مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

چالش تکنولوژی ها و اپلیکیشن های موبایل:


فردای پباده سازی برنامه های گوشی:

ساخت و ساز یک اپ تلفن همراه شاید اولی و طراحی اپلیکیشن در مشهد ابتدایی ترین قدم برای گسترش یک کسب و عمل قلمداد گردد. بعداز تولید یک اپلیکیشن کاربردی بایستی به خیر بدین مورد پرداخته خواهد شد که چه گونه و با طی کردن کدام مسیر می شود به برد رسید؟ در دوران ای که شاید در هر ثانیه یک سری آیتم نرم افزار تلفن همراه با موضوعات گوناگون در سراسر جهان ساخت‌و‌ساز خواهد شد، چه عنا وین و موضوعاتی میباشد که موجب پیشرفت پله پله یا این که مرگ نابهنگام و زودرس یک اپ کاربردی گوشی میگردد؟
جهشی در بازار ساخت‌و‌ساز و مصرف برنامه های تلفن همراه در درحال حاضر ساخت‌و‌ساز میباشد که اهمیت مطالعه راجع به چگونگی کارکرد ابزارهای مختلف برای پرورش را بیشتر از قبلی می نماید. اینکه با چه مدل و نگاه از کاربرانی روبرو می باشید یااینکه آینده نرم‌افزار تلفن همراه شما به چه سمت و سویی خواهد بود، می تواند اثربخشی قابل توجهی در مراحل بسط یا این که سقوط اپ نخستین شما باشد.

 

 

نرم افزار های گوشی چه طور فراگیر شدند؟

پروسه رویش و گسترش پلتفرم های یار و همدم به خصوص تلفن همراه‌های گوشی و فناوری‌های ساخت و ساز آن به اندازه ای بوده که خیلی سریع به متن معاش دولت ها متعدد ورود نموده است. این زمینه زمانی که به گرفتاری نخستین ارتباطی عموم تبدیل گردد، می تواند به راحتی بر رمز گویش‌ها بیفتد تا ضرورتِ داشتن آن بیشتراز هر ابزار دیگری برای اشخاص اصلی باشد.
وقتی که تلفن همراه های گوشی تا سطح های ساخت‌و‌ساز اپلیکیشن های متعدد، بازی های دیدنی و درگیر کننده و به کارگیری از فضای آنلاین و وب توسعه پیدا کردند، به قدری تکامل یافتند که از این به آن‌گاه به صورت خاص وسیله ای برای برقراری تماس یا این که ارسال پیامک محسوب نمی شوند. تلفن های یار امروزه با به کارگیری از برنامه های موبایلی بسیار توسعه یافته و ولی در مجموع منطقه هایی که به ذهن می رسد، وسیله ای برای برقراری ارتباطات متعدد تصویری، پرداخت های تلفنی و اینترنتی، کاوش برای یافتن ابزارها و تجهیزات متعدد، مسیریابی و بخش اعظمی دیگر از عنوان ها جذابی شدند که حدوداً به صورت روزمره در درحال حاضر پیشرفت میباشد.

 

معضل تکنولوژی ها و نرم افزار های تلفن همراه:

تکنولوژی های پباده سازی و ایجاد عنوان ها متفاوت و دیدنی در موبایل های هوشمند، اپ های تلفن همراه و موضوعات متفاوت جانور در آن را به شدت به معضل کشانده میباشد. این بحران در غایت به ایجاد عنوان ها تازه و اپ های خلاقانه سبب میگردد.
بد وجود ندارد نگاهی به برخی از موضوعات و گرایش‌های پرمخاطب یوزرها بیندازیم تا به اهمیت و این مسئله که نرم‌افزار های گوشی چه طور موجب پرورش کسب و شغل های متعدد می گردند پی ببریم:
⦁ ذخیره سازی اطلاعات:
این اپلیکیشن ها در بخشی تحت عنوان تولید امنیت و فضایی برای ذخیره امن داده های اشخاص و در بخشی نیز برای اخذ اتومات و ذخیره سازی هوشمند اطلاعات برای به کار گیری‌های بعدی انجام می‌گیرد.
⦁ ساخت و ساز ارتباطات عمیق و بزرگ:
شاید مهم ترین و برجسته ترین مورد در برنامه های تلفن همراه شیوه تعاملات و حجم آن برای مخاطبین بسیار زیاد تلفن همراه‌ باشد.
⦁ سهولت در معامله:
وبسایت های دارای اعتبار متعددی سالهاست که در موضوع داد و ستد اینترنتی کار می‌نمایند. این وب سایت ها امروزه تحت عنوان یک مارک میتوانند نرم افزار های گوشی را برای دسترسی بهتر در مشت یوزرها قرار دهند.
⦁ طرح ریزی های روزمره و کلان کاری:
صورت معاش و مشغله زیاد اشخاص به نحوی گردیده که اکثری از امور ممکن میباشد در زمان روز به ذهنشان نیاید، نرم افزار های تلفن همراه با شناسایی این بستر به شکلی به طور کاملً باصرفه و کاربرپسند، وظیفه نرم افزار‌ریزی و برهه زمانی‌بندی ها را برعهده دارا هستند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۱:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طریقه ایجاد نرم‌افزار گوشی

