مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

گویش برنامه نویسی مختص

طراحی اپلیکیشن در مشهد   طور عادت و عرف در آمده میباشد، می‌توانید به عنوان ایده پباده سازی اپلیکیشن ها به کارگیری نمایید . این به این مضمون‌ نمیباشد که خلاقیت و ابتکار کار را در طراحی اپلیکیشن نادیده بگیریم بلکه دکورا سیون المان ها را به جور ای انجام می‌دهیم که به کارگیری کننده در اولی به کارگیری از اپلیکیشن به راحیت بتواند تجهیزات و کارکردهای با اهمیت اپلیکیشن را شناسایی کند .
تجهیزات بیش از حد کاربر را گیج میکند یک عدد از مشکلات متداول در طراحی اپلیکیشن ها امکانات اضافی و غیر ضروری باطن اپلیکیشن می باشد . در حیث داشته باشید در شرای بخواهید تجهیزات غیر اضطراری را به طور غیر دارای انسجام در اختیار کاربران قرار دهید به کارگیری کننده در به کارگیری ار اپلیکیشن شما در گیر پریشانی می گردد و احتمال استعمال مجدد اپلیکیشن بوسیله به کارگیری کننده کاهش پیدا میکن دو ممکن می باشد به کار گیری کننده اپلیکیشن شمارا با یک نمونه ی معمولی خیس جایگیزین نماید . شما میتوانید امکانات گزینه نیاز یوزرها را به مرور در اختیار کاربران قرار دهید و اپلیکیشنی پویا داشته باشید .
نبود برنامه استراتژیک درصورتی که میخواهید از اپلیکیشن خویش کسب درآمد نمایید از به عبارتی ابتدا قبلی از آنکه هر هزینه ای صرف کنید، برای طریق درآمد زایی خویش از اپلیکیشن برنامه ریزی کنید .
عدم شناسایی یوزرها انگیزه علاوه بر برخورداری ازیک برنامه دارای انسجام درآمد زایی برای اپلیکیشن باید بتوانید یوزرها انگیزه خویش را با دقت شناسایی فرمائید و به فراخور نیازهای این کاربران برنامه ها متنوع بازاریابی و تبلیغات خویش را پیش ببرید . تبلیغات وصرف هزینه برای افرادی که کاربران اپلیکیشن شما نمیباشند جزو صرف هزینه اضافی برای شما آورده ای نخواهد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۰:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طرز دستگاه های تلفن همراه

طراحی اپلیکیشن در مشهد  این که کسب و کارها کارایی می نمایند تا تولیدها خویش را از روش دستگاه های گوشی در دسترس بگذارند بر کسی پوشیده نمیباشد . شما می‌توانید از طریق داشتن یک اینترنت وبسایت موبایلی یا اپلیکیشن موبایل، میران فروش کسب و کارخود را افزایش و وفاداری مشتریانشان را محافظت فرمائید از طرفی همیشه در دسترس انها باشید . هم اکنون پرسش این میباشد، کدام نوع (اینترنت وبسایت موبایلی یا این که اپلیکیشن موبایل) برای کسب و فعالیت شما بهترمی باشد ؟ یا شاید خوب خیس میباشد که هر دوی آنها را داشته باشید؟ نیز اینترنت اینترنت سایت های موبایلی و نیز اپلیکیشن های موبایلی به مشتریان اذن می دهند تا از شیوه دستگاه هایی که آنان بیشترین به کارگیری را دارا‌هستند(موبایل) شمارا پیدا نمایند و به کسب و کار شما دسترسی داشته باشند . ولی اینترنت سایت موبایلی و اپلیکیشن گوشی شبیه یکدیگر نیستند . برای یاری به تصمیم گیری شما، ما تفاوت های این دو و این که به چه شکل این ها می توانند کسب و فعالیت شما‌را رونق ببخشند، شرح می دهیم: تفاوت اپلیکیشن های موبایلی با وبسایت ریسپانسیو اینترنت سایت ریسپانسیو (اینترنت موبایل) چیست؟ نسخه ای از اینترنت سایت که در دستگاه های تبلت و گوشی سناریو داده می شود و به صورت منحصر برای صفحه های کوچک و لمسی پباده سازی می شود و کاربران با وارد کردن نشانی وبسایت زمینه نظرشان درتبلت و گوشی شان به وبسایت دسترسی می یابند . اپلیکیشن گوشی چیست؟ اپلیکیشن‌ گوشی عبارتست از قابل انعطاف افزارهایی که ارتباط بی واسطه با پردازنده‎های سیستم دلیل موبایل یار دارا‌هستند و مستقیماً درخواست‎های کاربران را انجام می‌دهند . بر مغایر اینترنت موبایل، یک اپلیکیشن موبایلی می بایست معمولا از یک بازارگاه مانند اپل استور برای سیستم برهان ios و گوگل پلی و بازار برای سیستم دلیل آندروید، دانلود و نصب شود .
مزایای اینترنت موبایل: مزیت دارای اهمیت اینترنت گوشی در دسترس خیس بودن سایت به چهره منظم بوسیله به کار گیری کننده موبایلی می باشد . اینترنت گوشی می تواند کلیه عنصرها ورژن حیاتی اینترنت وبسایت را (مانند ظاهر و گرافیک، قالب صفحه های، عکس ها و سایر محتوا) نمایش دهد؛ البته ویژگی یک واسط کاربری متناسب با موبایل های گوشی این میباشد که بتواند خوانایی و کارایی بهتری در وضعیت نمایش در گوشی های موبایل و تبلت داشته باشد . با داشتن یک اینترنت موبایل مشتریان می توانند با هر دستگاهی در هر لحظه و هر مکانی به اینترنت سایت شما دسترسی داشته باشند و از این تجربه لذت ببرند .
مزایای اپلیکیشن موبایل: در حالتی‌که چه کارکرد اپلیکیشن گوشی مضاعف شبیه به اینترنت موبایل میباشد، ولی به کسب و کارها این برتری و مزیت را می دهد که بر روی دستگاه مشتری شعبه ای از خویش داشته باشند . از آنجا که یوزرها می بایست اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایند کسب و کارها در اختیار گرفتن بیشتری روی حضورشان روی دستگاه کاربران تا اینترنت گوشی ها دارا‌هستند . برای نمونه یک اپلیکیشن گوشی می تواند بسته یا غیرفعال شود ولی هنوز در پس مورد سرگرم ارسال اطلاعیه ( نوتیفیکیشن) و عده آوری اطلاعات در خصوص خوی و سلیقه های مشتری می باشد . علاوه بر این، اپلیکیشن های موبایل فعالیت را برای جلب وفاداری مشتری و پرداخت موبایلی بر روی یک پلت فرم واحد آسوده می کنند . همچنین اپلیکیشن موبایل دسترسی پذیری راحت تری داراست . تمام کاری که برای گشوده کردن یک اپلیکیشن می بایست انجام دهید یک لمس و تاچ کردن میباشد؛ در مقابل برای گشوده کردن اینترنت سایت با موبایل شما می بایست مرورگر خویش را باز کرده و نشانی اینترنت سایت را در آن تایپ فرمائید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۲:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان برنامه نویسی PHP

