مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پباده سازی UI/UXمناسب


امروزه به کار گیری ی پهناور از اشکال تلفن همراه های هوشمند طراحی اپلیکیشن در مشهد سبب ساز به توسعه و گسترش و پیشرفت هرچه بیشتر اپ نویسی در حوزه برنامه های گوشی شده‌است.

یوزرها با نرم افزار های متعدد تلفن همراه می‌توانند شل خیس و سریع خیس از نسبت به وبسایت و کاوش در گوگل نیاز های خویش را برطرف نمایند. شاید بتوان ذکر کرد دسترسی بهتر و بیشتر یوزرها بi برنامه ها مزیت گسترده آنان در مقابل وبسایت ها میباشد.

البته آن چیزی که اپ های یکسان از نگاه کاربری را از یکدیگر متمایز میکند به عامل ها مختلفی بستگی دارااست که ما در‌این نوشته‌ی‌علمی عملکرد کرده ایم به یک سری آیتم از مهم‌ترین کارداران تاثیرگذار در پباده سازی یک برنامه چیره اشاره کنیم. پس تا انتهای نوشته‌ی‌علمی هم پا ما باشید.

 

 

پباده سازی UI/UXمناسب

در بخش اعظمی از موسسات نرم افزار نویسی طراح رابط کاربری یا این که به اصطلاح شخصی که گرافیک اپلکیشن ها و وبسایت را پباده سازی میکند نیست و فرد اپ نویس یا این که مجموعه نرم‌افزار نویسی با توکل بر تجربه و پروژه های شبیه یا این که به کارگیری از طراحی صفحه های فراهم گرافیک پروژه را انجام می دهند.

البته به جهت علم ناکافی اپلیکیشن نویس در پباده سازی استاندارد ui و ux نرم افزار، سود عمل مناسب مشتری نخواهد شد و نرم افزار پباده سازی گردیده از دید گرافیک بضاعت و توان رقابت با مثال ها شبیه خویش از حیث کارکرد را ندارد. توصیه ما به شما این میباشد که در ادامه پباده سازی و نرم‌افزار نویسی اپ های ماهر می‌باشید اهمیت پباده سازی آن را نادیده نگیرید.


در حالتی‌که نرم افزار رابط کاربری استاندارد و ماهر داشته باشد:


* یوزرها با او‌لین ورود می‌توانند روش ی فعالیت با اکثر قسمت های برنامه را فرا بگیرند.


* پباده سازی گرافیک ماهر برنامه فضای آن را دلنشین خیس میکند.


* استفاده کننده با کمترین ترازو کلیک قادر است به غرض خویش رسد.


* نرم‌افزار در بازه زمانی بازه زمانی کوتاهی دوست داستنی می‌گردد.


وسعت مطلوب اپ

یکی‌از دیگر از کارداران تاثیر گذار در پباده سازی یک اپ پیروز وسعت مطلوب آن می‌باشد. پباده سازی و نرم‌افزار نویسی نرم افزار با وسعت مطلوب با اعتنا به نوع کارکرد آن برخی می تواند گوناگون باشد.

به عنوان مثال اپ های بازی به جهت برخورداری از گرافیک سنگین خیس از وسعت بیشتر برخوردار می باشند. در غایت با نرم‌افزار نویسی باصرفه و به کارگیری از اخرین نسخه های لهجه های نرم افزار نویسی میتوان وسعت نرم افزار را باصرفه کرد.

 

اندروید و ای وی اس در کنار یگدیگر

در صورتی‌که به اندیشه فعال سازی نرم‌افزار برای سرویس ها خویش می‌باشید کارایی نمائید هر دو ورژن نرم‌افزار را برای یوزرها متفاوت خویش پوشش دهید. امروزه یوزرها ای وی اس و اندروید انقدر زیاد می‌باشند که شما برای راه‌اندازی پلتفرم خویش به عنوان مثال در شرایطی‌که یوزرها ای وی اس را نادیده بگیرید و تنها برای یوزرها اندروید نرم افزار خویش را پیاده سازی نمائید وسعت وسیعی از مشتریان خویش را از دست می دهید .

همینطور به جهت توسعه و گسترش اپ نویسی در حوزه نرم‌افزار تکنولوژی هایی مانند react native و native script هزینه و بازه زمانی اجرای هر دو پلتفرم را کاهش داده میباشد.

در پباده سازی برنامه ios و پباده سازی نرم افزار اندروید خویش به طبع اپلیکیشن ها و رقبای جان دار را نیز در هر دو ورژن چک کنید تا اپلیکیشنی خوشگل زبده کاربری بالا برای خویش به ارمغان آورید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۶:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنده ی این بخش: اندروید


موفق ی این قسمت: اندروید

 

 

شارژ و قدمت باتری
یک کدام از وسیع ترین باگ هایی که دارندگان تلفن همراه های هوشمند طراحی اپلیکیشن در مشهد با آن دست و پنجه قابل انعطاف می نمایند؛ قدمت باتری و مدت مراقبت شارژ به وسیله آنان میباشد.

