مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

سایت ریسپانسیو یا این که نرم افزار تلفن همراه


سایت ریسپانسیو یا این که نرم افزار تلفن همراه
در زمان سالیان اخیر فرآیند به کار گیری از نرم افزار های گوشی و تلفن همراه های هوشمند بسیار ارتقا یافته میباشد.برهان این دستور دسترسی تمامی به وب و آسانی عمل با نرم افزار ها و موبایل های هوشمند میباشد.در‌این نوشته‌ی علمی میخواهیم با تفاوت های تارنما ریسپانسیو و نرم افزار تلفن همراه آشنا شویم.


غولهای تکنولوژی در سالیان اخیر تغییرات اکثری داشته و خویش را با واقعیتهای مو جود تطبیق طراحی اپلیکیشن در مشهد داده اند. گوگل کدهای خویش را برای سایت بر طبق تلفن همراه که بخش اعظمی از یوزرها از آن استعمال می کنند تصحیح کرده و ابزارهای بخش اعظمی را برای امداد به صاحبان وبسایت ها در سوی چک چگونگی برخورد اینترنت سایتهایشان به محیطهای گوناگون موبایلی مهیا نموده است. بدین ترتیب می‌توانیم استنباط کنیم که در شرایطی‌که شما صاحب و مالک یک اینترنت سایتی می‌باشید که به خیر بر روی تلفن همراه عملکرد ندارد، به احتمال زیاد مجال های تجاری بخش اعظمی را از دست داده و انتظار شما از رویش آنلاین کسب و کارتان تا 60% کاهش خواهد یافت.

ساخت وب سایت ریسپانسیو
اینترنت سایتهای رسپانسیو برای یوزرها تلفن های هوشمند و یا این که تبلت ها به خیر کارایی دارا‌هستند. درین مدل طراحی وب سایت شرکتی ، میتوانید چیزهایی را برطبق دسته دستگاه مصرف شده بوسیله استفاده کننده مخفی کرده و یا این که به اکران بگذارید. دقیقا به عبارتی چیزی که شما برای تولید یک تارنما مطلوب بر طبق گوشی که سعی نیکی با خدمت های جستجویی مانند بینگ، گوگل، یاهو و غیره داشته باشد در سایت های رسپانسیو در چنگ شما قرار خواهد گرفت و با غول های تکنولوژی کنونی همپا خواهید شد. ارزش طراحی وب رسپانسیو به صورت طبیعی فراتر از اینترنت سایتی میباشد که صرفا برای دسکتاپ پباده سازی میگردد.

نرم افزار ها یا این که قابل انعطاف افزارهای تلفن همراه
از طرفی دیگر، یک اپلیکیشن گوشی، چیزی میباشد که شرکت های بزرگتر برای ارتقاء و بهبود تجربه یوزرها خویش از امکاناتشان پباده سازی و افتتاح مینمایند. مثلا، در‌صورتی‌که به تارنما آمازون و اپلیکیشن بر پایه ی تلفن همراه آن نگاهی بیندازیم، به آسانی تفاوت های در میان این نرم افزار تلفن همراه و سایتی که بر روی کامپیوتر مشاهده می‌کنید را فهم کرده و علاوه بر این تفاوت های آشکاری ما در بین آنچه که از تارنما آمازون در کامپیوتر و تلفن همراه هوشمند یا این که تبلتتان مشاهده میکنید موجود است.

قابل انعطاف افزارهای آنلاین،ابزارهای تماما متفاوتی میباشند که به صاحبان کسب و امور قابلیت و امکان های پیچیده ای برای دسترسی به کاربرانشان در مسیری بدون واسطه و مختلف را میدهند. پیشین از تجربه متعدد، داده ها و ابزارهای گوناگونی در‌این مسیر وجود دارا هستند که فقط به یوزرها تلفن همراه اختصاص داده میگردند؛ GPS، پباده سازی بهتر، گردش ریلکس خیس در اپلیکیشن، سرویسهای منحصر به فرد، داده ها ظریف و بقیه خصوصیت هایی که فعلا وجود داشته و در آینده نیز به تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد.

اما، در مشت داشتن کلیه این تجهیزات نیاز به صرف مخارج متعددی داشته و پباده سازی یک اپلیکیشن گوشی بدون شک هزینه ای بیشتراز یک تارنما رسپانسیو عادی را طلب می‌نماید؛ ولی بر حسب دسته کسب و عمل شما و میزان دارایی ای که در دست دارید، باید شایسته ترین طریق مطابق با آنچه در ذهن می پروانید و خصوصیت های خاصی که از کسب و فعالیت خویش انتظار دارید را گزینش نمائید.

آیا کسب و فعالیت شما نیاز به نرم افزار داراست؟
پس از مطالعه تفاوت های ساخت وب سایت رسپانسیو و قابل انعطاف افزارهای آنلاین، سوال بعدی شما قادر است این باشد که آیا مستلزم اپلیکیشن می باشید یا این که نه؟ در‌حالتی که پیش از این صاحب و مالک یک وبسایت بوده باشید، مشاهده آمارها میتواند به شما در یافتن تعداد اشخاص بازدید کننده از تارنما و یا این که ابزارهای موبایلی تان امداد کننده باشد. از این روش می قدرت نرخ پریدن این بازدیدها را به دست آورده و پژوهشی را پیرامون ابزارهای تحلیل خویش انجام بخشید تا از روش آن خوی بازدید کنندگان، عامل و منزلت سوراخ وبسایت را از روش آن پیدا کنیم.

