از روش طریق های سنتی تغذیه می‌شوند که‌این قادر است از روش خزانه ها، عجله دهنده ها و شخصیت های حقوقی و حقیقی و واقعی باشد. بعد از سپری شد مقطع و اثبات کردن این مورد که کمپانی پتانسیل موردنیاز را جهت پرورش داراست، سرمایه گذاران پهناور جهت تامین مالی این مجموعه ها در ازای انتقال بخشی از مالکیت کمپانی به خویش مبادرت می نمایند.

ازکجا آغاز کنیم
البته در بالا برای راه‌اندازی یک آغاز آپ می بایست از کجا استارت کنیم؟ این نصیب مهم‌ترین و دشوارترین قسمت در روش فعال سازی یک آغاز آپ میباشد، و آن یافت کردن ایده ای ناب میباشد. فعلا در تمامی جهان و در کشور‌ایران تعداد متعددی از اشخاص وجود دارا‌هستند که فکر‌میکنند دارنده ایده ای نو می‌باشند که می‌تواند عالم را تغییر‌و تحول دهد. البته اکثر این نظرات رنگ آفتاب را نمی بینند چرا‌که آن ایده نمی تواند پاسخگوی ایرادات مصرف کننده باشد و یااینکه آن ایده تا قبل از اینً جایی مستعمل میباشد. نیاز وجود ندارد که ایده شما براق باشد، صرفا چیزی که شما می بایست به آن دقت فرمائید این میباشد که ایده شما شیوه حلی برای اشتباهات عده ای باشد که در معاش حقیقی با آن مواجه می باشند و در عین درحال حاضر به اندازه کافی منحصربه‌فرد باشد که بین هیاهوی دیگر نظرات گم نشود.

نکته قابل توجه این میباشد که برهه زمانی بندی ارائه ایده مطلوب باشد. ممکن میباشد ایده شما خیلی خوب باشد البته در طول قابل قبولی به بازار عرضه نشده باشد و 2 سال دیگر شروع آپی با به عبارتی ایده شما بتواند مخاطبین متعددی به دست آورد

راههای متفاوتی جهت وصال به یک ایده مطلوب وجود دارااست. یک دفترچه جهت تایپ کردن در جیب بغل خویش داشته باشید. هر بازه زمانی که با مشکلی واکنش کردید آنرا در دفترچه بنویسید. بعنوان نمونه "اینجانب از نظافت کردن خانه خویش متنفرم" یا این که "اینجانب متنفر هستم که سا‌عتها در کنار خیابان در انتظار ماشین کرایه ای بایستم" یا این که "اینجانب نمی توانم پول اجاره منزل خویش را بپردازم" یا این که "چه طور میتوانم یک هتل مطلوب پیدا کنم". اشتباهات وسیع و کوچکی در راز تا راز جهان وجود دارااست که یکنفر می بایست به آن ها جواب دهد و این سبب احداث کمپانی هایی مانند اوبر، رومبا و ایر بی ان بی شد.

یک منش دیگر تولید نقص‌ میباشد. بخش اعظمی از استارآپ ها به سراغ مشکلاتی رفتند که اشخاص از وجود آن ها خبر نداشتند و این خویش یک ابداع بود. نمونه اینگونه استارآپ ها قادر است مایکروسافت، اپل، فیسبوک و تسلا باشد. تمای این مجموعه ها در یک چیز مشترکند و آن ابتکار عمل و ساخت و ساز محصولی میباشد که پیش از آن به وجود آن نیازی بوسیله اشخاص چشم نمی‌شد.

علاوه بر این شما بایستی آنقدر به ایده خویش با مسئولیت باشید که بخواهید درباره‌ی آن بیشتر حافظه بگیرید. این مهم‌ترین قسمت جورچین میباشد. انجام پژوهش ها زیاد و یادگیری در زمینه ی آن مانند ساختن حاشیه های جورچین میباشد که برای شما مبنا و پایه مورد نیاز را جهت ساخت و ساز و پرداخت ایده آماده می نماید. شما می بایست در امر بازار بیشتر بدانید. بعنوان نمونه اینکه آیا خرده فروشان، جنس شمارا می پذیرند؟ چه طور فرآورده خویش را به دست مصرف کنندگان برسانید؟ مشتری ایده آل شما چه کسی است؟ رقیبان شما کیستند؟ چقدر حاضرید برای رفع آن خلل هزینه نمایید؟ بروید و از اشخاص پرسش فرمایید. نخست با دوستان و آشنایان خویش آغاز فرمایید ولی در غایت به مرکزها خرید و یا این که مکانهایی که مشتری ایده آل شما در آن جای خواهند بود مراجعه‌کنید. کتاب، روزنامه و مقاله‌ها آنلاین و یا این که هرچیزی که منجر ارتقا علم شما دراین باره گردد بخوانید.