دستگاه های اندروید و IOS از نگاه مشقت بار افزاری و قابل انعطاف افزاری دارنده تفاوت های متعددی میباشند؛ به همین استدلال دشوار میباشد بتوان این دو را برای ارتفاع قدمت باتریشان مقایسه کرد.

در باب موبایل های کمپانی اپل می اقتدار اعلام کرد که آن‌ها به طوری پباده سازی گردیده اند که حداکثر اقتدار باتری را از آن استخراج نمایند.

این در حالی میباشد که می اقتدار تلفن همراه های اندرویدی با مصرف باصرفه خیس و اصطلاحاً “شارژ نگه دار خیس” تنظیم کرد.

یک کدام از دیگر از پارامترهایی که سبب ساز می‌شود شارژ باتری تلفن همراه دیرتر به اتمام برسد؛ وجود نرم‌افزار های Battery Power Saver میباشد.

این اپلیکیشن ها پیکربندی موبایل شما‌را به نحوی تهیه و تنظیم می نمایند که مصرف شارژ باتری را به دست‌کم می‌رسانند.

این امکان را هر دو سیستم ادله دارا هستند البته تفاوت اساسی در آن میباشد که تلفن همراه های اندرویدی دارنده پیکربندی توسعه یافته تری در این مورد می‌باشند.

 

تا تعدادی سال پیش موبایل های اندرویدی فقط دستگاه هایی بودند که امکان شارژ سریع را داشتند. البته با وارد شدن iphone 8 , iphone 8 plus و iphone X سلطنت اندروید در‌این حوزه به انتها رسید.

این سه موبایل اپل با داشتن امکان شارژ سریع (Fast Charging) توانستد خویش را تا حد متعددی در دل دوست داران موبایل های اَپل جا نمایند.

البته نبود شارژر هایی با امکان شارژ سریع به یاور این سه تلفن همراه، عملاً این امکان را بیهوده نموده است. در‌حالتی که که در تلفن همراه های اندرویدی همواره یک شارژر Fast Charge به یاور تلفن همراه در باطن باکس وجود داراست.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن چیست


برنامه چه می‌باشد ؟
درین نوشته‌ی‌علمی کارایی داریم مفهوم واژه و کلمه برنامه و بعضا تفاوتهای آن با تارنما طراحی اپلیکیشن در مشهد را به لهجه معمولی ذکر کنیم


برنامه چه میباشد ؟

نخست برای معرفی برنامه بایستی بگوئیم که کلیه قابل انعطاف‌افزارهایی که روزمره از آنان به کارگیری میکنیم بنوعی نرم افزار محسوب می شوند و فقط قابل انعطاف‌افزارهایی مانند اپلیکیشن سیستم دلیل و یا این که گویش‌های اپلیکیشن نویسی جزء نرم افزار‌ها بحساب نمی آیند.

همان طور که می‌دانید تلفن همراه ها و تبلت های smart ( هوشمند) نیز همانندکامپیوترها قابل انعطاف افزارها و نرم‌افزار های مختلفی دارا هستند. که در بازار آن‌ها را بیشتر با کلمه اپ یا این که به اختصار App می شناسند.که در واقع بمعنی به عبارتی اپ تلفن همراه یا این که اپلیکیشن تلفن همراه می باشد.

 

بعنوان نمونه برای انجام فعالیت خاصی بر روی یک سیستم برای مثال بازنویسی یک عکس بایستی از اپلیکیشن یا این که برنامه فتوشاپ به کارگیری فرمائید

یا این که برای مرور صفحه های اینترنت مستلزم به کارگیری از اپلیکیشنهایی مانند کروم یا این که فایرفاکس می‌باشید.یا این که برهه زمانی گوش دادن به موسیقی می توانید نرم افزار kmplayer را بکار گیرید.

 

البته این نکته را نیز بیان کنیم که با دقت به نیاز یوزرها اپلیکیشنهای متفاوت برای سیستم ادله های گوناگون ارائه شده‌است. هرچند بسط دهندگان اپلیکیشن عملکرد دارا‌هستند یک نرم‌افزار را طوری پباده سازی نمایند که برای اشکال سیستم عوامل و دستگاههای متعدد دیجیتال کاربردی باشد.. مانند برنامه کروم که بعنوان مرورگر وب برای دستگاههای pc و تبلت و تلفن همراه قابل به کارگیری و قابل ثواب میباشد.

 

امروزه نرم‌افزار ها تنوع بسیار متعددی دارا هستند وصرفا محدود به گوشی ­ها و تبلت­ ها نمی‌شوند. به عنوان مثال اپلیکیشنهایی برای اسباب خانه مانند یخچال فریزر و جامه­شوئی و کاسه­شوئی و … بصورت خاص خویش پباده سازی شده‌است.یا این که اپلیکیشنهایی برای در اختیار گرفتن رفت آمدهای خانه و دفتر، یا این که تهیه و تنظیم اتومات روشنایی و دمای فضا پباده سازی گردیده اند.