مطالعه آمارهای وبسایت، جواب های بهتری بدین سوالهای برای شما آماده میکند. از روش این آمارها میباشد که می‌توانید تخمینی بر روی واحد سنجش آنچه در کسبو عمل خویش از دست می دهید تولید کرده و ایده های قابل قبولی از آنچه برای حل این ایراد نیاز دارید را در دست می‌گذارد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۱:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک لینک PBN مخفف عبارت Private Blog Networks

بک لینک چیست؟

همه ما در سایت ها به لینک هایی برخورد کرده ایم که ما را به یک سایتی ارجاع میدهند. این لینک ها بک لینک نامیده میشود. معمولا این لینک ها ما را به سایت هایی ارجاع میدهند که یا سایت های مرتبط با سایت میزبان است یا دارای مطالب پرطرفدار میباشد.

بک لینک

در زمان های گذشته سایت ها میتوانستند با افزایش تعداد لینک ها اعتبارسازی نمایند. هزینه کمتری پرداخت میکردند و میتوانستند تعداد بسیار بالایی پروفایل و لینک های اسپم تهیه نمایند. اما در حال حاضر این لینک ها و بک لینک ها در گوگل جایی ندارد و گوگل به آن ها زیاد اهمیت نمی دهد و در واقع به لینک هایی که هویت بالایی دارند بیشتر اهمیت می دهد.

 

بک لینک PBN چیست؟

پی بی ان (PBN)  مخفف عبارت Private Blog Networks  می باشد.

ما برای لینک سازی به سبک  PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.لینک سازی پی بی ان (pbn) به صورت لایه ای میباشد.

بک لینک pbn

 

معمولا وب سایت یا وبلاگ هایی با موضوعات مختلف را برای ایجاد این ساختارها ایجاد کرده و این وبلاگ ها برای اعتبار بخشی به سایت های مورد نظر به کار میبرند. چند بک لینک ایجاد کرده و با این بک لینک ها کاربران را به سایت اصلی لینک میدهیم. با ادامه دادن این مراحل لینک ها به صورت هرمی افزایش می یابند و همین مسئله موجب شده است که به خرید بک لینک PBN شهرت یافته است .

بالا رفتن رتبه سایت

اگر بدون علم کافی شروع به اجرای PBN شوید، سایت شما به سرعت به سمت پنالتی شدن و به حذف از گوگل نزدیک می شود.

بک لینک PBN دارای انواع مختلفی میباشد. گفته میشود بیش از 200 روش برای لینک سازی وجود دارد. اما همه این روش ها ایده آل نیستند و تعداد بسیار کمی از آن دارای تاثیرات مطلوبی میباشند.

شما می توانید از پکیچ های سفارش بک لینک pbn یا سفارش رپورتاژ pbn مجموعه شیک رنک دیدن بفرمایید .

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۳:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ورودی گوگل پلکانی سئو 2020

مژده سامانه شیک رنک به سئو کاران :
 
خرسندیم بار دگر با آغاز پکیجی جدید و کاربردی به نیاز های روز سئو کاران پاسخ مثبت دهیم .
 
سرویس جدید و کامل و کاربردی دیگر از مجموعه شیک رنک برای اولین بار در تیرماه 99 معرفی میگردد پکیج فوق عبارت است از : پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی این سرویس کاربردی کامل و جدید تیم شیک رنک جهت بهرمندی مدیران سایت ها به خدمات سامانه شیک رنک اضافه و هم اکنون در لینک موجود در انتهای همین مطلب قابل مشاهده می باشد .
 
ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی همانطور که از اسم آن پیداست ترکیبی از انواع مختلف ورودی گوگل از جمله : ورودی گوگل با IP های ایرانی و خارجی - ورودی گوگل از انواع دیوایس ها و سیستم عامل های مختلف مانند موبایل و دسکتاپ و.. می باشد .
 
و قابلیت های حرفه ای یعنی پلکانی در ورودی گوگل
در پکیج های 30 روزه ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی بلفرض مثال (پکیج شماره 2 با 6,000 ورودی گوگل) را انتخاب کرده باشید پکیج در 3 مرحله 10 روزه زیر تقسیم و اجرا می شود .
 
1000 ورودی گوگل در مرحله اول
10 روز اول روزانه 100 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
2000 ورودی گوگل در مرحله دوم :
10 روز دوم روزانه 200 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
3000 ورودی گوگل در مرحله سوم :
10 روز سوم روزانه 300 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
مهم ترین ویژگی هایی که پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی را متمایز کرده است:
 
- واکنش انسانی و کاملا طبیعی IP ها در سایت
واکنش انسانی از جمله کلیک در سایت و بازدید از صفحات داخلی و تایم.. طبیعی بودن IP ها ورودی گوگل در این پکیج را متمایز نموده است .
 
- تایم متغیر زمان ماندگاری حداقل 150 ثانیه هر IP و ترافیک ارسالی در سایت
حداقل زمان بازدید هر یوزر و IP از سایت 150 ثانیه و حداکثر 200 ثانیه متغیر می باشد
 
- قابلیت پلکانی و عدم ریسک های منفی برای سایت
در برخی مواقع دریافت ناگهانی ترافیک نتیجه عکس برای برخی از سایت ها دارد در این پکیج با توجه به قابلیت ارسال ترافیک بصورت پلکانی (پله به پله) هیچ گونه ریسکی برای هیچ سایتی ندارد.
 
- ترکیبی و یونیک بودن IP ها و ترافیک ارسالی
ترکیبی و یونیک بودن نوع IP ها و تکراری نبودن آنها - حتی تکراری نبودن دیواس IP ها و سیستم عامل (اندروید - دسکتاپ و...) - متفاوت بودن مرورگر IP ها (فایرفاکس- کروم و...) - متغیر بودن موقعیت جغرافیایی متفاوت IP ها (ایرانی - خارجی) به طبیعی بودن و کیفیت و بازدهی ورودی گوگل و حتی افزایش اعتبار و شهرت URL از تمایز مهم آنهاست .
 
