مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

مزینت های نرم افزار

طراحی اپلیکیشن در مشهد

از آنجایی که اکثری از برنامه نویسان در یک پلتفرم تخصص دارا هستند، در‌صورتی‌که بخواهید نرم افزار شما نیتیو باشد در یکسری پلتفرم فعالیت نماید، بایستی دست کم دو نرم‌افزار نویس استخدام فرمائید.۳- نرم افزار هایبرید

نرم‌افزار هایبرید همان طور که از اسمش بر می‌آید، آمیخته ای از اینترنت اپ و برنامه native میباشد. این اپ ها مانند نرم‌افزار های native نصب می‌شوند و مانند اینترنت اپلیکیشن ها بنظر می رسند. این برنامه ها بر طبق HTML, CSS, JavaScript نوشته میگردند و یک مرورگر معمولی در داخلشان دارا‌هستند که به اصطلاح اینترنت ویو نامیده می‌گردد.

اپ های هایبرید شایسته ترین آیتم برای MVP (ارائه سریع یک مال با قابلیت و امکان های مهم و اول و اخذ برخورد بازار جهت انتخاب مسیر بهبود کالا) می‌باشند. به این دلیل که میتوانند در کوتاه ترین بازه زمانی و با نیروی انسانی کمتری ساخته و عرضه شوند.

بطور خلاصه، نرم‌افزار های هایبرید، کدهای نیتیو میباشند که با تکنولوژی های اینترنت مخلوط گردیده و از روش نرم افزار استور منتشر میشوند.

اپلیکیشن نویس های ترجیح میدهند که بجای اینترنت نرم‌افزار از نرم‌افزار هایبرید استعمال نمایند به این دلیل که به آنها این قابلیت را می‌دهد که از خصوصیت های دستگاه مثل ارسال ناتیفیکیشن یا این که دوربین به کار گیری نمایند.

همینطور برای پباده سازی و ایجاد نرم‌افزار اندروید کافیست تنها یک توشه کدنویسی کرده و برای پلتفرم های متفاوت خروجی بگیرند. این دستور در کنار آسانی بسط نرم‌افزار های هایبرید سبب ساز شده‌است که‌این نرم‌افزار ها برهه زمانی و هزینه بسیار کمتری نسبت به اینترنت برنامه ها داشته باشند.

مزیت های نرم‌افزار هایبرید

۱- ساختار کدنویسی واحد

۲- پشتیبانی هم زمان از یکسری پلتفرم

۳- توسعه و گسترش مطلوب، سریع و مقرون به صرفه

۴- اپ ها را می قدرت در نرم‌افزار استورها بازاریابی کرد

۵- آپ تو دیت ها آسوده و سریع خواهند بود

۶- می‌توانند به خاطر، دوربین و بقیه تجهیزات گوشی دسترسی داشته باشند.

۷- امکان عمل آفلاین دارا‌هستند

محدودیت های نرم افزار هایبرید

۱- نسبت به نرم افزار نیتیو، عکس العمل گرایی کمتری دارا‌هستند

۲- تجربه کاربری معمولا نادیده گرفته میشود

۳- به یک پلتفرم سوم فرد متعلق می‌باشند

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۲:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار اندروید

 


دانلود نرم‌افزار اندروید در مارکت ها و طراحی اپلیکیشن در مشهد
برای دانلود نرم افزار گوشی بسته به بستر آن دکان‌هایی وجود داراست که استفاده کننده می تواند این ابزارها را از این دکان‌ها دانلود کند. برای دانلود برنامه اندروید مخاطب قادر است از روش دکان برنامه اندروید گوگل یا این که اصطلاحا Play Store مبادرت به دانلود این قابل انعطاف افزارهای اندروید کند. نرم افزار‌ های اندروید ممکن میباشد بسته به حیث مشتری به طور بدون‌پول و یا این که به طور مبلغی پباده سازی شوند. یکی‌از دیگر از جای ‌هایی که می توانید در آن مبادرت به دانلود اپ اندروید نمائید "نرم افزار اندروید بازار" میباشد. این نرم‌افزار اندروید اهل ایران بوده و از لهجه فارسی پشتیبانی می‌نماید و از‌آنجا‌که در Play Store ممکن میباشد تمامی ابزارهای اهل ایران و فارسی جان دار نباشند شما می‌توانید از روش این اپلیکیشن به دانلود برنامه‌های اندروید متفاوت و مختلف در هر قضیه‌ای که نیاز دارید بپردازید. اعتنا داشته باشید قابلیت و امکان قرار دادن بی واسطه نرم‌افزار ها در یک سایت میباشد، البته در تلفن همراه یوزرها در هنگام نصب اخطار امنیتی داده میگردد، بدین ترتیب خیلی از مشتریان در وضعیت نصب بی واسطه مبادرت به نصب اپ از روی تارنما شما نخواهند کرد.

در مارکت های(دکان ها) دانلود نرم‌افزار از روش انتی ویروس های توانمند، ویروسی بودن برنامه ها گزینه آنالیز ظریف قرار می‌گیرد، به این ترتیب سفارش اکید به کار گیری از این مارکت ها جهت نصب و به کارگیری از نرم‌افزار های اندرویدی میباشد.

