مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

چه گونه درآمد اپلیکیشن خود را افزایش دهیم؟

 


چه طور
درآمد نرم افزار خویش را ارتقاء دهیم؟ علاوه بر رضایتی که با موفقیت نرم افزار خویش کسب می‌کنید، مساله مالی هم به شدت در رشد کسب و عمل شما تاثیرگذار میباشد . تکنیک های فراوان متعددی وجود دارند که با به کارگیری از آن ها می توانید به درآمد موردنظر خود دست پیدا نمائید . در‌این نوشته ی علمی به سه شیوه که با به کار گیری از آن ها توانمند به ارتقاء درآمد و ساخت یک برنامه سودآور برای کسب و فعالیت خود می‌باشید خوا هیم پرداخت .

همواره اضطراری میباشد تا علاقه  طراحی اپلیکیشن در مشهد  مندی های کاربران و دلایلی را که به باعث آنها اقدام به ساخت نرم افزار نموده اید مد لحاظ قرار دهید، چرا‌که این موارد اهمیت ویژه ای در پروسه دارا‌هستند .

1 .
بها ارتفاع قدمت مشتری (LTV) را به حداکثر برسانید افزایش
قیمت ارتفاع عمر کاربران نرم افزار
ارزش طول عمر مشتری یا به عبارتی LTV یکی‌از حائز اهمیت ترین معیارها در تولید یک راهکار استوار برای جذب و نگهداری کاربران میباشد .
به صورت خلاصه میتوان اذعان کرد که ارزش عمر مشتری معیاری برای سنجش قیمت کاربر در طول مقطع می باشد و در‌پی تعدادی زمینه برای بهبود قیمت عمر مشتری فهرست شده میباشد:
استفاده
از Deep Linking
Deep Linking دیگر یک تکنیک ازرو برای پیاده سازی در نرم افزار ها وجود ندارد و در‌صورتی‌که که میخواهید کاربران را به انجام یک عملیات مشخص و معلوم در اپلیکیشن سوق دهی نمائید، باید از این تکنیک به کارگیری بگیرید .

رابط
کاربری کامل و بی نقص را در چنگ کاربران قرار دهید
در صورتیکه از همان مرحله نخستین، یوزرها را با توضیحات دشوار بترسانید و داده ها متعددی از آن‌ها بخواهید، آن ها نرم افزار را کنار می گذارند و هیچگاه گشوده نخواهند گشت . از این رو بایستی با به کارگیری از یک رابط بی آلایش و کاربر پسند آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید .

از
تبلیغات دهن به دهان بین یوزرها استفاده نمایید
شبکه های متعددی برای آگهی به عموم درباره نرم افزار وجود دارااست . برای مثال میتوان به مطبوعات، صفحات فرود تاثیرگذار، تولید داستان دارای هیجان درباره اپلیکیشن یا این که شرکت در رویدادها اشاره نمود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۹:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن آموزشی ابزاری کاربردی برای تحول در سیستم آموزش

طراحی اپلیکیشن در مشهد در‌صورتی‌که تحت عنوان یک مدرس یا مدرس هر روز با تعداد زیادی دانش پژوه سر و کار دارید و می خواهید همگام با تکنولوژی روز فهمیده در سیستم فراگیری و انتقال داده ها خویش دگرگون سازی تولید نمائید با ما با ارائه یک راهکار بی نظیر هم پا باشید . طراحی اپلیکیشن در مشهد
در این مقاله می خواهیم برای شما از مزایای پباده سازی اپلیکیشن آموزشی بگوییم و برای شما به فیس پر‌نور و بدیهی توضیح دهیم که با طراحی یک اپلیکیشن آموزشی کاربردی چه قابلیت و امکان هایی را به سیستم آموزشی خویش بیشتر خواهید کرد .
با پباده سازی اپلیکیشن آموزشی مالک یک اموزشگاه مجازی شوید .با مدرنیزه شدن عصر حاضر و توسعه و گسترش دیده گیر کاربران گوشی تلفن های هوشمند و مجهز بودن بیش از 90 درصد آنان به اینترنت یار جا داراست تا شما هم تحت عنوان یک صاحب و مالک دانش و دارای هنر فراگیری از این عصر ارزنده یک تحول برای سیستم کاری و آموزشی خویش بسازید .چطور و چه طور؟ خوا‌هیم اعلام‌کرد:اپلیکیشن آموزشی ابزاری می باشد که می تواند قابلیت هایی نظیر کتابخانه الکترونیک، مبداء فایل های pdf و جزوات کمک آموزشی، بانک کاملی از ویدیو ها و تصاویر و فایل های صوتی آموزشی را به تلفن یاور دانش جو یان بیشتر کند . ضمن این که مجال تولید دعوا و مذاکره به فیس مجازی با دانشجو یان و یا خرید آنلاین فایل های آموزشی شما نیز قابلیت و امکان های ارزنده دیگر پباده سازی اپلیکیشن آموزشی میباشد .
در واقع طراحی اپلیکیشن آموزشی یک ابزار ارائه و مشاهده آفلاین و آنلاین منابع آموزشی برای علم پژوهان در دستگاه های موبایل می‌باشد . نکته زیاد طلایی و ارزشمند دیگری که لازم می‌باشد بدانید این میباشد که در اپلیکیشن های آموزشی در اولین بار به کار گیری، نیاز به اتصال به اینترنت برای دانلود فایل های آموزشی دارید و در دفعات بعدی بدون نیاز به اینترنت می توانید به عصر های آموزشی دسترسی داشته باشید . دسترسی به اینترنت در هنگام بررسی ترقی علم پژوهان از شیوه سیستم های رئیس یادگیری نیز لازم می‌باشد .
مزایایطراحی اپلیکیشن آموزشی چیست؟ آن گاه از تدبیر از این که پباده سازی اپلیکیشن آموزشی چه گونه می تواند موجب تولید دگرگون سازی در سیستم فراگیری شما شود بد نمی باشد تا در پی به بقیه مزیت هایی که اپلیکیشن آموزشی برای شما تحت عنوان معلم و علم پژوهانتان ایجاد می کند، اشاره کنیم .
دسترسیپرسرعت و آسان به منابع آموزشی مبنی بر یک نظرسنجی، مردم به صورت میانگین ​​30 ساعت در ماه از اپلیکیشن های گوشی به کارگیری می کنند . آن ها به عامل انعطاف پذیری و سهولت جستجوی داده ها، تبدیل به کناره ای از زندگی مردم گردیده اند . اصلی ترین مزیت به کار گیری از اپلیکیشن های آموزشی، سهولت به کارگیری و دسترسی به مورد ها آموزشی حتی در فیس عدم دسترسی به اینترنت است .
مزایاینرم افزار آموزشیقابلیتبه کارگیری از منابع آموزشی در گوشی امروزه دانشجویان معمولا عشق مند به مطالعه آنلاین میباشند و از کتابخانه های آنلاین به کارگیری می کنند چرا که در حالتی که منابع آموزشی آنان در تلفن همراهشان باشد در هر کجا و هر زمانی می توانند مطالعه نمایند و دیگر محدود به برهه زمانی و مکان خاصی نیستند ضمن این که به سادگی می توانند با معایبی از جمله فراموشی جزوات و سنگینی حمل آنان خداحافظی نمایند .
پباده سازی اپلیکیشن های آموزشی به دانشجویان و دانش آموزان این امکان را می‌دهد که موردها قضیه نیاز آموزشی خویش را به آسانی بیابند و در کنار دوره های درسی از آنها به کارگیری کنند .
مزایاینرم افزار آموزشیقابلیتارتباط آسوده میان مدرس و دانش پژوهان اپلیکیشن های آموزشی با دارا بودن امکان چت می توانند این زمان را در اختیار کاربرانشان قرار دهند تا در هر لحظه و هر جا به راحتی ارسال یک پیام متنی یا این که صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند .
امکانبررسی و تحلیل فرآیند فراگیری علم پژوهان اپلیکیشن های آموزشی این امکان را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند تا نتایج آزمون ها را به چهره نمودار های قابل تحلیل مشاهده کرده و از درصد رویش یا این که افت خویش آگاه شوند .
ساختسرگرمی در کنار یادگرفتن یادگیری و یادگرفتن دیگر فعالیتی منفعل و یکطرفه نمی‌باشد . ارائه فراگیری در قالب بازی، دوچندان نتیجه بخش و اثرگذار میباشد و منجر ایجاد شوق و اشتیاق و عشق و علاقه به یادگیری در کودک ها می‌گردد . طراحی اپلیکیشن های آموزشی برای علم آموزان یاری می نماید تا یادگرفتن در ذهن آنان ماندگارتر شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۶:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار دکان اینترنتی ebay