نمونه جذاب دیگر پباده سازی اپلیکیسشنی به وسیله کمپانی اپل میباشد ، به عنوان iBaby که در بالای تخت نوزاد نصب گردیده و حرکات نوباوه را زیر لحاظ می­گیرد؛ با بیدار شدن وی به مادراطلاع می­دهد و بنابر تشخیص و تهیه و تنظیم آن ،قادر است موسیقی پخش ­نماید و یا این که قابلیت و امکان حرف پدر و مادر با فرزند را بوجود ­آورد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۴:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی اپ تلفن همراه


کمپانی‌های بیمه به جهت تنوع در سرویس ها رسانی‌ها و تعداد بالای اشکال بیمه‌هایی که ارائه میدهند، نیاز دارا‌هستند اطلاع‌ رسانی‌هایی مطلوب به مخاطبین غرض خویش راجع‌به اخذ سرویس ها بیمه داشته باشند، این آگهی به موقع موجب می‌شود یوزرها کمپانی بیمه بیشترین فایده‌مندی از سرویس ها کمپانی را اخذ نمایند، طراحی اپلیکیشن در مشهد و همینطور منجر میگرد که یوزرها تازه بیشتری با سرویس ها کمپانی آشنا شوند.باتوجه به ارتقاء روز افزون به کارگیری کنندگان از تلفن همراه های هوشمند و استعمال بیشتر یوزرها از اپ های گوشی،شرکت ها بیمه نیز مبادرت به پباده سازی برنامه تلفن همراه برای ارائه سرویس ها سرویس ها خویش بصورت آنلاین به یوزرها خویش کرده اند.به‌دنبال با ویستا گروه یار و همدم باشید تا با جزئیات بیشتری در خصوص پباده سازی برنامه بیمه اشنا گردید…


پباده سازی اپ تلفن همراه
پباده سازی اپ سازه به فضای ساختاری نسبت به ساخت وب سایت دارنده ارتباط کاربری معمولی خیس و دیدنی تری می باشند و این آسانی و دسترسی شل موجب گردیده تا یوزرها به به کار گیری از برنامه های گوشی عشق و علاقه بیشتری داشته باشند.شرکت ها بیمه و سرویس ها پایین تیم آن در سالهای قبل، یک کدام از شایسته ترین بستر ها برای سپرده گذاری در حوزه سرویس ها آنلاین میباشد.پباده سازی برنامه برای موسسه ها بیمه مزایای متعددی دارااست،یک کدام از مهمترین خصوصیت های آن این میباشد که دیگر نیاز وجود ندارد ساعت های متعددی وقت خویش برای آنالیز موسسات بیمه و سرویس ها آن ها بپردازید،به راحتی با نصب این نرم افزار بیمه آنلاین می‌توانید سرویس ها بیمه خویش بصورت غیر حضوری اخذ فرمائید و محاسبه گونه های بیمه طومار ،بیمه طومار مطلوب خویش را گزینش نمائید.

یکی مزایای اصلی تولید برنامه و وب سایت بیمه می شود به کانال سازی و اعطای پورسانت به اشخاص در عوض معرفی افراد برای اخذ سرویس ها بیمه اشاره نمود. به این شکل دایره بازاریابی مشتریان شما بسط یافته و مشتری نیز میتواند از روش اپ خویش اشخاص معرفی گردیده و بیمه های خریداری گردیده بوسیله آنان و در غایت پورسانت خویش را مشاهده کند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۶:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن باید به چه شکل انجام شود


پباده سازی اپ
در شرایطی که بخواهیم یک بیزنس اینترنتی به 4 تکه تقسیم کنیم سوای ترید پباده سازی برنامه و داشتن برنامه اندروید یا این که اپ ios برای رابطه بهتر و اثر گذار خیس دربین مشتریان و صاحبان شغل ها تاثیر بسزایی داراست .

 

داشتن نرم‌افزار تلفن همراه برای بعضی بیزنس ها مانند ارائه دهنده های طراحی اپلیکیشن در ایران سرویس ها مشورت , حقوقی و وکالت , شغل ها تلفنی و شغل ها شبیه همین حال حاضر هم تماما ضروری می باشد و برای بعضی دیگر از شغل ها شاید امروز نیاز ضروری نباشد البته به طبع فردا این نیاز از روی اراده امروز به یک نیاز ضروری مبدل گردد.

چه گونه یک اپ تلفن همراه مطلوب پباده سازی کنیم؟
رویکرد های زیادی برای پباده سازی برنامه گوشی متناسب با نوع نرم‌افزار وجود داراست . بسته به اینکه چه اپلیکیشنی را قصد دارید پباده سازی کنید می‌توانید از بعضی وبسایت های فرنگی و اهل ایران ارائه دهنده سرویس ها پباده سازی نرم‌افزار و برخی قابل انعطاف افزارهای پباده سازی نرم افزار استعمال فرمائید .. اما اینکار صرفا برای عده ای توصیه می شود که قصد فعال‌ساز‌ی یک برنامه موبایلی بی آلایش را دارا‌هستند و اندک اطلاعاتی درین ضمینه دارا‌هستند .