دانلود نرم افزار تلفن همراه

طرز های پباده سازی اپ های اندروید
شیوه های متفاوتی وجود داراست که یک گروه نرم افزار خویش را در یک تلفن همراه اندروید در مشت یوزرها قرار دهد. نخست بایستی بدانید که به دو شیوه اینترنت نرم افزار و نرم افزار نیتیو می اقتدار یک اپ را در تلفن همراه اندروید قرار بخشید در شرایط اینترنت اپ، نیازی به نصب اپلیکیشن روی موبایل وجود ندارد و فقط از روش فناوری pwa می قدرت این قابلیت را در مشت یوزرها قرار بخشید.

در شرایط اپ نیتیو بایستی، با گویش جاوا نرم افزار نرم‌افزار نویسی خواهد شد و روی پلی استور بارگزاری شود، یکی‌از طرز های سابق خیس نیز به کار گیری از اینترنت ویو در پباده سازی نرم‌افزار گوشی است که با ظهور فناوری pwa دیگر مارکت ها اذن بارگزاری اینترنت ویو را در دست گسترش دهندگان نمی دهند.

 

فناوری پباده سازی اپ اندروید در گروه کیان تجارت

فناوری گزینه استعمال در گروه کیان تجارت برای پباده سازی نرم افزار تلفن همراه برای تلفن همراه های اندروید، پباده سازی به طور نیتیو هست، در پباده سازی نیتیو گویش اپ نویسی متبوع java میباشد.
پلت فرم آیتم به کارگیری برای این ذیل ساخت و ساز استعمال از پلت فرم React Native میباشد، قابل ذکر میباشد نرم‌افزار اینستاگرام با این پلت فرم پباده سازی شده‌است.

 

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۱:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بازار دیجیتال

 

نقش برنامه ها در دنیای بازاریابی دیجیتال
چرا می بایست یک نرم‌افزار در کنار کسب و عمل خویش داشت؟
با پیدایش تلفن های دیجیتالی و هوشمند، طراحی اپلیکیشن در مشهد  مشتریان آنلاین، خرید از نرم‌افزار را به دکان اینترنتی ترجیح می دهند. از نگرش این اشخاص دسترسی پذیری یک منبع آنلاین، مهم‌ترین ادله ارتقا مصرف میباشد. لذا نرم‌افزار ها به انگیزه سهولت در استعمال بیشتراز هر دلیل آنلاینی این ایام آیتم دقت قرار گرفته اند. به همین باعث کسب و شغل های آنلاین و حتی آفلاین حسابی ویژه بر روی نرم افزار ها گشوده کرده اند.

پژوهش ها گوناگون بر روی گزینش یوزرها به خیر نشان می‌دهد که اپ های گوشی یا این که به عبارتی نرم افزار ها دوستداشتنی خیس از وبسایت ها می‌باشند. برنامه ها می‌توانند خدماتی مختلف و جذاب خیس به نسبت تارنما برای مشتریان آماده نمایند. همینطور، احتمال اینکه یک نرم‌افزار به زمان طولانی بر روی شیت گوشی شخصی بماند بیشتر میباشد با اینکه سایت ها بعداز مشاهده بسته می شوند و شاید به طور کامل از خیال و خاطر شخص برود که فلان داده ها را از کدام سایت مطالعه نموده است.

اما در‌این نوشته‌ی‌علمی عملکرد نداریم مقایسه ای دربین اپ و سایت داشته باشیم. حتی نمی خواهیم بگوییم کدام یک از این دو بهتر میباشد! چون متخصصین دیجیتال مارکتینگ به روشنی بر این قضیه رخداد لحاظ دارا هستند که هرکدام از ابزارهای بازاریابی دیجیتال در موضع خویش و با اعتنا به نیاز مشتری می توانند نقشی تاثیرگذار و فوق العاده ایفا نمایند.

آنچه که در‌این نوشته ی علمی برای ما اهمیت داراست اکران مقام نرم‌افزار ها در دنیای دیجیتال مارکتینگ امروز میباشد. در‌این نوشته‌ی‌علمی همت داریم در کنار یکدیگر از مزایای وجود نرم افزار ها و تاثیراتی که بر بازاریابی آنلاین گذارده اند سخن کنیم و بگوییم که چه موقع مایحتاج میباشد تا برای پباده سازی اپ مخصوص کسب و عمل خویش مبادرت فرمایید.

چرا بایستی یک برنامه در کنار کسب و عمل خویش داشت؟

برنامه ‌ها نقشی مهم و تاثیرگذار در کاهش هزینه‌های بازاریابی و همینطور ارتقاء منفعت‌وری کسب و امور دارا هستند. شاید فکر کنید که نرم افزار ها فقط برای خزانه ها و شرکتهای مخابراتی عظیم کاربرد دارا‌هستند و سرویس ها خرد یا این که کوچکتر نیازی به نرم افزار ندارند. در‌این هم اکنون بایستی بگوییم که دشوار در اشتباهید. امروزه اکثر موسسات، کسب و شغل های نو احداث و یا این که کوچک، سرویس ها بر طبق موبایل، خصوصا نرم افزار ها را تعیین میکنند. این تعیین عوارض زیادی برای مثال عدم برخورداری از فضای مراجعه حضوری و یا این که پرورش سریع در سطحی بزرگ را دارااست.