طراحی اپلیکیشن در مشهد ۹) اپلیکیشن دکان اینترنتی eBayeBay مادر تمام اپلیکیشن‌های خرید است. کاربران می‌توانند در آن داد و ستد کنند و روی تمام کالاها از جمله البسه و زیورآلات، ملزومات خانه، مبلمان، وسایل ضروری اردو زدن و چیزهای خیلی زیاد دیگری پول خود را پس‌انداز کنند.
ویژگی‌های اساسی:
پس‌انداز اضافه با تخفیف‌های روزانه.دریافت مال از فروشنده‌های قابل اعتماد.قابلیت و امکان سفارش از محصول ها زیبایی گرفته تا کالاهای الکترونیک.مرغوبیت: ۴٫۴
تعداد نصب‌ها: ۱۰۰۰۰۰۰۰۰+

اپلیکیشن دکان اینترنتی wish
۱۰) اپلیکیشن فروشگاهی Wishخریدارها می توانند با Wish مستقیماً از تولیدکننده خرید کنند. به دلیل این‌که هیچ واسطه‌ای وجود ندارد، کالاها به قیمت زیر‌تری فروخته میگردند ولی همان کیفیت کالاهای توی دکان‌ها دارند.
ویژگی‌ها:
خریدار را قوی می‌سازد تا کالایی پیدا کند که بضاعت و توان خریدش را دارد.قابلیت ردگیری توصیه خرید.امکان استراداد وا رفته پول و پس صادر کردن رایگان محصول.جمع‌آوری امتیاز و دادن‌ آنها و گرفتن کوپن جایزه خرید.گروه خدمات مشتریان بزرگ با پاسخ‌گویی سریعمرغوبیت: ۴٫۴
تعداد نصب‌ها: ۱۰۰۰۰۰۰۰۰+

اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی limeroad
۱۱) اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی LimeRoadLimeRoad از آن اَپ‌های خرید بسیار پرطرفدار برای خرید لباس‌ و اجناس مد روز و کالاهای زندگی شخصی‌سازی شده با توجه به ذوق و سلیقه خریدار است. پیشنهادهای خرید کالاهای بی‌شماری از برندهای برتر در اَپ وجود دارد. با تحویل به موقع مرسوله و پرداخت ایمن. LimeRoad تجربه‌ خریدی سهل و دل‌انگیز را برای‌تان به ارمغان می‌آورد.
ویژگی‌ها:
قابلیت ورود سهل و آسان و بی‌دردسر به حساب کاربری.امکان پرداخت ایمن و خصوصیقابلیت و قابلیت و امکان به وجود آوردن فهرست خریدهای آیندهسفارش اعتبارهای خرید LimeRoad که به کوپن خرید تبدیل می‌شوند.در دسترس بودن امکان خدمات شخصی یگانه مشتریان و پشتیبانی شل.مرغوبیت: ۴٫۴
تعداد نصب‌ها: ۵۰۰۰۰۰۰۰+

اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی tatacliq
۱۲) اپلیکیشن Tata Cliqاز Tata Cliq محصولات تضمین‌شده معتبر با قیمتی استثنایی بخرید. این اپلیکیشن خرید آنلاینی می باشد که هم در اندروید و هم در iOS عمل مینماید. کاربرهای بهترین تخفیف‌ها و پیشنهادهای خرید از برندهای مورد عشق و علاقه خود را دریافت می‌نمایند و می‌توانید کالای مورد نظر خود را از در میان مجموعه‌ای گسترده تعیین فرمایید.
این فروشگاه خرده‌فروشی مجموعه‌های منحصربه‌فرد به فردی در گونه‌بندی‌های متفاوت مثل اثاثیه جانبی‌، تلفن‌های هم پا، کالاهای الکترونیک، خرقه‌های مردانه و زنانه، اجناس تزیینی، کیف و کفش، ساعت، مبلمان خانگی و چیزهای خیلی بیشتری دارد.
ویژگی‌های اساسی:
مشتمل بر ۱۵۰۰ برند هندوستانی و برندهای بین‌المللی می باشد.ارسال بدون‌پول برای همه سفارشات.۳۰ هزار کالای تخفیف‌دارسفارش‌های هوشمند بر شالوده کالاهایی که کاربر جستجو می‌کند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۰:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رپورتاژ آگهی پی بی ان چیست؟

در دنیای وب شناخته شده ترین بخش، بخش تبلیغات میباشد و همگان با آن سروکار داشته یا لااقل با این تبلیغات مواجه شده اند. اما این تبلیغات دیگر مثل قبل بر روی کاربران تاثیرگذار نیست و همین مسئله سبب شده است که روش های جدید تبلیغاتی در صفحات وب به کار رود. رپورتاژ آگهی پی بی ان یکی از این روش ها میباشد. رپورتاژ آگهی در سئو و افزایش رتبه سایت بیشتر کارایی دارد.

 

رپورتاژ pbn

 

رپورتاژ pbn چیست؟

 PBNمخفف عبارت Private Blog Network میباشد، این عبارت به معنی شبکه ای از سایت های معتبر است. افرادی که با اصول سئو در گوگل آشنا هستند از راه های مختلفی برای بالا رفتن سایت در گوگل استفاده می نمایند که گرفتن بک لینک PBN یکی از این راه ها میباشد.

 

 

در صورت استفاده کردن از روش های این چنینی، گوگل با استفاده از الگوریتم هایی که استفاده میکند شناسایی خواهد کرد که شما از چه ترفندهایی استفاده کرده اید و در این صورت سایت شما جریمه خواهد شد و به اصطلاح از لیست نتایج گوگل پنالتی میشود. چون گوگل در شناسایی تبلیغات متنی بسیار هوشمندانه عمل میکند اما در خرید رپورتاژ PBN دیگر گوگل به سیستم لینک سازی شما شک نخواهد کرد و به آسانی رتبه سایت قابل ارتقا خواهد بود.

 

 رپورتاژ pbn

 

روش کار pbn چگونه است؟

در طرح رپورتاژ PBN رپورتاژ ادز با تکیه بر تیم فنی و سئوکار خود بهترین روش های لینک سازی شبکه ای را از طریق رپورتاژ ارائه می نماید. در پکیج های خرید رپورتاژ PBN به هیچ عنوان مشکلی در سئوی سایت شما اتفاق نخواهد افتاد.

روش کار این گونه میباشد که سئوکاران بین سایت هایی که از نظر اتوریتی دامنه با ارزش هستند لینک سازی را به صورت شبکه ای ایجاد میکنند. در واقع طوری تنظیم می نمایند که چند سایت به یکدیگر پیوند یا لینک میشوند. این روش لینک دهی شبکه ای نام دارد. در روش لینک دهی شبکه ای در همه صفحات وب سایت، کلمات کلیدی لینک داده میشد. به همین دلیل، برای گوگل به راحتی قابل شناسایی بود. در روش رپورتاژ ادز کلمات کلیدی در همه صفحات پیوند داده نمیشوند بلکه در یک متن طولانی به عنوان رپورتاژ آگهی نوشته میشود و این روش هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

 

لزوم خرید رپورتاژ PBN و مزایای آن

 • رپورتاژ، یک مقاله کامل و جامع برای معرفی شماست نه صرفا یک بنر تبلیغاتی
 • نسبت به سایر روش های تبلیغاتی رپورتاژ آگهی بیشتر توجه کاربران را جلب خواهد کرد.
 • رپورتاژ، باعث کسب رتبه بهتر برای وب سایت شما خواهد شد.
 • پس از درج آگهی شما هم یک نوع بازاریابی برای سایت شما خواهد شد و هم رتبه سایت بالا میرود.
 • رپورتاژ آگهی شما هیچوقت حذف نخواهد شد. یعنی رپورتاژ آگهی شما دائمی خواهد بود. این دائمی بودن سبب میشود که در مدت زمان طولانی رتبه سایت شما بالا برود.
 • برای رپورتاژ PBN نسبت به بقیه روش ها هزینه کمتری صرف خواهد شد. یعنی با صرف کمترین هزینه بهترین نتیجه را از آن سایت خود خواهید کرد.

​و در آخر 2 لینک برای خرید رپورتاژ پی بی ان مجموعه معتبر و با سابقه شیک رنک معرفی می گردد :

 

1-

https://www.chicrank.com/reportage.php

2-

https://www.chicrank.com/reporter.php

 

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی نرده بالکن، درب باغ، درب پارکینگ، درب آهنی، حفاظ درب ورودی آپارتمان

نرده بالکن چیست:

نرده بالکن، محافظی برای مناطق مرتفع در دسترس افراد مانند بالکن ها یا تراس های سقفی می باشد. این مناطق نیاز به محافظت در برابر سقوط دارد. نرده بالکن می تواند یک دیوار، پاراپه، بالستیک یا هر مانع مشابه با حداقل ارتفاع 110 سانتی متر باشد. اگر می خواهید یک بالستیک را انتخاب کنید، می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک بلوک ساختاری شیشه ای را یا یک نرده آهنی می خواهید. ما برای آشنایی بیش تر شما با نرده بالکن، انواعی از نرده بالکن را برای شما در ادامه ی مقاله شرح داده ایم.

 

C:UsersentezarDesktopگلنرده.jpg

نرده بالکن

 

معرفی انواع نرده بالکن:

نرده بالکن شیشه ای: نرده های بالکن شیشه ای، یکی از گزینه های محبوب در حال حاضر است. این سیستم های بالستیک همراه با کفش های پایه، آداپتورهای شیشه ای یا گیره های شیشه ای کف، در بالا یا در مقابل فاسیای کف بالکن نصب شده اند.  هم چنین می توانید یک فولاد ضد زنگ گرد یا یک نرده دستی چوبی به آن اضافه کنید. شما این ها را با براکت های دستی که بین 2 صفحه ی شیشه ای یا از طریق شیشه قرار دارد سوار می کنید. نرده بالکن شیشه ای به عنوان حصار بالکن فواید بسیاری دارد. دارای ساخت و ساز بسیار قوی و شفاف است، که نمای زیبایی را حفظ می کند.اگر حریم شخصی بیش تری می خواهید، از شیشه های رنگی، طرح دار یا مات استفاده کنید.