طراحی اپلیکیشن در مشهد در کنار جاوا، لهجه برنامه نویسی PHP یک کدام از سابق ترین گویش های برنامه نویسی میباشد. برخلاف جاوا، PHP در صدر صرفا برای طراحی وب سایت به کارگیری میشد و می توانستید با آن اشکال تارنما ها را به طور داینامیک پباده سازی نمایید. البته با پیشرفت حرفه آوری پدیده ی PHAP ظهور کرد و این قابلیت و امکان را به وجود آورد که بتوان از PHP برای تولید نرم افزار ماهر استفاده نمود.

PHP یک کدام از پرکاربرد ترین گویش های برنامه نویسی میباشد به گونه ای که آمار ها نشان می‌دهند ۷۸٫۶ درصد از برنامه نویس ها عالم PHP را تحت عنوان لهجه برنامه نویسی اصلی خویش قرار داده اند. اینکه شما میتوانید با استعمال از زبانه برنامه نویسی PHP علاوه بر اندروید، برای سیستم برهان IOS نیز نرم افزار نویسی انجام دهید؛ در‌این آمار بی تاثیر وجود ندارد.

یکی اینترنت نرم افزار های مشهور که با PHP برنامه نویسی شده‌است فیسبوک می‌باشد که می‌تواند حجم بالایی از ترافیک را به شایسته ترین صورت پشتیبانی نماید.

استاندارد های لازم برای تولید نرم افزار ماهر


استاندارد های لازم برای تولید نرم افزار ماهر


برای ایجاد نرم افزار ماهر شما می بایست چندین استاندارد ها را رعایت نمایید. استاندارد هایی که به شما یاری میکند درصد برد اپلیکشن شما چندین برابر شرایط معمولی شود. به همین مراد ما قصد داریم درپی مواقعی را که بایستی برای استاندارد سازی نرم افزار خویش رعایت فرمائید؛ شرح دهیم.

سرعت لودینگ اپلیکیشنتان را بالا ببرید
همان گونه که میدانید؛ زمانی که نرم افزار شما استارت به اجرا مینماید؛ بایستی تعدادی فولدر را برای استارت فعالیت خویش بارگیری نماید. این قضیه منجر نماید شدن سرعت لودینگ اَپ شما می‌شود که راه حل ی آن کاهش فولدر ها برای بارگیری میباشد. شاید ندانید البته سرعت اجرای اَپ برای یوزرها از اهمیت بالایی برخوردار‌است. به همین ادله بایستی تا آن جا که می‌گردد سرعت استارت به عمل اپلیکیشنتان را ارتقا دهید.

از سرور حاذق به کار گیری فرمایید
شاید خیلی ها برای اَپ های نو ایجاد گردیده ی خویش از هاست به کار گیری نمایند. ولی می بایست اظهار‌کرد که به کار گیری از یک سرور کار کشته سبب ساز می‌شود سرعت گشوده شدن نرم افزار شما بسیار بالا برود. همینطور پشتیبانی یک سرور قدرتمند از نرم افزار شما، یاری مینماید تا اَپ آیتم نظرتان بسیار جاری فعالیت نماید و سرعت بالایی در اجرای امر العمل ها داشته باشد.

استعمال از سایز فونت مطلوب
بهتر میباشد تا آن جا که میتوانید از فونت های پهناور و بولد در نرم افزار خویش استعمال نکنید. سایز نا مطلوب فونت و به کار گیری از فونت های بیشتراز حد پهناور دیده خواننده را اذیت می نماید و سبب میشود تا آن‌ها تخت گاز اطراف نرم افزار شما‌را شکاف نمایند.

ساخت رابط کاربری سهل و ماهر
در ایجاد نرم افزار ماهر می بایست توجه داشته باشید که استفاده کننده در اَپ شما حس راحتی نماید. به همین مراد بایستی تا جای ممکن اخذ داده ها از استفاده کننده را معدود فرمائید. به عنوان مثال از آنها گونه های داده ها غیر ضروری مانند کد پستی و یا این که نشانی دفتر کار را نخواهید و برای دریافت کردن داده ها حیاتی از آنان، بهتر میباشد از Validation ها استعمال نمائید. این فعالیت سبب ساز میگردد سوای کوچکترین اشتباه داده ها گزینه نظرتان را اخذ نمائید.

