مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

موادسازنده یک اپلیکیشن

با
بعضا از موادسازنده یک اپلیکیشن خوب در راهکارهایی که در ادامه می خوانید آشنا می شوید:
معتدل
و تر و پاک پباده سازی کنید! نگاهی کلی به نرم افزار خود بیاندازید . خیس و منزه بودن و تعادل در تمام بخش های اپلیکیشن از موادسازنده یک اپلیکیشن خوب هست که معمولا نادیده گرفته می شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آیا
برنامه شما موجب نگهداری زنجیره ای از مشتریان و دوری از پاک کردن نرم افزار توسط کاربران می شود؟ در شرای جواب شما منفی می‌باشد می بایست خاطرنشان کرد این اپلیکیشن مستحق اشغال کردن چکیده از یاد تلفن همراه مشتریان شما نیست!
عنصرها
یک نرم افزار خوب
از
برخورد ها الهام گیرید آیا با قیمت ارتفاع قدمت مشتری یا LTV شناخت دارید؟ رفتارشناسی مصرف کننده یا مشتری را می شناسید؟ برای ایجاد یک اپلیکیشن عالی تنها آنالیز آن چه که در بازار اپلیکیشن می گذرد کافی نمی‌باشد .

روانشناسی بشر ها و رفتارشناسی آن ها در مسئله خرید و مصرف به شما امداد می کند . به همین منظور ضروری است ارتباط عمومی خویش را با نزدیکان، عزیزان و اقوام برای برخورد به دست آوردن تقویت کنید .

عنصرها
یک نرم افزار خوب
در
دانش برنامه نویسی و پباده سازی غرق شوید اگرچه مدام بر پباده سازی ساده و حرفه ای اپلیکیشن تاکید کرده ایم اما نباید قضیه پباده سازی و لزوم تبحر در کدنویسی برای ایجاد اپلیکیشن را نادیده گرفت .

به همین مراد منابع مختلف کد، رنگ ها در طراحی و فونت ها را مطالعه و همواره به روز باشید . تحلیل ها نشان داده است بازار در دست اشخاصی هست که در نرم افزار خویش تعادل را در به کارگیری از این سه عنصر به خیر و خوبی رعایت کرده اند .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۳:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سه عنصر اضطراری در مدل­های رفتاری از اپلیکیشن

سه
عنصر اضطراری در مدل­های رفتاری
سه
عنصر اضطراری و اساسی که هر طراح نرم افزار باید گذشته از استارت در محاسبه رفتار کاربران یاور با دیگر اعضای دیگر در لحاظ بگیرد، عبارت‌اند از:
· طراحی اپلیکیشن در مشهد
انگیزه: چگونه می‌توان استفاده کننده را تشویق به دانلود یا این که پیمایش کرد؟ برنامه تلفن همراه شما، چه اطلاعات یا این که موارد ارزشمندی به کاربرانتان می‌دهد؟ آیا برنامه شما و المان‌های داخلی آن، دقت یوزرها را به فیس مناسب میتواند جلب کند؟
·
توانایی: یوزرها با اپلیکیشن شما چه کاری میتوانند انجام دهند؟ آیا ادراک کلی برنامه و شیوه پیمایش آن آسان است؟ آیا استفاده از برنامه برای کاربران از لحاظ هزینه و بازه به صرفه است؟
·
تحریک: چه وقتی می‌توان کاربران را تشویق به انجام فعالیت کرد؟ چه طور می‌توان کاربران را تحریک به خرید یا فعالیت زمینه لحاظ کرد؟
اصول
نخستین روانشناسی پباده سازی اپلیکیشن اصول روانشناسی در اپ صفحه آرایی و UX ناشی از محاسبه و تحقیقاتی می باشد که بر روی مغز، احساسات درونی و انگیزه فردی انجام شده است؛ یعنی این اصول با ساختار درونی و فکری بشر بایستی مرتبط باشد و هر چه تکنیک‌های فنی به عمل گرفته شده با این اصول همخوانی داشته باشد، برنامه شما حرفه‌ای خواهد بود .
5 اصل حساس و ابتدایی عبارت‌اند از:
1 .
کاربران خیلی شکیبایی تامل یا این که عمل بیش تر ندارند
یوزرها را خیلی درگیر پر کردن فرم و تلاوت متن‌ها نکنید . آن ها از اپلیکیشن گوشی برای راحت‌تر و سریع‌تر کردن خدمات خویش استعمال می‌کنند، خیر این‌که وقت خویش را نظیر سایت‌ها برای پر کردن داده ها و درانتظار ماندن جواب از سمت سرور نمایند . همچنین پیام و پیمایش خیلی بی آلایش نمائید تا آن‌ها مجبور نباشند که برای کلیک بر روی دکمه‌ای یا این که درک مقاله شما، فکر کنند . خلاصه بگوییم: کاربر در صورتیکه در به کارگیری از نرم افزار تاءمل کند، خیلی سهل از برنامه شما بیرون میگردد .