طراحی اپلیکیشن در مشهد


طرز‌های ایجاد نرم‌افزار گوشی
تولید اپ بوسیله‌ی نرم افزار‌ها یا این که اینترنت‌وب سایت‌های نرم افزار ساز
چه‌گونه یک بسط‌دهنده‌ی غالب نرم افزار شویم؟
چه‌گونه برنامه بسازیم و یک بسط دهنده نرم افزار چیره باشیم؟
چه‌طور نرم‌افزار بسازیم و یک بسط دهنده نرم افزار برنده باشیم؟
یکی‌از بازارهای گرم‌ این روز ها، بازار داد و ستد نرم‌افزار تولید نرم‌افزار و تراکنش‌های باطن‌اپلیکیشنی و داغ‌خیس از آن که حتی وسعت معاملات عظیم‌ترین بازارهای بورس جهان نیز به گرد پای آن نمیرسند، بازار تبلغات و Adهای داخل اپلیکیشنی میباشد که اما تا به امروز مقررات مدون و ضدانحصاری برای تدوین نشده میباشد.

ما از اپ‌های موبایل‌های هوشمند برای کاربردهای روزانه، اطلاع‌رسانی، کانال‌های اجتماعی و رئیس ‌کسب‌وکارهایمان استعمال می کنیم. اهمیت روزافزون اپ‌های گوشی در معاش ما باعث ایجا مشاغلی همچون اپلیکیشن‌نویس اندروید و گسترش‌دهنده‌ی برنامه شده‌است.

درین نوشته ی علمی، به صورت خلاصه نحوه‌های تولید برنامه‌های اندروید و iOS را توضیح داده و نکاتی به شما می آموزیم که برای تبدیل شدن به یک توسعه و گسترش‌دهنده‌ی غالب نرم‌افزار، خیلی به فعالیت شما می آیند.

طریق‌های تولید نرم‌افزار گوشی
برای تولید نرم‌افزار تلفن همراه دو شیوه پیش روی گسترش‌دهندگان وجود دارااست. نرم افزار نویسی به لهجه اندروید یا این که iOS و یا این که استعمال از اپ‌ها یا این که نرم افزار‌های پایین اینترنت برنامه‌ ساز یا این که برنامه بیلدر (App builder).

تولید اپ از روش کدنویسی
ساخت و ساز اپ از روش کدنویسی
اگر که از علم کافی برای نرم افزار‌نویسی اندروید یا این که iOS برخوردار می باشید می توانید برای پباده سازی نرم افزار متبوع خویش با کدنویسی به یکی سه نحوه تحت بسازید:

۱-شیوه ساکن یا این که نیتیو
نرم افزار‌های ساکن (Native) به صورت منحصر برای سیستم‌های دلیل اندروید یا این که iOS پباده سازی میگردند. برای اپ‌نویسی iOS شایسته ترین لهجه‌های نرم افزار‌نویسی، Swift و Objective-C میباشند. Objective-C گویش توانا‌تری میباشد اما یادگیری آن دشوارتر هست. Swift یک لهجه تازه برای اپ‌نویسی iOS میباشد اما روز آپدیت پهناور‌خیس گردیده و محبوبیت بیشتری کسب می‌نماید. یادگیری این لهجه از Objective-C سهل وآسان‌خیس میباشد.

شایسته ترین لهجه‌های اپلیکیشن‌نویسی اندروید برای ساخت و ساز یک نرم افزار نیتیو، Kotlin یا این که Java می‌باشند. Java دیرین‌خیس و دوستداشتنی‌خیس میباشد البته Kotlin نیز خیلی با آن مسافت ندارد.

مهمترین مزیت ساخت و ساز نرم افزار به طریق نیتیو برای دستگاهی که روی آن نصب می‌گردد این میباشد که امنیت دستگاه، سرعت و امکان‌های آن را کاملا مراقبت گردد. تجربه‌ی کاربری و سرعت نرم‌افزار‌های نیتیو نیز نسبت به دیگر نرم‌افزار‌ها بهتر میباشد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۰:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پنج رویه برای کسب درآمد از نرم‌افزار

طراحی اپلیکیشن در مشهد
پنج رویه برای کسب درآمد از نرم‌افزار خویش سوای استعمال از تبلیغات
پنج راه و روش برای کسب درآمد از نرم‌افزار خویش سوای به کارگیری از تبلیغات در کنار استعمال از تبلیغات، راه و روش های دیگری برای کسب درآمد از اپلیکشن ها وجود دارااست. بعد از...