- تایم هوشمند ارسال ها و تقسیم کلیه ترافیک در 24 ساعت شبانه روز
ارسال ناگهانی و یکجا ترافیک خریداری شده علاوه بر فشار سروری و مصرف زیاد پهنای باند باعث افت ناگهانی رتبه گوگل سایت و رنک الکسا و حذف ایندکس های گوگل در برخی از سایت ها خواهد شد برای جلوگیری و پیشگیری احتمالی در این پکیج کلیه ترافیک را در 24 ساعت شبانه روز تقسیم کرده ایم .
 
پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی قابلیت هایی تقریبا مشابه ای نسبت به ترافیک دریافتی از تبلیغات گوگل ادوردز دارند این نوع ورودی گوگل همانطور که کیفیت بالاتری در مقایسه با دیگر پکیج های ورودی گوگل دارند قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر پکیج های ورودی های گوگل دارند .
 
سایر مزایای بارز خرید ورودی گوگل پلکانی را در لینک سفارش زیر مشاهده بفرمایید :

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۵:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اجرای تولبار در اندروید

نکته: تیتر پروژه و گزینه‌های منو را با کلمات فارسی جایگزین کردم تا خروجی فعالیت برای شما بدیهی باشد . نکته: layoutDirection محدود به یک View، Widget یا این که Layout خاص نیست و در کلیه‌جا می‌اقتدار به کارگیری کرد . در همین اکتیویتی می‌توانستم بجای طولانی تر کردن این خاصیت به Toolbar آنرا به لایه‌ی کلیدی اکتیویتی که از گونه LinearLayout می باشد طولانی تر کنم . بدین ترتیب کلیه موادتشکیل دهنده جان دار باطن این لایه راست چین می گردند .

پباده سازی اپلیکیشن در مشهداز گزاره TextView ای که عبارت Hello World را نمایش می دهد: راست چین کردن layout بوسیله layoutDirection در برنامه نویسی اندروید ۲: راست
طراحی اپلیکیشن در مشهد  چین کردن تولبار بوسیله متد setLayoutDirection این‌راه و روش برای دیوایس‌های با API 19 و به بالا سازگاری دارااست . در‌این رویه هم مثل گذشته ابتدا می بایست خاصیت android:supportsRtl با اندازه true در مانیفست پروژه اندروید تعریف گردیده باشد . خاصیت android:layoutDirection که در مرحله پیشین به تولبار یا لایه‌ی اساسی اکتیویتی بیش تر گردیده را حذف می کنم . آن‌گاه خط کد پایین را درون متد onCreate اکتیویتی بیش خیس میکنم: 1  پارامتر ورودی متد setLayoutDirection از نوع View .LAYOUT_DIRECTION_RTL میباشد که از نام آن پیداست که Direction (جهت) دکورا سیون اجزای Layout از نوع RTL اعمال میشود . پروژه تولبار تنها یک اکتیویتی داراست بدین ترتیب این خط داخل MainActivity قرار می گیرد . پروژه را اجرا میکنم: راست چین کردن تولبار به وسیله متد setLayoutDirection در اندروید مثل حالتی که در تراز قبل android:layoutDirection=”rtl” را به Layout مهم اکتیویتی بیشتر کردم، با به کارگیری از متد setLayoutDirection هم کلیه موادتشکیل دهنده جانور در اکتیویتی به شرایط راست چین تغییر شرایط پیدا مینمایند . طریق‌ی راست چین کردن Toolbar در اندروید را محاسبه کردیم . پیاده سازی هردو شیوه به آسانی قابلیت و امکان‌پذیر می‌باشد و نیازی به انجام تغییرات در View ها نیست . ولی کار همیشه به همین سادگی نخواهد بود . در مواقعی ممکن می باشد نیاز به انجام تغییرات در موادتشکیل دهنده موجود در صفحه باشد که در اینترنت مقاله‌ها زیادی درین خصوص موجود هست . یا این که در شرای تمایل دارید اپلیکیشن راست چین شما از دیوایس‌های با API پایینتر از ۱۷ هم به خیر پشتیبانی نماید، فعالیت مقداری پیچیده‌خیس خواهد شد . به امید آفریدگار اینجانب نیز در پی فراگیری‌ها به طریق‌ی راست چین کردن بقیه نصیب‌های یک پروژه اندرویدی خواهم پرداخت


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۶:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تصورات از iOS 12