تایپ کردن BUSINESS PLAN یکی مهم‌ترین عمل ها در آستانه یک شروع آپ میباشد. تایپ کردن این گواهی به شما امداد می نماید تا سوال ها متعددی برای شما به وجود آید که چنانچه بدین سوال ها تاءمل نکرده باشید ممکن میباشد در پی مسیر برای شما خلل ساز گردد. ضمن اینکه هر سازمانی که بخواهد برای تامین سرمایه پیش گام گردد به طبع از شما یک BUSINESS PLAN بی نقص می‌خواهد. درپی به خصوصیت های یک طرح کسب و عمل مطلوب میپردازیم

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۵:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وبژگی کسب و کار آنلاین

ویژگی  طراحی اپلیکیشن در مشهد کسب و فعالیت پیروز چه است؟1_عشق ، شور و انگیزهاین کلمه شرط اصلی پروژه های کسب و فعالیت و کارآفرینی را تعریف‌و‌تمجید می‌کند ” عشق ”
آیا کاری وجود دارد که بارها آن را تکرار کنید بدون اینکه خسته شوید؟
آیا شده نخوابید زیرا کاری که دوست داشتید را به آخر نرسانده اید؟
آیا شده بارها از چیزی تعریف‌و‌تمجید نمایید فارغ از اینکه خسته شوید؟
آیا کاری وجود دارد که حاضر باشید همچنان و تا پایان زندگی آن را ادامه دهید؟
داشتن عشق و انگیزه سبب موفقیت شما در هر کسب و کاریست این فعالیت از مقدمه پروژه شما تا عملی شدن پروژه و دادن حقوق به کارکنان ادامه پیدا می‌کند تمامی این انرژی فایده عشق به کسب و کار است.
2_ریسکصاحبان کسب و کار آماده ریسک پذیری و شنا در دریای خطرها برای آینده هستند اما همه اشخاصی که حاضر می‌باشند دست به ریسک بزنند کارآفرین نیستند. آیا چیزی که کارآفرینان را از هم برتر نشان می‌دهد ریسک پذیریست؟
صاحبان کسب و کار پیروز عشق و علاقه زیادی به ریسک و خطر پذیری دارند کارآفرین برنده همیشه از خود می پرسد که آیا این خطرات استحقاق این کسب و کار را داراست؟ و در حالتی‌که کسب و فعالیت من فایده مثبتی نداشت تکلیف چیست؟
قطعاً بخوانید: راه و روش کار هایی برای فروش بیشتر
3_مدیریت پولپیروزی در هر کسب و کاری مدت زیادی را می‌طلبد در شرایطی‌که سرمایه معدود و محدودی دارید بایستی با تدبیر از آن استفاده کنید. صاحبان کسب و عمل این رکن از کسب و عمل را باید خیلی بدون شوخی بگیرند. حتی بعداز آغاز عمل و عملی کردن پروژه های خود زیرا همگی برنامه ها و نقشه های آن بر اساس آن استوار می باشد.
4_برای فروش تقاضا کنیدیک کارآفرین کسب و کار، بایستی همیشه به خیال داشته باشد که بازاریابی، تبلیغات، فعالیت های تبلیغاتی بدون در لحاظ خریداری نمودن اینکه چقدر هوشمندانه، گران، یا هدفمند باشند کاملاً بی بها هستند مگر اینکه یک چیز تحقق یافته شده باشد و آن چیزی جز تقاضای فروش نیست.
البته به‌این مضمون‌ نیست که یک مذاکره کننده ی عالی بودن، تبلیغات خوب و یا یک متخصص ارتباط ها عمومی یک بودجه فوق العاده ای برای کسب و کار شما نیست بلکه همه این مهارت ها بی ارزش خواهد بود درصورتی که شما به طور فعال از مردم درخواست نکنید که آنچه را ساخت میکنید بخرند.
5_همیشه در دسترس باشیدما در زمانی زندگی می ‌کنیم که انتظار داریم فست فودی که سفارش می‌دهیم صرفا در عرض تعدادی دقیقه آماده گردد، لباسی که به خشک شویی می دهیم در همان روز آماده شود و پولمان به راحتی از دستگاه های خود پرداز پرداخت شود.
همان طور که این الگوی در اکنون گسترش را می بینید ، شما هم سوای در نظر گرفتن نوع کسب و عمل کوچک خود که اداره می کنید، باید آسوده ترین راه را برای دستیابی مردم به کسب و کارتان آماده نمایید. شما باید از این واقعیت مطلع باشید که مردم به مشقت کار می‌کنند و پولی که به مشقت در می‌آورند را به راحتی خرج نمی‌کنند، شما می بایست قدرتمند باشید به مشتریان آنچه که می خواهند ارائه دهید در زمانی که آن را می‌خواهند.
کسب و کار چیره-پولکسب و کار موفق-پول