2 .
به حافظه کاربران اعتماد نکنید
خاطر کاربران مثل یک چینی شکستنی می‌ماند . آن ها فعالیتی را که در یک کاغذ انجام می دهند یا این که اطلاعاتی را که می‌خوانند، در صفحه آنگاه فراموش می کنند و بارها بایستی به صفحه‌های پیشین برای قرائت دوباره وارد شوند؛ برای همین می باشد که می گوییم نخستین از کلیه داده ها را شفاف و معمولی بیان کنید و دوم این‌که در هر برگه داده ها و توضیحات واجب برای انجام فعالیت‌ها بنویسید تا آنان ناچار به یاد آوری چگونگی کارکرد برنامه نباشند .

3 .
مردم اجتماعی هستند
کاربران برای خرید یا این که انجام فعالیتی، به چک تجربه‌های دیگرافراد می پردازند . آنان به امتیازی که آنها دادند و همچنین نظراتی که نوشتند، به توجه دقت کرده و بعد تصمیم می‌گیرند . شما بایستی گزینه‌هایی را در نظر بگیرید که نظر اجتماع را نسبت به برنامه شما نشان دهد .

4 .
مراقب عبارات باشید
مراقب کلماتی که به عمل می‌برید، باشید . ذهن ما به عبارات و معنای آن‌ها حیاتی هست . فقط کافی می‌باشد که یک واژه و کلمه در جمله‌ای که استفاده کننده را تشویق به انجام فعالیت و خرید می‌کند، معنای گوناگون و منفی بدهد .

5 .
یوزرها دلداده اطلاعات هستند
یوزرها شیدا اطلاعاتی هستند که به آن‌ها دانشی را بیشتر مینماید . کاربران با داشتن داده ها اضافه، شم در اختیار گرفتن و قدرت می کنند و خود را برتر از سایر می دانند . به آنها اطلاعات و دانش بدهید . به آنها بگویید که با دادن چنین اطلاعاتی برایشان ارزش قائل شدید و آنها را در این شم همراهی نمائید . هر چه داده ها بیشتر و مفیدتری بدهید، حس رضایت کاربر از برنامه شما اکثر خواهد شد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۶:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیستم عامل ios

هر بار صحبت از موبایل آیفون یا نرم افزار ios می شود نا خود مطلع تصور ذهنیمان به سمت خالق آن یعنی استیو جابز جهت می گیرد . در سال 2007 بود که مرد اسم آشنایی به نام استیوجابز، در یک نشست جلسه پرسنل شرکت اپل (apple)، نظیر همیشه پرده از فرآورده جدیدی برداشت که همگان را شگفت زده کرد . این جنس چیزی کمبود جر یک گوشی گوشی تلفن همپا که آنرا آیفون (iphone) نامید . به عقیده ی وی این او‌لین گوشی هم پا هوشمند دنیا بود و تماما راستی بود . تاکنون هیچ تلفن همراه هوشمندی با تعاریف مدرن آن به ایجاد تجاری و انبوه نرسیده بود . . در کامنت هایی که در آن سال ها برای سخنرانی وی و کلا این متاع جدید، در کانال های اجتماعی نهاده شد، لقب نیوتون تازه را به وی داده بودند . چه بسا خیلی از افرادی که در رابطه این کالا شنیده بودند، تجهیزات آنرا باور نداشتند و از این جهت آن را یک کالا شکست خوده می خواندند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

استیو
جابز (آیفون)
ممکن است گاهی اضطراری باشد ماهم استیو جابز کسب و فعالیت خودمان باشیم و اپلیکشن آیفون ios مربوط به کسب کارمان را خلاقانه پباده سازی کنیم .

البته برای اینکار نیاز به یک یاور و گروه پباده سازی اپلیکیشن و برنامه نویسی فن ای می باشد تا با طراحی نرم افزار کاربردی ،خلاق و با کیفیت پروسه دستیابی به موفقیت را تسریع بخشد .یادمان باشد استیو جابز به تنهایی پا به این رقابت نگذاشت و این پیروزی را وام دار مجموعه کمپانی اپل هم می باشد .