پباده سازی نرم‌افزار های آفلاین ( سوای نیاز به وب)
بطور کلی نرم افزار ها به دو مجموعه کلی آنلاین و آفلاین طبقه بندی میگردند … یعنی مخاطب برای به کارگیری از بعضا نرم‌افزار ها نیاز به اتصال وب دارااست اما بعضی دیگر از اپ ها می توانند تماما بصورت آفلاین آیتم به کارگیری قرار گیرند. پباده سازی نرم‌افزار های آفلاین گوشی بسیار راحتر است .. اما بسته به اینکه چه اپلیکیشنی را قصد دارید تا پباده سازی نمائید . این نوع برای مثال برای یک کتابخانه مجازی مورد قابل قبولی می باشد ..

پباده سازی برنامه های آنلاین
به کار گیری از از این نوع از قابل انعطاف افزارهای موبایلی یا این که برنامه ها مستلزم داشتن اتصال وب در تلفن همراه مخاطب داراست .پباده سازی اپ های آنلاین بسیار پیچیده خیس و فنی خیس از پباده سازی اپ های آفلاین است . به این دلیل‌که در صورتی‌که بخواهیم با یک نگاه گذار به تفاوت این نوع با برنامه های آفلاین بپردازیم کافیست دقت داشته باشیم که طراجی برنامه آنلاین یا این که ترکیبی آنلاین و آفلاین مستلزم داشتن فضای میزبانی برای دیتای آنلاین و احیانا تبادلات دیتا فی مابین سرور و گوشی استفاده کننده می باشد .

پباده سازی اپ اندروید
سیستم اپن سورس اندروید حدودا بطور مطلق تبدیل به مورد اولیه و لبریز کاربردترین نوع سیستم استدلال موبایلی عالم شده‌است و این سرعت پرورش هر روز بیشتر میگردد . ما در‌صورتی‌که بخواهیم به کسی راجع‌به پباده سازی نرم افزار منحصر اندروید یا این که ios مشورت کردن دهیم مطلقا حق تقدم بسیار بیشتر و ویژه ای را برای پباده سازی نرم افزار اندروید در حیث می‌گیریم.

 

با داشتن یک نرم افزار اندروید حاذق براحتی می‌توانید علاوه بر رابطه بهتر با مشتریانتان مبادرت به حضور در لیست نتیجه ها گوگل نمائید … پاره ای تخصصی میباشد اما ما قادر خواهیم بود این عمل را بصورت تضمینی برای شما انجام دهیم


برچسب: طراحی اپلیکیشن در ایران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۰:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار شبیه اسنپ


پباده سازی نرم افزار شبیه اسنپ به جهت پیچیده بودن ایجاد نرم افزار شبیه طراحی اپلیکیشن در مشهد اسنپ و تپسی می بایست یک طرح ریزی ظریف روی انجام این گونه نرم افزار ها داشته باشیم.

اساس گذار این گونه نرم افزار ها اوبر بوده میباشد که انقلابی را در پیشنهاد ماشین کرایه ای و ماشین ساخت .این دسته نرم افزار های مانند اسنپ و تپسی در کشور‌ایران بسیار گزینه بخت قرار گرفته میباشد

طرح ریزی دقیقی که برای پباده سازی این جور نرم افزار ها دربرگیرنده معلوم کردن نیازها و اینکه برای هر نیاز چه گونه تکنولوژی استعمال شود که بالاترین سرعت را داشته باشد و همینطور راحتی متعددی را برای استفاده کننده داشته باشد. استعمال از دشوار افزار و وب را به دست کم برساند و گرافیکه تعجب آور ای را ساخت.هزینه ایجاد نرم افزار اندروید یکی عامل ها مهم در گزینش کمپانی برای تولید نرم افزار می‌باشد .نرم افزار اندروید و ios سازه به امکاناتی که برای آن در حیث گرفته می‌گردد هزینه آن گزینش می‌گردد.

نخست بایستی نیاز سنجی شود و مشخص و معلوم شود در پباده سازی نرم افزار چه مواقعی گنجانده شود نرم افزار تنها آگهی میباشد یا این که تجهیزات خاصی مد لحاظ میباشد سبک بودن نرم افزار تا چه حد بایستی رعایت شود که از چه تکنولوژی هایی بایستی استعمال شود

در‌صورتی‌که که نیاز دارید نرم افزار برای کسب و عمل خویش انجام دهید می بایست سوابق و تخصص کمپانی متبوع را در لحاظ بگیرید و مثال فعالیت های مد حیث را درین حوزه کمپانی مد حیث داشته باشد هر تعدادی هم که هزینه که برای تولید و پباده سازی نرم افزار در لحاظ گرفته اید می بایست به مبالغ اعلامی از سمت شرکت های بخورد


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۲:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار تلفن همراه


برای دانلود نرم افزار تلفن همراه بسته به بستر آن دکان هایی موجود است که شما می‌توانید این ابزارها را از این دکان ها دانلود فرمائید. برای دانلود نرم افزار اندروید شما می‌توانید از روش دکان نرم افزار اندروید گوگل یا این که اصطلاحا Play Store مبادرت به دانلود این قابل انعطاف افزارهای اندروید فرمائید.