مکان تعجب ندارد که بعضا از سرویس ها و کسب و کارهایی که به طور روزانه با آنان در رابطه میباشید ، نرم افزار های منحصر خویش را دارا هستند. این کسب و امور می‌تواند تالار آرایشگاهی باشد که مدام به آن مراجعه می‌کنید و یا این که سوپرمارکت سرکوچه. به طبع زمانی که سخن پیشرفت و ارتقاء بازاریابی یک کسب و فعالیت دربین باشد آن دسته ای از کسب و کارهایی که نرم افزار‌های منحصر خویش را دارا هستند، دست‌کم یک گام از سایر رقبای فاقد برنامه منحصربه‌فرد جلوتر می باشند.

از نگرش دیجیتال مارکتینگ، سود مندی از یک برنامه در هر کسب و کاری می تواند دارای منفعت و اثرگذار باشد. لذا درین نصیب به ذکر شش مزیت اساسی برخورداری از برنامه منحصر می پردازیم تا این اهمیت بیشتراز مدام برای شما ملموس خواهد شد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۵:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ضرورت داشتن وب سایت و اپلیکیشن چیست ؟


ضرورت داشتن سایت و نرم‌افزار چه می‌باشد ؟
امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی کیفیت معاش عموم نیز عوض شده طراحی اپلیکیشن در مشهد  و تکنولوژی در کل بعد ها معاش وارداتی و تمامی کارها را ذیل تاثیر خودش قرار داده .

در کل مسائل سعی در این بوده تا از تکنولوژی به طوری استعمال شود .

تا کیفیت معاش را بهتر نماید و اشتباهات را برطرف نماید.

به شما سفارش میکنم که نوشته ی علمی ی ما در زمینه‌ی ساخت‌و‌ساز برنامه را مطالعه فرمایید.

در‌این فی مابین رئیس کسب و عمل ها نیز از این قائده مستثنی نبوده و دستخوش تغییرات فراوانی بوده میباشد.

طوری که داشتن یک تارنما برای کسب و عمل خویش تبدیل به امری ضروری گردیده .

ولی با پیشرفت هر روزه تکنولوژی و تعلق بیشتر عموم به وب فعال بودن تنها یک وبسایت ، دیگه کفاف نمیدهد .

بلکه می بایست بر طبق درخواست مخاطبین خویش پیش رفت.

همینطور با محبوبیت روز افزون تلفن همراه های گوشی هوشمند و به کارگیری بیشتر عموم از گوشی برای رفع نیاز های روزانه خویش.

نیاز به نرم افزار های گوشی برای توسعه و گسترش کسب و فعالیت خویش و جواب به نیاز مخاطبین امری ضروری میباشد .

ولی نیازها ، به داشتن یک وبسایت و برنامه خاتمه نمیگیرد .

طبق آخری آمار بدست آمده بیش تر از یک میلیارد سایت در سراسر جهان فعال میباشند .

همینطور بیش تر از 3 میلیون نرم‌افزار در مارکت های متفاوت برای عرضه قرار داده شده‌است.

اکنون مورد این میباشد چه‌گونه در میان این همگی سایت و برنامه چشم شویم و کاربر خویش را پیداکنیم.

طی سالهای اخیر شغلهای مختلفی برای این مراد تولید گردیده .

چون این یک روند به نسبت پیچیده ای میباشد و نیاز به ماهر است .

به صورت نمونه شما برای یک طراحی وب صنعت های دستی خوب مستلزم اشخاصی با تخصصهای متفاوت می‌باشید.

به عنوان مثال نرم افزار نویس Back-End ، اپ نویس Front-End ، طراح و کارشناس UI/UX همینطور برای ساخت‌و‌ساز نرم افزار نیاز به نرم افزار نویسی برنامه اندروید و نرم‌افزار نویسی IOS هستید.

که هریک از این شاخه ها مستلزم عمل گروهی و مدیر صراحت دارد .

البته گشوده هم فعالیت به اینجا ختم نمیشود .

پس از طراحی سایت و نرم‌افزار جدید آغاز عمل میباشد.

چون این کد های خوشگل حال مستلزم پشتیبانی و مراقبت می‌باشند همینطور برای چشم شدن و جلب کاربر بایستی از یک گروه دیجیتال مارکتینگ یاری گرفت .

چون این گروه مارکتینگ میباشد که بر پایه ی چک بازار و تجربه خویش ، استراتژی کسب و عمل شما‌را مشخص و معلوم میکند.

مقدار سرمایه موردنیاز را به شما اعلام میکند .

و بر طبق چک اطلاعات ، اپلیکیشن های موردنیاز جهت بازاریابی در حوزه دیجیتال را به شما معرفی می نماید .