امروزه همگی چیز به سرعت در حالا پیشرفت است، پیشرفتی که بیان کننده به مانندهواپیمایی می‌باشد که هیچ گاه درانتظار مسافران خویش نمی شود . این تحولات طاقت فرسا افزاری سکویی برای فناوری هایی شدند که خود، متاع آخرین می باشند . اپلیکیشن های موبایل، پباده سازی های توسعه یافته ی اپلیکیشن موبایل، ارمغان پیشرفت های طاقت فرسا افزاری می باشند . شرکت های طراحی قابل انعطاف افزار با دقت به این پیشرفت ها توانسته اند رده خیر و خوبی برای خویش ایجاد کنند . بازاری که هرساله 2 .7 تریلیارد را در سرتاسر عالم جابجا می نماید . با توجه به این مطالب،شرکت هایی که از این بازار غافل باشند، یک مجال عالی را از دست داده اند . و از طرفی یک رگرسون معمولی نشان می دهد که شرکت هایی که تکنولوژیهای شبیه نظیر وب تارنما های رسمی را گسترش نداده اند، محکوم به نیستی هستند . از آنجا که تا به امروز کمپانی اپل دو میلیارد موبایل آیفون به فروش رسانده هست و حجم قابل توجهی ازکاربران تبلت و موبایل های تلفن همراه سیستم ادله ios را ترجیح می دهند ،لذا این بازار گسترده و حجم مشتری چیزی نیست که به این راحتی بشود دیده به روی آن بست و از کنار طراحی نرم افزار Ios به راحتی عبور کرد .

پباده سازی
اپلیکیشن ios
در مورد پباده سازی اپلیکیشن ios و برنامه نویسی گوشی های آیفون ، شرکت پباده سازی اپلیکیشن پردو با دقت به اشراف به قضیه توسعه نرم افزار های موبایل، توانسته میباشد همراه و مشاور نیکی برای شرکت های باشد که از از گزینه برونسپاری برای توسعه و گسترش به کارگیری می نمایند . مزیت هایی مثل کاهش ریسک های احتمالی و ارتقا تراز کیفی محصول ها ، از مواقعی میباشد که مشتریان ما با شرکت پردو را شایسته همیاری دانسته اند . پباده سازی بروز، استفاده از متدولوژی های استاندارد در توسعه، طراحی گرافیکی استاندار، تصویب برنامه های شما در بازارهای جهانی و ایران، از تجربه های کمپانی پردو می باشد .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پلتفرم انتشار تبلت و گوشی‌های

این پلتفرم انتشار تبلت و گوشی‌های هوشمند به شما قابلیت تولید و رئیس حضور در تمام گوشی‌های محبوب موبایل دربرگیرنده آیپد، آیفون، اندروید و اپلیکیشن‌های html5 را میدهد . این ابزار دارنده گرافیک غنی، تصاویر، ویدیو‌ها، فایل‌های صوتی و دیگر اشکال تعاملی میباشد . در این ابزار میتوانید هر دوران که بخواهید اپلیکیشن‌های خود را بررسی فرمائید . علاوه بر این، اپلیکیشن‌ها می توانند شامل قابلیت و امکان درآمدزایی برای کسب و کارها هم باشند نظیر تبلیغات، کوپن تخفیف و خریدهای درون برنامه‌ای . هزینه به کارگیری از این ابزار پس از سه ماه به کار گیری رایگان، متغیر خواهد بود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

۳ .
Mippin ایجاد
گوشی اپلیکیشن
یکی از بزرگ‌ترین نقاط قدرت پلتفرم لندنی Mippin، به کار گیری سهل وآسان آن هست . این ابزار به شما قابلیت و امکان تولید اپلیکیشن‌هایی برای اندروید، iOS و ویندوز را داده و می‌توانید در پباده سازی و ساخت اپلیکیشن تماما راحت باشید . حتی می توانید از Mippin بخواهید اپلیکیشن شما را در فروشگاه‌های آیتونز، اندروید، ویندوز و آمازون توزیع کند .

۴ .
MobBase تولید
موبایل اپلیکیشن
در‌صورتی‌که خواننده یا این که دارای مجموعه موسیقی هستید، در این فیس MobBase برای شما ساخته گردیده هست . این اپلیکیشن ساز به شما قابلیت استفاده از طعام RSS را برای پیدایش رسانی خبرهای مربوط به گروه یا حادثه ها و انتشار آن برای مخاطبین را میدهد . می توانید با آن ترک‌های موسیقی را آپلود کرده و طرفدارانتان در هنگام گوش دادن به آن می‌توانند در قسمت‌های متفاوت اپلیکیشن گردش کنند تا اطلاعات مربوط به برنامه‌های آینده، خرید بلیط و مسیریابی را به راحتی به دست آورند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۷:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سهم بازار سیستم عامل اندروید به مرز انفجار رسید

براساس داده ها منتشر گردیده توسط کمپانی بین المللی همکاری داده ها (IDC) سهم بازار سیستم دلیل اندروید برای تلفن‌های هوشمند فروخته گردیده در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۳ تقریبا به ۸۰ درصد رسید که این میزان جهش بلندتری نسبت به سیستم عامل اپل و سایر رقبا میباشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

به گزارش اپلیکیشن ایرانی، سهم بازار اندروید در سه ماه دوم سال ۲۰۱۳ ، ۱۰ درصد فراتر از ارقام و آمار اندرود در یک سال قبل می باشد .