اگر تصمیم گرفته اید از نرده بالکن استفاده کنید ، می توانید به اطلاعات کافی در این زمینه دست پیدا کنید. به سادگی می توانید نرده های با کیفیت از جنس استنلس استیل یا آلومینیوم را ما خریداری نمایید. شما هم چنین می توانید نوع دیگری از انعطاف پذیری مانند میله، کابل یا شبکه استیل ضدزنگ را انتخاب کنید. این امر یک نگاه صنعتی مدرن ایجاد می کند و نتیجه آن بسیار قوی و ایمن است.

 

 

C:UsersentezarDesktop2-ojzm60iy32n8urjzn84ayg5q91qopkby890zlfi5ps.jpg

نرده بالکن

 

آشنایی با درب پارکینگ:

بعد از این که به معرفی نرده بالکن، پرداختیم می خواهیم با درب پارکینگ آشنا شویم. از ویژگی های یک درب پارکینگ خوب به شرح زیر است:

 • دارای خطوط و مواد مدرن و واضحی که با بسیاری از سبک های معماری هماهنگ باشد

 • دارای انواع رنگ های مطابق کلاسیک یا سفارشی RAL که به جذابیت بصری ساختار ها و ساختمان های منفرد کمک کند

 • متناسب با انواع برنامه های نصب از جمله زیر زمین، سطح خیابان و حتی سازه های ایستاده رایگان باشد.

 • عملکرد قابل اطمینان، روان ، کارآمد و با حجم بالا از ترافیک مداوم را تضمین کند

 • سرعت بالا ریسک خنجر زدن و پیگیری و یا ورود ترافیک غیرمجاز به داخل مرکز را کاهش دهد

 • ساخته شده با مواد بادوام برای مقاومت در برابر محیط های متغیر و سخت آب و هوایی از برف و نمک تا وزش باد طوفان باشد.

 

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

معرفی انواع درب پارکینگ:

باید بدانید که درب پارکینگ نیز همانند نرده بالکن  جهت حفظ امنیت و حریم خصوصی ساخته است. اما گستردگی درب پارکینگ از نرده بالکن  بیش تر است. درب های پارکینگ در چهار نوع اساسی قرار دارند که به شرح زیر می باشند:

دربی که از بیرون بپیچند

دربی که به هم بپیوندند

دربی که بالا بروند

دربی که به سمت پایین کشیده شود.

در صورت لزوم نگه داشتن سقف یا در صورت تمایل به ظاهر متمایز آن ها، درب های چرخ دار واگن های چرخان یا درب های انبار کشویی انتخاب مناسبی هستند. در غیر این صورت، محبوب ترین گزینه تا کنون درب رولینگ مقطعی به عنوان درب پارکینگ است.

 

C:UsersentezarDesktoppa81-ojzm5yn9peko7jmpy7b1tgmt29zya64hjzq0mvky28.jpg

نرده بالکن

 

نکات مهم در رابطه با خرید نرده بالکن و درب پارکینگ:

مهم است سیستمی را که انتخاب می کنید متناسب با سبک خانه ی شما باشد. به عنوان مثال اگر در یک خانه ی ییلاقی زندگی می کنید، ممکن است چیزی را بخواهید که بسیار متفاوت با انتظار شما در آپارتمان ها باشد. سیستم های نرده بالکن و درب پارکینگ  مدرن تولید شده توسط تولید کنندگان،  تقلید شده از روی سبک هایی هستند که مربوط به درب های نوسان قدیمی می باشند و با لولا تسمه ای در طرفین و یک جفت دستگیره که یک شیار عمیق در مرکز قرار دارند تکمیل می شود. بیش تر سبک ها، چه سنتی و چه معاصر، پانل های برجسته، تر و تمیز و جزئیات دیگر را با خود به همراه دارند.

 سیستم های ساخته شده با قالب واقعی محکم تر از آن هایی که دارای جزئیات تزئینی هستند، می باشند، که صرفاً چسبیده یا میخ دار هستند. بسیاری از سبک ها برای درب پارکینگ دارای صفحات شیشه ای در ردیف بالا هستند که به نظر می رسد برای طراحی خیابان جذاب باشد و نور روز را به داخل بیاورد. هم چنین برای داشتن ظاهری مدرن تر، می توانید در کلیه ی پنل ها، درب های رول با شیشه ضد آب یا پلاستیک مات را پیدا کنید.

 

C:UsersentezarDesktopدرب-پارکینگ-درب-لاکچری.jpg

درب پارکینگ

 

مواد اولیه های مورد استفاده برای نرده بالکن و درب پارکینگ:

چوب:  چوب جذابیت و اصالت دارد که سایر مواد صرفاً از آن تقلید می کنند. سیستم های چوبی را می توان در اندازه ی موردنیاز به صورت محلی درست کرد که حتی در مقابل ضربات بسکتبال به خوبی ایستاده باشد. نکته ی منفی این است که آن ها نیاز به اصلاح مجدد یا پالایش مجدد دارند، به خصوص اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید. سیستم های چوبی بسته به این که آیا آن ها از یک قاب چوبی سبک و پر از عایق یا از یک تخته ی سه لایی یا پوست تخته سنگی تشکیل شده باشند، دارای قیمت های متفاوت و مقاومت های متفاوتی هستند.

فولاد: اگر شما وقت نگه داری زیادی ندارید، فلز انتخاب بهتری از چوب است. فولاد نسبتاً ارزان و در عین حال سخت است. فولاد برهنه زنگ می زند، بنابراین اگر به صورت برهنه از آن در نرده بالکن و درب پارکینگ استفاده شود، در معرض هوا اکسیده شده و به رنگ قرمز متمایل می شود. راه حل جلوگیری از این اتفاق، استفاده از رنگ ها و پوشش های ضد زنگ است.