که‌این مورد ها مشتمل بر کار در شبکه‌های‌اجتماعی و فعال‌ساز‌ی کمپین های تبلیغاتی متفاوت ، سئو وب سایت برای موتور های کاوش ، به کارگیری از گنجایش های گوگل برای تبلیغات کلیکی و نمایشی و آبادی ها آیتم گوناگون جهت مارک سازی و درایت مخاطبان از مارک کسب و کارمان میشود.

همگی مورد ها روایت شده در ابتدا مستلزم نیروی انسانی کارشناس و لبریز انرژی است.

به همپا رئیس توانمندی که بتواند اعضای این گروه را رهبری نماید .

درصورتی که قرار باشد همگی این فعالیتها را خویش شما انجام دهید دیگر هنگامی برای فعالیتهای کسب و فعالیت خویش ندارید .

در‌این راستا موسسه ها مختلفی صورت گرفتند که همه این فعالیتها را برای شما انجام میدهند .

و شما با سپردن فعالیت به‌این شرکت ها زبده در وقت و سرمایه خویش صرفه جویی خواهید کرد.

اصلی میباشد که در گزینش پیمانکار خویش اعتنا موردنیاز را داشته باشید .

چون موسسات متعددی وجود دارا‌هستند که از بی اطلاعی اشخاص سوء به کارگیری کرده و با جلب اعتماد قرارداد هایی با بها های نجومی می بندند.

در صورتی‌که که خیر تخصص موردنیاز و خیر تجربه کافی برای انجام این عمل دارا‌هستند .

در‌این‌حالت‌ یا این که قدرتمند به انجام پروژه نیستند .

و در غایت شما با سپری کردن زمان فراوان و تحمل خسارت مالی مجال های خویش را از دست می دهید.

و یا این که ممکن میباشد این اشخاص پس از قرارداد بستن با شما عمل را به یک کمپانی مامان تخصصی ارائه دهند.

که آنان با هزینه کمتر این پروژه را انجام می‌دهند و آن فرد تنها نقش یک دلال را دارااست.

که دراین‌صورت نیز شما بدون چاره به پرداخت پول بیشتر میشوید .

و همچین از مزیت پشتیبانی و مشورت نیز محروم میشوید .

برای یافت کردن کمپانی تخصصی خوب بایستی قطعا به آن کمپانی رجوع‌کنید .

و فضای کاری آن ها و نیرو انسانی آنان را بررسی فرمائید .

مثال امور و موفقیتهای آن کمپانی را در پروژه های گوناگون محاسبه نمایید .

دستاورد ها و پاداش های مختلفی که آن کمپانی داشته را گزینه بررسی قرار دهید تا به سود دلخواه برسید.

یکی موسسه ها فعال دراین مورد کمپانی نرم افزار نویسی تابان شهر میباشد.

که در سال 1391 با سپرده گذاری فردی فعالیت آفرین برتر جناب آقای خدایاری با مقصود ساخت رونق و اشتغال احداث شده .

و درین سالها با شیوه به کار گیری از جوان ها با استعداد و کار کشته چیره به کسب موفقیتها و جوایز گوناگون گردیده‌است.

کمپانی اپلیکیشن نویسی تابان شهر با ساخت و ساز عشق به فعالیت میان نیروی انسانی خویش و قرار دادن اصل شفافیت و صداقت در قرارداد های خویش کل عملکرد خویش را داشته .

تا به شعار خویش “ما رویاهای شمارا به حقیقت می‌رسانیم” رنگ حقیقت بدهد.

کانون تابان شهر با رهبری جناب آقای خدایاری و به کارگیری از دانش و علم آقای پزشک معالج امامیان تحت عنوان رئیس ارشد دپارتمان فناوری داده ها تابان شهر در‌این سالها سعی خویش را داشته میباشد .

تا تحت عنوان یک کمپانی پیشرو و آپ دیت در مورد سرویس ها اپ نویسی اپ ، طراحی سایت ، سرویس ها دیجیتال مارکتینگ و مشورت به کسب و شغل های اینترنتی خویش را دربین شرکت ها فعال در‌این حوزه مطرح نماید .

تا آنجا که مسئولین و مقامهای بلند اساس را ترغیب به بازدید از تیم تابان شهر کرده .

که از این گزاره بازدید نماینده مجلس دهم جناب آقای حجت الا درود خدری را می قدرت اسم پیروزی .

بخش اعظمی از کارفرمایان پس از مشورت کردن با کارشناسان تابان شهر نگرش خویش را نسبت به عمل در حوزه کسب و فعالیت اینترنتی تغییر‌و تحول می‌دهند .

و تمایل به سپرده گذاری های بسیار کلان و بلند بازه میگیرند .

شما با مراجعه به وبسایت کانون تابان شهر میتوانید قریه ها مثال عمل و جوایز و تقدیر طومار های این کانون را مشاهده کرده و بیشتر با مجموعه اپ نویسی تابان شهر آشنا گردید.