در این میان فروش تلفنهای هوشمند نیز افزایش یافته به طوری که میزان فروش تلفنهای هوشمند در مقایسه با سه ماهه دوم سال ۲۰۱۲ به ۵۱ .۳ درصد افزایش یافته می‌باشد .

اندروید درحال حاضر با میزان رشدی که هرسال نسبت به سال پیشین افزایش می یابد نسبت به سایر سیستم عاملها علمکرد بالاتری داشته است .

آمار بالای اندروید برای اپل که درمیان مشتریان جهانی توان خود را از دست داده نوعی چالش به شمار می رود . اگر‌چه فروش دستگاه های اپل سال جاری نسبت به سال قبلی افزایش ۲۰ درصدی داشته میباشد البته سهم بازار این کمپانی از ۱۶ .۶ درصد در نیمه دوم سال ۲۰۱۲ به ۱۳ .۲ درصد در سال جاری رسیده هست .

قطع از اندروید ویندوز صرفا سیستم عاملی بود که سهم بازار تلفنهای هوشمند آن این سال نسبت به سال پیشین افزایش یافته می‌باشد .

در نتیجه قیمتهای پایین خیس دستگاه های اندرویدی نسبت به دستگاه های اپل به عنوان رقیب اصلی سهم بازار اندروید رویش مداومی طی سه سال قبلی داشته میباشد .

پذیرش اندروید روز جاری در مرحله جهان بسیار همگانی گردیده می باشد که این امر بیشتر در کشورهایی مشاهده می شود که خرید محصول ها گران قیمت اپل برای بسیاری از مشتریان عمل معمولی ای نیست .

درحال حاضر چهار گوشی تلفن هوشمند از هر ۵ گوشی تلفن هوشمندی که فروخته می شود دارای سیستم برهان اندروید می باشد که این فرمان موجب می شود سهم بازار اندروید به سرعت رشد کند .

شاید یوزرها دستگاه های اپل متمول خیس باشند اما جمعیت یوزرها اندروید جهشهای قابل توجهی را در نرخ به کار گیری از تلفن یار رقم می زنند، در نتیجه سازندگان، دست اندرکاران تبلیغات و توسعه و گسترش دهندگان اپلیکیشنها تأکید بیشتری برای انگیزه به دست آوردن این پلتفورم و مشتریانی که از آن به کار گیری می نماید دارا هستند .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تجهیزات گوشی تلفن همراه خود متصل می شوند

در هم اکنون حاضر پباده سازی نرم افزار برای یک شرکت بیمه اضطراری می باشد . این زمینه فقط شعار نمی‌باشد و ما می توانیم آن را اثبات کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

 

نکته مهم این است که هر سال مردمان بیشتر و اکثر به تجهیزات گوشی تلفن همراه خود متصل می شوند . طبق آمار، کاربران حدود 86 درصد از مقطع سپری شده خود در وب را در نرم افزار های خود صرف می نمایند . و این تعجب بر انگیز نیست چرا که گوشی تلفن های هوشمند امروزی کار کشته به حل اکثری از مشکل‌ها ما هستند! این قضیه در تمامی مورد های کسب و عمل اعمال می شود و بیمه استثنا نیست . بدین ترتیب پباده سازی نرم افزار بیمه یک گام دوچندان منطقی می باشد . پباده سازی اپلیکیشن بیمه برای هر استعمال کنندگان آن اثرگذار است: مشتریان و صاحبان کمپانی و پرسنل شرکت های بیمه .

در این مقاله ما قصد داریم توضیح دهیم که چرا ایده طراحی اپلیکیشن برای یک کمپانی بیمه، جالب و سودآور می‌باشد .

تقاضا
برای طراحی اپلیکیشن بیمه
برای این‌که مطمئن گردید که آیا طراحی اپلیکیشن برای کسب وکار بیمه سود آور هست وآیابا استقبال یوزرها روبه رو می شود یا این که خیر، نیاز به نظارت نیاز کاربران این حوزه هست .

تا سال 2016، اپلیکیشن های بیمه آنلاین خیلی دوست داستنی نبودند . همان طور که در گزارش جهانی KPMG، 2016 (Pulse of Fintech) اعلام شد، صنعت بیمه از تکنولوژی های فناوری داده ها منسوخ شده به کار گیری می کرده و برای به روز شدن آماده فقدان . با این حال، در سال 2017، تقاضا برای اپلیکیشن های بیمه افزایش یافت . درصورتی که چه هنوز معضلات متعددی راز راه وجود داشت، ولی با توجه به مجال نو توسعه و گسترش کسب و فعالیت که به وجود آمده بود، این معضلات قابل حل بودند .