این نرم افزار های اندروید ممکن میباشد بسته به لحاظ تولید کننده به طور بدون‌پول  طراحی اپلیکیشن در مشهد و یا این که به طور مبلغی ارائه شوند. یک کدام از دیگر از مکان هایی که می‌توانید در آن مبادرت به دانلود نرم افزار اندروید نمایید "نرم افزار اندروید بازار" میباشد.

این نرم افزار اندروید اهل ایران بوده و از لهجه فارسی پشتیبانی میکند و از‌آن‌جا‌که در Play Store ممکن میباشد کلیه ابزارهای اهل ایران و فارسی جان دار نباشند شما می‌توانید از روش این اپلیکیشن به دانلود نرم افزار های اندروید متفاوت و مختلف در هر موضوع ای که نیاز دارید بپردازید.

مثلا در بازار، قابلیت دانلود نرم افزار اندروید از گزاره نرم افزار اندروید خزانه ها، نرم افزار اندروید وقت ها فقاهتی، نرم افزار اندروید بورس، نرم افزار اندروید طبی، نرم افزار اندروید روز‌نگار خورشیدی، نرم افزار اندروید تلگرام و وایبر و واتساپ، نرم افزار اندروید اینستاگرام و غیره موجود است. حتی در شرایطی که که شما بخواهید اطلاعاتی را از شهر خودتان در دسترس داشته باشید ممکن میباشد بتوانید در نرم افزار اندروید بازار به دانلود آن‌ها مبادرت نمائید.

به عنوان مثال از موردها پباده سازی نرم افزار تلفن همراه در مشهد قابل انعطاف افزارهایی در بازار موجود هست که میتوانید از روش این کاغذ اطلاعاتی در خصوص آن‌ها کسب فرمایید، البته در حالتی‌که بخواهیم در برخی از پباده سازی نرم افزار تلفن همراه مشهد را اسم ببریم می شود به نرم افزار اندروید نقشه یار و همدم مشهد، نرم افزار تلفن همراه مشهد گردی، نرم افزار اندروید نقشه آفلاین مشهد، نرم افزار تلفن همراه مشهد اتفاق افتاد، نرم افزار اندروید شهرنمای مشهد، نرم افزار اندروید اتوبوس های مشهد، نرم افزار گوشی مشهد آهن و همینطور نرم افزار اندروید مشهد دکتر معالج اشاره نمود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۵:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار جستجوی تور


پباده سازی نرم افزار جستجوی تور
برخی از مردم ترجیح میدهند طرح ریزی سفرشان را خودشان انجام دهند: رزرو محل اقامت، خرید گشت و گذار و غیره. با این هم اکنون، بعضا مسافران دیگر رغبت ندارند تمامی چیزی را خودشان طراحی اپلیکیشن در مشهد سازماندهی نمایند و مسئولیت را به اپراتورهای برگزار کننده تور می سپارند. نرم افزار های طرح ریزی مهاجرت در‌این موردها میتوانند بسیار اثر گذار باشند.

اپراتورهای تور متعددی وجود دارا‌هستند که هریک ایده های خویش را برای طرح ریزی مهاجرت دارا‌هستند و تصمیم گیری درخصوص گزینش شایسته ترین آیتم وجود ندارد. نرم افزار های مسافرتی متمرکز در جستجوی تور می‌توانند تجزیه و چک ظریف از همگی پیشنهادات جانور را ارائه دهند و به شما یاری نمایند تا هرمورد را برای شما مطلوب خیس میباشد را گزینش فرمایید.

پباده سازی نرم افزار رزرو هتل و محل اقامت
مسافرت طولانی نیاز به اقامت نیز دارااست و شما بایستی شایسته ترین مکان را پیدا نمایید که بعضی وقت ها چنین مشکلی یک سردرد حقیقی و واقعی می گردد!

همان طور که پیش از این ذکر شد یکی‌از هدف ها نرم افزار های مسافرتی آنلاین، تضمین راحتی میباشد. نرم افزار های کاربردی با یکدیگر رقابت میکنند تا بتوانند یک اقامت شل در یک مکان مسکونی؛ هتل، خوابگاه، یک سوئیت ، یا این که صرفا یک اتاق ارائه دهند.

این نرم افزار های طرح ریزی مسافرت به استفاده کننده یاری می نماید تا آیتم ای بی نقص را تعیین نماید، حتی در‌حالتی که وی درخواست های یگانه یا این که غیر استاندارد داشته باشد.

پباده سازی نرم افزار خرید بلیط هواپیما
یک کدام از دیگر از وظایف نامطلوب، نیاز به کشف کردن بلیط پرواز خوب میباشد. و نرم افزار های طرح ریزی هجرت میتوانند نجات دهنده باشند. بعداز گردآوری داده ها و پیشنهادات شرکتهای متفاوت، این نرم افزار ها تمام آیتم ها را آراسته و غربال کرده و حاصل نتیجه ها از عملکرد های آنها‌را به یوزرها ارائه میدهد.

به این ترتیب با گزینش مسیر صحیح، مورخ مهاجرت و افزودن بقیه داده ها مهم، شخص کار کشته به یافتن و رزرو بلیط سنجیده ارزان میباشد.

