مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

چطور نوسان های قیمت را در فروشگاه اینترنتی خود مدیریت کنم؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


در بازار فعلی تعدادی ماه میباشد که نوسان بها صنعت های و بازارها را پایین تاثیر خویش قرار داده و نگرانی هایی درباره با بروزرسانی ارزش و اعلام ارزش های نو به مشتریان به وجود آورده میباشد. برای دکان های اینترنتی این نوسانات روزمره ی بها منجر زمان بر شدن این بروزرسانی ها شده‌است. که هرچه تعداد کالاهای این مغازه ها بیش تر باشد؛ بروز رسانی آن صبر فرساتر خواهد بود.

در سپهر ما برای رئیس تغییر‌و تحول ارزش و اعلام بها های تازه راهکارهایی دیدنی و کاربردی داریم که در حین شما صرفه جویی مینماید

اعلام ارزش به مشتریان: برای اعلام بها ها به مشتریان ربات تلگرام اعلام بها و نرم افزار اعلام ارزش در حیث گرفته شده‌است. قابلیت و امکان ها و مزایای ربات تلگرام و نرم افزار اعلام بها به شرح ذیل میباشد.
مورخ نهایی بروزرسانی بها ها معین خواهد بود تا مشتریان شما بتوانند تشخیص بدهند که بها اکران داده گردیده مرتبط با چه تاریخی میباشد و ارزش درحال حاضر حاظر آن چقدر میباشد.نرم افزار بروزرسانی ارزش
قابلیت و امکان مشاهده ی نمودار نوسان بها قابل مشاهده میباشد تا مشتریان شما از مراحل کاهش یا این که ارتقاء ارزش باخبر شوند.نمودار بها متاع
قابلیت و امکان ارسال نوتیفیکیشن از روش نرم افزار به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد که در رخ بروز رسانی ارزش ها برای مشتریان خویش نوتیفیکیشن ارسال فرمائید که "بها ها بروز شد!".ارسال نوتیفیکیشن نرم افزار فروشگاهی
مدیر تغییر‌و تحول بها: برای رئیس تغییر تحول بها سه راهکار مختلف و کاربردی برای کسب و فعالیت های مختلف داریم.
بروز رسانی نوع ای: با گزینش کالاهایی که قصد بروز رسانی ارزش آنان را دارید میتوانید ارزش آنها‌را به طور درصدی و یا این که به یک مقدار اثبات ارتقا و یا این که کاهش دهید.تغییر و تحول گروهی بها
تغییر و تحول ارزش دلاری: در حالتی‌که کالاهای شما وارد شده می باشند و یا این که بها ریالی آن به بها دلاری متعلق میباشد میتوانید با تعریف و تمجید ارزش دلاری برای کالای خویش و بعد از آن فقط با بروزرسانی بها دلار، به راحتی بها همگی کالاهای خویش را بروز رسانی نمایید تا بها ریالی تازه را اکران دهد.ارزش دلاری فرآورده
بروزرسانی ارزش ها از روش اکسل: شما به راحتی می‌توانید با اخذ پوشه اکسل بروز رسانی بها از پنل رئیس پوشه اکسل بروز رسانی ارزش را اخذ فرمایید. بعد از آن بعداز بروزرسانی بها ها در اکسل فولدر را دوباره بارگزاری نمایید تا ارزش های شما بروز رسانی شود.ورود و بروزرسانی ارزش با اکسل
با قابلیت و امکان هایی که سپهر برای اعلام بها و رئیس نوسان های بها در حیث گرفته میباشد میتوانید به راحتی و در کمترین عصر آن‌ها‌را بروز رسانی نمائید. در حالتی که این‌شیوه ها پاسخگوی نیاز شما برای کسب و کارتان وجود ندارد و یا این که رویه دیگری برای بروز رسانی و اعلام ارزش می‌تواند به شما یاری دهد لحاظ خویش را تثبیت نمایید و یا این که با ما تماس حاصل نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۹:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

شاید به هنگام شنیدن توصیه هایی از افراد مختلف برای استفاده از حفاظ پنجره یا حفاظ فلزی و یا انواع حفاظ ها این سوال در ذهنتان پیش آید که استفاده از حفاظ پنجره چه اهمیت وضرورتی دارد؟

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند کم سن و سالی در خانه دارید یا اصلا فرزند کوچکی ندارید اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازیگوشی های آنها جلوی پنجره های در ارتفاع کم هستید استفاده از حفاظ پنجره می تواند خیال شما را از این بابت آسوده نماید.

 

حفاظ پنجره

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت جانی افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نیز محافظ می کند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طریق پنجره ها نخواهند بود.

همچنین برخی افراد نیز حفاظ پنجره را برای شکل و ظاهر زیبایی که به ساختمان می دهد استفاده می کنند. حفاظ های شیک و مدرن ظاهر ساختمان را بسیار لوکس و زیباتر جلوه می کنند.

 

حفاظ پنجره بیرونی و داخلی

حفاظ پنجره بیرونی که گفته شد می تواند از یک ساختمان ساده و معمولی، یک ساختمان شکیل و زیبا بسازد، ممکن است مورد پسند و سلیقه برخی افراد نباشد و از نظر آنها، شکل و ظاهر ساختمان را تحت تاثیر سو قرار دهد. این افراد نیز نباید نگران سقوط کودکان از پنجره و یا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها می توانند از حفاظ پنجره داخلی استفاده کنند این حفاظ ها از داخل نصب می شوند و نمای بیرونی ساختمان را دچار تغییر و تحول نمی کنند. حفاظ هایی که از داخل نصب می شوند اندازه گیری متفاوتی از حفاظ های خارجی دارند، حفاظ های داخلی را باید به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلی پنجره تولید کرد.