در سال 2018، استقبال یوزرها ارتقاء یافت و پیش بینی های سال 2019 هم بسیار امیدوار کننده هستند . بر پایه تقریب های دارای اعتبار انتظار می رود محبوبیت اپلیکیشن های بیمه عمومی در سال 2019 دست کم 4 درصد رشد نماید .

بنابراین درصورتی که کمپانی شما اپلیکیشنی برای امور بیمه ای ندارد، وقت آن میباشد که شما نیز طراحی اپلیکیشن بیمه ای خود را شروع نمایید .

مزایای
نرم افزار های بیمه برای کاربران
بیایید ببینیم چرا مشتریان شما از ارائه یک اپلیکیشن بیمه پیشرفته و فن ای به آنها ذوق زده خواهند شد .
آن ها چه مزایایی خواهند داشت؟
در
واقع، یک‌سری دلیل وجود دارد که ما بر روی 7 استدلال با اهمیت تمرکز می کنیم:
1-خرید آنلاین بیمه طومار . مشتری می تواند تنها با چندین کلیک بیمه طومار خویش را از شیوه یک اپلیکیشن بیمه خریداری کند .

2- مشورت کردن آنلاین، افراد همیشه نمی تواند به طور شخصی و حضوری برای مشورت کردن در قضیه بیمه نامه درخواستی خود مراجعه نمایند . با استفاده از امکان چت آنلاین و مشورت با کارشناسان بیمه می توانند سوالهای خود رابپرسند . .

3- ارسال پوش نوتیفیکیشن . با به کار گیری از اپلیکیشن می توانایی تاریخ نقطه پایان بیمه طومار را به مشتری یاد آوری کرد؛ همینطور در مورد تخفیف و جشنواره های فروش اطلاع رسانی کرد .

4- ذخیره سازی اطلاعات . تمام داده ها ضروری در موضوع بیمه گذاران و مشتریان در یکجا ذخیره می شود .

5- ارائه اطلاعات به مشتری . یوزرها نرم افزار بیمه می توانند در عرض تعدادی دقیقه داده ها قضیه نیاز خود را در مورد شرکت شما را اخذ کنند . نزدیکترین شعبه و نمایدگی بیمه به خود را بر روی نقشه پیدا کنند، ساعت کاری دفتر ها بیمه را پیدا کرده و لیست سرویس ها ومحصولات شما را محاسبه کنند .

6- درخواست امداد در محل مسئله لحاظ . یوزرها اپلیکیشن توسط قابلیت مکان یابی جغرافیایی که روی نرم افزار های iOS و اندروید قابل ارائه می باشد می توانند از نزدیکترین واحد سیار بیمه و یا نمایندگی درخواست امداد و دریافت ضرروزیان نمایند .

7- دریافت راهنما در مواقع ضروری . در فیس پیدایش اتفاق ناگوار، مشتری می تواند بلافاصله اطلاعاتی در مورد اقدامات اول که بایستی انجام دهد را از اپلیکیشن بیمه خویش دریافت کند .

موردها مطرح شده مزایای طراحی نرم افزار بیمه برای مشتریان شماست . ما مطمئن هستیم در پایان ایده های دوچندان متنوع و جالبی برای پباده سازی اپ بیمه آنلاین به ذهن شما خواهد رسید .

مزایای
طراحی اپلیکیشن های بیمه برای شرکت های بیمه
در اینجا محاسبه خواهیم کرد که چرا و به چه شکل ساخت یک اپلیکیشن بیمه، فرآیندهای کسب و کار شما را بهبود می بخشد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ظهور اپلیکیشن موبایل

۵-
چیره شدن در رقابت با شرکت‌های دیگر امروزه پباده سازی اپلیکیشن‌ گوشی مانند دوران های قبلی سخت و بازه زمانی ‌بر نمی باشد . در حالتی که رقبای شرکتتان از اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارشان به کارگیری می نمایند، شما هم می ‌توانید از پلتفرم ‌هایی که نیاز کمتری به کدنویسی دارا هستند به کار گیری فرمایید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

درواقع فقط عامل موثر برای به کار گیری شرکت ها از نرم افزار در کسب و کارهایشان می تواند رقابت آن ها با بقیه رقبایشان باشد .

همچنین با ظهور اپلیکیشن موبایل رقابت در بین آن ها بیشتر شده است . براین اساس می توان نتیجه گرفت که با ترقی تکنولوژی مقدار درخواست ها هم بیشتر می شود .

۶-
به کارگیری از ایده‌ی سایرافراد و توسعه آن با اعتنا به نکات گفته شده در زمینه قبل، در‌صورتی‌که رقبای شما از تکنولوژی نو استعمال می نمانید، این میتواند فقط یک ادله برای آن باشد که شما نیز به تفکر توسعه نرم افزار موبایل برای کسب کارتان باشید . بنابراین در حالتی که درحال حاضر ایده جدیدی برای بسط و توسعه دادن ایده ها‌ی رقیبان خود دارید، پر سرعت مبادرت کنید . با انجام این دستور می‌ توانید زودتر از آنچه را که فکرش را می کردید، به پیروزی دست یابید .