همانگونه که بیان شد در دنیای امروز کار در حوزه دیجیتال و وب برای پیروزی بیشتر کسب و کارمان امری ضروری میباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۷:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن تلفن همراه

انتخاب هدف ها برای ایجاد اپلیکیشن تلفن همراه:

پس از اینکه ایده ای دیدنی در ذهن داشتید می بایست مقصود از این ایده را بدانید! پس پیش از اینکه بخواهید سرگرم جزئیات گردید مقصود از ساخت و ساز نرم افزار تلفن همراه و طراحی اپلیکیشن در مشهد را مشخص و معلوم فرمائید. یک اپ کاربردی تلفن همراه، مانند هر سپرده گذاری تجاری دیگری، بایستی بر پایه ی حل ایراد یوزرها باشد و برای آن ها اثرگذار و وسوسه کننده باشد تا بخواهند آن را نصب نمایند یا این که از آن به کار گیری نمایند.

برای مثال، چرا اکثر ما از Periscope ، Instagram یا این که Ustream در ضیافت ها و رویدادهای اجتماعی به کار گیری می‌کنیم؟

برای گزینش غرض از ساخت و ساز نرم افزار گوشی بهتر میباشد بدین سوال ها جواب دهیم:

چرا فکر‌می‌کنید‌ عموم از اپ شما استعمال می نمایند؟
در اصلً اپ شما چه کاری انجام میدهد؟
چه مشکلی برای حل یک اپلیکیشن به شما یاری می نماید؟
چه‌گونه یک نرم‌افزار را از نخست تنظیم کنیم؟
مرحله دوم در فراگیری ساخت و ساز اپ تلفن همراه – پژوهش ها در رابطه یوزرها اپ (Users research)


فهم درست از اینکه چه کسی از نرم افزار شما استعمال خواهد کرد، برای ساخت و ساز اپلیکیشن گوشی ضروری میباشد. دو طرز برای شناسایی مخاطبان مقصود وجود دارااست: چه کسی از نرم‌افزار شما استعمال می نماید؟ و چه تعداد یوزرها از اپ شما به کارگیری می نمایند؟

برای برنامه های فروشگاهی، تمامی مشتریان فعلی خویش را اندازه گیری کرده و مشتری های بالقوه را که به‌دنبال خرید از روش گوشی میباشند را اضافه نمایید. در کل پیش گویی میشود بازار نرم افزار های فروشگاهی تا آخر سال 2020 به 4 میلیارد دلار رسد.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۶:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپ نویسی

خوب رسیدیم به قضیه مهم این نوشته‌ی علمی یعنی نرم‌افزار ساز. پرسش اینجاست که نرم افزار ساز چه است؟و چه کاربردی داراست؟ مشاهده کنید به صورت کلی در شرایطی که بخواهید نرم افزار کسب و کارتان را بسازید به دو شکل میتوانید مبادرت فرمائید. چه‌گونه برنامه بسازیم

صرف هزینه بالا و مراجعه به موسسات اپ نویسی و طراحی اپلیکیشن در مشهد  برای پباده سازی نرم‌افزار اندروید یا این که ios مخصوص کسب و کارتان
استعمال از نرم‌افزار ساز ها
اپ ساز چه است؟
فرض کنیم شما یک کسب و عمل نوباوه میباشید و در اندیشه تولید اپ اندروید و ios برای کسب و کارتان. دو آیتم پیش رویتان دارید مراجعه به شرکتهای اپ نویسی یا این که به کارگیری از وبسایت سازها.

برنامه سازها سیستم های آنلاینی می باشند که قابلیت ساخت و ساز برنامه اندروید و ایجاد برنامه ios کسب و کارتان را در مشت شما قرار میدهند.جذاب اینجاست که شما می‌توانید فارغ از هیچ علم نرم‌افزار نویسی و با ذوق وسلیقه خودتان این فعالیت را انجام دهید و مهمتر از آن این میباشد که معمولا یک گروه زبده به شما امداد می کندکه این عمل را کیفیت عالی خیس و سهل وآسان خیس انجام دهید. به چه شکل نرم‌افزار بسازیم

نرم افزار ساز بدون‌پول چه می‌باشد؟
ساخت‌و‌ساز نرم افزار فروشگاهی اندروید بدون پول

معمولا با ساخت‌و‌ساز اکانت کاربری در نرم‌افزار سازها ورژن های مجانی برنامه اندروید یا این که ios (عادی و محدود)در اختیارتان قرار می‌گیرد.که می‌توانید از آن ها به کار گیری یا این که آزمایش بگیرید.در برخی از مورد ها حتی این اپ ها به طور بی نقص نیاز یک کسب و عمل را هم پشتیبانی می نمایند ولی کسب و کارهایی که در‌پی ورژن هایی با تجهیزات بیشتر و منحصر خیس می باشند بایستی هزینه آن را بپر. چه طور نرم‌افزار بسازیم

نرم افزار سازها چه مزایایی دارا هستند؟
تعرفه اپ ساز به نسبت اپ منحصر به فرد پایینتر میباشد.
اپ سازها معمولا پلن های گوناگون با بها های پایینتری به نسبت برنامه های منحصربه‌فرد دارا هستند.این مورد دلایلی دارااست که پیرو راجع به آن ها کلام خواهم کرد در پی مثال هایی از تعرفه های نرم‌افزار سازها و برنامه مخصوص از موسسه ها متفاوت آورده شده‌است.