به کار گیری ی مطلوب از تصاویر
برای مورد ها مهمی که میخواهید به کاربرانتان نشان دهید؛ احتیاجی به به کارگیری از اِفکت های نامرتب و پیچیده وجود ندارد. شایسته ترین روشی که می‌توانید با آن مطالب مهم خویش را اکران دهید به کارگیری از تصاویر میباشد. یوزرها دیدن تصاویر را به تلاوت متن ترجیح میدهند. پس بهتر میباشد شما نیز از این زمان استعمال فرمایید و مطالب مهم خویش را به شایسته ترین صورت اکران دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۷:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

10 منش برای بهبود اپلیکیشن ها

طراحی اپلیکیشن در مشهد سال 2014 سال پیشرفت های دیده گیر برای تلفن همدم بوده و قرار است سال 2015 شاهد تغییرات بیشتری باشیم .
شما به عنوان صاحب و مالک اپلیکیشن های موبایلی باید دقیقا بدانید که مخاطب از نرم افزار چه به کارگیری ای می‌کند آنگاه اطمینان نتایج می نمایید که یوزرها در‌پی چه کناره ای از اپ می‌باشند و آیا میتوانند به راحتی آن قسمت را پیدا نمایند؟
وقتی وبسایت شما سازگار با تلفن همدم میباشد به راحتی در دسترس همگی ی کاربرانی قرار می‌گیرد که از دسکتاپ، گوشی هوشمند و یا این که تبلت به کار گیری میکنند . همین گزینه یکی از مزایای با اهمیت وب سایت سازگار _با تلفن همراه تلفن همراه_ می‌باشد . بطوریکه محتوای کاغذ به راحتی در مشت کاربر قرار می‌گیرد البته وقتی که یک اپ اختصاصی پباده سازی می نمائید همه چیز تغییر‌و تحول می‌کند .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

هنگامی شما به‌دنبال ایجاد اپ هستید می بایست مطمئن شوید که کاربر اپ شما‌را می شناسد، و دانسته که باید چطور آن را دریافت و نصب نماید . به این ترتیب زمانی که به صنعت تجارت الکترونیک قدم می‌گذارید، نه فقط می بایست رئیس نرم افزار را بر عهده بگیرید بلکه بایستی آن را به مخاطب آیتم نظر بشناسانید .

برای
معرفی اپ و شناساندن آن به مخاطب مسئله حیث، 10 رویکرد موجود هست:
نرم افزار
را روی وبسایت با اهمیت اکران دهید می‌توانید در زمینه‌ی اپ در قسمت بالای وبسایت نوشته ی علمی بنویسید و یا این که برای آن یک ورقه ی جدا در لحاظ بگیرید . در نهایت باید کاری نمائید که مخاطب اپ شما‌را بشناسد . می‌توانید در باب اپ در هر گزیده از تارنما که مناسب میدانید تبلیغات فرمائید .

مقاله
ی بررسی اپلیکیشن را در وبسایت های تعالی و پر اسم و رسم نظارت اپ منتشر فرمائید با این که‌این کار به کارایی بسیاری نیاز دارااست، میتوانید مقاله ی محاسبه اپ زمینه حیث را در سایت های دارای شهرت منتشر نمایید و درانتظار ورود یوزرها از آن وب سایت ها شوید .

از
تاثیر مجله ها غافل نباشید چه بسا پرمشغله ترین اشخاص هم خواندن ایمیل ها را جز الویت های خودشان می‌دانند . با ارسال کردن خبرنامه آنان را با اپ خودتان آشنا نمائید . در‌این خبر نامه ها دکمه ای قرار دهید که کاربران را مستقیما به اپ می‌رساند . با این عمل ورود کاربران به اپلیکیشن مضاعف ساده میگردد .

در
شبکه‌های‌اجتماعی در زمینه نرم افزار جدیدتان مقاله بنویسید در صورتیکه می‌خواهید در شبکه های عمومی تبلیغ کنید دو طریق دارید: شیوه نخستین این می باشد که برای اپ یک برگه ی قانونی مستقل شیوه اندازی نمائید . در شیوه دوم میتوانید در زمینه‌ی اپ در ورقه ی حیاتی کسب و کارتان در تارنما هایی نظیر توییتر و گوگل پلاس نوشته‌ی‌علمی قرار دهید . از اینستاگرام و پینترست برای ارسال تصویر بخش هایی از اپ به کار گیری نمائید و به مخاطب نشان دهید که فضای داخلی اپ به چه فیس میباشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۱:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انواع استارتاپ

طراحی اپلیکیشن در مشهد کسب ‌و‌ عمل متناسب با سبک معاش

این کسب و عمل ممکن میباشد بر مبنا تجربیات و علم شخص با درآمد کافی ساخت شود که معمولاً به طور مجازی میباشد . موسسان این کسب و عمل از سبک معاش خویش برای درآمدزایی استعمال می نمایند . مانند خانم هایی که از هنر شیرینی پزی در محل معاش خویش برای کسب درآمد به کارگیری می نمایند .

 

کسب ‌و شغل های کوچک و سنتی

تعداد این کسب و امور زیاد می باشند البته معیار رویش و بهره آن‌ها نسبت به کسب و شغل های دیگر کمتر میباشد . انگیزه صاحبین کسب و شغل های سنتی داشتن فقطً درآمد میباشد و به انگیزه دارای شهرت شدن اینکار را انجام نمی دهند. معمولاً سرمایه این کسب و امور با پس انداز، وام های بانکی تامین میگردد . کمپانی بیمه ، دفترهای خدماتی ، نجاری مثال هایی از کسب و شغل های سنتی میباشند.

 

کسب‌‌ و کارهایی با سرمایه‌ گذاری فردی

کسب و کارهایی که با سرمایه فردی ، اعتبارات و میزان دارایی شخص سوای امداد از سرمایه گذاران هزینه استارتاپ را تامین میکنند. اما وقتی که‌این کسب و عمل توسعه و گسترش یافت قادر است از سرمایه فرنگی استعمال نماید. کارآفرینان صرفا در‌حالتی که می‌توانند در اختیار گرفتن فعالیت خویش را داشته باشند که منابع مالی خویش را از روش فروش سهام بدست نیاورند.