پباده سازی نرم افزار راهنمای شهرها
پس از اینکه با خیال و خاطر ریلکس به مقصد خویش میرویم، سوالهای جدیدی مطرح میشود: کجا بروید؟ چه چیزی را مشاهده کنید؟ چه طور در یک شهر غریبه تکان کنیم؟ امروزه یوزرها با امداد نرم افزار های راهنمای مهاجرت هدایت می‌شوند که‌این عمل سازماندهی و ارشاد مسافران را فارغ از نقص‌ انجام میدهند.

پباده سازی نرم افزار اجاره اتومبیل
در آن سوی مرز، گه گاه ما حقیقتا نمیخواهیم در تمام ارتفاع مهاجرت سوای ماشین تکان کنیم و دلمان میخواهد ماشین اجاره کنیم. نرم افزار های تعطیلات و سفرها میتوانند به ما در تعیین شایسته ترین آیتم و هجرت ایمن و دلپذیر و اجاره ماشین یاری نمایند.

خلاصه

ما به شما راجع به آخری پروسه صنعت مسافرتی و نرم افزار های مسافرتی نوآورانه توضیح داده ایم و فعلا فراهم هستیم که با سوالهای شما رو به روشویم. ما می‌توانیم به شما در تنظیم جزئیات و پباده سازی یک نرم افزار برنامه ریز مسافرت امداد کنیم.

 

برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۰:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویدئوهای لایو و استوری‌ها بیش تر از پیش کارآمد خواهند بود


ویدئوهای لایو و استوری‌ها بیش تر از پیش کارآمد خواهند بود
مطلقاً یکی ترندهای سال 2020 میلادی ادامه محبوبیت استوری‌ها و ویدئوهای لایو در سال‌های قبل میباشد. استوری‌ها در سال‌های اخیر آنقدر دوست داستنی شدند که درحال حاضر به یکی بخش‌های اصلی و جداناپذیر برگزیدگان کانال‌های اجتماعی از پاراگراف Facebook ، Instagram ، YouTube و حتی TikTok تبدیل شدند. طراحی اپلیکیشن در مشهد استوری‌ها حتی به پیام‌رسان‌هایی همچون WhatsApp نیز رسیده‌اند.

به نقل از روزنامه TechCrunch، سرعت رویش محبوبیت استوری‌ها در سال 2018 بیش تر از 15 برابر سرعت پرورش پست‌های عادی بود. آمار و حاصل ارائه گردیده از گزارشات متفاوت کلیه نشان میدهند که بیشترین مخاطبین این استوری‌ها افراد نسل زد یا این که Gen Z میباشند. نسل زد درواقع نوجوان ها و اشخاص معدود سن‌وسال‌تری میباشند که در کانال‌های اجتماعی خیلی طولانی تر از اشخاص کهن سال‌خیس درپی فانتزی‌های مرتبط با استوری‌ها و لایوها میباشند.

نتیجه ها حاکی از این میباشد که محتوای ویدئویی استوری‌ها و لایوها زمان‌های بسیار فوق‌العاده‌ای برای کسب‌وکارها به خواسته جذب فالوور و مشتری‌های بیش تر مهیا آورده میباشد. استوری‌ها به ویژه استوری‌های اینستاگرام که قابلیت و امکان‌های جذابی مثل نظرسنجی با فرمت‌های متعدد دارا هستند، خیر تنها راهی بسیار عالی برای تولید تعامل آفریننده با مخاطبین می باشند، بلکه ابزارهایی به شدت کاربردی جهت کسب اطلاعات مهم، ایده‌ها، نقدهای هدفمند، علائق مخاطبین، رویکردها و نیازهای روزانه مشتریان میباشد.

طرق متعددی برای دیدنی‌خیس کردن استوری‌ها موجود هست که به یمن ابزارها و خصوصیت‌های کانال‌های اجتماعی، ایجاد استوری‌های خلاقانه و مجذوب‌کننده خیلی شل‌خیس شده‌است. حتی شما دیگر نیازی به علم فنی برای دستکاری ویدئوها نیز ندارید و با ابزارهای داخلی این کانال‌ها می توانید شغل های متنوعی برای تولید استوری‌های قشنگ انجام دهید.

از طرف دیگر، برگذاری ویدئوهای لایو نیز در همین یکی از دو سال پیشین بسیار پرمخاطب بوده میباشد. کسب‌وکارهای پیروز با ویدئوهای لایو به طور زمان‌ای، رابطه کلامی قربت با مخاطبین خویش که مدام پیرو چنین مدل ارتباطی میباشند برقرار کرده و از نظرها و پیشنهادات آنها به کارگیری می نمایند.