سوالی که در مورد نصب حفاظ پنجره داخلی پیش می آید درمورد نحوه تمیز کردن پنجره است. دقت داشته باشید که حفاظ های داخلی ثابت نیستند و با توجه به اینکه از طریق لولا متصل می شوند می توان به راحتی آنها را باز و بسته کرد و به نظافت و تمیز کردن شیشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ های داخلی چه حفاظ های بیرونی، بایستی نهایت دقت در طراحی صورت گیرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراکم بالا ممکن است باعث عدم رسیدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ایمنی شیشه ها را نیز تضمین می کند. از قدیم الایام به یاد دارید که برخورد توپ بچه هایی که در کوچه ها مشغول بازی بودند همواره تهدیدی برای شیشه پنجره ها محسوب می شد. هرچند که امروزه دیگر این شیوه تفریح علاقمندان خود را از دست داده و بیشتر کودکان و نوجوانان اکثر اوقات خود را در منزل یا بدور از اجتماعات می گذرانند اما برخورد هر شی یا پرتابه دیگری می تواند سبب ایجاد خسارت در مورد شیشه های پنجره ها شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره که حفاظ فلزی است عموما از جنس فلزاتی چون آلومینیوم و آهن ساخته می شود و قیمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نوع طراحی، میزان فلز به کار رفته در حفاظ پنجره و غیره است.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی ترفند دیگری برای محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنین حفاظ شاخ گوزنی نیز باعث ابهت بیشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمایی لوکس در آن می شود. نیروهای امنیتی و اجتماعی نیز استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و ... را برای حفظ امنیت در ساختمان تایید کرده و توصیه می کنند.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که می دانید امروزه افراد از ابزار و وسایل زیادی برای محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده می کنند. برخی بدین منظور منزل را مجهز به دزدگیر می کنند برخی دیگر از دوربین های مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده می کنند و ... بیشتر این شیوه ها هزینه بالایی را در پی دارند و شاید به همان اندازه نیز کارایی نداشته باشند و با قطع سیمی از کار بیفتند، نصب آنها نیز مشکل بوده و نیاز به سرویس و نگهداری مداوم دارند. در این بین استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارها روش مناسبی است که در حین حفظ امنیت منزل نیاز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظیفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از حفاظ های بسیار مورد پسند و استقبال در جامعه است که همانطور که شاخ گوزن راهی برای ایمنی این حیوان مهیا می سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز راهکار مناسبی برای حفاظت از ساختمان و ایمنی بیشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی

حال که در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار ی صحبت کردیم شاید با خود بگویید که راهکار پیشنهادی ما برای جلوگیری از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طریق درب به داخل منازل چیست؟ حفاظ درب آکاردئونی بهترین گزینه برای این منظور می باشد. حفاظ درب آکاردئونی را شاید در بیشتر آپارتمانها دیده باشید. واحدهای آپارتمانی با استفاده از این حفاظ امنیت واحد خود را تامین می کنند.

 

حفاظ فلزی

نرده فلزی چیست؟ زمانی که می گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده فلزی گفته می شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می کنید می توانید آن ها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد.

 

حفاظ فلزی

 

حفاظ درب آکاردئونی

البته استفاده از حفاظ درب آکاردئونی محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب های منازل نیست و از آن می توان برای محافظت در درب های انبارها، مغازه ها و غیره نیز استفاده کرد. حفاظ درب آکاردئونی فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند و محوطه سالن و راه پله های شما را مخلل نمی نماید.

عوام، بیشتر حفاظ درب آکاردئونی را با نام هایی چون درب کشویی و درب کرکره ای می شناسند. این حفاظ تاشو حداقل مکان را اشغال کرده و حداکثر امنیت را برای منزل شما فراهم می آورد.

حفاظ های درب آکاردئونی (آکاردئونی اشاره به ساز آکاردئون دارد که برای ساختن و طراحی این حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اینکه یک حفاظ فلزی هستند اما وزن کمی دارند و به راحتی با دست باز و بسته می شوند. برای راحتی بیشتر افراد امکان اتصال ریموت به این حفاظ ها نیز فراهم شده و از این رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نیز از بین می برد. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در پارکینگ ها نیز مزایای زیادی می تواند داشته باشد چرا که سنگینی درب های متداول به عنوان درب پارکینگ را ندارد و امکان استفاده از ریموت برای آن نیز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمانها

همانطور که می دانید زندگی شهری امروز و افزایش روزافزون جمعیت اینگونه طلبیده است که افراد در آپارتمان ها و برج های آسمان خراش زندگی کنند. برجهایی که شاید بیش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد می کنند و پس از عمری زندگی در یک ساختمان هنوز همدیگر را نمی شناسند. همچنین برای تامین مخارج زندگی و مسئله رواج استقلال مالی زنان، امروزه بیشتر منازل و واحدهای آپارتمانی در طول روز خالی هستند و این امر افزایش سرقت و دزدی را در بیشتر شهرها موجب شده است. برای این منظور است که گفته می شود به کارگیری حفاظ درب آکاردئونی می تواند خیال شما را از بابت امنیت منزل به هنگام ترک آن آسوده نماید.

آنچه که گفته شد بیشتر از جهت ارائه یک راهکار برای حفاظت از منزل، اموال و کالاها در برابر افراد متجاوز دارای اهمیت است و محصولات معرفی شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارها می توانند این امنیت را برای شما، خانواده و اموالتان تامین کنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۹:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهینه‌سازی ارگانیک: بنیانASO شما

طراحی اپلیکیشن در مشهد  


استدلال کلیدی که در اکثری از رویکردهای ارائه بازاریابی ASO نیست، با صرفه‌سازی سرچ ارگانیک و ترکیب اپ استورها در یک آمیخته بازاریابی گسترده‌خیس میباشد. میان ASO و seo وب سایت بیش تر شباهت و اشتراک موجود هست تا رقابت بی واسطه.