 

استارتاپ‌های مقیاس‌پذیر و بر طبق سرمایه‌ گذاری فرنگی

سرمایه گذاران این استارتاپ عقیده دارا‌هستند ایده آن‌ها عالم را متحول خواهد کرد . برای اجرا کردن این ایده به سرمایه متعددی نیاز می باشد. مغایر کسب و شغل های کوچک و سنتی انگیزه کارآفرینان وصال به آوازه جهانی و داشتن فایده مالی زیاد میباشد. آن ها ریسک پذیر میباشند و حاضرند چهت نیل به انگیزه خویش سرمایه متعددی را به مخاطره بیندازند و نیروی برنده را جذب فعالیت خویش میکنند .

 

استارتاپ‌ اجتماعی

این استارتاپ ها در مقایسه با استارتاپ های مقیاس پذیر هدفشان کسب درآمد وجود ندارد و مخارج خویش را از روش اخذ یاری ها و هدایای مردمی و دولتی تامین مینمایند مانند برخی از شرکتهای خیریه

استارتاپ

پروسه راه‌اندازی استارتاپ
برای فعال‌سازی یک استارتاپ بایستی مجموعه قدرتمند با کارایی دائمی وجود داشته باشد در غیر این چهره با باخت روبه رو خواهد شد .

براین اساس یک استارتاپ برنده می بایست مراحلی را طی نماید تا فرایند رویش و برد را مدام پیش رو داشته باشد :

هنگامی یک جنس یا این که ایده نو ایجاد می‌کنید الزاماً نباید این ایده یک استارتاپ پیچیده و سنگین باشد یا این که هزینه متعددی برای سپرده گذاری اول لازم داشته باشد.
· ساخت یک مثال نخستین و معین شدن نقاط قوت و ضعف آن

ساخت تغییراتی در مثال نخستین
یک سرمایه گذار پیدا نمائید زیرا شما نمی توانید به هر جور سرمایه‌گذاری و با هر حجم مالی اعتماد فرمائید . سپرده گذاری که حاضر باشد سال‌های قدمت خویش را صرف عملی کردن این ایده نماید
استارت به ساخت انبوه فرمایید .
برای فروش و عرضه نیاز به تبلیغات دارید. برای جذب مشتری و تبلیغ آن نیاز به بازاریابی می باشد. این واقعیت را به خیال و خاطر داشته باشید که محصولی با اسم تجاری ناشناخته کمتر گزینه اعتنا قرار می گیرد و برای مشتریان هیجان‌انگیز وجود ندارد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عدم شناخت کافی از مخاطبان هدف در طراحی اپلیکیشن


آشنایی کافی از مشتریان در مرحله نخستین و آشنایی کافی از یوزرها در مرحله دوم به ترتیب مهم ترین قدم های پباده سازی نرم افزار میباشد.می بایست بدانید که اپ را برای په گسانی پباده سازی می‌کنید.معدل سنی آنان چقدر میباشد؟طولانی تر مخاطبین شما خانم هستد یا این که آقا و...و... طراحی اپلیکیشن در مشهد

اما این عمل حقیقتا بسیار مشقت بار و گویش بر میباشد ولی در پیروزی شما در دنیای رقابت نرم افزار ها بسیار تاثیرگدار میباشد و عدم اعتنا به‌این مورد نیز یکی‌از دیگر از خطاها رایج در پباده سازی و تکثیر نرم افزار مارک شما خواهد بود.

نبود بودجه در پباده سازی نرم افزار

در مقاله ها قبل نیز اشاره کردیم که یکی ایرادات داشتن نرم افزار برای کسب و فعالیت های کوچک این میباشد که صاحبان کسب و عمل میزان دارایی کافی برای این فعالیت اختصاص نمی دهند.با اعتنا به اینکه تمام پروسه گسترش نرم افزار مستلزم میزان دارایی یگانه و مستقل ایست، بی برنامه گی و ول کردن نرم افزار در نقطه نقطع ی عطف به خیال و خاطر ایرادات مالی یکی از دیگر از ایرادات پباده سازی نرم افزار میباشد.در صورتی‌که بگوییم این محدودیت میزان دارایی یک مارک راکه می توانست در بازار نرم افزار ها در نقط ی اوج باشد ،به ذیل خواهد کشاند نا به جا نگفته ایم.

در نظر نگرفتن برخورد یوزرها در پباده سازی نرم افزار

یک گزاره دارای شهرت است که می‌گوید جلوی ناکامی را هر وقت بگیری بهره میباشد .گهگاه یک مارک اپلیکیشنی پباده سازی مینماید که مخاطبینش هیچ ارتباطی با آن برقرار نمی‌کنند ،در‌صورتی‌که صاحب و مالک مارک به گشوده خورد یوزرها دقت کرده و گذشته از توسعه و گسترش دادن های نابه جا نقص‌ اپ خویش را از شالوده حل نماید قادر است جلوی باخت نرم افزار خویش را در بازار نرم افزار ها بگیرد و برنده میدان باشد.

 

عدم دقت به بازاریابی نرم افزار در کانال‌های اجتماعی و seo آن

نرم افزار در شرایطی‌که صحیح منتشر نشود هیچوقت نمی تواند به طور گسترده در دست یوزرها قرار بگیرد.پس در شرایطی که برای پباده سازی نرم افزار خویش هزینه بسیار نموده اید ولی به تکثیر و بارایابی آن بی ملاحظه می باشید بدانید که طاقت فرسا در اشتباهید.شبکه‌های‌عمومی یکی‌از شایسته ترین بستر هایی میباشد که میتواند در نشر نرم افزار شما‌را امداد نماید.جمعیت بزرگی که در کانال‌های اجتماعی حضور فعال دارا‌هستند ،بخش عظیمی از جامعه انگیزه شما میباشند پس بی توجهی به آن‌ها نادرست صد در صد شماست.