مزایای نرم افزار برای کسب و امور
مزایای نرم‌افزار برای کسب و امور ولی کمپانی‌ها تصمیم به حداکثر فایده‌وری از منابع خویش برای کسب شایسته ترین سود را دارا هستند. در کنار مراحل رو به رویش به کار گیری از تلفن‌های...


فراگیری قدم به قدم نشر برنامه در گوگل پلی استور
تکثیر برنامه در گوگل پلی استور با نشر نرم‌افزار در گوگل پلی استور قابلیت جذب یوزرها بیشتری را دارید. این یک زمان معمولی برای معرفی برنامه در سطح وسیع خیس...


چرا معرفی برنامه در بازار کوچک بهتر از بازار وسیع میباشد؟
این روز ها نرم‌افزار های گوشی راهی نو را در عرصه کسب درآمد معرفی کرده اند که به لحاظ بسیار معمولی میاید. اما چنانچه نتوانید نرم‌افزار گوشی خویش را به...


پنج خط مش برای کسب درآمد از برنامه خویش فارغ از استعمال از تبلیغات
پنج رویکرد برای کسب درآمد از برنامه خویش فارغ از به کار گیری از تبلیغات در کنار استعمال از تبلیغات، شیوه های دیگری برای کسب درآمد از اپلیکشن ها وجود داراست. بعداز...


مزایای نرم افزار برای کسب و امور
مزایای نرم‌افزار برای کسب و امور اما کمپانی‌ها تصمیم به حداکثر منفعت‌وری از منابع خویش برای کسب شایسته ترین سود را دارا هستند. در کنار فرآیند رو به پرورش استعمال از تلفن‌های...


یادگرفتن قدم به قدم نشر برنامه در گوگل پلی استور
نشر نرم‌افزار در گوگل پلی استور با نشر نرم افزار در گوگل پلی استور قابلیت جذب یوزرها بیشتری را دارید. این یک مجال بی آلایش برای معرفی اپ در سطح بزرگ خیس...


چرا معرفی برنامه در بازار کوچک بهتر از بازار عظیم میباشد؟
این ایام برنامه های تلفن همراه راهی نو را در عرصه کسب درآمد معرفی کرده اند که به حیث بسیار بی آلایش میاید. اما در‌صورتی‌که نتوانید نرم‌افزار گوشی خویش را به...


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۳:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وبژگی های اپلیکیشن


نرم افزار های موبایل مقرون به صرفه می‌باشند

طراحی اپلیکیشن در مشهد بخش اعظمی از موسسه ها بچه این تصور نادرست را دارا‌هستند که ساخت‌و‌ساز اپ های گوشی یک داد و ستد گران میباشد و تولید یک تارنما پاسخگو به مکان آن ، آن‌ها‌را در بالا لیست قرار میدهد. این تماماً نادرست میباشد چون معیار مزایایی که چنین شغل ها اخذ می نمایند می‌توانند به راحتی از سپرده گذاری انجام یافته ابتدا بسط اپلیکیشن گوشی پیشی بگیرند.

نرم افزار های گوشی برای مجاورت شدن به مشتریان خاص که به‌دنبال برند های تجاری هوشمند ، در دسترس و مرسوم می باشند ، روشی مقرون به صرفه محسوب میگردند. با داشتن میلیون ها استفاده کننده مهیا تعامل با مارک شما و آشنایی بیشتر در زمینه‌ی آن ، ساخت‌و‌ساز یک نرم افزار موبایل قادر است یک ابزار برتر و قدرتمندتر از یک سایت پاسخگو باشد.

راحتی نرم‌افزار فروشگاهی


نرم‌افزار های موبایل شمارا قابل مشاهده خیس و بزرگتر نشان می‌دهند

ممکن میباشد مکان خیره کننده باشد ، ولی از لحاظ روانشناختی ، مشتریان معمولاً آن دسته از محصول ها را دیدنی و خوب می‌بینند که به راحتی از روش گوشی خویش ظواهر می‌شوند. به این ترتیب ، نرم افزار های گوشی به شم دیوانه مشتریان نسبت داده میشوند. کسب و عمل شما با گاز به دیده بینندگان میرسد و به دست آوردن یا این که یادگیری سرویس ها شما به راحتی در هم اکنون مشاهده میباشد. همگی جا که می‌روند ، اپلیکیشن موبایل در کنار آن ها میباشد. این سبب ساز ارتقاء مشاهده کرد شما دربین جمعیت آنلاین گردیده و سبب می گردد از سایر افراد در بازار بزرگتر به لحاظ برسید.
نرم‌افزار ها وفاداری را تقویت می نمایند