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۴:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی اپ

سیستم استدلال در پباده سازی اپ ماهر

پس  طراحی اپلیکیشن در مشهد در صورتی‌که که می‌خواهید صرفا در یک سیستم ادله فعالیت خویش را جلو ببرید, بهتر میباشد تا به سیستم ادله اعتنا نداشته باشید و بیشتر تمرکز خویش را بر بازار غرض خویش قرار دهید همان ملاحظه کنید مشتریان شما بیشتر پباده سازی نرم افزار اندروید نیاز دارید و یا این که پباده سازی برنامه ios و بر اون شالوده آغاز به توصیه پباده سازی برنامه ماهر فرمایید.
دقت: سیستم استدلال در فاز های پباده سازی اپ ماهر شما هیچ تاثیری ندارد. در‌پی فاز های پروژه را برای شما بیان کرده ایم.

آشنایی و رویش ایده و هدف ها پباده سازی نرم افزار ماهر
در صدر مهمترین نصیب ایده و غرض میباشد که یک مقصود و ایده مطلوب داشته باشید و آن گاه استارت به تولید نرم‌افزار ماهر فرمائید.

ایده و مقصود در پباده سازی برنامه تلفن همراه ماهر

ایده
خویش شما در صدر می بایست ایده خودتان را به طور 90% پروش داده باشید تا بتوانید مراحل انجام پروژه را با دیده گشوده مشاهده کنید و آمال و نیاز هایی که در فاز دو برای شما پیش میاید را به راحتی برطرف نمائید.

غرض
پیرو بایستی مقصود خویش از ساخت‌و‌ساز این نرم افزار را بدانید و طرز های درامد زایی و جذب مشتریان خویش را به طور بدون نقص و هدفمند پیشبینی کرده باشید. به خاطر داشته باشید که در فاز نخستین هیچ کسی شمارا نمیتواند بهتر از خودتان یاری دهد زیرا این شما میباشید که ایده پردازی و هدف ها اساسی پروژه را می بایست گزینش فرمایید.
پس از آنکه مقصود و ایده خویش را بدون نقص شناختید همگی مواقعی که از ایده و مقصود خویش می‌شناسید را بر روی شیت بیاورید و کارایی فرمائید تا به‌این شکل بتوانید ایده و هدفتان را به متخصصات تحویل دهید تا بتوانند روند بعدی را بهتر انجام دهند.

فاز تحلیل و محاسبه فعالیت پباده سازی اپ ماهر
یکی‌از مهم ترین عمل هایی که برای ماهر شدن پروژه خویش نیاز دارید این میباشد که پیش از آغاز فاز اپلیکیشن نویسی بتوانید یک‌سری از مورد ها را تحلیل نمائید و در واقع ایده و هدف ها خویش را نظارت نمائید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۵:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن تلفن همراه