تفاوت میان ASO و seo چه است؟
ASO اکثر زمان ها به seo (با صرفه‌سازی موتور کاوش) اپ استور برمی‌گردد. هر دو فرآیند شباهت‌هایی با هم دارا‌هستند؛ همانند با صرفه‌سازی عبارات کلیدی، لینک و پیوند حمایت کننده و با صرفه‌سازی تبدیل. تفاوت اصلی باصرفه‌سازی اپ استور و باصرفه‌سازی موتور کاوش دست اندرکاران رنکینگ میباشد. به علاوه ASO برای اپ‌های تلفن همراه پباده سازی شده‌است، در حالیکه seo مرتبط با اینترنت‌وب سایت‌ها میباشد. گوگل بیش تر از ۲۰۰ ادله را نظر کرده و در هم اکنون توسعه و گسترش لیست خویش می باشد. لیست کارداران رنک‌دهی برای ASO خیلی کوتاه‌خیس میباشد. با این درحال حاضر اشخاص متعددی هنوز مطمئن نیستند که کدام یک از آنان نقش اصلی را برعهده دارا‌هستند. اینک عصر آن میباشد که بدین قضیه آخر دهیم.

آنالیز لیست تحت تفاوت‌ها و شباهت‌های فی مابین ASO و بهینه سازی را نشان میدهد:

مقایسه ASO و seo - سئو نرم افزار

چرا سئو نرم افزار در اپ استور دارای اهمیت میباشد؟
بیشتراز دو میلیون اپ در آیتونز کانکت موجود هست و بیشتراز ۳.۳ میلیون اپ بوسیله گوگل پلی استور ارائه شده‌است (منشا استاتیستا). این احتمال موجود است که اپ شما در درحال حاضر رقابت باشد. انگیزه اصلی باصرفه‌سازی اپ استور، ارتقا دانلود‌ها و تعداد یوزرها میباشد. لذا اولی قدم برای حداکثر کردن واحد سنجش دانلود این میباشد که اپ شما بدست مشتریان رسد. ولی چه‌گونه می توانید از پس این عمل برآیید؟ برای اینکه بدانید چه گونه پرورش ارگانیک خویش را تقویت فرمایید بایستی نخست بدانید اشخاص چه گونه به‌دنبال اپ‌ها میگردند و آنها را پیدا می نمایند.

seo اپ در اپ استور چه گونه انجام می‌گردد؟
به‌دنبال توضیح خوا هیم بخشید که seo نرم افزار در اپ استور به چه شکل انجام میشود :

۱.اولی چیزها را در حق تقدم قرار دهید: از یک استراتژی بدیهی ASO به کار گیری نمایید
آیا برای اینکه بازار خویش را بشناسید تحقیق کرده‌اید؟ ادراک مشتریان شما از اهمیت ویژه‌ای شامل است. لذا شما می توانید به هنگام فراهم‌سازی داده ها اپ خویش از این دیدگاه‌ها به کار گیری نمایید. اینکه آنان به هنگام سرچ برای اپ‌هایی که شبیه شماست به‌دنبال چه کلمه ها کلیدی میگردند؟ به چه زبانی کلام میکنند؟ زمانیکه به‌این داده ها دست پیدا کردید می توانید به مرحله بعدی بروید.

۲.نامی مطلوب برای اپ خویش تعیین نمایید
اسم اپ شما (یا این که به عبارتی تیتر اپ) چیزی میباشد که استفاده کننده در آغاز آن را مشاهده می کند. به همین استدلال میباشد که می بایست اسم اپ خویش را عاقلانه گزینش نمایید. مطمئن گردید که تیتر شما به اپتان مربوط میباشد؛ تلاوت آن بی آلایش و اسم آن مخصوص میباشد. درصورتی که عنوانتان خوشایند بود اشخاص آن را در ذهن نگاه خواهند داشت که در واقع این سبب ساز میگردد قیمت آشنایی اپ شما فراتر رود . به هنگام گزینش اسم مطلوب از حافظه نبرید که تعداد کاراکترها را نیز در حیث داشته باشید. به تازگیً شما می توانید در گوگل پلی استور از ۵۰ کاراکتر و در اپل اپ استور از ۳۰ کاراکتر به کارگیری فرمایید.

تحلیل‌لیستی برای تیتر اپ شما:
دارای ربط به اپ
خوانایی بی آلایش
منحصر
ارتفاع ۵۰ کاراکتر در گوگل پلی
ارتفاع ۳۰ کاراکتر در اپل اپ استور
۳.بدانید که بایستی برای تلفن همراه اپ خویش پژوهش ها واژه و کلمه کلیدی را چه گونه انجام دهید
در اینجا انگیزه به عمل به دست آوردن یک گروه واژه کلیدی میباشد که می خواهید در اپ استورها یافت شوند.