فایبرگلاس: سیستم هایی با روکش فایبرگلاس در برابر اکسیده شدن مقاومت می کنند و زنگ نمی زنند. با این وجود فایبرگلاس مجدداً از بین می رود زیرا رنگ با گذشت زمان محو می شود. سیستم های فلزی با کیفیت بالا ممکن است دارای ضمانت های طولانی در سخت افزار، ورقه بین فولاد و هر عایق و رنگ کارخانه ای باشند. ممکن است قیمت نرده بالکن فلزی و هم چنین قیمت درب های پارکینگ فلزی گران باشد.

آلومینیوم: سیستم های ارزان قیمت آلومینیومی با نسخه های محکم با قاب های اکسترود شده سنگین و پانل های روکش شده با مقاومت جایگزین شده اند. ناهموار و مقاوم در برابر زنگ زدگی، می باشد و یک انتخاب عالی است. سیستم های آلومینیومی با هزینه ی کم تری دارای قاب و مواد دیگر مانند پلی اتیلن با چگالی بالا هستند. آلومینیوم به دلیل وزن کم در صورت داشتن درب دو جداره فوق العاده گزینه مناسبی است.

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

درب باغ:

بهتر است که به غیر از نرده بالکن و درب پارکینگ به سایر سیستم های حفاظتی بپردازیم. درب باغ، می تواند بسیار مفید باشد. از مهم ترین مزیت های استفاده از درب باغ به شرح زیر است:

حفاظت از باغ در برابر افراد مزاحم

حفظ حریم خصوصی

پیشگیری از ورود حیوانات به باغ

زیبایی شناختی و دادن جلوه ای زیبا به باغ

و غیره.

درب باغ می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود. معمولا رایج ترین جنس برای درب باغ، فلز رنگ شده و پوشیده شده است. زیرا هم می تواند مقاوم باشد و هم عمر طولانی داشته باشد.

 

C:UsersentezarDesktop450.jpg

درب باغ

 

حفاظ درب ورودی آپارتمان:

معمولا درب های ورودی آپارتمان، درب آهنی نیست و از بیش تر از جنس چوب ساخته شده است. به همین جهت از امنیت بالایی برخوردار نیست. ورود به آپارتمان هایی که در درب ورودی یا به عبارتی در لابی، نگهبان ندارند، بسیار راحت است. لذا این موضوع می تواند امنیت خانه های آپارتمانی را به خطر بیندازد. به همین منظور تولید کنندگان از حفاظ درب ورودی آپارتمان را تولید نموده اند. حفاظ درب ورودی آپارتمان، همانند نرده بالکن، جزء سیستم های حفاظتی محسوب می شود. از این رو ساختاری شبیه به نرده بالکن دارد اما از نظر ارتفاع بلند تر می باشد. حال می خواهیم بدانیم که حفاظ درب ورودی آپارتمان چگونه نصب می شود و در کدام قسمت قرار دارد. مسلما همه ی ما این حفاظ ها را دیده ایم. در واقع نرده های بلندی هستند که از بیرون پشت درب اصلی قرار می گیرند و به صورت کشویی باز و بسته می شوند. این محافظ ها را در زمانی که از منزل خارج می شوند، می بندند و آن را با یک قفل محکم بسته نگه می دارند. معمولا جنس محافظ درب ورودی آپارتمان از فلز است. این فلز را برای دوام بیش تر با رنگ های و مختلف از جمله رنگ های ضد زنگ می پوشانند. ارتفاع این سیستم برابر با ارتفاع درب ورودی و شاید کمی بیش تر است.

 

C:UsersentezarDesktopSliding-Glass-Doors.jpg

حفاظ درب ورودی آپارتمان

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۹:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های حرفه ای