پباده سازی غیر ریسپانسیو

پباده سازی مطلوب نرم افزار به نحوی که در تمام تلفن همراه های تلفن همراه و تبلت قابل اکران باشد یک کدام از دیگر از نکاتی میباشد که در فیس بی توجهی به آن یوزرها بخش اعظمی را از دست خواهید اعطا کرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۵:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات مهم انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی برای برنامه نویسان

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


نشر نرم افزار در گوگل پلی (Google Play) یکی مهم ترین منابع جهت طولانی تر چشم شدن و توسعه و گسترش نرم افزار شما میباشد.Google Play (گوگل پلی) تحت عنوان یک منشا برای اکران و نشر نرم افزار های پباده سازی گردیده در سراسر عالم به بیش تر از یک میلیارد نفر استفاده کننده خط و مشی خاصی برای خویش دارااست و برهمین پایه برنامه نویس ها نیز می بایست با رعایت همین خط و مشی به پباده سازی نرم افزار اندروید بپردازند. احتمالا در جریان میباشید که در روزهای اخیر گوگل پلی مبادرت به حذف بعضی از نرم افزار هایی که بیرون از چارچوب های رقم خورده گوگل پلی برنامه ریزی گردیده اند، نموده است. در‌این نوشته ی علمی ما می‌خواهیم به تشریح مقررات تکثیر نرم افزار در گوگل پلی بپردازیم با ما یاور باشید.

محدودیت هایی محتوایی
یکی‌از محدویدیت های برای نشر نرم افزار در گوگل پلی محدودیت هایی محتوایی میباشد.

در‌این ضابطه برنامه هایی که گونه های محتوایی دارا هستند مانند نادیده گرفتن مسائلی که برای خردسالان مطلوب وجود ندارد (مسائل جنسی) در نرم افزار های کودکانه نمیتوانند تکثیر پیدا نمایند.

به کار گیری از تصاویر مستهجن در نرم افزار هایی که برای خردسالان جالب میباشند و در عین حالا دارنده تم بزرگسال نیز میباشند.
گوگل پلی در راستای همین مسئله در توییتی اذعان کرد:" در‌صورتی‌که از مطالب مرتبط با تصاویر نوپا آزاری جنسی در نرم افزار ها باخبر شویم ، آن را به مراجع ذیربط گزارش خوا‌هیم بخشید و حسابهای Google اشخاصی را که مشغول توزیع آن می باشند ، حذف خوا هیم کرد."
بقیه اشکالات محتوایی که در رخ کشاهده آن ها بوسیله گوگل پلی، نرم افزار های خاطی حذف میشوند:

محتوای نامناسب
سرویس ها مالی غیر رسمی
قمار و بقیه کار های غیررسمی
ممنوعیت تکثیر نرم افزار های نامناسب

محدودیت های هویتی (جعل نام و نشان)
در راستای اجرای مقررات مرتبط با محدودیت های هویتی گوگل پلی اذعان کرد : "ما به نرم افزار ها اذن نمی دهیم که از برند ، تیتر ، نماد یا این که اسم نرم افزار مرتبط با برندی دیگر به کارگیری نمایند. جعل نام و نشان و هر سیرتکامل عملی که موجب فریب یوزرها شود موجب حذف نرم افزار شما از گوگل پلی خواهد شد."

محدودیت های امنیتی (اطراف سری)
یک امر خطرناک و قانون اساسی ایران در چارچوب قانون ها گوگل پلی این میباشد که : ما وفادار هستیم که از اطراف فردی یوزرها نگهداری کنیم و محیطی امن و ایمن را برای یوزرها خویش مهیا کنیم. در همین راستا تکثیر برنامه هایی که فریب دهنده و مخرب می باشند و به هر دلیلی امنیت لازم را برای استفاده کننده آماده نمی‌کنند و قصد سوء استعمال از داده های فردی یوزرها را دارا هستند ، تماماً ممنوع میباشد. در واقع نشر نرم افزار در گوگل پلی که با هدف ها سوء مبادرت به اخذ داده ها فردی یوزرها خویش نمایند قابلیت پذیر نیست.

قانون ها کسب درآمد از گوگل پلی
گوگل پلی از اشکال استراتژی های کسب درآمد به خواسته سود مندی از توسعه و گسترش دهندگان و یوزرها مشروط به رعایت مقررات و قانون ها، پشتیبانی می‌نماید. از گزاره ضوابط که به خواسته کسب درامد و تبلیغات از گوگل پلی نیازمند به رعایت می باشید می شود به مورد ها ذیل اشاره نمود:

ارزهای مجازی داخل برنامه صرفا می بایست قابل استعمال در به عبارتی برنامه باشند.
توسعه و گسترش دهندگان نباید یوزرها را درباره‌ی برنامه هایی که می‌فروشند و همینطور در امر هرگونه سرویس ها ، کالاها ، محتوا یا این که عملکردهای ارائه گردیده برای خرید ، گم راه نمایند. به بیانی دیگر در صورتی‌که کالا شما در Google Play نیازی به پرداخت باطن طرحی دارااست ، توضیحات شما می بایست به وضوح به یوزرها اطلاع دهد که برای دسترسی بدین کالا پرداخت لازم میباشد.
نرم افزار جواز لازم برای داد و ستد باطن طرحی را داشته باشد.
نرم افزار امکان خرید اشتراک و کنسل آن را برای یوزرها تولید کند.
مقررات تبلیغ در گوگل پلی
با اعتنا به اینکه گوگل پلی منبعی برای توزیع اشکال نرم افزار اندروید میباشد و روزمره هزاران استفاده کننده به آن راز می‌زنند قادر است فضای خیر و خوبی برای تبلیغات نیز به اکانت بیاید. در همین راستا گوگل پلی شرایطی را تمجید کرده است که همگی کاربرانی که قصد تبلیغ دارا‌هستند نیازمند به رعایت آن می باشند:

عدم به کارگیری از تبلیغات فریبنده
عدم به کارگیری از تاکتیک های تبلیغاتی یا این که نصب، که ناخاسته یوزرها را به Google Play هدایت میکنند و در غایت نرم افزار را فارغ از تدبیر استفاده کننده به طور اتوماتیک بارگیری می‌کنند.
به کار گیری از محتوای تبلیغاتی که احترام استفاده کننده را نگهداری نماید( محتوای تبلیغ قشر خاصی را گزینه تمسخر خویش قرار ندهد) و...