به هنگام انجام تحقیق واژه کلیدی سوال ها پایین را در ذهن داشته باشید:
خصوصیت‌های اصلی اپ یا این که بازی شما چه می‌باشد؟
برای تعریف این خصوصیت‌ها از چه مترادف و هم معنی‌هایی استعمال میکنید؟
اپ‌های شبیه چه نامیده گردیده‌اند؟
نوع‌بندی اپ شما مرتبط با چه چیزی است؟
معمولا مردم از چه عباراتی درین نوع‌بندی استعمال می کنند؟
جستجوی لغات کلیدی مطلوب یک پروسه پیوسته میباشد. لذا هنوز لازم وجود ندارد که به تیم کلمه ها کلیدی خویش خیلی تصور کنید. ابزارهای با صرفه‌سازی اپ استور متعددی وجود دارا‌هستند که می توانند دراین باره به شما امداد نمایند. App Radar یکی‌از جامع‌ترین ابزارهاست که شما میتوانید با آن کلمه ها کلیدی خویش را ردیابی کرده، آن ها را آنالیز نمایید و نکاتی در چنگ شما قرار بگیرد تا بتوانید رنک خویش را بهبود داد. اکنون آغاز نمایید.

۴.توصیفی از اپ خویش بنویسید
تعریف نرم افزار - seo نرم افزار

تعریف اپ یک قسمت مهم دیگر از متا داده‌های اپ شماست. این تعریف اطلاعاتی را درمورد اپ شما در چنگ یوزرها قرار میدهد و خلاصه‌ای از خصوصیت‌های اصلی آنان‌را بیان مینماید. تعریف اپ صرفا به یوزرها مربوط نمی شود، بلکه برای الگوریتم اپ استورها نیز به درد میخورد. در گوگل پلی استور گوگل کلمه ها کلیدی‌ای را می یابد تا شما‌را شاخص‌دهی میکند، اما این به‌این مضمون‌ وجود ندارد که شما میتوانید تمام لغت ها کلیدی خویش را در تعریف قرار دهید و درانتظار باشید تا اعجاز فیس دهد. همت نمائید کلمه ها کلیدی خویش را در جمله‌ها به طور طبیعی ادغام نمایید. به‌این سرعت تعریف شما برای خوانند‌گان جالب خواهد بود و دارای ربط به الگوریتم خواهد شد.

تعریف در اپل اپ استور از حیث واژه کلیدی کمتر دارای ربط میباشد، چراکه شما می توانید آن‌ها‌را در یک فیلد بیشتر انتخاب نمایید. با این اکنون این هنوز یک رویه بسیار عالی برای متقاعد کردن یوزرها به دانلود کردن اپ شماست. تعریف شما می بایست دربردارنده اطلاعاتی باشد که شعور آن بی آلایش و ساختار آن نیز بدیهی باشد. شما میتوانید خلاقانه فعالیت نمایید و از نقاط دایره‌ای و یا این که ایموجی‌ها استعمال نمایید. صرفا به حافظه داشته باشید که تعریف در هر دو استور صرفا به ۴ هزار کاراکتر محدود میشود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار که به آن برنامه کاربردی یا این که اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد درین نوشته‌علمی می‌خواهیم در زمینه‌ی اپلیکیشن کلام کنیم. مجموعاَ میخواهیم بگوییم اپلیکیشن چه می باشد و چه کاربردی داراست؟نقش پباده سازی اپلیکیشن در کسب و فعالیت آنلاین چه می‌باشد

طراحی اپلیکیشن در مشهد
اپلیکیشن که به آن برنامه کاربردی یا این که اپلیکیشن کاربردی نیز گفته می‌شود، یک بسته نرم افزاری کامپیوتری می‌باشد که یک کارایی یگانه را به طور مستقیم برای به کار گیری کننده آخرین یا این که در برخی موارد برای برنامه دیگر انجام میدهد. یک اپلیکیشن می‌تواند دربرگیرنده یک یا این که گروهی از برنامه ها باشد که‌این برنامه ها دربرگیرنده تیم ای از عملیاتی می‌باشند که برنامه خاصی را برای یوزرها اجرا می نمایند. در شرایطی‌که علاقه مندید تا پیرامون اپلیکیشن ها و کاربردشان طولانی خیس بدانید تا انتهای این نوشته‌ی‌علمی با ما یاروهمدم باشید.
آشنایی با اشکال برنامه های کاربردی یا این که اپلیکیشن
اپلیکیشن ها یا این که برنامه های کاربردی متناسب با کاربردشان در اشکال گوناگونی پباده سازی می گردند. برای نمونه در شرایطی که بخواهیم نمونه هایی از برنامه های کاربردی را نام ببریم می‌توانیم از پردازنده های کلمه و کلمه ، برنامه های پایگاه داده ، مرورگرهای اینترنت ، ابزارهای بسط ، ویرایشگرهای تصویر و سیستم عاملهای ارتباطی کلام بگوییم.
سیرتکامل های اپلیکیشن
برنامه های کاربردی می‌توانند از جهات مختلفی، از پاراگراف نحوه پباده سازی آن‌ها، اینکه روی چه سیستمی اجرا می گردند، منحصر به فرد بودن یا این که نبودن یا این که اینکه برای کدام مارکت ارائه میگردند اشکال گوناگونی داشته باشند.
برای نمونه، یک توسعه دهنده اپلیکیشن میتواند کد خویش را به عنوان یک برنامه ساکن، اینترنت، ترکیبی و یا این که مخصوص بنویسد. در پی تفاوت برنامه های ساکن، اینترنت و ترکیبی را بیان میکنیم.
اپلیکیشن ساکن
یک برنامه کاربردی ساکن روی مشقت بار افزار های خاصی مانند دوربین یا این که GPS اجرا می‌شود. در واقع این برنامه به به عبارتی زیانی نوشته میشود که مشقت بار افزار آن قابلیت و امکان تلاوت آن را داشته باشد. به عنوان مثال، برنامه Photos در Mac OS X به زبان Objective-Cthe درج شده می باشد در واقع به به عبارتی زبانی که Mac OS X از آن به کار گیری می نماید ، نوشته شده میباشد.
اپلیکیشن ذیل اینترنت
یک اپلیکیشن ذیل اینترنت معمولاً از طریق یک مرورگر اینترنت ، مانند Google Chrome قابل دسترسی می‌باشد. یک توسعه دهنده اپلیکیشن میتواند برنامه های پایین اینترنت را به تعدادی گویش، از گزاره JavaScript ، CSS و HTML بنویسد ،یکی‌از تفاوت های عمده اپلیکیشن های ساکن و اپلیکیشن های پایین اینترنت این می باشد که بسط دهنده اپلیکیشن های ذیل اینترنت مغایر توسعه و گسترش دهندگان اپلیکیشن های بومی به طاقت فرسا افزاری که برنامه در آن نصب می‌گردد دسترسی ندارند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۹:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گوگل سرچ کنید برنامه نویسی یعنی چه؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد در شرای در گوگل سرچ کنید برنامه نویسی چیست‌ ، با دنیایی از مقالاتی مواجه می‌شوید که برنامه نویسی را دوچندان پیچیده و سختی بار معرفی کرده‌اند . گاهی تلاوت این مقالات پیچیده، افراد مبتدی را میترساند و هیچ دوره نمیتوانند به سمت یادگیری برنامه نویسی بیایند . زیرا اندیشه می کنند که برنامه نویسی یک دانش بسیار پیچیده می باشد و برای طراحی اپلیکیشن در مشهد یادگیری آن تنها بایستی نخبه بود ! در این مقاله و فایل ویدئویی، می‌خواهیم در رابطه‌ی برنامه نویسی کلام کنیم و به سوال برنامه نویسی چه چیزی میباشد ، به گویش معمولی و کاربردی جواب دهیم .
طراحی
اپلیکیشن در مشهد
برنامه نویسی چیست در صورتیکه در‌پی یک جواب خیلی معمولی ولی کاربردی برای سوال برنامه نویسی چه چیزی می باشد هستید، فیلم ذیل را مشاهده کنید .