طراحی اپلیکیشن در مشهد اپلیکیشن رشته ای و حاذق ویرایش تصاویر Snapseed برنامه گوشی اندروید Snapseed یک عدد از ابزارهای گوگل میباشد که برای ویرایش و افکت گذاری عکس ها و تصاویر ارائه کرده میباشد . برنامه اسنپ سید کاملا مجانی می‌باشد و شما می توانید از ابزارهای گسترده آن برای قشنگ کردن و جذابیت بخشیدن به تصاویر خویش استفاده نمائید . این برنامه بازنویسی تصاویر گوگل عکس های آخری را در فولدرهای غیر متعلق ذخیره می نماید و فایل کلیدی را بدون تغییر می گذارد . همچنین می توانید از این شیوه عکس های خویش را در سرویس های دیگر گوگل به فیس همگام سازی گردیده داشته باشید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
بهترین اپلیکیشن های کاربردی و حتمی سال سرازیر برای اندروید دانلود اپلیکیشن رشته ای و کارکشته بازنویسی تصاویر Snapseed برای اندروید شایسته ترین اپلیکیشن های پخش کننده آوا و موسیقی 
ترانه پلیر ها نیز از برنامه های پرطرفدار و از نظر برخی کاربران، از گونه برنامه های الزامیست که وجود یک عدد از شایسته ترین آنها در هر یک از دستگاه های اندروید اضطراری می باشد . برنامه های اکثری در این دسته بندی قراردارد و در این نصیب به معرفی دو آهنگ پلیر عالی می پردازیم .
1اپلیکیشن گوگل پلی ترانه - Google Play Music اپلیکیشن گوگل پلی موزیک یکی دیگر از ابزارهای کاربردی و دوست داستنی گوگل میباشد که با استفاده از آن می توانید آهنگها را به چهره آنلاین گوش نمایید و یا این که به طور به صورت کامل مجانی دانلود فرمائید . البته برنامه های پولی دیگری در مارکت های اندروید وجود دارند که می توانایی به اسپاتیفای و ساوندکلاود اشاره کرد که علاوه بر پولی بودن قابلیت دانلود آهنگها را پشتیبانی نمی نمایند . هوش مصنوعی Google Play Music زیاد عالی و دقیق می تواند ذوق و سلیقه شما‌را تشخیص داده و به شما بهترین آهنگها را پیشنهاد می دهد . دیدنی می باشد بدانید این برنامه بیش از یک میلیارد بار دانلود گردیده میباشد .
شایسته ترین اپلیکیشن های کاربردی و حتمی سال سرازیر برای اندروید دانلود اپلیکیشن گوگل پلی موزیک Google Play Music برای اندروید 2بهترین و دوستداشتنی ترین موزیک پلیر Poweramp Music Player در صورتیکه چه پلیرهای موزیک که به رخ اورجینال روی موبایل ها و تبلت ها نصب می باشند سعی قابل پذیرش و نسبتا مطلوبی دارا‌هستند ولی از قابلیت و امکان های متنوع و پیکربندی گسترده و فردی سازی فایده مند نیسیتند . به همین عامل بیشتر کاربران اقدام به نصب اپلیکیشن های جانبی پلیر موزیک و صدا می کنند . برنامه عالی Poweramp Music Player از رویت کرد اکثری از کاربران قضیه تایید واقع گردیده و توانسته نیاز های متنوع افراد را برآورده سازد . پشتیبانی از فرمت های متنوع صوتی، اکولایزر گرافیکی، دستکاری تگ ترانه ها و رابط کاربری فوق العاده بی آلایش و کارامد صرفا یک‌سری قابلیت از این نرم افزار صوتی میباشد .
شایسته ترین اپلیکیشن های کاربردی و واجب سال سرازیر برای اندروید دانلود بهترین و دوست داستنی ترین موزیک پلیر Poweramp Music Player برای اندروید شایسته ترین اپلیکیشن های پخش کننده فیلم و کلیپ _____________________________________
پخش کننده های فیلم از برنامه هایی می باشند که وجود یک نقص کوچک یا یک نبود عملکرد آن را به صورت بی نقص کاهش می دهد و جایگاه خویش را میان یوزرها از دست می دهد . از این رو یک پلیر فیلم باید کلیه نیاز های به کار گیری کننده را در خویش بگنجاند . با وجود اکثری از برنامه های پخش کننده ویدئو، ما در این نصیب دو گزینه زیر را برای شما مهیا کرده ایم .
1پلیر فوق العاده و کامل فیلم نتفلیکس – Netflix بدون شک و تردید درصورتی که لیستی از بهترین برنامه های پخش کننده فیلم و کلیپ برای موبایل تهیه کنیم Netflix یکی از آنان خواهد بود . با استفاده از برنامه پخش کننده فیلم Netflix گزینش های گسترده ای را خواهید داشت و نهایت کیفیت را می توانید حین تماشای فیلم ها تجربه فرمایید . این برنامه وابسته به کمپانی دارای آوازه نتفلیکس است و با به کار گیری از آن می توانید به مجموعه بزرگی از سریال ها و فیلم های سینمایی نیز دسترسی داشته باشید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۹:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار دعا قرائت مسیحیت

طراحی اپلیکیشن در مشهد در جمهوری اسلامی ایران اپلیکیشن های داشتیم که به صورت صوتی برای شما دعای عهد و پیمان، دعای توسل، آیته الکرسی و آل یاسین می‌خوند. اما جای یک قابلیت در این اپلیکیشن ها خالی بود.
با خودتون مسلما میپرسید چه ویژگی؟ در بعضا از مواقع در هیت ها علاوه بر دعای ظهور امام عصر دعای برای شفا کسی میخوانند. فعلا در صورتی اپلیکیشن موجود بود که این قابلیت و امکان داشت میتونست به بازار بزرگی دسترسی داشته باشد.

نمونه خارجی اپلیکیشن دعا خوان
این گونه اپ مثل بیشتر اپلیکیشن های ایرانی نمونه خارجی داراست!! بله درست خوندید نمونه خارجی این اپلیکیشن ساخته شده است.


رونمایی اپلیکیشن Click To Pray
اپلیکیشن دعا خواندن Click To Pray
اپلیکیشن Click To Pray را پاپ رهبر کاتولیک های جهان یکسال پیش رونمایی کرده است.
اپلیکیشن دعا خواندن به 6 گویش عالم عرضه شده است این اپلیکیشن داردی سه بخش اصلی می باشد.

دعا هر روز: درین قسمت دعا هر روز نشان داده میشود و شما میتواند دعا آن روز را بخوانید.
دعا یاروهمدم پاپ: درین بخش می توانید تصویر پاپ را مشاهده کنید و با پاپ دعا بخوانید.
دعا دست جمعی: در تابلو اپلیکیشن دعا خود را بنویسد و با بقیه برای رسیدن به آن دعا بخوانید.

اپلیکیشن دعا تلاوت مسیحیت Click To Pray
اپلیکیشن دعا خوان ایرانی خواهد شد؟
مثل خیلی از اپلیکیشن های خارجی که بعداز یک یا یکسری سال نسخه ایرانی اپلیکیشن مثل اسنپ ساخت شد، این اماکن نیز وجود دارد که نسخه ایرانی این اپلیکیشن نیز ساخته شود.

بهترین شرکت برای طراحی اپلیکیشن دعا تلاوت کیست؟
شرکت ما تجربه طراحی اپلیکیشن استخاره، یک کدام از بهترین شرکتهای برای طراحی اپلیکیشن دعا خوان می باشد که چند سال در موضوع طراحی و ایجاد اپلیکیشن فعالیت دارد.
مشورت کردن های طراحی اپلیکیشن ما کاملا بدون پول است، همچنین در گرد هم آیی مشاوره کلی ایده در مورد امکانات اپلیکیشن به شما دهده میگردد.
هزینه طراحی اپلیکیشن ما نسبت به شرکت های رقیب نیز کمتر می باشد.

در صورتیکه که از نوشته ی علمی خوشتون آمد می توانید نوشته‌ی علمی طراحی اپلیکیشن مذهبی را بخوانید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۵:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا بایستی نرم افزار ios داشته باشید

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


طی چندسال اخیر، شاهد رشد روز به روز تلفن های یار و همدم بوده ایم. امروزه ، تلفن های هم پا نقش مهمی در زندگی ما ایفا میکنند و اکثری از امور و کارها ، بوسیله تلفن های یاروهمدم انجام می گردد .