معایب
طراحی اپلیکیشن گوشی برای کسب‌ و‌ کار

شروع هر کاری نیز مزایایی را به همراه دارااست و نیز معایبی که در ادامه می خواهیم به معایب طراحی نرم افزار گوشی برای کسب و کار اشاره نماییم .

۱-
دشوار و زمان‌ بر بودن به ‌روز رسانی اپلیکیشن‌ پس از توسعه و گسترش اپلیکیشن وظیفه دارید به طور آراسته آن را به روز رسانی فرمایید . با استعمال از پلتفرم‌ های گسترش اپلیکیشن، دستکاری و به‌ روز رسانی را به راحتی می توانید انجام دهید .

ولی در‌صورتی‌که می خواهید تهیه نرم افزار خویش را به کمپانی های ساخت قابل انعطاف افزار و یا برنامه نویسان بسپارید، همان مقدمه در موضوع هزینه های هر دفعه بروز رسانی و طولانی تر شدن تجهیزات جدید به اپلیکیشن صحبت کنید و تا بتوانید پیشین از پیشنهاد آن ها را برسی نمایید و با ذهنی راحت توصیه دهید .

۲-
داشتن توقع بیش‌ از میزان از یک اپلیکیشن طراحی نرم افزار تلفن همراه برای کسب ‌و‌ فعالیت خیلی اثر گذار هست و می تواند سعی مضاعف موثری داشته باشد .

البته می بایست به این نکته توجه نمود که در حالتی که نرم افزار را برای انجام همگی کارها در لحاظ بگیرید، مقدار انتظار شما را بالا می برد . نرم افزار ‌ها زمانی اثر گذار و کاربردی می باشند که روی یکی از جنبه های کسب‌ و‌ کار شما تمرکز داشته باشد .

بهتر میباشد تنها از ۱ یا ۲ خصوصیت اصلی به ‌طور نیز ‌زمان به کارگیری کنید . به همین یاد شرکت‌ های تعالی از تعدادی نرم افزار متعدد برای کمپانی به کار گیری می کنند .

اگر شما اهداف کسب‌ و کار خویش را به مدل ای تنظیم و مدیریت نمائید که بتوانید برای جنبه ‌های متفاوت آن از اپلیکیشن‌ های گوناگون به کار گیری فرمائید تاثیر چشمگیر آن را خواهید رویت کرد .

۳-
نداشتن منابع کافی برای حمایت از اپلیکیشن اگر منابع و تجهیزات مورد نیاز را برای حمایت و پشتیبانی از اپلیکیشن را درون سازمان خویش ندارید، یه طور قطعی ایده‌ی بسط اپلیکیشن شما پیشین از این که به‌طور بدون نقص اجرا شود، با ناکامی روبه‌رو خواهد شد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۱:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تکنیک‌های به کار گیری از Siri

اتومبیل
اکانت صوتی سیری به حساب و کتاب واقف می باشد . بنابر این میتوانید از آن به تیتر یک اتومبیل اکانت صوتی هم به کارگیری فرمائید . به تیتر مثال برای جمع سه عدد ۸، ۹ و ۱۰ کافیست تا آغاز آن را صدا زده و بعد از آن عبارت ” ۹ plus 9 plus 10″ را بگویید . فورا پاسخ برای شما به سناریو خواهد آمد . در صورتیکه هم در فی مابین منش عددی را به نادرست وارد کرده اید کافیست با یک توشه ضربه بر روی برگه از آن بخواهید که آن را اصلاح کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

تکنیک‌های
به کار گیری از Siri تکنیک‌های
به کارگیری از Siri تاس
و سکه پرت کردن به سبک سیری خیلی جذاب است بدانید که سیری میتواند به عنوان یک تاس و یا این که سکه برای شما کار نماید . هرچند که نتایج به فیس حروفی به نمایش درمی آیند البته می‌توانند به درد بخور باشند . برای سکه پرتاب کردن عبارت “Flip a coin” و برای تاس پرتاب کردن عبارت “Rool the dice” را به آن بگویید .

تکنیک‌های
به کار گیری از Siri تکنیک‌های
به کار گیری از Siri شناسایی
ترانه درحال پخش زمانی که با تلفن خود درحال گوش دادن به یک موزیکی می‌باشید که هیچ اطلاعی از نام ترانه و خواننده آن ندارید می‌توانید برای دستیابی به این اطلاعات از سیری امداد بگیرید . کافیست تا برای این عمل از عبارت “What Song is Playing” استعمال فرمایید .