بر مغایر تصوراتی که از iOS 12 و پلتفرم ARKit 2 داشتیم، تب واقعیت افزوده خیلی زود به عرق جلوس کرد . اپلیکیشن‌های این حوزه آنچنان که باید و شاید نتوانستند بین یوزرها فراگیر شوند، مگر چندین قضیه محدود که تعدادشان به انگشت‌های دست نیز نمی رسد . طراحی اپلیکیشن در مشهد
طراحی اپلیکیشن در مشهدJust a Line یک عدد از کم اپلیکیشن‌هایی بود که پتانسیل‌های به کارگیری از حقیقت افزوده را به خیر به سناریو می‌گذاشت؛ یک اپلیکیشن نقاشی که آدمک‌های کارتونی را به دنیای حقیقی ما میاورد و سعی جاری و کم‌نقصی در این کار به سناریو می‌گذاشت . مصرف مضاعف طراحی اپلیکیشن در مشهد  باتری و عدم سازگاری با بعضی دیوایس‌ها بخشی از گلایه‌های کاربران از این اپلیکیشن بود، با این وجود تیم آفریننده با سخاوتمندی کد سورس‌های اپلیکیشن را به صورت متن‌باز در اختیار توسعه و گسترش‌دهندگان قرار داده که بتوانند نسخه‌های مود گردیده‌ و بهینه‌تری از آن را برای طرفداران خویش بسازند . Nova Launcher با عبور کرد نزدیک به پنج ماه از تکثیر اندروید پای، هنوز میلیون‌ها گوشی اندرویدی پیروز به دریافت این به‌روزرسانی نشده‌اند . در چنین قوانینی لانچرها می‌توانند با شبیه‌سازی تجهیزات نهایی ویرایش‌های اندروید، ضعف اکوسیستم گوگل در ارائه به‌روزرسانی‌ها را به خیر بپوشانند . نووا لانچر این سال نیز با دریافت به‌روزرسانی‌های دائمی، یک راز و گردن از لانچرهای اندرویدی دیگر بالاتر بود . هم برخی خصوصیات پیکسل لانچر (لانچر منحصربه‌فرد دیوایس‌های پیکسل گوگل) را دریافت کرد و نیز تجهیزات شخصی‌سازی که همیشه نقطه قوتش بوده را عمده از پیشین گسترش اعطا کرد . وسط همین سال، ورژن ۶ .۰ لانچر هم در قالب بتا منتشر شد که Adaptive Icon‌های قابل شخصی‌سازی، اسکرول افقی و عمودی در فایل‌ها و رایگان شدن گزینه تغییر بعدها آیکن‌ها از ویژگی ها فراوان موثر و کاربردی آن بودند . Google Maps این سال سال مهمی برای گوگل مپس به شمار می رفت . تغییرات ریز و درشت متعددی در این اپلیکیشن شکل گرفت که به غیر از نقشه و مسیریاب، بتواند نقش خویش را به تیتر یک شبکه‌ اجتماعی مکان‌نمایی هم در دربین یوزرها پر رنگ‌خیس کند . در همین راستا، تب For You بعد از وعده و وعید‌های مضاعف بالاخره منتشر شد و کماکان به تکثیر در کشورهای مختلف ادامه می‌دهد . با For You در صورتیکه وارد شهر جدیدی بشوید، دقیقا می دانید که در هر محله چه تفریحاتی وجود دارند، کدام دکان‌ها حراج خویش را ابتدا کرده‌اند و کدام رستوران‌ها شایسته ترین سعی را دارند؛ پیشنهاداتی که صرفا برای فرد شما، مبتنی بر علایق‌تان و به صورت هوشمند ارائه می شوند . ارائه قابلیت و امکان Shortlist، توصیه جای پارک و گزارش تصادفات و رویدادها مسیر به سبک ویز نیز از دیگر تغییرات خوب این سال اپلیکیشن گوگل مپس بودند تا تکامل آن کماکان بعد از سپری شد این همگی سال ادامه داشته باشد . Datally با افزایش هزینه‌ها و از سویی یادگرفتن بیشتر اینترنت، می بایست در‌پی راه‌هایی برای کاهش مصرف دیتا بود . Datally پیروز شد که به طور مؤثری این با اهمیت را برای مردم سراسر فهمیده به ارمغان بیاورد . این اپ کاربردی گوگل این سال تعدادی امکان جدید و ویژه دریافت کرد . اولین Guest Mode اسم دارااست که برای به کارگیری کننده مهمان محدودیت مصرف تعیین می‌کند، Daily Limit برای مصرف نت هر اپلیکیشن محدودیت روزمره میگذارد و Find Wi-Fi اینترنت‌ مجانی دور و برتان روی نقشه را معین می کند . دیتالی همین سال پا را بالاتر نیز گذاشت و با معرفی قابلیت Unused Apps، شناسایی اپلیکیشن‌های لبریز مصرف در پس‌زمینه و توصیه پاک کردن آنان‌را نیز به قابلیت‌های خویش طولانی خیس کرد تا به یکی از شایسته ترین دیتا سیورهای اندروید تبدیل شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۵۳:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

220 طراحی اپلیکیشن Native چیست و چه مزایایی دارد؟

برای برنامه نویسی و فعال سازی سایت ها از طریق های مختلفی می قدرت بهره مند شد که هریک دارنده انگیزه خاصی میباشند. درین راستا، معمولا برنامه نویسان از سه شیوه پباده سازی نرم افزار ترکیبی، مستقر و اینترنت استعمال مینمایند. پباده سازی نرم افزار native در معنای توسعه و گسترش قابل انعطاف‌افزار در گویش های مربوط به اپلیکیشن تحت عنوان قابل انعطاف‌افزار ساکن یا این که native میباشد. این نرم افزار دارنده مزایای متعددی میباشد که درین نوشته ی علمی به آن میپردازیم.

ایجاد نرم افزار برای معرفی تولید ها از گزاره ابزارهای تبلیغات طراحی اپلیکیشن در مشهد مدرنی که برای بیشترین کسب و امور می شود به فعالیت موفقیت، نرم افزار‌های گوشی میباشند. نرم افزار ها با هدف ها گوناگونی ساخته میشوند. برخی از صاحبان کسب و امور به مراد معرفی تولیدات و سرویس ها خویش پباده سازی نرم افزار‌ها را انجام می‌دهند. بعضا از استارتاپ ها نیز با انگیزه ایده پردازی و اختراع مبادرت به تولید نرم افزار ها می نمایند. هنگامی که یک نرم افزار پباده سازی و گسترش پیدا می‌نماید، لازم میباشد اصول و استانداردهای خاصی را به عمل موفقیت. از روش طرز های مختلفی برای برنامه نویسی نرم افزار ها می قدرت مبادرت کرد که هریک برای هدف ها مشخصی تشکیل شده اند. درین فی مابین می‌اقتدار به سه طرز برای پباده سازی نرم افزار و برنامه ها اشاره نمود برنامه نویس ها از این طریق ها جهت ایجاد نرم افزار ها به کارگیری می‌نماید. این سه طریق متداول عبارتند از: پباده سازی آپ hybrid (هیبرید) ، native ( ساکن) و web app که درین نوشته‌علمی به باز نگری پباده سازی نرم افزار Native و تجهیزات و مزایای که‌این نرم افزار دارااست می‌پردازیم:

پباده سازی نرم افزار Native چه می باشد و چه مزایایی داراست؟
پباده سازی نرم افزار Native
آیا می‌دانید نرم افزار Native چه می‌باشد؟ درخصوص پباده سازی نرم افزار Native بایستی اذعان کرد که به برخی از قابل انعطاف افزارهایی که با لهجه مربوط به سیستم دلیل ایجاد میشوند، اپلیکیشن مستقر یا این که نرم افزار Native می‌گویند. جهت ایجاد این اپلیکیشن برای اندروید از لهجه جاوا به کارگیری می‌شود و برای پباده سازی برای آیفون لهجه objective-c به عمل برده میگردد. پباده سازی نرم افزار Native یا این که مستقر در مقایسه با دیگر نحوه ها اضافه خواهد بود.‌ زیرا برای ویندوز فون، اندروید یا این که آی وی اس برای هریک لازم میباشد که به طور غیر وابسته کدنویسی آن فیس گیرد. علت این مورد به کارگیری از SDKو API در هر پلتفرم است. از این رو لازم میباشد برای هر سیستم برهان با اعتنا به API آن مجدد کد نویسی فیس گیرد که‌این مورد از گزاره معایب پباده سازی نرم افزار Native میباشد.

پباده سازی نرم افزار Native چه می باشد و چه مزایایی داراست؟
خصوصیت های پباده سازی نرم افزار Native
درباره‌ی پباده سازی این نرم افزار بیش تر از هر کاری لازم میباشد، هزینه پباده سازی قابل انعطاف‌افزار ساکن را گزینه بازنگری قرار بخشید. از آنجایی که در‌این نرم افزار لازم میباشد کد نویسی دوباره برای هر پلتفرم رخ گیرد، به این ترتیب هزینه این نرم افزار در مقایسه با دیگر طریق ها طولانی تر خواهد بود. در حین ایجاد نرم افزار از روی Native نیز بیش تر می‌گردد. زیرا کد نویسی با اعتنا API های هر پلتفرم طولانی خواهد بود. این نرم افزار دارنده برخی مزایا و معایب می‌باشد. به کار گیری از طریق های کد نویسی هم با دقت به جور عمل و انگیزه شما از پباده سازی اپلیکیشن گزینش می شود. از گزاره خصوصیت های مثبتی که پباده سازی این نرم افزار داراست، می شود به سرعت بالا در پباده سازی نرم افزار مستقر اشاره نمود. زیرا کد نویسی بر پایه ی سیستم برهان رخ می‌گیرد، این قضیه باعث گردیده که فرمان به طور بدون واسطه کامپایل گردیده و سرعت اجرا فراتر شود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۰:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا باید یک اپلیکیشن ال ام اس را انتخاب کنید؟

فراگیری نیرو های عمل رویه به دور و نیروی فعالیت متفرق در سطح عالم صرفا با فراگیری و یادگیری موبایلی در هر عصر، جای‌جای و با به کارگیری از هر دستگاه قابل حملی ممکن میباشد. حاصل تحقیقاتی که تیم تحقیقاتی Ambient Insights در سطح جهانی راجع‌به بازار یادگیری موبایلی انجام داده اند نشان می‌دهد که درآمد یادگیری موبایلی در سال 2109 در 32 مرزو بوم سه برابر خواهد شد. به کارگیری از یک سیستم lms برای دستگاه های گوشی یا این که به عبارتی نرم افزار ال ام اس، علم پذیران و کارمندان زیر فراگیری را کارکشته می سازد نرم افزار یادگرفتن مجازی را در گوشی یا این که تبلت خویش نصب نمایند و در هر لحظه ای که نیاز پیدا می نمایند به فراگیری ها مراجعه نمایند. شایسته ترین ال ام اس های موبایلی بسط داده گردیده در سطح عالم خصوصیت های باورنکردنی و شگفت انگیزی دارا‌هستند که موقعیت اجرای یک مراحل یادگرفتن و یادگیری الکترونیکی بی سابقه را آماده می‌نمایند.

نرم افزار ال ام اس و برنامه های طراحی اپلیکیشن در مشهد  موبایل آموزشی سفارشی، تجارب فراگیری فردی سازی گردیده را ارائه میدهد و به این ترتیب شم هدف و تعامل خیر و خوبی را در علم آموزان تولید می‌کنند.