پباده سازی نرم افزار در مشهد
داشتن اپلیکیشن (اندروید و ios ) برای وب سایتها ، شرکتها ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، خبرگزاری ها ، موسسه ها خدمات مسافرتی و تورو … یاری بسزایی برای آپ دیت بودم و گسترش کسب و عمل میتواند ایفا کنند .
شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن، نهایی تولیدها ، خدمات و خبر ها را به سریعترین رخ ممکن به اطلاع مشتری ها و کاربران خود برسانید . مشتری های شما با داشتن اپلیکیشن ، هرلحظه میتوانند از آخرین محصول ها و خدمات شما اطلاعات کسب کنند یا به پیشنهاد محصول ها بپردازند .
شرکت ما با وجود متخصصین در ضمینه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن ، قوی به برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشنی کاملا اصولی و با امکان ها و امکانات درخواستی شما میباشد.

اکثر مردم بر این باورند که برای رونق کسب و فعالیت خود بایستی از اپلیکیشن ios مقدمه کنند، اما با اعتنا به آخری بازبینی های انجام یافته (تصویر روبرو) تماما واضح است کاربران تلفن های هوشمند اکثرا سیستم استدلال اندرویدی دارند (نسبتاً تعداد تلفن های هوشمند اندرویدی ۳.۵ برابر تلفن های هوشمند با سیستم ادله ios می باشند). پس مالامال واضح میباشد که برای شروع کار در این حوزه مطلقا باید از سیستم ادله اندرویدی آغاز کرد.

 

چرا صد رد صد می بایست اپلیکیشن ios داشته باشید :
۱- قابلیت و امکان درآمدزایی بیشتر
۲- وفاداری بالای مشتریان به تولیدها اپل
۳- اطراف برنامه نویسی مناسب
۴- هماهنگی با تمام تولیدات ios
۵- محبوبیت بالاتر برای مدیران و صاحبان مشاغل
۶- نمونه های فراوان اپلیکیشن های چیره و پر اسم و رسم


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۵:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بخش‌های متفاوت نرم افزار روبیکا

طراحی اپلیکیشن در مشهد  بی نقص نبودن بخش‌های متفاوت نرم افزار روبیکایکی‌از سایر از عوارض عدم به کار گیری از نرم افزار روبیکا، بدون نقص نبودن بخش‌های متفاوت آن است که منجر می گردد روبیکا تنها یک نرم افزار نصفه کاره به لحاظ رسد و در مواردی که ادعا دارد، نتواند نیازهای کاربران را برطرف کند. به صورت نمونه در بخش پخش زنده این نرم افزار، بعضا از شبکه‌های پرطرفدار مانند تماشا و آی‌فیلم وجود ندارد و این ضعف عجیب به لحاظ می رسد به دلیل آن که کلیه نرم افزار‌های مو جود در زمینه ی پخش زنده تلویزیون از کلیه کانال‌های صدا و سیمای کشور پشتیبانی می نمایند اما در روبیکا که به‌لحاظ از حامی بسیار قدرتمند شامل است، بسیاری از شبکه‌های تلویزیون وجود ندارند و استعمال کننده می‌بایست برای مشاهده آن‌ها از دیگر نرم افزار‌های جانور استعمال نماید.


در حالیکه رسانه ملی دارنده بیش تر از 30 کانال مختلف کشوری و استانی است، این نرم افزار فقط 10 کانال را پشتیبانی کرده و به نظر می رسد شبکه‌های دیگر در مراحل برنامه نویسی و طراحی روبیکا فراموش شده‌اند.
از دیگر ضعف‌های جانور راجع‌به محتوای این نرم افزار بدون نقص نبودن محتوای ویدیویی ارایه شده توسط تامین کنندگان آن است. بر خلاف ادعای مسئولین روبیکا، همگی سریال‌ها و فیلم‌های پرطرفدار درین نرم افزار جود ندارد و یکجا توده شدن 10-12 نرم افزار در یک برنامه صدق ندارد.
به صورت نمونه سریال‌های پرطرفداری مانند شهرزاد یا اکثری از فیلم‌های سینمایی روز فهمیده در روبیکا وجود ندارند و فقط فیلم و سریال‌هایی در روبیکا چشم میگردند که در اصل با یه خرده جستجو می‌قدرت ورژن‌های بدون پول آنان‌را (رایگان و قانونی) پیدا کرد.
3- عدم معلوم بودن نام و نشان سازندگان روبیکااین رو هم بخون:باز بینی نرم افزار روبیکا؛ کلیه کاره و پرحاشیه!
۱۳۹۷/۰۱/۱۲طبق داده ها رسمی وب سایت رسمی روبیکا، شرکت طراح این نرم افزار به اسم شرکت فناوران نوین هوشمند پارسی ثبت شده‌است. اما جذاب است بدانید که دامنه این نرم افزار به اسم پردیس هوشمند اسمان درج شده که به طور بدون نقص متعدد از شرکت نام برده در وب وب سایت رسمی این مجموعه می باشد.
درباره‌ی سابقه این مجموعه‌ها مورد ها زیادی را می‌اقتدار مطرح کرد ولی نکته گزینه مشاجره ما درین نوشته‌علمی، غیر قابل درک بودن متولیان روبیکاست که این تفاوت‌ها و تناقض‌ها، مارا بیش تر از آنکه به خدمات ارایه شده در آن جلب نماید، به ترسی وا می دارد که ناشی از در مشت قرار تصاحب کردن داده ها شخصی کاربران در روبیکاست.
همان‌طور که در نکته نخستین این نوشته ی علمی گفتیم، دسترسی‌های جانور در سورس روبیکا به این استدلال نگران کننده می باشد که یک نرم افزار نامفهوم و پرسوال به نظر می رسد که به طور رسمی اطلاعاتی از آن در دسترس وجود ندارد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۲:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی و ساخت رشته ای اندروید