یک نرم افزار موبایل برای یک استارتاپ ، خویش را تحت عنوان بوم زمان ها معرفی می نماید. چه پاسخی از مشتریان میگیرید بستگی به کاربرد و دیدنی بودن نرم‌افزار شما برای یوزرها دارااست. نرم افزار موبایل شما با کل داده ها اثر گذار ، خصوصیت های جالب و پیمایش آسوده بی نیاز شده‌است و این دستور ابزاری بالقوه برای مشتریان بالقوه میباشد. به آرامی ، هرچه نرم افزار شما برای آن‌ها مفهوم پیدا نماید ، مشتریان احساسات پیش گویی نشده ای را برای تجارت شما ساخت‌و‌ساز می نمایند ، به عنوان مثال هیجان ، فضولی ، تعجب و رضایت. از لحاظ تحصیلی یا این که درگیر کننده ، اپ شغلی استارتاپ شما تحریک مثبتی را در ذهن یوزرها ساخت و ساز می نماید. این سبب ساز می‌شود که پیشنهادات شما‌را در لحاظ بگیرند و ارتباط ای استوار ساخت و ساز نمایند – که یک کلید وفاداری آن‌ها میباشد.

ارزش نرم افزار فروشگاهی


اپ موبایل در معنای دیدنی سریع میباشد

تنوع دسته بندی های اشکال نرم افزار بسیار زیاد میباشد و می شود به مواقعی مثل برنامه خبری، آموزشی، پخش ویدئو و…اشاره نمود. با تحقیق بسیار و یافتن یک ایده ی تازه و پر استفاده می قدرت کسب و کاری برپایه آن فعال‌ساز‌ی نمود. ولی بایستی همگی مخارج ایجاد برنامه را تا مرحله اجرا و نشر تقریب زد و چنانچه از

خویش سرمایه کافی ندارید، برای ایده در‌پی سرمایه گذار گشت.

در‌این نوشته‌ی علمی بیشتر قصد داریم که به ارزیابی بها ایجاد نرم افزار برای بیزینس بچه و شرکتهای میانگین بپردازیم که پیش قضیه و دانشی از ایجاد نرم افزار ندارند؛ ولی می‌خواهند کسب و فعالیت خویش را با تکنولوژی روز همخوانی دهند.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۱:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی ابزارها

طراحی اپلیکیشن در مشهد

) سایت NameStall

ابزار دامنه NameStall در واقع نرم افزار نامگذاری آنلاین دامین میباشد که به شما امداد می نماید تا لیستی از کل نامهای وبسایت های آزاد را برای دامنه خودتان گزینش نمایید.

این ابزار امکان های بیشتری هم دارااست به عنوان مثال نشان دادن داده ها دامنه های غیر آزاد و فعال و یا این که مشقت اسم دامنه از لحاظ موتور های کاوش که‌این قابلیت و امکان از دید بهینه سازی وب سایت خیلی اساسی میباشد و اکثری قابلیت و امکان های ویژه و جذاب دیگر که کلیه به طور بدون‌پول در دست استفاده کننده قرار می‌گیرد.

) تارنما Panabee

ابزار Panabee ابزاربعدی گزینش اسم دامنه (دامین) مطلوب برای وب سایت شماست که یک مسیر ریلکس برای جستجوی اسم دامنه ، اسم نرم افزار ، اسم مارک و یا این که کمپانی شما است . از مزایای خوب این ابزار اینست که در شرایطی که که اسم شما گرفته گردیده باشد نامهای تازه ترکیبی به شما سفارش می‌دهد .

) ابزار Domain Puzzler

چهاردهمین ابزار تعیین اسم دامنه (دامین) مطلوب Domain Puzzler که یک تارنما آنلاین ایجاد نام دامنه یا این که domain name میباشد که به 4 موقعیت بی آلایش، توسعه یافته، جادویی و در غایت با دقت به منزلت واژه و کلمه در موتورهای کاوش اسم دامنه توصیه میدهد.

) وب سایت Namestation

پایانی ابزار معرفی گردیده برای گزینش اسم دامنه (دامین) مطلوب برای سایت شما ابزار Namestation میباشد که با استعمال از لغات کلیدی که ما به‌این ابزار می دهیم شایسته ترین پیشنهادات را به طور آنلاین برای اسم دامین ما ارائه میدهد.

سود گیری:
نکته جذاب اعتنا این میباشد که اکثر اسم های پیشنهادی این وب سایت ها هنوز به تثبیت نرسیده اند و شما به راحتی می‌توانید از آنها به کارگیری نمائید. همینطور درصورتی که یه خرده خلق کننده باشید می‌توانید از همین اسم ها با یه خرده تغییر و تحول برای تعیین اسم دامنه (دامین) مطلوب خویش به کار گیری فرمائید. در حالتی‌که هم اسم دیگری در نظرتان بود میتوانید با اسم های پیشنهادی این وبسایت ها مخلوط نمایید و اسم جدیدی را خلق و خوی فرمایید.