از سایر کاربردهای یک ویدئوی لایو، ساخت اعتماد و مورد‌سازی اطمینان برای مخاطبین شماست. این اعتماد قادر است به شالوده‌گذاری اعتبار مارک شما سبب ساز شود. مشتریانی که ویدئوهای لایو شما‌را میبینند با این تصور که شما یک شخص یا این که مارک دارای اعتبار می‌باشید که به رابطه بدون واسطه با مخاطبین خویش اهمیت میدهد، خیلی ریلکس و بهتر به شما و کسب‌وکارتان اعتماد می نماید. عملکرد فرمائید در ویدئوهای لایو خویش تا حد قابلیت و امکان جواب کامنت‌های یوزرها را بدهید تا این اعتمادسازی بیشتراز پیش ساخت شود.

 

 

 

بازخوردهای بیش تر با پست‌های ویدئویی
به غیر از ویدئوهای لایو و ویدئوهای استوری، مطمئن گردید که به اندازه کافی روی پست‌های ویدئویی نیز سرمایه‌گذاری کرده‌اید. پست‌های ویدئویی یا این که به صورت کل ایجاد محتوای ویدئویی یکی برگزیدگان ترندهای کلیت بازاریابی آنلاین می باشد که اکثری از آن در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذارده میگردند. ویدئوها راهی مطلوب برای برقراری رابطه مؤثر و ارائه داده ها ضروری به مخاطبین میباشد. سال‌های سال میباشد که مشاهده کلیپ برای یوزرها مدام نسبت به مطالعه یک متن ارجعیت داشته میباشد. این گزینه دست کم در کانال‌های اجتماعی به‌این فیس بوده و هنوز هم به همین صورت ادامه دارااست.

فراموش نکنید که اشتراک‌گذاری ویدئوها در رسانه‌های اجتماعی چقدر زیاد و تأثیرگذار خواهد بود. در شرایطی که یک ویدئوی خوب بسازید و آن را منتشر فرمایید، اقبال اینکه آن ویدیو در میان صدها، هزاران و شاید میلیون‌ها نفر به اشتراک گذارده شود موجود هست. در لیست پایین بعضی از داده ها و آمار موثقی که اشخاص غالب در مسئله ایجاد ویدئوها برای کسب‌وکارهای آنلاین و کانال‌های اجتماعی کار داشتند ارائه کرده‌اند را بازگو میکنیم.

در حدود 90 درصد از بازاریاب‌های ویدئویی میگویند ROI یا این که به عبارتی رجوع و برگشت سرمایه با نشر ویدئوها بسیار عالی میباشد.
بیش تر از 83 درصد از اشخاص فعال و پیروز در‌این حوزه معتقدند که ویدئوها شایسته ترین منش برای معرفی هدفمند تولیدها و خدمت‌ها به مخاطبین و تبدیل آنها به مشتری می‌باشند.
حدود 87 درصد از همین اشخاص می گویند ساخت محتوای ویدئویی در کانال‌های اجتماعی ترافیک اینترنت‌تارنما‌ها را به مقدار قابل توجهی ارتقا میدهد.

 

 

داد و ستد در رسانه‌های اجتماعی یکسری برابر شده‌است
اشخاص نسل زد یا این که به عبارتی نوجوان ها برای خریدهای خویش دستکم 3 برابر وضعیت معمولی که در مغازه‌های آنلاین وقت میگذارند، در کانال‌های اجتماعی عصر صرف می‌نمایند. بیشترین حجم این خریدها و فروش‌ها در کانال‌های اجتماعی بصری همچون Instagram و Snapchat انجام می شود و این قضیه نشان می دهد که عکس و ویدیو چقدر در ارتقا فروش یک کالا یا این که خدمت تأثیر دارا‌هستند.

کارشناسان این حوزه معتقدند که سال 2020 به خیال یک پارچه‌سازی‌هایی که در این باره انجام شده، جهشی نسبتاً وسیع نسبت به سال‌های اخیر دارااست. پژوهش ها نشان میدهند که بیش تر از 42% از اشخاص در میان 18 الی 34 ساله به طور دائمی از روش رسانه‌های اجتماعی خریدهای خویش را انجام می دهند. این رقم نسبت به سال 2019 نسبتاًً 10 درصد ارتقاء داشته میباشد.

از جایی که‌این ایام کلیه‌ی جوان ها و نوجوان ها با گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند خویش وقت میگذرانند، آنان عصر بیشتری را در رسانه‌های اجتماعی صرف میکنند. از جایی که رابط کاربری این کانال‌ها در گوشی‌ها به مراتب بهتر و ریلکس‌خیس از ورژن‌های دسکتاپی آنان میباشد، پیش‌بینی می گردد که‌این پروسه رو به پرورش در این سال و سال‌های آتی اضافه و اضافه شود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۶:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از اینستاگرام


اگر در تفکر پرورش پیج اینستاگرام تان هستید این نوشته‌علمی را مطالعه فرمائید و از نکات روایت شده استفاده نمایید.