البته نکته بسیار اصلی این میباشد که شما دیگر هزینه مازاد ندارید اپ را آزمایش کرده و در شرایطی‌که نیاز بود تجهیزات را ارتقا می دهید در بخش اعظمی از موردها کسب و امور به جهت نداشتن علم کافی راجع به این مسئله مخارج اضافه برای امکاناتی به برنامه نویس ها پرداخت می نمایند که نیازی وجود ندارد و به نوعی پولشان را در چاه می اندازند.

مثال ای از تعرفه نرم‌افزار سازها :
اپ ساز بدون‌پول

مثال ای از تعرفه نرم‌افزار منحصر به فرد :
چه‌طور اپ بسازیم

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۸:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیاده سازی نرم افزار موبایل

نکات پباده سازی نرم افزار تلفن همراه
طراحی اپلیکیشن در مشهد  در طول پباده سازی قابل انعطاف افزارهای موبایلی می بایست اعتنا نمایید که اپلیکیشن متبوع از کمترین واحد سنجش پیچیدگی برخوردار باشد و یوزرها بتوانند فقط با به کار گیری از کلید های میانبر به غرض خویش دست پیدا نمایند. یک کدام از دیگر از خصوصیت هایی که یک اپلیکیشن موبایلی استاندارد بایستی از آن برخوردار باشد، این میباشد که نرم‌افزار متبوع منعطف باشد و یوزرها به راحتی بتوانند خطاها خویش را تصحیح نمایند.

پباده سازی برنامه تلفن همراه در واقع مراحل پباده سازی و ساخت و ساز اپ‌های تلفن همراه هست که قابل انجام بر روی پلت‌فرم‌های متعدد گوشی باشند. مراد از پلت‌فرم گوشی، سیستم دلیل گوشی میباشد. به عنوان مثال سیستم برهان تلفن همراه اپل IOS و پلت‌فرم تلفن همراه گوگل، اندروید میباشد. هر پلت‌فرم مقررات و نیازمندی‌های خاص خودش را برای ساخت‌و‌ساز نرم افزار دارااست. نرم افزار‌های تلفن همراه در IOS با گویش SWIFT (سویفت) پیاده سازی می‌شوند، در حالی‌ که در نرم افزار‌های اندروید از جاوا استعمال می‌شود.

کمپانی چهره بوک در نرم افزار پهناور خویش (اینستاگرام) برای دوری از ایرادات متعددی که در مبحث پباده سازی جدا نرم افزار های گوشی در تحت تیم های خویش داشت مبادرت به ساخت‌و‌ساز یک بستر مشترک نرم‌افزار نویسی نمود که در آن یک اپلیکیشن مشترک ایجاد می‌گردد و به هر دو لهجه جاوا و سویفت کانورت میگردد. در‌این بستر که با به کارگیری از تکنولوژی React Native پباده سازی شوید بستر پباده سازی در اپ مشترک هست و یوزرها در هر دو پلت فرم حاصل مشابهی را اخذ می نمایند

 

1- برنامه خویش را برای همگی پلت فرم ها توسعه و گسترش دهید
یکی‌از نکات بسیار مهمی که در پباده سازی اپ گوشی می بایست به خیال و خاطر داشته باشید این میباشد که اپ شما می بایست قوی باشد که بر روی تعداد بسیار متعددی از دستگاه‌ ها به اجرا درآید و مشکلی در هنگام اجرا نداشته باشد، اهمیت ندارد اپلیکیشنی که شما پباده سازی نموده اید، چقدر کاربردی و دوستداشتنی باشد، درصورتی که نرم‌افزار شما این قابلیت و امکان را نداشته باشد که بر روی دستگاه های گوناگون اجرا گردد نمی ‌قدرت آن را یک نرم افزار برنده دانست. از طرفی در‌صورتی‌که بتوانید نرم افزار پباده سازی فرمائید که بر روی پلتفرم ios هم قابل انجام باشد می‌توانید به ترازو بسیار متعددی شاهد رویش نرم‌افزار خویش باشید به این دلیل‌که امروزه همان گونه که موبایل های اندروید در حالا بسط می‌باشند موبایل های آیفون نیز به به عبارتی ترازو بسط پیدا کرده اند.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۸:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن

تهدید امنیت
یکی‌از مشکلاتی که بیشتر کسب و فعالیت ها با آن مواجه میشوند ایرادات امنیتی و طراحی اپلیکیشن در مشهد   میباشد. برنامه های ذیل اینترنت هم از این قضیه استثنا نیستند و با این بحران غول آسا دست و پنجه قابل انعطاف می نمایند. در آینده به بعضی از تهدید‌ها بدون شوخی امنیتی که نرم افزار های ذیل اینترنت با آن مواجه خواهند شد اشاره خوا هیم کرد. یک بسط دهنده خوب می بایست ترازو امنیت اپ ذیل اینترنت در تمامی فرآیند توسعه و گسترش و نرم افزار نویسی اطمینان داشته باشد.