در شکل استعمال از این ابزارهای معرفی گردیده در‌این نوشته‌ی علمی یا این که هر ابزار گزینش اسم دامنه (domain name) دیگری شادمان میشویم تجربیات خویش را با گروه نوین پدیا و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

برای تلاوت این نوشته‌ی‌علمی و بقیه مقاله‌ها نوین پدیا و همینطور شناخت با سرویس ها ساخت وب سایت و اپ نوین پدیا می‌توانید به نشانی ذیل مراجعه‌نمایید:

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۷:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اسم اپ تلفن همراه


اسم اپ تلفن همراه

اسم طراحی اپلیکیشن در مشهد ی منزلت ویژه ای در معرفی آن به مشتریان داراست. یکی‌از دشوارترین فرایند در ساخت و ساز یک نرم‌افزار تلفن همراه، تعیین اسم آن میباشد. اسم نرم افزار و آیکن آن به شدت برای تصمیم یوزرها برای به کار گیری از آن تاثیر میگذارد. به صورت تمام، اسم و آرم تجاری ماندگاری متعددی در ذهن بشر ساخت‌و‌ساز می نمایند. پس می‌اقتدار از این مسئله به نحو احسن به کار گرفت. یعنی با ساخت یک اسم مطلوب، در ذهن اشخاص به یاد ماندنی شد. در‌این‌جا قصد داریم تا شما‌را با نکات مهمی که می بایست برای اسم‌گذاری یک اپ مد‌لحاظ داشته‌باشید، آشنا کنیم. امید خواهیم داشت که با رعایت این نکات بتوانید نامی قشنگ، مفید و متناسب با عمل خویش تعیین کنید.

اسم نرم افزار گوشی از تبلیغات اساسی خیس میباشد
یک اطلاع رسانی تبلیغاتی می‌تواند تاثیر فوق العاده ای بر مشتریان بگذارد. ولی دقت داشته باشید که تهیه و تنظیم این اطلاع رسانی به صرف دوران و هزینه مستلزم میباشد. ولی خواسته ما انکار تاثیر تبلیغات وجود ندارد. ولی می بایست دقت داشته‌باشید که اسم اپلیکشن شما می تواند در طی نادر‌تری فرآورده و سرویس ها تان را به مشتریان معرفی‌نماید. در واقع این اسم گذاری برای بازاریابی شما موءثر خواهد بود و عمل آن را بی آلایش خیس می نماید.

اسم برنامه، توضیح مختصری در زمینه ی کار و حوزه کاری آن میباشد. پس درصورتی که به صحت تعیین گردیده باشد، خویش به نوعی تبلیغ کننده فعالیت و سرویس ها شما خواهد بود.

نکته ای که می بایست به آن دقت داشته باشید این میباشد که اسم اپ شما نباید در آینده تغییر‌و تحول نماید. زیرا با تغییر‌و تحول آن ممکن میباشد مشتریان خویش را از دست بدهید و یا این که آنان را با سوء‌تفاهم‌هایی مواجه کنید. مقطع متعددی طی میگردد تا این اسم در ذهن اشخاص حک خواهد شد. پس نباید آن را به یک باره از فی مابین ببرید.

نکات شایان توجه برای گزینش اسم نرم افزار تلفن همراه
نکات زیادی برای تعیین اسم یک نرم‌افزار، تارنما، کمپانی و … بایستی آیتم اعتنا قرار بگیرند که ما در این مکان به مهم‌ترین آن‌ها اشاره میکنیم.

آسانی در تلفظ و تایپ کردن
اسم نرم‌افزار خویش را به طوری گزینش فرمایید که تلفظ و تایپ کردن آن معمولی باشد. این آیتم سبب می‌گردد تا یوزرها نرم افزار شما‌را در مارکت ها به راحتی بیابند. همینطور قابلیت کاوش و معرفی آن به سایر افراد را نیز به آسانی به دست خواهند آورد.

تناسب اسم با فرآورده
اولی کاری برای ساخت اپ بایستی صورت بپذیرد، تعیین یک اسم مطلوب و متناسب با نوع آن نرم افزار میباشد. به خاطر داشته باشید که شما مدام شخصا محصولتان را به بقیه افراد معرفی نمیکنید. پس بایستی اسم آن را به طوری گزینش فرمایید که فرآورده و خدماتتان را بنامد. اسم اپ گوشی می بایست دامنه ای از عمل فعلی یا این که آینده شما‌را اکران دهد. این برهان منجر می گردد که با توسعه و گسترش فعالیت و ساخت‌و‌ساز در آینده نیازی به تغییر‌و تحول اسم یا این که ارائه توضیحات نداشته‌باشید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۱:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیاده سازی نرم افزار موبایلفرآیند خرید را ریلکس‌خیس میکنید.