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۶:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری عمل با پوشه های layout

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


یادگرفتن کار با فایل های layout
اطراف کاری اندروید استودیو (Android Studio) یک ویرایشگر ویژوال و متنی برای اعمال تغییر در فایل های layout فراهم می‌آورد. آسوده ترین طریق برای افزودن ابزارک های رابط کاربری (UI Widget) به فایل layout، گزینش آن‌ها از Palette است. می توانید المان های مورد نظر را با پیکان ماوس کشیده و به راحتی در پوشه جایگذاری نمائید. در موقعیت طراحی ویژوال (visual design mode)، شما می توانید با راست کلیک بر روی view مورد نظر و تعیین مورد ی Delete از Context menu، آن view را حذف نمائید.

پباده سازی نرم افزار در مشهد
اندروید استودیو (Android Studio) مقادیر جای نگهدار و موقتا (placeholder) را با مقادیر حقیقی وواقعی جایگزین می کند. این امر منجر میگردد مقایسه ی پوشه ها مقداری طاقت فرسا شود. در چنین مواقعی برای پی بردن به مقادیر موقتی یا placeholder، کافی است بر روی مقادیر مورد نظر دوبار کلیک نمایید.

یادگرفتن قرار دادن فایل تصویری (image) در پروژه آندروید استودیو (Android Studio)
منوی فضا کاری اندروید استودیو (Android Studio) را باز نموده و آن گاه این مسیر را طی نمائید: File ▸ New ▸ Vector Assert . درپی این فعالیت یک فایل drawable برداری یا vector ایجاد می‌گردد. در ذیل روند ی ساخت آیکون ic_tethering در محیط کاری اندروید استودیو (Android Studio) به نمایش گذاشته شده است:


یادگرفتن افزودن یک منوی جدید (menu resource)
در صورتی پوشه ای به نام menu تمجید نشده، اینک آن را تولید کنید.


یک فولدر XML جدید به نام mainmenu.xml برای این منو تعریف نمائید.


پس از آن می‌توانید پوشه مزبور را از طریق تب Text به صورت دستی ویرایش فرمایید و یا تب Design را باز نموده و از طریق drag&drop محتوای فایل را ویرایش فرمایید.


یادگرفتن تولید فایل preference
درصورتی که پروژه ی شما فایل ی /app/res/xml ندارد، می بایست آن را ساخت نمایید.


اکنون می‌توانید یک فولدر XML در فایل ی xml ایجاد فرمایید.


آموزش مشاهده ی محتوای فایل های log اپلیکیشن اندرویدی
جهت مشاهده ی محتوای log و گزارشات ثبت شده از وقایع، کلیدهای Alt+6 را به طور همزمان فشار دهید.

وظایف و task های مربوط به آموزش برنامه نویسی Java
آموزش ایجاد کد Getter/Setter، toString ...
جهت دریافت ساختمان یا اسکلت کد getter، setter و توابع خالق (constructor) به صورت آماده از دور و اطراف، در آغاز منوی محیط کاری را باز نموده و آن‌گاه مسیر رو به رو را طی نمایید: Code ▸ Generate.

آموزش استعمال از Java 8 در تولید اپلیکیشن های اندرویدی
جدیدترین افزونه ی Gradle قوی به ترجمه و build کدهای Java 8 است و کاملا با آن سازگار هست. از دستکاری Gingerbread (ورژن 9 کتابخانه های اندروید) به آن‌گاه می‌توانید از قابلیت و امکان ها و ابزار ذیل استعمال کنید:

عبارت های Lambda
Java.util.function
از بازنویسی 7.0 اندروید به بعد از آن می توانید از قابلیت و امکان ها ذیل منفعت بگیرید:

متدهای static و پیش فرض interface (متدهایی که توسط interface برای پیاده سازی در کلاس در چنگ گسترش دهنده قرار می گیرد)
Repeatable annotation ها
Stream ها
Reflection API
جهت راه اندازی Java 8 در پروژه، تنظیمات تحت را بکار ببرید. بخش های مهم jackOptions و compileOptions هستند:

?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
android {
...
defaultConfig {
...
jackOptions {
enabled true
}
}
compileOptions {
sourceCompatibility JavaVersion.VERSION_1_8
targetCompatibility JavaVersion.VERSION_1_8
}
}
استفاده از live template و تکه کدهای آماده در کد برنامه ی خود
حریم کاری اندروید استودیو (Android Studio) برای task ها و وظایف معمول در java و android تکه کدهای مهیا ارایه می‌دهد. لیست پایین پرکاربردترین آنان‌را با ذکر کاربرد هر کدام، عنوان کرده است:

Toast – یک Toast جهت نمایش پیغامی مختصر به صورت زودگذر برای کاربر، تعریف‌و‌تمجید مینماید.
fbc – متد findViewById را همراه با تبدیل در اختیار شما قرار می دهد.
const – یک ثابت یا constant تعریف مینماید.
به منظور مشاهده ی لیست کاملی از template های خاطر شده، این مسیر را طی کنید: File ▸ Settings ▸ Editor ▸ Live Templates.

آموزش کار با نرم افزار در اختیار گرفتن نسخه ی Git
فراگیری Clone یا کپی کردن یک Git repository
برای ایجاد یک نسخه برداری محلی از repository مورد نظر، این مسیر را طی نمائید: ▸ VCS ▸ Checkout Version Control ▸ Git

آموزش کپی کردن یک repository از Github
Version Control ▸ Github ▸ Checkout

آموزش محاسبه بر مصرف خاطر (Memory Monitor) آندروید استودیو (Android Studio)
به منظور مشاهده ی ترازو خیال و خاطر ای که برنامه مصرف میکند، ابتدا باید اپلیکیشن را اجرا نموده و حین اجرای آن، Android Monitor را باز فرمایید. بعداز کلیک بر روی تب Monitors، Memory Monitor را باز نمایید.