دانلود این فیلم آموزشی با حجم ۴۵ مگ فرض کنید میخواهید با “محمد” به استخر بروید فرض فرمایید که می‌خواهید با یکی از دوستانتان به استخر بروید، با وی تماس می‌گیرید و درخواست‌تان را مطرح میکنید . در شرای شما و دوست‌تان هردو فارسی گویش باشید، به گویش پارسی باهم صحبت می کنید .
در واقع لهجه فارسی، پل ارتباطی بین شما و دوست‌تان می‌باشد و سبب ساز ساز میشود که شما بتوانید با نیز رابطه و تعامل داشته باشید .
در شرای به کشورهای دیگر بروید، این گویش تعامل میان آدم‌ها می تواند متفاوت باشد: در دبی، زبان تعامل بین افراد جامعه گویش عربی میباشد در امریکا، زبان تعامل انگلیسی میباشد و در المان، بشر ها از رویکرد گویش آلمانی با نیز ارتباط برقرار مینمایند . در صورتی‌که بخواهیم بی آلایش بگوییم، گویش ها به ما کمک میکنند که با نیز رابطه و تعامل داشته باشیم . و هر جامعه‌ای زبان یگانه خودش را برای ارتباط بین مردمانش دارااست که با به کارگیری از آن گویش، با یکدیگر تعامل میکنند .


برنامه نویسی چه چیزی می باشد : گویش تعامل دربین آدم و ماشین با توجه به پیشگفتار‌ی بالا، فکر فرمائید که می خواهیم با یک اتومبیل (machine) ارتباط برقرار کنیم و از آن درخواستی داشته باشیم . برای مثال می خواهیم به دستگاه عابربانک (ATM) بگوییم که هنگامی کاربر کارت بانکی خودش را وارد دستگاه کرد و راز عبورش صحیح بود، قابلیت و امکان برداشت پول به وی داده شود .
نوشته‌ی‌علمی‌ی دارای ربط: چطور به راحتی نوشته های انگلیسی را بخوانیم و متوجه شویم؟ آیا می‌توانیم به عبارتی جور که با دوست‌مان به گویش فارسی کلام میکنیم، با دستگاه عابربانک (و یا هر اتومبیل دیگری) نیز به زبان فارسی کلام کنیم؟ طبیعتا خیر و خوبی .
همانطور که برای تعامل با یک فرد انلگیسی یا المانی گویش، بایستی به لهجه خاص آنان کلام کنیم، برای تعامل با ماشین ها نیز بایستی به لهجه مختص آن‌ها صحبت کنیم .
هر ماشین، سیستم و… زبان مختص خودش را دارد . ممکن میباشد یک عدد به لهجه PHP بتواند کلام کند، یکی به زبان JAVA و دیگری به گویش C . ما باید با به عبارتی زبانی که آن اتومبیل به آن مسلط می‌باشد کلام کنیم .
ما از هر ماشین، نظیر کامپیوتر، گوشی تلفن یار و… توقع داریم که کارهایی برای ما انجام دهد . در واقع دستوری به آن ها می دهیم (برای مثال کلیک میکنیم) و در پیش‌رو از آن‌ها توقع یک واکنش داریم .
از طریق برنامه نویسی می توانیم اوامر‌مان را به اتومبیل ها بفهمانیم!
به لهجه معمولی‌خیس، درصورتی که بخواهیم با یک اتومبیل (مثل کامپیوتر، سرور، تلفن یاور و…) ارتباط برقرار کنیم، باید تیم دستوراتی را از شیوه لهجه های برنامه نویسی برای آن ها معین کنیم . و این مجموعه اوامر را به آن‌ها بدهیم تا اجرا کنند و نتیجه را به ما نشان دهند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۲:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کاربردی‌تری را به اندروید استودیو 3