با داشتن بیشتراز ۱ میلیارد نفر کاربر در هر طراحی اپلیکیشن در مشهد ماه و با وجود بیش از ۲۰۰ میلیون کاربری که روزانه حداقل از یک پروفایل بیزینسی بازدید می‌کنند، استفاده از اینستاگرام برای کسب و کارها یک ضرورت است. در حال حاضر و در شرایطی که همچنان فاصله گذاری اجتماعی، یک ضرورت است و افراد بیش از همیشه در خانه میمانند، بعد از ظهر آنلاین بودن کلیه ما در حال ارتقاء می باشد. در چنین شرایطی اینستاگرام دوره فوق العاده‌ای را در اختیار کسب وکارها برای ارتباط با مخاطبین شان آماده می‌نماید. در حال حاضر سوال اینجاست که آیا هنوز هم درباره ی به کارگیری از اینستاگرام برای کسب و کارتان شک دارید؟

بدون این که آیا کاربران اینستاگرام در فعلا تماشای فیلم هایی از پروسه درست کردن یک قهوه بسیار محبوب و مشهور میباشند یا به دنبال یادگیری یک مهارت ساده برای به کار گیری در کارهای روزانه و یا اینکه از این پلتفرم تنها برای وقت کشیِ بعدازظهر فی مابین وعده های غذایی به کار گیری می کنند، کسب و کار شما فرصتی بسیار خوب برای دستیابی به این کاربران در اینستاگرام دارااست؛ فرصتی حقیقی وواقعی برای رشد. با این اکنون، این رویش همینطوری حادثه نمی افتد. در اینجا ۱۰ استراتژی برای پرورش در اینستاگرام آورده شده است که همین در حال حاضر می‌توانید آغاز به کار کردن روی آن ها کنید:

۱۰ استراتژی برای رشد در اینستاگرام
۱- به طور مکرر و مداوم پست بگذارید
فارغ از پست گذاشتن مداوم، انتظارات و علایق مخاطبان شما فروکش می کند. در شرایطی‌که هر روز برای مدتی پست میکنید البته آن‌گاه تا یک ماه پست نمی گذارید، فالوورهای شما یا سردرگم می‌شوند یا کاملاً شما‌را فراموش مینمایند. در واقع، ممکن است هنگامی که شما در نهایت تمایل به ارسال مجدد پست می گیرید، آنان دیگر شمارا دنبال نکنند. شما در حقیقت با داشتن یک برنامه منظم، واحد سنجش تعامل مخاطب را به حداکثر می رسانید، سوای اینکه بخواهید بیشتراز حد بعد از ظهر بگذارید و خود را به دردسر بیاندازید. لازم به ذکر می باشد، هرگونه استراتژی اینستاگرامی باید صریحا تعداد ارسال پست را در یک زمان مشخص و معلوم (به عنوان مثال یک ماه) مشخص کند و به این ترتیب، به شما در جنبش در مسیر کمک کند.

Flynn یک مغازه جواهرات محلی بوستون است که نسبتاًً هر روز در اینستاگرام پست منتشر می‌نماید! با در نظر به دست آوردن تمامی این موارد، برای خودتان یک برنامه بریزید و سپس مطمئن شوید که می‌توانید در آن تداوم داشته باشید. برای دستیابی بدین گزینه به مورد بعدی دقت نمائید؛

۲- از یک ابزار برنامه ریزی استفاده کنید

همان گونه که گفتیم، پست گذاشتن طبق برنامه و بطور مداوم برای پرورش بسیار مهم است. اما کلام درخصوص چنین موضوعاتی ساده تر از عمل کردن به آن می باشد. به همین برهان برای رویش قابل توجه در اینستاگرام، برنامه ریزی و به کار گیری از ابزار برنامه ریزی بهترین راه پیش رو است. برنامه ریزی ارسال پست های اینستاگرام نه صرفا در وقت شما صرفه جویی می‌نماید، بلکه باعث میشود استرس شما و احتمال اشتباه کردنتان نیز کاهش یابد.

خوشبختانه، اینستاگرام این عمل را برای کلیه شما بازاریابهای شبکه‌های‌عمومی ساده کرده است. همانطور که می دانید، موقتی اینستاگرام و فیسبوک، به علت داشتن رئیس مشترک، از لحاظ امکانات و ویژگی‌هایشان، بسیار با هم هماهنگ میباشند. با دقت به این آیتم، حالا قابلیت انجام برنامه ریزی برای اینستاگرام در قسمت مدیریت تبلیغات فیسبوک (Facebook Ads Manager) موجود هست. همچنین، چند ابزار دیگر ارسال پست نیز در دسترس می باشد که بسیاری از آنها با سایر امکانات مفید و لازم برای پرورش در اینستاگرام، یار می باشند. در شرایطی‌که عشق دارید که با برنامه ریزی منظم در شبکه های اجتماعی، خصوصا اینستاگرام، تعامل فالوورها را با پیج خود را محافظت فرمایید، گونه های ابزارهای برنامه ریزی را باز‌نگری فرمائید.

بعدازظهر آنلاین بازاریابی و فروش در اینستاگرام
هرآنچه باید برای ارتقاء چشمگیر فروش خود در اینستاگرام بدانید

سرفصل های بعدازظهر را باز‌نگری فرمائید
۳- لایو اینستاگرام را امتحان نمائید
آیا می‌دانید ۸۲٪ از مردم تماشای یک لایو ویدئویی را به دیدن یک پست در شبکه‌های‌مردمی ترجیح می‌دهند؟

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۵:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)