تکنیک‌های
استعمال از Siri تکنیک‌های
به کارگیری از Siri ایجاد
یک زمان سنج و یا یک ساعت زنگدار ساخت یک ساعت زنگدار جهت بیدار شدن شما از خواب یکی از مواقعی هست که امروزه هرکسی از تلفن یاور خودش استفاده می کند . اکنون با به کار گیری از سیری چه بسا نیازی نمی باشد که شما کاغذ سناریو تلفنتان را لمس کنید . صرفا کافیست سیری را صدا زده و به عنوان مثال با عبارت “Wake me up in 1 hour” از آن بخواهید که شما را یک ساعت دیگر بیدار نماید . و یا این که با عبارت ” Wake me up tomorrow at 6:30 a .m” از آن بخواهید که شما را در صبح روز سپس و در ساعت ۶:۳۰ صبح بیدار کند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۲:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن های موبایل به طور بی وقفه در درحال حاضر رویش و توسعه اند و امروزه بیش از 8 میلیون اپلیکیشن میهمان اپ استورهای گوناگون هستند، ولی آمار نشان می‌دهد که صرفا 2 درصد از این نرم افزار ها توانسته اند به موفقیت دست پیدا کنند . به این مضمون‌ که 98 درصد باقی باقی مانده مسیر را غلط رفته اند و قادر به کسب موفقیت در این مورد نشده اند .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

درصورتی که در حوزه تولید و گسترش نرم افزار های گوشی فعالیت میکنید، در ادامه با اینجانب همراه باشید تا شما را با ترفندهایی آشنا کنم که به کمک آنان می‌توانید نرم افزار موفقی را روانه بازار نمایید .

 

 

 

بایستی
بفهمید که فعالیت از چه چیزی خوشش می آید و از چه چیزی بیزار است!

 

کاربران
مقید نیستند از اپلیکیشن هایی استفاده کنند که به هیچ وجه آن‌ها را جذب نمیکنند، چه بسا در‌صورتی‌که صدها ساعت برهه زمانی صرف گسترش و ایجاد نرم افزار کرده باشید!
آنها هیچ کاری با اپلیکیشنی که سودی برایشان نداشته باشد، ندارند .
از این رو می بایست یک تحقیق کامل و جامع نمائید تا بفهمید چه اپلیکیشنی بسازید که کاربران را مجذوب کند، برایشان منفعتی داشته باشد تا آنها شیفته نرم افزار شما شوند!


گزینش
مناسب ترین پلتفرم و قابلیت ها زمانی متوجه شدید که یوزرها شما چه چیزهایی را دوست دارا هستند و از چه چیزهای خوششان نمی آید، می بایست در زمینه تجهیزات اپلیکیشن و پلتفرم تصمیم گیری فرمائید .

ممکن می باشد ظواهر اپلیکیشن در پلتفرم های متفاوت متفاوت باشد، از این رو بایستی مطالعه دقیقی در خصوص عملکرد، امکانات و بقیه پارامترهای تاثیرگذار نمود تا اپلیکیشن به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شود .

بخش جدایی ناپذیر دیگر برای در اختیار قرار دادن شایسته ترین تجربه کاربری، انتخاب امکان هایی میباشد که بایستی در کنار محتوا و رابط کاربری، در اپلیکیشن گنجانده شوند .

در شرای اپلیکیشن فاقد تجهیزات اولیه بوده و هیچ منفعتی برای کاربران نداشته باشد، به زودی کنار گذاشته خواهد شد و احتمال حذف آن از موبایل نیز افزایش پیدا می‌کند .

 

امکان
فعالیت با اپلیکیشن به فیس آفلاین تصور فرمایید اینترنت قطع گردیده باشد، در این وضعیت چه اتفاقی برای اپلیکیشن شما می افتد؟ یکی از امکاناتی که موجب پیروزی نرم افزار میشود، کارایی آن به صورت آفلاین است، یعنی چه بسا در صورتی که وب قطع شده هم بتوان با نرم افزار کار کرد و از بعضی امکان های آن به کارگیری نمود .

 

عمل
با نرم افزار را نظیر عمل با اسمارت فون معمولی و سهل و آسان کنید! عمل با اسمارت فون ها دوچندان راحت می‌باشد و از یک طفل نوپا گرفته تا یک فرد مسن، هر کسی حاذق به استعمال از موبایل های هوشمند است .