 

اندیشه "اینجانب کلیه چیز را می‌دانم"
این گزینه حتما یکی وسیع ترین بحران ها میباشد. اکثر وقت ها بسط دهندگان به عذروبهانه سرعت بخشیدن به فعالیت و صرفه جویی در وقت از شایسته ترین تمرین ها و فراگیری ها دیده چوشی میکنند. شاید برخی از توسعه و گسترش دهندگان ابدا کدهای خویش را بازبینی نکنند تا خطاها احتمالی را رفع کنند فارغ از اینکه به‌این مورد پی برده باشند که کیفیت کد نویسی یک فرمان ضروری در گسترش برنامه های زیر اینترنت میباشد.

عدم داشتن گروه مطلوب
در یک پروژه توسعه و گسترش اپلیکشن ذیل اینترنت داشتن یک گروه عالی شمارا بسیار به غرض اساسی مجاورت خیس خواهد کرد. تیمی که متشکل از عده ای باشد که هرکدام در بخشی از گسترش شایسته ترین مهارت را داشته باشد. اکثر موسسه ها غالب توسعه و گسترش اینترنت این زمینه را به نیکی رعایت می نمایند. با یک نمونه مورد را بیشتر آشکار می‌کنیم طبق یک لحاظ سنجی که در سال 2017 انجام شد، نشان داده شد که 55 درصد از شرکتهای اهمیت این مسئله را خوب ادراک کرده اند و به این‌شیوه فعالیت می کنند. چون این فرمان تاثیر بی واسطه بر روی رضایت از همت متاع آخری را دارااست.

فیض گیری
هرگاه فهمیدید که مجموعه شما در بسط اپ زیر اینترنت با باخت مواجه شده‌است بهتراست کلیه این مورد ها را به خیر محاسبه فرمایید تا نقطه ضعف خویش را یافته و با آن رویا رویی نمائید. امید‌واریم این نوشته‌ی‌علمی به شما در سمت یافتن سوال ها خویش امداد نموده باشد در آینده نوشته ی علمی های بیشتری را دراین مورد در مشت شما خوا هیم گذاشت.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۶:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار موبایل

پس از اینکه مراحل ایجاد نرم‌افزار تلفن همراه و طراحی اپلیکیشن در مشهد  آیتم نظرتان به آخر رسید، می‌بایست از آن خروجی اخذ نمائید. به‌این خواسته بر روی آیکون منوی اکران داده گردیده در عکس فوق کلیک و بعد از آن مورد “دانلود پوشه اندروید” را گزینش فرمائید. به همین آسانی پوشه APK نرم‌افزار گزینه نظرتان را اخذ خواهید کرد.

مثال‌ نرم‌افزار های پباده سازی گردیده به وسیله وبسایت اپتو
شاید یقین نکنید ولی کمپانی‌ها، نهادها و اشخاص بسیار متعددی برای ساخت و ساز نرم‌افزار گوشی منحصر به فرد خویش از سرویس ها وبسایت اپتو فایده گرفته‌اند. برای مشاهده مثال نرم‌افزار هایی که با به کارگیری از خدمت این تارنما پباده سازی گردیده‌اند، بر روی این نصیب کلیک فرمایید. برنامه هایی مثل کارنما، طومار نگاری فرانسوی، راهنمای علم آموزی در بیرون، Jid Kala و بخش اعظمی دیگر از نرم افزار های گوشی به وسیله وب سایت اپتو تشکیل شده‌اند.


هزینه تولید اپ گوشی با به کار گیری از وب سایت اپتو چقدر میباشد؟
البته برای اینکه بتوانید به کل قابلیت و امکان هایی تارنما اپتو به خواسته ساخت‌و‌ساز اپ تلفن همراه دسترسی داشته باشید، نیاز میباشد تا با صرف هزینه خیر چندان گزاف اشتراک خدمت های وب سایت نام برده را خریداری فرمایید. در وضعیت معمولی و تعریف و تمجید بدون‌پول شما تنها می توانید به دموی اپ و پلاگین های اپتو دسترسی داشته باشید. با پرداخت هزینه 99 هزار تومان میتوانید قابلیت و امکان تولید یک نرم‌افزار با دسترسی به مجموع پلاگین های کاربردی اپتو، قابلیت و امکان استخراج فولدر APK نرم افزار، قابلیت تغییر و تحول ورژن آن و آپ تو دیت رسانی دائمی نرم‌افزار متبوع را در چنگ بگیرید.