خصوصیت های نرم افزار ال ام اس

می‌توانید عصر های یادگیری آنلاین تعاملی را با به کارگیری از ابزارهای نوشتن ایجاد نمایید و محتوای الکترونیکی آموزشی را به طور HTML5 منتشر فرمائید، که هم در تلفن های هوشمند و هم تبلت ها قابل دسترسی باشند. همینطور، ابزارها و اپلیکیشن های نوشتن محتوای یادگرفتن آنلاین، فولدر های پاور پوینت و ورد را به فرمت HTML5 تبدیل میکنند تا از ارائه و تحویل صحیح یادگرفتن ها به مخاطب اطمینان وجود داشته باشد.
منش یادگیری موبایلی یا این که mLearning، با پیشرفت و بسط ساعت های هوشمند و گجت های پوشیدنی در دور و بر های یادگیری مدرن رو به ارتقا و توسعه و گسترش میباشد. مثلا، یک نرم افزار یادگرفتن مجازی روی موبایل یوزرها را قدرتمند می سازد حتی‌در موقعیت آفلاین نیز بتوانند برنامه یادگیری و عصر های فراگیری مجازی را دانلود و به کار گیری نمایند.
شرکت های و ارگان های پهناور، مقر پهناور و گسترده ای از پرسنل از پاراگراف کارمندان رویه بدور دارا هستند که‌این اشخاص از مکان هایی با مسافت های زیاد از هم برای سازمان عمل می‌کنند. علاوه بر لزوم خریدن وضعیت یادگرفتن از شیوه به دور برای پرسنل از منش به دور، سازمان ها می بایست کارمندان خویش را در مورد تطابق، فروش، ورود به سیستم و بقیه موردها یادگرفتن دهند. مدیریت ها می‌توانند با آپلود کردن زمان های یادگرفتن متعدد در نرم افزار های نرم افزار ال ام اس سفارشی، با‌گاز پرسنل خویش را در رابطه برنامه های آموزشی آینده با خبر نمایند. در سود، با یک روزنگار آموزشی، کارکنان چه در منزل باشند، چه در یک گرد هم آیی کاری یا این که هر کشور دیگری، از برنامه های آموزشی خویش خبردار خواهند شد.
یادگیری موبایلی
یادگیری موبایلی
بعضی از سیستم های رئیس یادگیری LMS، برای یادگیری موبایلی کد QR دارا‌هستند. برای مثال، متخصص های فروش می‌توانند کد QR مو جود روی هر کالا را کپی نمایند تا جزئیات کالا را به مشتری ها نشان دهند. مشتری ها خویش می‌توانند تماما با خصوصیات و مزایای کالا آشنا شوند و از این طرز سطح کلی رضایت مشتری، محافظت و رویش کسب و عمل ارتقاء خواهد یافت.
نرم افزار ال ام اس و برنامه های آموزشی سفارشی، تجارب یادگرفتن فردی سازی گردیده را ارائه میدهد و بنابراین شم هدف و تعامل خیر و خوبی را دربین علم آموزان تولید میکنند. این خصوصیت که عصر ها مدام و در هر بازه زمانی هنگامی قابل دسترسی میباشند، از جنبه هایی خاطر علم پذیرها را ریلکس مینماید که هر موقع عزم نمایند می‌توانند به عصر آموزشی مراجعه نمایند. همین خصوصیت باعث به شکاف علم آموزی کمتر و محافظت بیش تر می‌گردد.
در دسترس بودن محتواهای کوتاه مثل مینی بازی ها، فیلم های کوتاه، اینفوگرافیک ها، پادکست ها و غیره نیروی فعالیت را به یادگیری بیش تر و تلاش بهتر تشویق و ترغیب می نماید. همینطور، مدیران کمپانی میتوانند بررسی هایی مثل امتحان آنلاین در قالب یک مسابقه سریع موبایلی ترتیب دهند. و از این شیوه به کارمندان امداد نمایند تا در مجموع در جریان پیشرفت و مهارت خویش را قرار بگیرند.
برنامه های موبایل سفارشی و نرم افزار ال ام اس از امتحان الکترونیکی و چک های آنلاین پشتیبانی می‌نمایند. یک ال ام اس موبایلی حاذق، همت شخصی، ترازو استعمال از محتوا و سطح تضارب مخاطب را اندازه گیری می نماید.
مدیران و همینطور استاد ها و مربیان میتوانند محتواهای آموزشی بر پایه ی صدا یا این که فیلم را نیز در نرم افزار ال ام اس بارگزاری نمایند. حتی فولدر های صوتی و تصویری با اندازه پهناور بر طبق اندازه کاغذ اکران دستگاه گوشی تغییر تحول می‌کنند، سوای اینکه روی کیفیت محتوا تاثیری داشته باشد.
قابلیت برگزاری وبینار و نشست مجازی
با وجود پرورش روز افزون سازمان ها و نیروی فعالیتِ از رویه به دور، دامنه به کارگیری از سیستم مدیر یادگیری lms شرکتی که از گوشی پشتیبانی می‌نمایند در درحال حاضر ارتقا میباشد. انعطاف پذیری نرم افزار ال ام اس برای یادگیری در هر دوره و هرجا، سامانه lms موبایلی را تحت عنوان یک کدام از بزرگترین ترند ها و حتی مهم‌ترین آن‌ها در صنعت یادگرفتن مجازی تبدیل نموده است. گزارش ها نشان میدهند که سپرده گذاری در مورد یادگیری موبایلی در حالا ارتقاء میباشد. امروزه سازمان ها میخواهند کارمندان خویش را ضمن مراقبت جذابیت و سود وری بالا، در کمترین عصر ممکن یادگرفتن دهند. پس شایسته ترین LMS موبایلی را تعیین مینمایند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۶:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

framework بسط نرم افزار Xamarin

 framework بسط نرم افزار Xamarin این کادر ورک بر روی اندروید و IOS قابل اجرا می باشد . framework توسعه و گسترش نرم افزار Xamin یکی‌از شایسته ترین framework های توسعه و گسترش نرم افزار در در بین بیش تر از 2،000،000 برنامه نویس می باشد . یکی از دلایل محبوبیت این بسط دهنده آن می باشد که مشخصات و پکیج های متنوعی را سوای اخذ هزینه در مشت کلیه قرار میدهد . همینطور ورژن های متفاوتی از این framework بسط نرم افزار وجود دارد که شما میتوانید بر پایه نیاز خود، از هرکدام از آن‌ها استعمال نمایید .