 طراحی اپلیکیشن در مشهد طدر صورتی گوگل قابلیت و امکان‌های نوآورانه‌‌تر و کاربردی‌تری را به اندروید استودیو 3 طولانی تر کرده‌با‌شد، نباید تعجب کنیم. گوگل او‌لین توشه در جریان برگزاری کنفرانس Google I/O 2017 اعلام داشت که اندروید استودیو 3 از لهجه برنامه‌نویسی کاتلین پشتیبانی خواهد کرد. در کنار پشتیبانی از این لهجه برنامه‌نویسی ویژگی‌هایی کاربردی نیز به اندروید استودیو 3 طولانی تر شده‌است. البته ورژن تازه چه ویژگی‌های قابل توجهی را در چنگ بسط‌دهندگان قرار داده است؟ ما در این نوشته‌علمی به ‌طور اجمالی به مهمترین ویژگی‌ها نگاهی خوا هیم داشت. لازم پباده سازی نرم افزار در مشهد به توضیح می باشد در حین نگارش این نوشته‌ی‌علمی گوگل نگارش Android Studio 3.0 RC 1 را برای دانلود در اختیار توسعه و گسترش‌دهندگان قرار داده می باشد. پباده سازی نرم افزار در مشهد پشتیبانی از ورژن 8 اندرویداندروید استودیو 3 با پشتیبانی از سیستم ‌ادله Android Oreo به توسعه‌دهندگان اذن میدهد برنامه‌های کاربردی ذیل این ورژن از سیستم ‌ادله اندروید را فارغ از هیچ‌گونه نقص‌ خاصی ساخت کنند. توسعه‌دهندگان از روش این محیط گسترش یکدست می توانند برای برنامه‌های کاربردی خود آیکن‌های تطبیقی ساخت یا در برنامه‌های خود از فونت‌های متنوعی استعمال کنند. آیکن‌های تطبیقی چهره‌های گوناگونی را روی دستگاه‌های گوناگون و با دقت به تغییرات OEM به استعمال کننده نهایی نشان میدهند. توسعه‌دهندگان قوی می باشند از روش Adaptive Icon Wizard که در اندروید استودیو جای‌دارد، آیکون تطبیقی خود را ساخت کنند. برای دسترسی به‌این ویزارد کافی می باشد روی پوشه /res کلیک راست و آیتم New را گزینش و به دنبال روی آیتم Image Asset کلیک و درنهایت گزینه Launcher Icons (Adaptive and Legacy) را گزینش نمائید. خبر خوش دیگری که در این رابطه موجود است این است که ورژن تازه اندروید میتواند از فونت‌های قابل دانلود نیز پشتیبانی کند. در سود توسعه‌دهندگان این قدرت را دارا‌هستند تا این فونت‌ها را به برنامه‌های کاربردی خود بیش تر و به این شکل از حجم فایل‌های Apk خود معدود کنند. راهکار دیگری که در این مورد موجود است این است که فونت‌ها را به پوشه‌های XML برنامه کاربردی طولانی تر نمائید. درست به همان شکلی که دیگر فولدر‌ها را به برنامه کاربردی خود بیش تر می‌کردید.


برچسب:  طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۱:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Signal-Private Messenger اپلیکیشنی

طراحی اپلیکیشن در مشهد Signal-Private Messenger اپلیکیشنی مجانی و با متن گشوده برای iPhone می‌باشد که با به کارگیری از سیستم راز گذاری پیوسته، به کاربران اجازه می دهد پیامهای گروهی، عکس و پیام ویدیویی را که بصورت پیوسته کدگذاری گردیده میباشد ارسال کرده و با کاربران Signal در iPhone یا TextSecure و RedPhone در اندروید، تماسهای تلفنی رمزنگاری گردیده بگیرند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
از آنجا که Signal از شماره تلفنها بعنوان لیست مخاطبین به کار گیری می کند، تماسها و پیامها از شبکه Data شما به کار گیری می کند؛ براین مبنا طرفین تماس می بایست روی موبایل خویش به اینترنت دسترسی داشته باشند . به همین باعث، یوزرها Signal نباید هزینه ای برای پیامک (SMS) یا این که پیام چندرسانه ای(MMS) پرداخت کنند .


محل دانلود: اپلیکیشن را می توانید از Apple App Store دانلود نمائید . سیستم زمینه نیاز: iOS7 .0 و بعد از آن، هماهنگ با iPhone، iPad و iPod touch

قدم اولیه: دانلود و نصب Signal-Private Messenger روی دستگاه iOS خویش وارد App Store گردیده و Signal را کاوش کنید . اپلیکیشن Signal-Private Messenger را که بوسیله Open Whisper Systems ایجاد گردیده میباشد، گزینش نمایید .


اپلیکیشن را دانلود کرده و iTunes Store Terms & Conditions را Accept نمائید . اپلیکیشن بصورت مداد دانلود و نصب خواهد شد . برای اجرای این اپلیکیشن، روی Open کلیک فرمایید .


قدم دوم: رجیستر کردن و چک شماره تلفن شما کاغذ ای گشوده می شود . شماره موبایل خویش را وارد کرده و Verify This Device را بزنید . بمنظور آنالیز درستی شماره تلفن شما، SMSی برایتان ارسال خواهد شد که یک کد ۶ کاراکتری در آن میباشد؛ کد را در محل داده گردیده وارد نمائید . در‌صورتی‌که نمی توانید SMS دریافت کنید، می توانید ارسال کد از طریق تماس تلفنی را جهت بررسی درستی شماره تلفنتان گزینش نمایید . روی آیتم Submit Verification Code بزنید .