 

علاوه بر این، تارنما اپتو یک تعریف‌و‌تمجید 450 هزار تومانی را با تیتر تعرفه طلایی ارائه نموده است که به موجب آن شما توانمند به ساخت‌و‌ساز 5 اپ با مجموع امکان ها و امکاناتی که در تعریف و تمجید گذشته اشاره داشتیم، خواهید بود. دیدنی میباشد بدانید که تارنما اپتو پکیج تولید اپ iOS را با ارزش 350 هزار تومان و به یار تضمین نشر نرم افزار در نرم افزار استور ارائه می‌نماید. برای کسب داده ها بیشتر درباره ی تعرفه های تارنما نام برده بر روی این بخش کلیک فرمائید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا معرفی اپلیکیشن در بازار کوچک بهتر از بازار بزرگ است؟


این ایام نرم‌افزار های تلفن همراه راهی نو را در عرصه کسب درآمد معرفی کرده اند که به حیث بسیار معمولی میاید. ولی در‌صورتی‌که نتوانید اپلیکیشن گوشی خویش را به نیکی در معرض روئت کرد قرار دهید  طراحی اپلیکیشن در مشهد و به اصطلاح آن را به مخاطب مقصود معرفی نکنید، یک ریال هم عایدتان نمیشود. پرسش اینجاست که به چه شکل می اقتدار معرفی نرم افزار تلفن همراه را در سطح بزرگ انجام اعطا کرد؟ در واقع جذب مشتری مهم‌ترین گرفتاری بسط دهندگان نرم افزار میباشد.

هر توسعه و گسترش دهنده ای به‌دنبال جذب بیش ترین سرمایه و مشتری است، و بعضی بر این اعتقادوباور میباشند که در شرایطی‌که هزینه ی بیش تری صرف تبلیغات تلویزیونی و بازاریابی دیجیتالی بپردازند، بدین اساسی دست پیدا خواهند یافت. ولی تبلیغات به تنهایی نمی تواند برای شما جذب سرمایه و مشتری داشته باشد.

در شرایطی که مشتریان در شبکه های مردمی مثل تلگرام، اینستاگرام و …. از اپ گزینه نظرتان به کار گیری نمایند و اصلی خیس اینکه برنامه را به سایر افراد معرفی نمایند، یگ قدم پهناور به غرض مجاورت گردیده اید. معرفی برنامه به وسیله یوزرها شبکه های عمومی موجب بالا رفتن نرخ کاوش در گوگل می گردد. در سود احتمال نصب و به کارگیری از اپ تلفن همراه بیشتر خواهد و خیلی زود به درامد حقیقی خواهید رسید. با بالار فتن نرخ مخاطب ها، اکانت بانکی تان هم پرورش خواهد کرد.

 

معرفی برنامه در بازار کوچک

طبق پژوهش ها انجام یافته به لحاظ می‌رسد به مکان تمرکز روی بازارهای پهناور بد نباشد کسب و شغل های کودک روی بازارهای کوچک تمرکز نمایند. گهگاه تمرکز بر روی بازارهای کوچک یک فنون تخصص دارد، که منفعت سرشاری را قسمت تان می نماید.

هنگام پباده سازی یک اپ بهتر میباشد مجموع بازار را غرض قرار ندهید هنوز در اولیه منش میباشید و به احتمال زیاد اشتباهاتی را مرتکب میشوید. همین قضیه میتواند دستاویزی برای رقبا باشد. با محدود کردن بازار غرض در مخارج پباده سازی هم صرفه جویی میکنید. ضمنا هزینه تبلیغات و معرفی نرم‌افزار هم کاهش مییابد. با این تکنیک میتوانید ترازو جذابیت برنامه را در یک مجموعه کوچک، شل خیس آنالیز فرمائید در آینده مدام قابلیت افزایش برنامه می‌باشد.

چنانچه در اولِ فعالیت خویش با مشتریان محدود و بازارهای کوچک یاور باشید این بخت را دارید که معرفی نرم‌افزار خویش را به طور حقیقی و واقعی در بازار غرض انجام دهید. مشتریان حقیقی و واقعی هر یک سری اندک هم باشند میتوانند ایرادات را گوشزد نمایند و در گسترش و راتقا برنامه امداد تان نمایند.

شما چنانچه برای آغاز به فعالیت، بازار کوچک و مشتریان خاص خویش را داشته باشید، می‌توانید به مکان تبلیغات لبریز هزینه در گوگل و صورت بوک شخصا از مشتریان خویش برخورد اخذ فرمائید و بر مبنای آن برنامه خویش را افزایش دهید. تصحیح ایرادات مبتنی بر برخورد مشتری های حقیقی بسیار منطقی خیس میباشد.

استراتژی دقت به بازارهای کوچک و مشتریان محدود برای استارت فعالیت دارای اهمیت میباشد، تا جایی که چهره بوک بر طبق همین استراتژی در صدر این نرم‌افزار را تنها برای دانشجو یان کالج هاروارد ایجاد کرد، و بعد از اطمینان از این کانال اجتماعی آن را به دانش کده های دیگر معرفی و در غایت عالم را تصرف کرد.

تاثیر مخاطبان نخستین در معرفی نرم‌افزار

مشتریان نخستین هر نرم افزار ضمن این که با شما در اولِ فعالیت ملازمت و همراهی کرده و به پیشرفت در عملکرد برنامه شما یاری می نماید، پهناور ترین و مهم‌ترین نقش را در معرفی نرم‌افزار دارا هستند. به لحاظ می‌رسد در حالتی که هر هفته روستا درصد به مشتریان خویش اضافه فرمائید به زودی می‌توانید بازارهای بزرگتر را نیز مقصود بگیرید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۱:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)