شروع طراحی اپلیکیشن در مشهد و آپ های مقیاس پذیرآغاز آپ هایی درین دسته قرار می گیرند که علاوه بر اینکه به سوددهی بالا فکر‌میکنند، رویای جهانی شدن را نیز در راز دارا هستند. آنان همیشه در اندیشه بزرک کردن کسب‌وکار خویش می‌باشند و همیشه در جستجوی جذب سرمایه برای بزرگتر شدن میباشند. از مهمترین این نوع استارتاپ‌ ها می شود به فیسبوک و اوبر اشاره نمود. این سیرتکامل کمپانی‌ها یا این که پیروز می گردند و به رویای جهانی شدن خویش می‌رسند و یا این که به صورت کلی باخت میخورند.آغاز آپ های کوچک متعلق به کمپانی‌های پهناوراین آغاز آپ ها به نمایندگی از کمپانی‌های گسترده وظیفه دارا هستند که در سمت افزایش عملکرد آن‌ها فعالیت نمایند. معیارهای مختلفی برای فعالیت این مجموعه وجود داراست و آن‌ها بیشتر عملکرد می‌نمایند که کارشان جنبه مطالعاتی داشته باشد و اقدامات اول برای کمپانی‌های پهناور‌خیس را انجام دهند. به عنوان مثالً یک کمپانی گسترده تصمیم می گیرد که یک مال x را در میان تولیدات خویش قرار دهد. پس این تیم مکلف می شوند که شرایط بازار و مشتریان را نسبت به‌این مال یا این که سرویس ها آنالیز نمایند و در شکل برد درین حوزه، وضعیت را برای حضور کمپانی‌ بزرگتر آماده نماید. دسته‌ای دیگر از این‌سیرتکامل استارتاپ‌ها نیز وجود دارا هستند که به فروش و بازاریابی کالا کمپانی‌های عظیم میپردازند.شروع آپ های فعال در قضیه کانال‌های اجتماعیبا رویش رسانه‌های اجتماعی و دسترسی بیشتر اشخاص جامعه به‌این ابزارها، حوزه ایجاد اشتغال درین قسمت نیز توانسته میباشد که نقش خویش را به خیر ایفا نماید. احتمالاً مطالب متعددی راجع‌به کسب درآمد از وب با به کارگیری از ابزارهایی مانند اینستاگرام، تلگرام و فیسبوک را مطالعه کرده‌اید و می دانید که حتی یک نفر نیز می تواند به طور انفرادی درین حوزه کسب درآمد نماید. ولی برخی از اشخاص خلاق، ترجیح میدهند که به طور گروهی وارد این حوزه شوند و با پباده سازی یک اپلیکیشن یا این که یک نرم افزار، به راحتی وضعیت کسب درآمد اینترنتی را مهیا نمایند. مثال‌های زیادی از این مجموعه‌ها در سطح کشور ایران و سطح عالم وجود دارااست که با یک جستجوی معمولی در وب می توانید مثال‌های برنده آن‌ها‌را پیدا فرمایید.پادکست دارای ارتباط: رقابت تنگ خیس و فضای داغ آغاز آپ هالین استارتاپ چه است؟لین استارتاپ (lean startup) یا این که به عبارتی آغاز آپ های ناب یک مضمون‌ خاص در فعال‌ساز‌ی کسب‌و‌شغل های تازه میباشد که ریسک‌پذیری آن‌ها‌را تا حدود متعددی کاهش داده و به نوعی اطمینان از فروش کالا را بالا میبرد. در مضمون‌ آغاز آپ به صورت سنتی، فرآیند ساخت‌و‌ساز فرآورده و عرضه آن به بازار سوای مطالعه مشتریان انجام میگیرد و معمولاً درصد بالایی از استارتاپ ها مبتلا خلل و ناکامی می‌گردد.مضمون‌ لین استارتاپ در بالا بوسیله اریک ریس و استیو بلنک مطرح شد که بر طبق متدولوژی گسترش مشتری اجرا و پیاده سازی میشد. در این‌شیوه، به کارآفرین قابلیت و امکان عمل هم‌زمان بر روی ساخت مال یا این که سرویس ها و همینطور مطالعه بر روی مشتریان داده می گردد. یعنی کارآفرین هم زمان دارد که جنس خویش را ایجاد نماید و هم می تواند حالت بازار و مشتری را تحقیق کند. براین اساس، لین استارتاپ یاری می‌نماید که کمپانی‌های بچه خیلی سریع‌خیس خویش را در بازار پیدا کرده و آمار باخت آنان کاهش پیدا نماید. اما این طریق بسیار وسیع و گسترده میباشد و در مطالب بعدی کوشش می کنیم که به آن نیز بپردازیم.چه چیزهایی در پیروزی معنی آغاز آپ نقش دارا‌هستند؟معنی شروع آپ نکات متعددی به ما تذکر می‌نماید و به ما نشان میدهد که یک جوانه جدید به نگهداری‌های متعددی برای رویش نیاز دارااست. مهم ترین مرحله در رویش یک درخت یا این که یک گیاه، فرآیند اول پرورش آن میباشد و در صورتیکه از این مرحله به سالمی عبور نمایند، توان و تحمل آن در قبال موقعیت متعدد ارتقا می یابد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۶:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد


نوار کاوش


چه گونه یک برنامه فروشگاهی و خرید آنلاین مانند آمازون یا این که دیجی فرآورده را بسازید؟ مطرح ترین خصوصیت این خدمت های دوست داستنی جستجوگرهای فوق العاده آنهاست و شما نیز در پباده سازی اپ فروشگاهی خویش می بایست یک جستجوی شل برای جنس متبوع را با یک سیستم فیلتراسیون و سازمان دهی کارکشته ارائه دهید.