برخی اشخاص دوست ندارند از وب سایت‌ها  و طراحی اپلیکیشن در مشهد خرید نمایند زیرا می‌پندارند قابل اعتماد نیستند. البته زمانی اپ‌تان را به طور دارای اعتبار و رسمی در گوگل پلی ، بازار یا این که جاهای دیگر قرار می‌دهید و اشخاص متعددی آن را دانلود می‌نمایند به آسانی میتوانید یک رخ‌ی دارای اعتبار از خودتان بسازید. به همین عامل میباشد که اکثر متخصصان حوزه مارکتینگ و فروش معتقدند که برنامه وب سایت ضروری میباشد. یعنی حتی در شرایطی‌که وبسایت هم داشته باشید بهتر میباشد با ایجاد اپ منحصر جان نو‌ای به تارنما‌تان بدهید و فرآیند خرید را برای یوزرها ریلکس‌خیس فرمائید. پیگیری خرید و ارسال و به کارگیری از سرویس ها در برنامه بسیار شل‌خیس میباشد.

به برندینگ شما یاری می‌نماید.

مارک تجربه‌ای میباشد که یوزرها و مشتریان از بودن با شما دارا‌هستند. هر چقدر که‌این تجربه را برای آنها لذت‌قسمت‌خیس فرمائید ماندگاری مارک شما در ذهن آنان بیشتر می شود. پباده سازی برنامه و وب سایت تاثیر متعددی درین زمینه دارااست. زیرا مدام با آنان می‌باشید. روند خرید را ریلکس‌خیس کرده‌اید. به آسانی به تولیدات و خدمت‌های شما دسترسی دارا‌هستند و منش ارتباطی آنان با شما ریلکس‌خیس شده‌است. همگی‌ی این موردها سبب میگردند تا پروسه برندینگ در مسیر خودش با عجله بالا ادامه پیدا نماید.

قابلیت و امکان تبدیل بدون واسطه وبسایت به نرم افزار وجود دارااست. ولی آیا این‌راه مطلوب میباشد؟

آیا می‌قدرت وب سایت را مستقیما به برنامه گوشی تبدیل کرد؟
آری! نحوه‌های مختلفی وجود دارا‌هستند که می توانید وبسایت خویش را مستقیما به نرم‌افزار تبدیل نمایید. مثل به کار گیری از پلاگین‌های نرم افزار ساز و یا این که استعمال از Web App که به وسیله مرورگرها انجام می گردد. این طریق تبدیل بدون واسطه وب سایت به برنامه برای گونه های کسب و شغل های کوچک و خانگی و یا این که کسب و شغل های گسترده پاسخ میدهد. اما می بایست بسنجید و ملاحظه کنید که به چه امکاناتی نیاز دارید. شاید کاربردهای خاص منظوره ای داشته باشید که در اپلیکیشن های فراهم نباشد و می بایست مقداری هم سفارشی سازی نمایید.

مقاله‌ها دارای ربط
چه‌گونه سوای کدنویسی نرم‌افزار تلفن همراه پباده سازی کنیم؟
به کارگیری از اپ فراهم یا این که پباده سازی اپ منحصر؟
اما ایجاد و پباده سازی برنامه منحصر به فرد هم یک مورد میباشد و بدین معناست که شما میتوانید هر تغییری را در آن ساخت فرمایید. هر نوع تجهیزات جدیدی به اپلیکیشن اضافه فرمائید. آن را به نیکی فردی‌سازی فرمائید و تجربه کاربری آن را تغییر‌و تحول دهید. در حالی که در بقیه شیوه‌های تبدیل بدون واسطه دست‌تان پاره ای بسته میباشد و احتمالا نتوانید بعضا تغییراتی که در ذهن‌تان دارید را روی تارنما پیاده فرمائید. اما خوب از حیث هزینه و زمانبر بودن خیلی ماجرا متعدد خواهد بود.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۲:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تاثیر اپ بر بیزینس ها

طراحی اپلیکیشن در مشهد

یکدست سازی تلفن همراه، اجتماع و تجارت الکترونیک
در معاش کنونی همگام با تغییر تحول در تکنولوژی و ابزارها، متدهای بازاریابی نیز دستخوش تغییر‌و تحول گردیده‌اند. 2015 او‌لین سالی بود که تعداد ترافیک/یوزرها گوشی از تعداد یوزرها کامپیوترها پیشی گرفت. این مساله روزنه‌ای از ایده‌های نو را برای دسترسی به مشتریان، ایجاد محتوا و ارائه پیشنهادات قانع کننده به روی بازاریابان و تاجران گشود.

سال 2016 شاهد ابداع‌های بسیار شگرفی در نرم‌افزار‌ها و تجارت الکترونیک مربوط به آن ها هستیم به‌طوری که خروجی‌ها(رسانه‌های) اجتماعی یک پارچه گردیده و با یکدیگر ترکیب می گردند. بخش اعظمی از پلتفرم‌های اجتماعی اکنون نیز مختصات تجارت الکترونیک را با کانال‌های خویش ترکیب کرده‌اند. پرطرفدارترین پلتفرم ها از “Shop Now” اینستاگرام گرفته تا “Buyable Pins” پینترست، درپی رویه‌هایی برای محو کردن فواصل در میان اینترنت، اجتماع، نرم‌افزار و تجارت الکترونیک می باشند.

