مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پلتفرم ها برای ای او اس

در فیس پیاده سازی صحیح و اصولی، پوش نوتیفیکیشن ها یاری شایانی به افزایش نرخ مراقبت اپلیکیشن ها می نمایند . اما در شرایطی که پوش نوتیفیکیشن ها همت ضعیفی را به نمایش گذارند، آزاردهنده میشوند و به تجربه کاربری اپلیکیشن لطمه وارد می کنند و سبب ساز به بالا رفتن نرخ ریزش و حذف نرم افزار از سوی کاربران می‌شوند .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

انتخاب
مناسب ترین سرویس برای ارسال پوش نوتیفیکیشن
هر اپلیکیشنی کاربران اختصاصی به فرد خویش را دارد، از این رو حتمی هست خدمت پوش نوتیفیکیشن با نیازمندی های یوزرها و جامعه هدف آن اپلیکیشن نیز خوانی داشته باشد .

بها خدمت باید مقرون به صرفه بوده و ابزارهای مورد نیاز نظیر محاسبه ریل تایم دیتا و بخش بندی دموگرافیک را در اختیار چاپ کننده یا توسعه و گسترش دهنده نرم افزار قرار دهد .

 

هر روزه شاهد روی کار وارد شدن یک سرویس جدید ارسال پوش نوتیفیکیشن هستیم، از این رو یافتن شایسته ترین و مطلوب ترین گزینه فعالیت چندان ساده ای نیز نمی‌باشد . نمی توان به فیس قطعی اذعان کرد که کدام سرویس شایسته ترین میباشد . انتخاب خدمت به اپلیکیشن و مخاطبین یگانه آن متعلق میباشد .

در ادامه شما را با چند خدمت ارسال پوش نوتیفیکیشن برای پلتفرم های اندروید و آی او اس آشنا کرده ام، با اینجانب هم پا گردید .

 

Push
Notification Platform 1: Urban Airship


Urban Airship یک خدمت ارسال پوش نوتیفیکیشن برای اندروید و آی او اس می‌باشد . پیام رسانی یک سری کاناله، پروفایل های دارای انسجام از مشتریان و تجزیه و آنالیز های پیشگویانه از پاراگراف امکان هایی هست که این خدمت در اختیار کاربران خویش قرار می‌دهد .

بسته استارتر بدون‌پول است، ولی قیمت سایر بسته ها از 99 تا 349 دلار در ماه متغیر می‌باشد .

 

Push
Notification Platform 2: Leanplum


این خدمت بر روی فرآیندهای فردی سازی و خودکارسازی متمرکز گردیده و به راحتی میتوانید ظاهر نوتیفیکیشن ها را بر مبنا نیاز و مراد مخاطبین خویش فردی سازی نمائید . برای مثال گزینه پیش فرض برای اشتراک گذاری، همان اپلیکیشنی است که استفاده کننده معمولا از آن برای اشتراک گذاری سایر محتویات به کار گیری می نماید .

این سرویس متخصصان را حاذق میسازد تا بر شالوده رفتارهای کاربر (مانند گشوده نکردن نرم افزار در یک برهه زمانی هنگامی تعیین شده) و فاکتورهای مختلف، به صورت خودکار پیام های فردی ارسال نماید . سرویس از Lifecycle Engine برای خودکارسازی فرایندهای استفاده می‌کند و در کل مسافرت مشتری و تمامی اقدامات وی را زیر حیث میگیرد .

 

Push
Notification Platform 3: OneSignal


این ابزار تمامی امکانات استاندارد، از قالب های کاستوم و نوتیفیکیشن های خودکار گرفته تا سگمنتیشن هدفمند و ردیابی ریل تایم را در اختیارتان قرار می دهد . برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه ای ندارید، البته برخی از قابلیت ها تنها در ازای اخذ هزینه ای در دسترس تان قرار می‌گیرند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۱:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)