برچسب:  طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۶:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات مهمی که طراحی اپلیکیشن را حرفه ای تر خواهد کرد

طراحی اپلیکیشن در مشهد از برنامه خردسالان کمتری استعمال فرمائید کارتون و اشاره گر مموری در برهه زمانی خودشان، طرفدار زیادی داشتند؛ اما امروزه خیر صرفا طرفداری در نسل نو ندارند، بلکه آیتم تنفر نیز قرار می‌گیرند . استفاده از برنامه خردسالان‌ها باعث ارتقاء حجم برنامه گردیده و کاربر را در هنگام دانلود و استعمال اذیت خواهد کرد؛ همچنین استفاده کننده در‌پی استعمال آسان و لبریز سرعت برای رسیدن به اهدافش میباشد و هر علتی که‌این اواسط حواس او را پرت نماید، اذیت کننده خواهد بود .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

12 .
ثبات در پباده سازی داشتن ثبات در پباده سازی یک اصل خیلی حیاتی میباشد . خواسته از ثبات، یعنی متناسب بودن طرح و رنگ با اهداف کسب‌وکار و همینطور این‌که همگی صفحه ها با هم از یک الگوی خاصی پیروی کنند . کاربر زمانی فعالیتی که در یک ورقه انجام میدهد، متوجه ساختار کلی فعالیت وب سایت شما شده و آن را در دیگر صفحه های مشاهده نماید .

13 .
استفاده از لغت ها بی آلایش یکی از عوامل با اهمیت در پباده سازی، به کارگیری از عبارات معمولی و قابل ادراک برای تمامی کاربران هست . در شرایطی‌که اپلیکیشن شما به صورتی میباشد که مخاطبان زیادی را ذیل پوشش قرار می دهد، پس این نکته اهمیت زیادتری نسبت به سایر دارااست .

در استعمال از لغت ها و معانی آن دقت فرمایید تا با اعتنا به مجموعه‌های گوناگون مردمی در سراسر سرزمین، به مشکلی برنخورید .

برخی از طراحان به جای کلمه از عکس برای انجام کار می برند . عکس‌ها با سیرتکامل‌ای باشد که کاربر با دیدن آنان متوجه منظور طراح شود . برای همین بهتر است که از آیکون‌های متعارف و دربین‌المللی برای آنها مصرف شود تا این‌که از خودتان یک طرح جدید نوآوری نمایید .

نکات
مهمی که پباده سازی نرم افزار را حرفه ای تر خواهد کرد
گلن
هیتچاک، مسئول پباده سازی محصولات در Fueled
پباده سازی اپلیکیشن شما به صورتی باشد که کاربر با یک نگاه به راحتی متوجه ساختار آن شده و مالامال سرعت خاطر بگیرد . در واقع کاربر هیچ‌سیرتکامل همت طولانی تر‌ای برای یادگیری یا ادراک یک عمل نباید انجام دهد . عدم وضوح ساختاری و استعمال از المآن‌های غیر قابل فهم سبب ساز سردرگمی او میگردد .

14 .
به فعالیت بردن تصدیق‌های زیست‌سنجی امنیت در طراحی نرم افزار اهمیت زیادی دارااست و عمده کاربران ترجیح می‌دهند تا اپلیکیشنی را به فعالیت ببرند که داده ها آنها مورد امن بماند . از سال 2018 به بعد از آن این زمینه بخش اعظم از همه موضوع توجه طراحان گرفته است و آن ها درصدد این میباشند تا از تشخیص صورت یا اثرانگشت برای انجام برخی از کار‌های یگانه استفاده کنند . ولی به لحاظ می آید که‌این خصوصیت بتوان در تلفن همراه‌های آیفون که دارای چنین تکنولوژی می‌باشند نیز به فعالیت پیروزی .

به هر اکنون تضمین امنیت و استعمال از شاخص‌های امنیتی قوی در نرم افزار­هایی که اطلاعات کاربران را دریافت میکنند، نسبت به دیگر سایر مورد ها اهمیت زیادتر دارااست .

15 .
استفاده از پلتفرم‌های ارسال پیام

کاربران در هنگام استعمال از خدمات نرم افزار، ممکن می باشد که به سؤالات بسیاری متعددی در هنگام استعمال مواجه شوند . از این رو به‌دنبال راهی هستند تا آنها‌را رفع کنند . استعمال از ربات خدمت چت آنلاین بهترین خط مش برای پرسیدن سؤالات کاربران و جواب‌دهی به آنان میباشد . این سرویس باید همیشه و در کلیه صفحه های به راحتی بوسیله استفاده کننده در دسترس باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۹:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش برنامه نویسی ios

طراحی اپلیکیشن در مشهد  آموزش برنامه نویسی ios: طراحی بازی مشابه بازی انگری برد (نصیب دوم) در
نوشته ی علمی قبلی ایجاد بازی مشابه انگری موفقیت، محیط نخستین بازی را ساختیم البته تکان فیزیکی به پرنده ندادیم فقط بصورت ساختگی برای پرنده تکان مجازی ساخت کردیم، البته در‌این آموزش که نصیب دوم نوشته‌ی علمی قبلی می‌باشد طرز افزودن جنبش فیزیکی به تن پرنده و فضا فیزیکی را خاطره می‌گیریم:

پباده سازی نرم افزار در مشهد
بیش تر
کردن بعضا اجزای فیزیکی به محیط بازی تابحال هرچه که در صحنه بازی بوده بصورت ساختگی بود و حتی پرنده نیز تکان نمیکرد .ولی speritkit قابلیت بیشتر کردن هر عنصر فیزیکی را به هرجا از ورقه می‌دهد . این موادتشکیل دهنده فیزیکی حالتهای خاصی مانند جرم، چگالی، اصطکاک و . . . را دربرگیرنده می‌شوند .