با یکدست سازی بیشتر گوشی، اجتماع و تجارت الکترونیک قابلیت ادغام باتن‌های خرید و مرور براساس این ایده بیشتر به حقیقت مجاورت می گردد.

تاثیر گوشی بر طریق کسب و عمل
آمارهای تجارت الکترونیک با استعمال از گوشی، به قدری شگفت‌آور میباشد که به تغییر تحول در طریق کسب و عمل شما سبب گردد. خرید از روش گوشی بسیار عظیم و متداول میباشد. در‌صورتی‌که شما تا به امروز مبادرت به این فعالیت نکرده‌اید، متاسفانه در اکنون عقب ماندن از قافله تکنولوژی خواهید بود. امروزه، همه عمل ها به تلفن همراه ختم میشود. اما صرفا seo تارنما برای تلفن همراه و یا این که کاوش از روش تلفن همراه مدنظر وجود ندارد، بلکه همگی عمل‌هایی که از روش تلفن همراه انجام می گردد، از استارت جستجوی جنس تا خرید از وب سایت در این موسسه قرار می گیرد.

تلفن همراه، ابزاری میباشد که در تحقق هدف ها تجارت الکترونیک و روش کسب و فعالیت شما نقش مهمی ایفا می‌نماید. متخصصان تجربه کاربری و رابط کاربری هنوز در هم اکنون تحلیل این مساله میباشند که ما چطور از دستگاه‌های گوشی به کار گیری میکنیم. درآینده موتورهای جستجوی گوشی را خوا‌هیم مشاهده کرد که به‌نیکی سئو گردیده و یاری می‌نمایند تا اپ‌های فرد ثالث محصول ها را براساس رنگ، سایز، حالت و قیمیت متبوع مشتریان معرفی نمایند.

اپلیکیشن تلفن همراه
اپلیکیشن گوشی

قابل انعطاف‌افزارهای تلفن همراه، انعکاسی از مدل معاش بشر‌ها
انتظار می‌رود نرم افزار‌ها در سال 2016 به جزیی از معاش روزانه ما بشر‌ها مبدل شوند. مادامی‌که در تعداد نرم‌افزار‌های دانلود گردیده محدودیت وجود دارااست، اپ‌ها خودشان نقش اصلی ایفا می‌نمایند. به گونه ای که در صورتیکه اپلیکیشنی برای مدل معاش شما مطلوب‌خیس باشد سریعا به نفع اپ دیگر حذف می گردند. سال 2016 شاهد خوا‌هیم بود پتانسیل پنهان موبایل‌های تلفن همراه به نقط ی اوج شکوفایی خویش رسد به سیرتکامل‌ای که فناوری‌های پوشیدنی و سیستم‌های اتوماسیون گوشی مانند Echo، Cortana و Siri اهمیت دیرین را نخواهند داشت.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۷:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزینت های نرم افزار

طراحی اپلیکیشن در مشهد

از آنجایی که اکثری از برنامه نویسان در یک پلتفرم تخصص دارا هستند، در‌صورتی‌که بخواهید نرم افزار شما نیتیو باشد در یکسری پلتفرم فعالیت نماید، بایستی دست کم دو نرم‌افزار نویس استخدام فرمائید.۳- نرم افزار هایبرید

نرم‌افزار هایبرید همان طور که از اسمش بر می‌آید، آمیخته ای از اینترنت اپ و برنامه native میباشد. این اپ ها مانند نرم‌افزار های native نصب می‌شوند و مانند اینترنت اپلیکیشن ها بنظر می رسند. این برنامه ها بر طبق HTML, CSS, JavaScript نوشته میگردند و یک مرورگر معمولی در داخلشان دارا‌هستند که به اصطلاح اینترنت ویو نامیده می‌گردد.

اپ های هایبرید شایسته ترین آیتم برای MVP (ارائه سریع یک مال با قابلیت و امکان های مهم و اول و اخذ برخورد بازار جهت انتخاب مسیر بهبود کالا) می‌باشند. به این دلیل که میتوانند در کوتاه ترین بازه زمانی و با نیروی انسانی کمتری ساخته و عرضه شوند.

بطور خلاصه، نرم‌افزار های هایبرید، کدهای نیتیو میباشند که با تکنولوژی های اینترنت مخلوط گردیده و از روش نرم افزار استور منتشر میشوند.

اپلیکیشن نویس های ترجیح میدهند که بجای اینترنت نرم‌افزار از نرم‌افزار هایبرید استعمال نمایند به این دلیل که به آنها این قابلیت را می‌دهد که از خصوصیت های دستگاه مثل ارسال ناتیفیکیشن یا این که دوربین به کار گیری نمایند.