آموزش به کار گیری از Gradle در اطراف برنامه نویسی IntelliJ
آموزش دور و بر توسعه ی IntelliJ و قابلیت پشتیبانی از Gradle
گوشه و کنار IntelliJ با تنظیمات پیش فرض خود به راحتی از Gradle پشتیبانی می‌کند.

فراگیری ایجادGradle project view
برای نمایش Gradle projects، این مسیر را طی نمایید: View ▸ Tool Buttons.
با این عمل یک نوار ابزار عمودی در جهت راست گوشه و کنار به نمایش در می آید. با کلیک بر روی دکمه ی میانی، Gradle Projects را باز فرمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۰:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چطور نوسان های قیمت را در فروشگاه اینترنتی خود مدیریت کنم؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


در بازار فعلی تعدادی ماه میباشد که نوسان بها صنعت های و بازارها را پایین تاثیر خویش قرار داده و نگرانی هایی درباره با بروزرسانی ارزش و اعلام ارزش های نو به مشتریان به وجود آورده میباشد. برای دکان های اینترنتی این نوسانات روزمره ی بها منجر زمان بر شدن این بروزرسانی ها شده‌است. که هرچه تعداد کالاهای این مغازه ها بیش تر باشد؛ بروز رسانی آن صبر فرساتر خواهد بود.

در سپهر ما برای رئیس تغییر‌و تحول ارزش و اعلام بها های تازه راهکارهایی دیدنی و کاربردی داریم که در حین شما صرفه جویی مینماید

اعلام ارزش به مشتریان: برای اعلام بها ها به مشتریان ربات تلگرام اعلام بها و نرم افزار اعلام ارزش در حیث گرفته شده‌است. قابلیت و امکان ها و مزایای ربات تلگرام و نرم افزار اعلام بها به شرح ذیل میباشد.
مورخ نهایی بروزرسانی بها ها معین خواهد بود تا مشتریان شما بتوانند تشخیص بدهند که بها اکران داده گردیده مرتبط با چه تاریخی میباشد و ارزش درحال حاضر حاظر آن چقدر میباشد.نرم افزار بروزرسانی ارزش
قابلیت و امکان مشاهده ی نمودار نوسان بها قابل مشاهده میباشد تا مشتریان شما از مراحل کاهش یا این که ارتقاء ارزش باخبر شوند.نمودار بها متاع
قابلیت و امکان ارسال نوتیفیکیشن از روش نرم افزار به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد که در رخ بروز رسانی ارزش ها برای مشتریان خویش نوتیفیکیشن ارسال فرمائید که "بها ها بروز شد!".ارسال نوتیفیکیشن نرم افزار فروشگاهی
مدیر تغییر‌و تحول بها: برای رئیس تغییر تحول بها سه راهکار مختلف و کاربردی برای کسب و فعالیت های مختلف داریم.
بروز رسانی نوع ای: با گزینش کالاهایی که قصد بروز رسانی ارزش آنان را دارید میتوانید ارزش آنها‌را به طور درصدی و یا این که به یک مقدار اثبات ارتقا و یا این که کاهش دهید.تغییر و تحول گروهی بها
تغییر و تحول ارزش دلاری: در حالتی‌که کالاهای شما وارد شده می باشند و یا این که بها ریالی آن به بها دلاری متعلق میباشد میتوانید با تعریف و تمجید ارزش دلاری برای کالای خویش و بعد از آن فقط با بروزرسانی بها دلار، به راحتی بها همگی کالاهای خویش را بروز رسانی نمایید تا بها ریالی تازه را اکران دهد.ارزش دلاری فرآورده
بروزرسانی ارزش ها از روش اکسل: شما به راحتی می‌توانید با اخذ پوشه اکسل بروز رسانی بها از پنل رئیس پوشه اکسل بروز رسانی ارزش را اخذ فرمایید. بعد از آن بعداز بروزرسانی بها ها در اکسل فولدر را دوباره بارگزاری نمایید تا ارزش های شما بروز رسانی شود.ورود و بروزرسانی ارزش با اکسل
با قابلیت و امکان هایی که سپهر برای اعلام بها و رئیس نوسان های بها در حیث گرفته میباشد میتوانید به راحتی و در کمترین عصر آن‌ها‌را بروز رسانی نمائید. در حالتی که این‌شیوه ها پاسخگوی نیاز شما برای کسب و کارتان وجود ندارد و یا این که رویه دیگری برای بروز رسانی و اعلام ارزش می‌تواند به شما یاری دهد لحاظ خویش را تثبیت نمایید و یا این که با ما تماس حاصل نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۹:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

شاید به هنگام شنیدن توصیه هایی از افراد مختلف برای استفاده از حفاظ پنجره یا حفاظ فلزی و یا انواع حفاظ ها این سوال در ذهنتان پیش آید که استفاده از حفاظ پنجره چه اهمیت وضرورتی دارد؟

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند کم سن و سالی در خانه دارید یا اصلا فرزند کوچکی ندارید اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازیگوشی های آنها جلوی پنجره های در ارتفاع کم هستید استفاده از حفاظ پنجره می تواند خیال شما را از این بابت آسوده نماید.

 

حفاظ پنجره

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت جانی افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نیز محافظ می کند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طریق پنجره ها نخواهند بود.

همچنین برخی افراد نیز حفاظ پنجره را برای شکل و ظاهر زیبایی که به ساختمان می دهد استفاده می کنند. حفاظ های شیک و مدرن ظاهر ساختمان را بسیار لوکس و زیباتر جلوه می کنند.