بیایید
با پرنده مقدمه کنیم صورت فیزیکی پرنده را با یک دایره نشان میدهیم:
_bird
= [SKSpriteNode spriteNodeWithTexture:birdTexture1];
[_bird setScale:2 .0];

_bird .position = CGPointMake(self .frame .size .width / 4, CGRectGetMidY(self .frame));

[_bird
runAction:flap];


_bird .physicsBody = [SKPhysicsBody bodyWithCircleOfRadius:_bird .size .height
/ 2];
_bird .physicsBody .dynamic
= YES;
_bird .physicsBody .allowsRotation
= NO;


[self
addChild:_bird];
بعد از درج و اجرای این کد خواهید روئت کرد که پرنده به سمت راست و ذیل و بیرون از برگه سقوط می نماید، برای اجتناب از این نقص‌ می توانایی یک بدنه فیزیکی برای زمین ساخت، این بدنه فیزیکی را می توان به جای‌جای و بخشی از زمین متصل کرد البته به خاطره داشته باشید که اینکار سبب می‌شود حرکات پیش گویی نشده در بازی واقعه بیفتد و پرنده بصورت مداوم به سمت چپ جنبش کند و یا این که حرکتش بازنشانی شود .برای هجران از این نقص‌ یک node خالی با بدنه مستطیل چهره بصورتی که کل مرحله زمین را بگیرد، ساخت می‌کنیم .

//
Create ground physics container


SKNode*
dummy = [SKNode node];
dummy .position = CGPointMake(0, groundTexture .size .height);

dummy .physicsBody = [SKPhysicsBody bodyWithRectangleOfSize:CGSizeMake(self .frame .size .width, groundTexture .size .height
* 2)];
dummy .physicsBody .dynamic
= NO;
[self
addChild:dummy];
اعتنا داشته باشید فقط خصوصیت حرکتی (property dynamic) پرنده Yes است و باقی عناصر No هستند عامل آن این می‌باشد که فقط پرنده با محیط اطرافش در رابطه و تعامل می باشد و باقی موادتشکیل دهنده اثبات و زیر در اختیار گرفتن ما میباشند .

با اعمال این تغییرات میبینید که پرنده در اکنون سقوط به سمت زمین هست .
برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۰:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن اختصاصی یا خرید اپلیکیشن آماده؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد با دقت به توسعه و گسترش تکنیک های دیجیتال مارکتینگ، در بعد از ظهر حاضر مدیران و صاحبان کسب و عمل به مراد بهبود و پرورش کسب و فعالیت آنلاین خویش علاوه بر ساخت سایت، نیاز به پباده سازی و استعمال از نرم افزار را نیز شم میکنند. با اعتنا به‌این که مشاجره پباده سازی نرم افزار این روز ها قضیه داغ پباده سازی استراتژی تبلیغاتی اکثری از مدیران کسب و عمل میباشد در‌این نوشته ی علمی بر آن شدیم تا به زمینه اهمیت پباده سازی نرم افزار بپردازیم و باز نگری کنیم که چه اپلیکیشینی برای کسب و عمل ما مطلوب خیس میباشد؟ با ما یار باشید.

نحوه های متفاوت پباده سازی نرم افزار اندروید
با دقت به اینکه تعداد یوزرها سیستم استدلال اندروید در کشور‌ایران اضافه از یوزرها سیستم ادله آی وی اس میباشد ما نیز درین نوشته‌علمی اضافه درباره با نرم افزار اندروید کلام می‌کنیم .

در صورتی قصد پباده سازی نرم افزار اندروید دارید یک‌سری راه و روش پیش روی شماست:

روش1: به کارگیری از اندروید سازها
اندروید ساز ها که‌این روز ها تعدادشان هم معدود وجود ندارد برنامه هایی می باشند که با در دست داشتن قالب های مهیا این قابلیت را به شما می‌دهند تا متناسب با نیاز خویش به راحتی و فارغ از پیچیدگی های کد نویسی برای خویش نرم افزار پباده سازی فرمایید. مهمترین خصوصیت این قابل انعطاف افزارها در وهله اولیه این هست که در‌این گونه دور و اطراف عمل، شما کم کم برنامه نویسی می کنید و اضافه امور بصورت گرافیکی انجام می‌شود و طبیعاتا می اقتدار بیان کرد عمل معمولی تری پیش روی شما میباشد.

البته این راحتی دردسرهایی نیز داراست . در واقع عیب وسیع این اندروید سازها این که خصوصیت های آن‌ها محدود میباشد و در رخ نیاز به بسط سرویس ها نرم افزار شما در گیر محدودیت های بخش اعظمی خواهید شد.

نحوه 2: استعمال از اپلیکیشن اندروید استودیو
اپلیکیشن اندروید استودیو یک برنامه ساز مخصوص برای ساخت نرم افزار اندروید به حساب آورده می شود و کاربرد عمده آن برنامه نویسی میباشد، این اپلیکیشن خصوصیت های متعددتر و مسلما اضافه از برنامه سازهای فراهم دارااست و طبیعاتا فعالیت با آن دشوارتر از برنامه های اندروید ساز عادی میباشد.

طریق 3: به کار گیری از قالب های فراهم ای
در‌این طریق می‌توانید از کمپانی هایی که بوسیله اندروید استدیو قالب های همگانی پباده سازی میکنند ، یک قالب همگانی خریداری کرده و مطابق با نیاز مارک خویش رنگ و لعاب آن را تفییر دهید. در واقع به صرفه ترین مدل پباده سازی نرم افزار برای شما میتواند نحوه شماره 3 باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۱۳:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)