framework گسترش نرم افزار Adobe Phonegap همانطور که از نامش پیدا است، یک توسعه و گسترش دهنده از سیرتکامل Adobe می باشد که بر اساس HTML و CSS میباشد . این بسط دهنده اکثر در طراحی نرم افزار هایی محبوب می باشد که نیاز به فضای ذخیره سازی گسترده طراحی اپلیکیشن در مشهد  داشته باشند، به دلیل آن که این توسعه دهنده یک فضای ابری را در دست شما قرار میدهد که برای ذخیره سازی از آن استفاده کرده و منابع سیستم یا این که گوشی خود را هدر ندهید . این فضای ابری تماما امن میباشد و با داشتن پست الکرونیکی و سر عبور قابل دسترسی هست . ویژگی شایان توجه در‌این توسعه و گسترش دهنده، سرعت بالای آن می باشد . همچنین استفاده از این توسعه دهنده به فیس بدون پول می باشد .

 

 

framework توسعه نرم افزار React Native کادر ورد محبوب شده توسط رخ بوک، framework توسعه و گسترش نرم افزار React Native هست که بر مبنای Java script ساخته شده است . احتمالا تاءمل کنید که پباده سازی نرم افزار با جاوا اسکریپت به زیبایی زبان جاوا یا این که C نخواهد بود، به شما سفارش می‌کنیم که برای یک بار با این framework توسعه، نرم افزار خود را بسازید تا متوجه گردید هیچگونه تفاوتی با بازی ها یا این که نرم افزار های مبنی بر جاوا یا این که C ندارد . همینطور شما می‌توانید از زبان های برنامه نویسی جاوا و C در زمان به کار گیری از این توسعه و گسترش دهنده استفاده نمایید و این بسط دهنده قابلیت و امکان فهم کدها بدین 2 زبان را داراست .

 

 

framework گسترش نرم افزار Native Script این توسعه دهنده لهجه های برنامه نویسی مثل جاوا، Angular ،Typescript را ساپورت می‌نماید . ایجاد و گسترش یک بازی یا نرم افزار درین توسعه و گسترش دهنده دوچندان ریلکس تر از سایر توسعه دهندگان می باشد؛ به دلیل آنکه رخ هایی از نرم افزار های گوناگون برای شما به نمایش در میاید و شما میتوانید بر اساس نرم افزار خود از آن ها به کار گیری کنید و چه بسا طراحی واسط کاربری انجام دهید . پباده سازی های ساخت شده با به کارگیری از این توسعه دهنده، دوچندان قشنگ و مطابق با ذوق وسلیقه بخش اعظمی از افراد است .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۰:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه درآمد اپلیکیشن خود را افزایش دهیم؟

 


چه طور
درآمد نرم افزار خویش را ارتقاء دهیم؟ علاوه بر رضایتی که با موفقیت نرم افزار خویش کسب می‌کنید، مساله مالی هم به شدت در رشد کسب و عمل شما تاثیرگذار میباشد . تکنیک های فراوان متعددی وجود دارند که با به کارگیری از آن ها می توانید به درآمد موردنظر خود دست پیدا نمائید . در‌این نوشته ی علمی به سه شیوه که با به کار گیری از آن ها توانمند به ارتقاء درآمد و ساخت یک برنامه سودآور برای کسب و فعالیت خود می‌باشید خوا هیم پرداخت .

همواره اضطراری میباشد تا علاقه  طراحی اپلیکیشن در مشهد  مندی های کاربران و دلایلی را که به باعث آنها اقدام به ساخت نرم افزار نموده اید مد لحاظ قرار دهید، چرا‌که این موارد اهمیت ویژه ای در پروسه دارا‌هستند .

1 .
بها ارتفاع قدمت مشتری (LTV) را به حداکثر برسانید افزایش
قیمت ارتفاع عمر کاربران نرم افزار
ارزش طول عمر مشتری یا به عبارتی LTV یکی‌از حائز اهمیت ترین معیارها در تولید یک راهکار استوار برای جذب و نگهداری کاربران میباشد .
به صورت خلاصه میتوان اذعان کرد که ارزش عمر مشتری معیاری برای سنجش قیمت کاربر در طول مقطع می باشد و در‌پی تعدادی زمینه برای بهبود قیمت عمر مشتری فهرست شده میباشد:
استفاده
از Deep Linking
Deep Linking دیگر یک تکنیک ازرو برای پیاده سازی در نرم افزار ها وجود ندارد و در‌صورتی‌که که میخواهید کاربران را به انجام یک عملیات مشخص و معلوم در اپلیکیشن سوق دهی نمائید، باید از این تکنیک به کارگیری بگیرید .

رابط
کاربری کامل و بی نقص را در چنگ کاربران قرار دهید
در صورتیکه از همان مرحله نخستین، یوزرها را با توضیحات دشوار بترسانید و داده ها متعددی از آن‌ها بخواهید، آن ها نرم افزار را کنار می گذارند و هیچگاه گشوده نخواهند گشت . از این رو بایستی با به کارگیری از یک رابط بی آلایش و کاربر پسند آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید .

از
تبلیغات دهن به دهان بین یوزرها استفاده نمایید
شبکه های متعددی برای آگهی به عموم درباره نرم افزار وجود دارااست . برای مثال میتوان به مطبوعات، صفحات فرود تاثیرگذار، تولید داستان دارای هیجان درباره اپلیکیشن یا این که شرکت در رویدادها اشاره نمود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۹:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن آموزشی ابزاری کاربردی برای تحول در سیستم آموزش

طراحی اپلیکیشن در مشهد در‌صورتی‌که تحت عنوان یک مدرس یا مدرس هر روز با تعداد زیادی دانش پژوه سر و کار دارید و می خواهید همگام با تکنولوژی روز فهمیده در سیستم فراگیری و انتقال داده ها خویش دگرگون سازی تولید نمائید با ما با ارائه یک راهکار بی نظیر هم پا باشید . طراحی اپلیکیشن در مشهد
در این مقاله می خواهیم برای شما از مزایای پباده سازی اپلیکیشن آموزشی بگوییم و برای شما به فیس پر‌نور و بدیهی توضیح دهیم که با طراحی یک اپلیکیشن آموزشی کاربردی چه قابلیت و امکان هایی را به سیستم آموزشی خویش بیشتر خواهید کرد .
با پباده سازی اپلیکیشن آموزشی مالک یک اموزشگاه مجازی شوید .با مدرنیزه شدن عصر حاضر و توسعه و گسترش دیده گیر کاربران گوشی تلفن های هوشمند و مجهز بودن بیش از 90 درصد آنان به اینترنت یار جا داراست تا شما هم تحت عنوان یک صاحب و مالک دانش و دارای هنر فراگیری از این عصر ارزنده یک تحول برای سیستم کاری و آموزشی خویش بسازید .چطور و چه طور؟ خوا‌هیم اعلام‌کرد:اپلیکیشن آموزشی ابزاری می باشد که می تواند قابلیت هایی نظیر کتابخانه الکترونیک، مبداء فایل های pdf و جزوات کمک آموزشی، بانک کاملی از ویدیو ها و تصاویر و فایل های صوتی آموزشی را به تلفن یاور دانش جو یان بیشتر کند . ضمن این که مجال تولید دعوا و مذاکره به فیس مجازی با دانشجو یان و یا خرید آنلاین فایل های آموزشی شما نیز قابلیت و امکان های ارزنده دیگر پباده سازی اپلیکیشن آموزشی میباشد .
در واقع طراحی اپلیکیشن آموزشی یک ابزار ارائه و مشاهده آفلاین و آنلاین منابع آموزشی برای علم پژوهان در دستگاه های موبایل می‌باشد . نکته زیاد طلایی و ارزشمند دیگری که لازم می‌باشد بدانید این میباشد که در اپلیکیشن های آموزشی در اولین بار به کار گیری، نیاز به اتصال به اینترنت برای دانلود فایل های آموزشی دارید و در دفعات بعدی بدون نیاز به اینترنت می توانید به عصر های آموزشی دسترسی داشته باشید . دسترسی به اینترنت در هنگام بررسی ترقی علم پژوهان از شیوه سیستم های رئیس یادگیری نیز لازم می‌باشد .
مزایایطراحی اپلیکیشن آموزشی چیست؟ آن گاه از تدبیر از این که پباده سازی اپلیکیشن آموزشی چه گونه می تواند موجب تولید دگرگون سازی در سیستم فراگیری شما شود بد نمی باشد تا در پی به بقیه مزیت هایی که اپلیکیشن آموزشی برای شما تحت عنوان معلم و علم پژوهانتان ایجاد می کند، اشاره کنیم .
دسترسیپرسرعت و آسان به منابع آموزشی مبنی بر یک نظرسنجی، مردم به صورت میانگین ​​30 ساعت در ماه از اپلیکیشن های گوشی به کارگیری می کنند . آن ها به عامل انعطاف پذیری و سهولت جستجوی داده ها، تبدیل به کناره ای از زندگی مردم گردیده اند . اصلی ترین مزیت به کار گیری از اپلیکیشن های آموزشی، سهولت به کارگیری و دسترسی به مورد ها آموزشی حتی در فیس عدم دسترسی به اینترنت است .
مزایاینرم افزار آموزشیقابلیتبه کارگیری از منابع آموزشی در گوشی امروزه دانشجویان معمولا عشق مند به مطالعه آنلاین میباشند و از کتابخانه های آنلاین به کارگیری می کنند چرا که در حالتی که منابع آموزشی آنان در تلفن همراهشان باشد در هر کجا و هر زمانی می توانند مطالعه نمایند و دیگر محدود به برهه زمانی و مکان خاصی نیستند ضمن این که به سادگی می توانند با معایبی از جمله فراموشی جزوات و سنگینی حمل آنان خداحافظی نمایند .
پباده سازی اپلیکیشن های آموزشی به دانشجویان و دانش آموزان این امکان را می‌دهد که موردها قضیه نیاز آموزشی خویش را به آسانی بیابند و در کنار دوره های درسی از آنها به کارگیری کنند .
مزایاینرم افزار آموزشیقابلیتارتباط آسوده میان مدرس و دانش پژوهان اپلیکیشن های آموزشی با دارا بودن امکان چت می توانند این زمان را در اختیار کاربرانشان قرار دهند تا در هر لحظه و هر جا به راحتی ارسال یک پیام متنی یا این که صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند .
امکانبررسی و تحلیل فرآیند فراگیری علم پژوهان اپلیکیشن های آموزشی این امکان را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند تا نتایج آزمون ها را به چهره نمودار های قابل تحلیل مشاهده کرده و از درصد رویش یا این که افت خویش آگاه شوند .
ساختسرگرمی در کنار یادگرفتن یادگیری و یادگرفتن دیگر فعالیتی منفعل و یکطرفه نمی‌باشد . ارائه فراگیری در قالب بازی، دوچندان نتیجه بخش و اثرگذار میباشد و منجر ایجاد شوق و اشتیاق و عشق و علاقه به یادگیری در کودک ها می‌گردد . طراحی اپلیکیشن های آموزشی برای علم آموزان یاری می نماید تا یادگرفتن در ذهن آنان ماندگارتر شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۶:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)