لیست عشق و علاقه مندی ها


همگی مغازه ها آنلاین نیستند، البته این به آن معنی وجود ندارد که آنان بایستی پباده سازی نرم‌افزار فروشگاهی را رها نمایند. درخصوص دکان های غیر آنلاین، میتوانید خصوصیت "لیست عشق مندی ها" ارائه دهید. مقصود این عمل کوتاه کردن بازه زمانی سرویس ها به مشتری و تعیین آسانتر تولیدات می باشد.
نرم افزار تلفن همراه فروشگاهی میتواند تحت عنوان دستیار استفاده کننده در تعیین مال سرویس نماید و به آنان اذن می‌دهد لیستی از کالاهای دلخواه (به اصطلاح لیست عشق و علاقه مندی ها) خویش را گردآوری و یک پیش فاکتور تولید کنند. بعد مشتری به مغازه شما برود و سوای هیچ زحمتی پیشنهاد خویش را تعیین نماید. این خصوصیت سرویس ها به مشتری را بی آلایش ترکرده و در فیض موجب صرفه جویی در طول برای مشتریان و پرسنل شما میشود.


 نظرسنجی از یوزرها


در شرایطی که میخواهید بدانید چه‌طور یک برنامه خرید آنلاین مانند آمازون را پباده سازی نمائید، این خصوصیت صرفا چیزی میباشد که شما نیاز دارید. نرم افزار آمازون شرکت کردن فوق العاده یوزرها خویش را از روش توصیه دادن تولیدات ویژه و سفارش گردیده گردیده دیگرکاربران به دست آورد.
اصل کلی بی آلایش میباشد: با تجزیه و محاسبه اخلاق و رفتار استفاده کننده، شما میتوانید نیازهای او‌را فهم نمائید و محصولی را توصیه دهید که به آن عشق نشان داده ویا محصولی که وی احتمالا خریداری خواهد کرد. از جمله، شما می‌توانید تولید ها مشابه به آنهایی را که استفاده کننده پیش از این خریداری کرده یا این که مشاهده کرده را سفارش دهید.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۹:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی اپ

برنامه های خدماتی
طراحی اپلیکیشن در مشهد می قدرت از نرم افزار هایی خدماتی مانند ترجمه، تایپ، ویراستاری، چاپ کتاب، پباده سازی نقشه و کارتون و همپایابی و هم قدمی برای شغل های گوناگون… درآمد کسب کرد.

برنامه های مدل معاش
موضوعات مدل معاش از مد تا پزشکی، از حقوق و دستمزد تا بیمه قدمت و سپرده گذاری و طلا و جواهرات و بورس و… دیدنی میباشند. نکته های نیکی را برای عده ای که دنبال چیزهای گوناگون میباشند، از روش نرم‌افزار مدل معاش می اقتدار ارائه کرد و درامد کسب کرد. به چه شکل؟ از روش رپرتاژ خبری و تبلیغ فروشندگان تولید ها و سرویس ها.

نرم‌افزار های خبری
تعداد این نوع از نرم‌افزار­ها زیاد میباشد ولی گشوده هم نیاز داریم. چرا؟ زیرا بخش اعظمی از برنامه های مو جود، در ارائه سرویس ها اختراع ندارند. خبرها تخصصی و ماهر ارائه نمی دهند و بیشتر بازنشر خبر‌ها وب سایت های متعدد میباشند. شما در ادامه ایده های جالب خبری و کسب درآمد از دنیای جالب خبر‌ها باشید. دشوار وجود ندارد! ft.com مثال نیکی میباشد.

برنامه های ورزشی
به برنامه های ورزشی تخصصی که بتوانند به اشخاص مشورت کردن ماهر بدهند نیاز داریم. از بدنسازی تا مشاوره با ماهر ها و غیره.

اپ های هنری
روزمره صدها آلبوم و هزاران اثر هنری در نگارخانه های تهران و مرکزها استان ها، پاتوق فعالان هنری میباشد و ما بی خبریم. در حراجی تهران (TEHRAN AUCTION)، هر ساله بیش تر از پنجاه میلیارد تومان تابلو نگارگری داد و ستد می‌گردد و انگیزه و بررسی خریداران را نمی دانیم.

اپلیکیشن هنری که بتواند داده ها جذابی از موسیقی تا نگارگری و سینما به کاربر بدهد اطلاعاتی که مثال اش در وبسایت های خبری هنری پیدا نمیشود، این ایده قادر است برگ غالب ای در دنیای برنامه هنری باشد. در شرایطی که این نرم‌افزار بتواند خزانه داده ها کاملی از فعالان هنری در صنف ها گوناگون از عکاسان تا خطاطان و سازندگان صنعت های دستی را به تفکیک استان، معرفی نماید برد چشمگیری خواهد داشت.

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۸:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)