طراحی اپلیکیشن در مشهد 
طراحی اپلیکیشن در مشهد طراحی و تولید فن ای اندروید ، آی وی اس (iOS) و اینترنت اپلیکیشن امتیاز 4 .9 از 5 بر طبق رای 1426 نفر عصرنقره ای یکی‌از مطمئن ترین شرکت های ایجاد اپلیکیشن در دنیایی که بیش خیس از 92 درصد ایرانی ها به موبایل مجهز گردیده اند ، لزوم داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای کسب درآمدهای تازه و یا انگیزه های گوناگون بر کسی پوشیده نمیباشد . هر روزه اپ های متفاوتی با ایده های جدید در حالا ظهور می باشند . بخش اعظمی بر شالوده اصول صحیح مهندسی اپلیکیشن تولید گردیده و هر روز در درحال حاضر رویش میباشند و ولی بخش اعظمی هم از این اصول پیروی نکرده و شکست خورده و از بدور بیرون میشوند .
پباده سازی اپلیکیشن در مشهد
شرکت بعدازظهر نقره ای از اولین شرکت هایی میباشد که در تراز سرزمین در رابطه‌ی تولید اپلیکیشن به فیس حرفه‌ای قدم برداشته میباشد . در طی این سالها از شیوه یاری به کسب و کارها برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک تجربه ارزشمندی یار و یاروهمدم ماست، خوشحال می‌شویم این تجربه را برای موفقیت شما در اختیارتان در اختیار بگذاریم . پباده سازی اپلیکیشن رستورانی اطلاع به یوزرها از فستیوال ها و تخفیف های روزمره و برگزاری مسابقه و بازی بروی اپلیکیشن رستوران و همچنین تثبیت توصیه و ارسال و پیگری غذا از گزاره موردها اولیه پباده سازی اپلیکیشن رستوران می‌باشد .
دسترسی به منو رستوران را افزایش دهید، بگذارید منو روی موبایل مشتریان از طریق اپلیکیشن در دسترس باشد، منو را میتوانید روی تبلت پای میز به مشتری ارائه دهید و یا این که روی کیوسک پیشنهاد گیر در محیط رستوران در دسترس قرار دهید . اذن دهید کاربران عکسهای بیشتری از خوراک را ببینند . برای هر خوراک توضیحات بیشتری قرار دهید، عکس های جذاب غذاها به مشتریان یاری می نماید سفارشات خویش را راحت خیس تعیین کنند . امکان پرداخت آنلاین پیشنهاد از شیوه درگاه آنلاین بانکی هم وجود دارد .
شبکه سازی و باشگاه مشتریان رستوران هر مشتری عادی میتواند تبدیل به یک مشتری دارای تعهد گشته و همینطور مبادرت به معرفی عزیزان و آشنایان خویش کند . این قابلیت با توده اوری امتیاز و شرکت در طرح های تشویقی رستوران قابلیت پذیر می‌باشد . مشتری میتواند با پیشنهاد خوراک، معرفی عزیزان، شرکت در نظرسنجی و . . . مبادرت به گردآوری امتیاز نموده و با پرورش امتیازات تراز خویش را از برنزی به سمت طلایی ارتقا دهد . مشتری طلایی یک مشتری مختص بوده و طرز ارائه سرویس به وی میتواند متمایز باشد . مدیریت رستوران در لحظه میتواند تعداد مشتریان، امتیازات و سطح های هر کدام را در پنل منحصربه‌فرد خویش مشاهده کند .
حسابداری و صندوق فروش رستوران اپلیکیشن حسابداری مالی بر پایه ی اینترنت آیمیس دربرگیرنده زیرسیستم‌های مالی، بانک‌داری انبار و حسابداری انبار،‌ خرید و تدارکات، فروش و بازرگانی و باشگاه مشتریان، ‌مدیر ارتباط با مشرتیان ، ایجاد و بهای تمام گردیده و غیره بوده که درباره مستقیم با اتوماسیون اداری آیمیس می باشد .
زیر اینترنت بودن اپلیکیشن حسابرسی مالی آیمیس، شما را از بُعد مکان و جغرافیا رها می‌سازد . هر جای این کره خاکی که باشید، صرفا کافی می باشد به اینترنت دسترسی داشته باشید تا با رعایت اصول امنیتی سرور مرکزی بتوانید همانند محل کار کارتان، از امکانات سیستم سود‌مند شوید و به داده ها آیتم نیازتان دسترسی داشته باشید .
مدیریت شعب رستوران امروزه بسیاری از رستوران ها سرویس ها خویش را در بیش خیس از یک ناحیه ارائه می‌دهند . به همین علت جهت عرضه خوراک و سرویس ها خویش در بازارهای گوناگون، مبادرت به سود برداری شعبه در مکانهای مختلف می کنند .
در سیستم حسابداری غیرمتمرکز، شعبه برای عملیات حسابداری خویش، اوراق ومدارک را جداگانه از محل کار مرکزی نگهداری می‌کند . در‌این سیستم، شعبه در فواصل هنگامی معین، صورتهای مالی خویش را تهیه نموده و به دفترمرکزی ارسال می‌کند . بعد از آن این صورتهای مالی همپا صورتهای مالی شعب دیگر، با صورتهای مالی محل کار مرکزی ترکیب گردیده و صورتهای مالی کل واحد تجاری تنظیم می گردد . حتمی تحت عنوان کردن میباشد که، درصورتی که چه سوابق در سیستم غیرمتمرکز در شعبه حفظ می‌گردد لیکن تعداد و سیرتکامل های حسابها، سیستم در اختیار به چنگ آوردن داخلی، فیس و محتوای صورتهای مالی، خط مشی و رویکرد های حسابداری معمولا از سوی اداره مرکزی تعیین می‌شود .
در سیستم حسابداری متمرکز، شعبه برای عملیات خویش دفترها غیروابسته و غیر وابسته نگهداری نمی نماید، بلکه تمامی سوابق حسابداری را به طور متناوب در فواصل زمانی مشخص و معلوم به اداره مرکزی ارسال می‌نماید . در شعب غیرمستقل ممکن میباشد کمی وجه عیب گیری به عنوان تنخواه گردان در دست مدیریت شعبه قرار داده شود که از آن برای پرداخت های هزینه های اضطراری و یا بقیه پرداخت های جزیی به کارگیری کند . اما در اکثر اوقات مواقع هزینه های شعبه را خویش اداره مرکزی پرداخت می نماید و هرگونه وجه نقد دریافت گردیده به وسیله شعبه مستقیما به اکانت بانکی اداره مرکزی واریز می‌شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۸:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)