 

حفاظ پنجره بیرونی و داخلی

حفاظ پنجره بیرونی که گفته شد می تواند از یک ساختمان ساده و معمولی، یک ساختمان شکیل و زیبا بسازد، ممکن است مورد پسند و سلیقه برخی افراد نباشد و از نظر آنها، شکل و ظاهر ساختمان را تحت تاثیر سو قرار دهد. این افراد نیز نباید نگران سقوط کودکان از پنجره و یا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها می توانند از حفاظ پنجره داخلی استفاده کنند این حفاظ ها از داخل نصب می شوند و نمای بیرونی ساختمان را دچار تغییر و تحول نمی کنند. حفاظ هایی که از داخل نصب می شوند اندازه گیری متفاوتی از حفاظ های خارجی دارند، حفاظ های داخلی را باید به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلی پنجره تولید کرد.

سوالی که در مورد نصب حفاظ پنجره داخلی پیش می آید درمورد نحوه تمیز کردن پنجره است. دقت داشته باشید که حفاظ های داخلی ثابت نیستند و با توجه به اینکه از طریق لولا متصل می شوند می توان به راحتی آنها را باز و بسته کرد و به نظافت و تمیز کردن شیشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ های داخلی چه حفاظ های بیرونی، بایستی نهایت دقت در طراحی صورت گیرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراکم بالا ممکن است باعث عدم رسیدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ایمنی شیشه ها را نیز تضمین می کند. از قدیم الایام به یاد دارید که برخورد توپ بچه هایی که در کوچه ها مشغول بازی بودند همواره تهدیدی برای شیشه پنجره ها محسوب می شد. هرچند که امروزه دیگر این شیوه تفریح علاقمندان خود را از دست داده و بیشتر کودکان و نوجوانان اکثر اوقات خود را در منزل یا بدور از اجتماعات می گذرانند اما برخورد هر شی یا پرتابه دیگری می تواند سبب ایجاد خسارت در مورد شیشه های پنجره ها شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره که حفاظ فلزی است عموما از جنس فلزاتی چون آلومینیوم و آهن ساخته می شود و قیمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نوع طراحی، میزان فلز به کار رفته در حفاظ پنجره و غیره است.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی ترفند دیگری برای محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنین حفاظ شاخ گوزنی نیز باعث ابهت بیشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمایی لوکس در آن می شود. نیروهای امنیتی و اجتماعی نیز استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و ... را برای حفظ امنیت در ساختمان تایید کرده و توصیه می کنند.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که می دانید امروزه افراد از ابزار و وسایل زیادی برای محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده می کنند. برخی بدین منظور منزل را مجهز به دزدگیر می کنند برخی دیگر از دوربین های مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده می کنند و ... بیشتر این شیوه ها هزینه بالایی را در پی دارند و شاید به همان اندازه نیز کارایی نداشته باشند و با قطع سیمی از کار بیفتند، نصب آنها نیز مشکل بوده و نیاز به سرویس و نگهداری مداوم دارند. در این بین استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارها روش مناسبی است که در حین حفظ امنیت منزل نیاز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظیفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از حفاظ های بسیار مورد پسند و استقبال در جامعه است که همانطور که شاخ گوزن راهی برای ایمنی این حیوان مهیا می سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز راهکار مناسبی برای حفاظت از ساختمان و ایمنی بیشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی

حال که در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار ی صحبت کردیم شاید با خود بگویید که راهکار پیشنهادی ما برای جلوگیری از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طریق درب به داخل منازل چیست؟ حفاظ درب آکاردئونی بهترین گزینه برای این منظور می باشد. حفاظ درب آکاردئونی را شاید در بیشتر آپارتمانها دیده باشید. واحدهای آپارتمانی با استفاده از این حفاظ امنیت واحد خود را تامین می کنند.

 

حفاظ فلزی

نرده فلزی چیست؟ زمانی که می گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده فلزی گفته می شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می کنید می توانید آن ها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد.

 

حفاظ فلزی

 

حفاظ درب آکاردئونی

البته استفاده از حفاظ درب آکاردئونی محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب های منازل نیست و از آن می توان برای محافظت در درب های انبارها، مغازه ها و غیره نیز استفاده کرد. حفاظ درب آکاردئونی فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند و محوطه سالن و راه پله های شما را مخلل نمی نماید.

عوام، بیشتر حفاظ درب آکاردئونی را با نام هایی چون درب کشویی و درب کرکره ای می شناسند. این حفاظ تاشو حداقل مکان را اشغال کرده و حداکثر امنیت را برای منزل شما فراهم می آورد.

حفاظ های درب آکاردئونی (آکاردئونی اشاره به ساز آکاردئون دارد که برای ساختن و طراحی این حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اینکه یک حفاظ فلزی هستند اما وزن کمی دارند و به راحتی با دست باز و بسته می شوند. برای راحتی بیشتر افراد امکان اتصال ریموت به این حفاظ ها نیز فراهم شده و از این رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نیز از بین می برد. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در پارکینگ ها نیز مزایای زیادی می تواند داشته باشد چرا که سنگینی درب های متداول به عنوان درب پارکینگ را ندارد و امکان استفاده از ریموت برای آن نیز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمانها

همانطور که می دانید زندگی شهری امروز و افزایش روزافزون جمعیت اینگونه طلبیده است که افراد در آپارتمان ها و برج های آسمان خراش زندگی کنند. برجهایی که شاید بیش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد می کنند و پس از عمری زندگی در یک ساختمان هنوز همدیگر را نمی شناسند. همچنین برای تامین مخارج زندگی و مسئله رواج استقلال مالی زنان، امروزه بیشتر منازل و واحدهای آپارتمانی در طول روز خالی هستند و این امر افزایش سرقت و دزدی را در بیشتر شهرها موجب شده است. برای این منظور است که گفته می شود به کارگیری حفاظ درب آکاردئونی می تواند خیال شما را از بابت امنیت منزل به هنگام ترک آن آسوده نماید.

آنچه که گفته شد بیشتر از جهت ارائه یک راهکار برای حفاظت از منزل، اموال و کالاها در برابر افراد متجاوز دارای اهمیت است و محصولات معرفی شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارها می توانند این امنیت را برای شما، خانواده و اموالتان تامین کنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۹:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)