همین سهولت در استفاده نیز موجب بسط مخاطبین هدف میشود . فعالیت با اپلیکیشن باید به آسانی فعالیت با اسمارت فون ها باشد، به این ترتیب خیر تنها به کاربران بیشتری دست خواهید یافت، بلکه یوزرها به شما دارای مسئولیت خواهند بود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برهان قرارگیری برنامه Open Camera

برهان قرارگیری برنامه Open Camera در در میان شایسته ترین اپلیکیشن های دوربین اندروید امسال، قابلیت‌هایی می‌باشد که برای تنظیم دستی ویژگی‌های مختلف در اختیار استفاده کننده قرار می دهد . در واقع شایسته ترین حالت تهیه دستی پیکربندی قسمت‌های متفاوت دوربین تلفن همراه را می‌توان داخل اپلیکیشن Open Camera پیدا کرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

داخل این برنامه در اختیار گرفتن کاملی بر روی سرعت شاتر، مسافت فوکوس، ایزو، وایت بالانس، مقدار نوردهی و دیگر قسمت‌ها خواهید داشت . محبوب‌ترین فیلترهای عکاسی همچون سپیا، سیاه و سفید و نگاتیو به رخ پیش‌فرض در این اپلیکیشن وجود دارند . وجود حالت‌های صحنه فراوان متفاوت در اپلیکیشن Open Camera به استفاده کننده کمک می کند بهترین عکس ممکن را به تصویب برساند .
یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی برنامه، قابلیت و امکان تصویب تصویر از خط مش به دور سوای نیاز به ریموت در اختیار گرفتن از نحوه گفتن‌ واژه و کلمه حیاتی “cheese” است!
AfterFocus
قیمت:
رایگان
برنامه
AfterFocus برنامه
AfterFocus برنامه
AfterFocus
افکت بوکه، چیزی نمی باشد که به راحتی در دوربین‌های موبایل به دست بیاید، چرا که نیازمند لنزهای دارای فاصله کانونی بالا هست . با دقت به همین محدودیت، تنها گوشی های گران قیمت مجهز به دوربین‌های دوگانه (و معمولی همچون گوگل پیکسل) کارکشته به ثبت تصاویر پرتره‌ی قابل قبول می باشند .

هر چند برخی از بهترین نرم افزار های دوربین به کاربر اجازه می دهند در برهه زمانی به دست آوردن عکس این افکت را اعمال کرده و شدت آن را به میزان دلخواه تهیه کند، البته با قابل انعطاف افزار AfterFocus می‌توان افکت بوکه را به هر عکسی اعمال کرد، حتی در‌صورتی‌که با استعمال از یک نرم افزار دوربین معمولی به ثبت رسیده باشد .

همچنین
بخوانید:
بهترین
گوشی های سال 2018 بر شالوده ارزش (گجت تی وی)
در موقعیت هوشمند قابل انعطاف افزار، این ابزار با توجه بالا اقدام به جداسازی سوژه با اهمیت عکس از پس‌زمینه و آن گاه محو کردن آن می‌کند، اما در چهره نیاز می‌توان این کارها را به فیس دستی پیش پیروزی . با پاره ای امتحان و خطا، خیلی زود به روش تبدیل عکس‌های عادی به تصاویر پرتره‌ی حرفه‌ای بوسیله یک عدد از شایسته ترین اپلیکیشن های دوربین و بازنویسی تصویر مو جود در بازار یعنی AfterFocus پی خواهید برد .

VSCO
قیمت:
رایگان
برنامه
VSCO برنامه
VSCO برنامه
VSCO
از جمله عارضه ها محبوبیت قابل انعطاف افزار VSCO و قرارگیری آن در زمره بهترین اپلیکیشن های دوربین و همینطور ویرایش عکس و ویدیوی سال، توسعه‌دهنده آن یعنی Visual Supply Company محسوب میشود . این شرکت بعضی از برگزیدگان فیلترهای شبیه‌سازی فیلم را برای Adobe Lightroom توسعه و گسترش داده و خبرگی خود در این میدان را نشان داده می‌باشد . برخی از شایسته ترین فیلترها را صرفا باطن برنامه VSCO پیدا خواهید کرد .

برتری فیلترهای اپلیکیشن VSCO در مقایسه با نمونه‌های مشابه، اندازه‌گیری ظریف افکت‌های هنری است، به طوری که بسته به هر عکس، شدت افکت اعمال شده مختلف خواهد بود . به این ترتیب برخلاف بسیاری از ابزارهای ویرایش ویدئو و عکس، فایل تعدادی رسانه‌ای شما به یاد اعمال بیش از مقدار یک افکت خاص، تصنعی و دست‌کاری شده به لحاظ نخواهد رسید .

به رخ پیش‌فرض، فیلترهای زیبای متعددی در برنامه وجود دارند، ولی توان واقعی VSCO و ادله قرارگیری آن در دربین بهترین اپلیکیشن های دوربین و ویرایش پوشه را مقطع شعور خواهید کرد که با پرداخت 5 دلار، به کلیه پکیج‌های فیلترها دست پیدا فرمایید . یک عدد از مزیت‌های VSCO در مقایسه با اکثر ابزارهای دستکاری فایل‌های تعدادی رسانه‌ای دیگر، امکان به کار گیری از آن به عنوان یک اپلیکیشن دوربین هست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)