همینطور برای پباده سازی و ایجاد نرم‌افزار اندروید کافیست تنها یک توشه کدنویسی کرده و برای پلتفرم های متفاوت خروجی بگیرند. این دستور در کنار آسانی بسط نرم‌افزار های هایبرید سبب ساز شده‌است که‌این نرم‌افزار ها برهه زمانی و هزینه بسیار کمتری نسبت به اینترنت برنامه ها داشته باشند.

مزیت های نرم‌افزار هایبرید

۱- ساختار کدنویسی واحد

۲- پشتیبانی هم زمان از یکسری پلتفرم

۳- توسعه و گسترش مطلوب، سریع و مقرون به صرفه

۴- اپ ها را می قدرت در نرم‌افزار استورها بازاریابی کرد

۵- آپ تو دیت ها آسوده و سریع خواهند بود

۶- می‌توانند به خاطر، دوربین و بقیه تجهیزات گوشی دسترسی داشته باشند.

۷- امکان عمل آفلاین دارا‌هستند

محدودیت های نرم افزار هایبرید

۱- نسبت به نرم افزار نیتیو، عکس العمل گرایی کمتری دارا‌هستند

۲- تجربه کاربری معمولا نادیده گرفته میشود

۳- به یک پلتفرم سوم فرد متعلق می‌باشند

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۲:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار اندروید

 


دانلود نرم‌افزار اندروید در مارکت ها و طراحی اپلیکیشن در مشهد
برای دانلود نرم افزار گوشی بسته به بستر آن دکان‌هایی وجود داراست که استفاده کننده می تواند این ابزارها را از این دکان‌ها دانلود کند. برای دانلود برنامه اندروید مخاطب قادر است از روش دکان برنامه اندروید گوگل یا این که اصطلاحا Play Store مبادرت به دانلود این قابل انعطاف افزارهای اندروید کند. نرم افزار‌ های اندروید ممکن میباشد بسته به حیث مشتری به طور بدون‌پول و یا این که به طور مبلغی پباده سازی شوند. یکی‌از دیگر از جای ‌هایی که می توانید در آن مبادرت به دانلود اپ اندروید نمائید "نرم افزار اندروید بازار" میباشد. این نرم‌افزار اندروید اهل ایران بوده و از لهجه فارسی پشتیبانی می‌نماید و از‌آنجا‌که در Play Store ممکن میباشد تمامی ابزارهای اهل ایران و فارسی جان دار نباشند شما می‌توانید از روش این اپلیکیشن به دانلود برنامه‌های اندروید متفاوت و مختلف در هر قضیه‌ای که نیاز دارید بپردازید. اعتنا داشته باشید قابلیت و امکان قرار دادن بی واسطه نرم‌افزار ها در یک سایت میباشد، البته در تلفن همراه یوزرها در هنگام نصب اخطار امنیتی داده میگردد، بدین ترتیب خیلی از مشتریان در وضعیت نصب بی واسطه مبادرت به نصب اپ از روی تارنما شما نخواهند کرد.

در مارکت های(دکان ها) دانلود نرم‌افزار از روش انتی ویروس های توانمند، ویروسی بودن برنامه ها گزینه آنالیز ظریف قرار می‌گیرد، به این ترتیب سفارش اکید به کار گیری از این مارکت ها جهت نصب و به کارگیری از نرم‌افزار های اندرویدی میباشد.

دانلود نرم افزار تلفن همراه

طرز های پباده سازی اپ های اندروید
شیوه های متفاوتی وجود داراست که یک گروه نرم افزار خویش را در یک تلفن همراه اندروید در مشت یوزرها قرار دهد. نخست بایستی بدانید که به دو شیوه اینترنت نرم افزار و نرم افزار نیتیو می اقتدار یک اپ را در تلفن همراه اندروید قرار بخشید در شرایط اینترنت اپ، نیازی به نصب اپلیکیشن روی موبایل وجود ندارد و فقط از روش فناوری pwa می قدرت این قابلیت را در مشت یوزرها قرار بخشید.

در شرایط اپ نیتیو بایستی، با گویش جاوا نرم افزار نرم‌افزار نویسی خواهد شد و روی پلی استور بارگزاری شود، یکی‌از طرز های سابق خیس نیز به کار گیری از اینترنت ویو در پباده سازی نرم‌افزار گوشی است که با ظهور فناوری pwa دیگر مارکت ها اذن بارگزاری اینترنت ویو را در دست گسترش دهندگان نمی دهند.

 

فناوری پباده سازی اپ اندروید در گروه کیان تجارت

فناوری گزینه استعمال در گروه کیان تجارت برای پباده سازی نرم افزار تلفن همراه برای تلفن همراه های اندروید، پباده سازی به طور نیتیو هست، در پباده سازی نیتیو گویش اپ نویسی متبوع java میباشد.
پلت فرم آیتم به کارگیری برای این ذیل ساخت و ساز استعمال از پلت فرم React Native میباشد، قابل ذکر میباشد نرم‌افزار اینستاگرام با این پلت فرم پباده سازی شده‌است.

 

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۱:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)