مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

چرا برنامه نویسان به سراغ اندروید می‌روند؟

چرا
برنامه نویسان به سراغ اندروید می‌روند؟ در صورتی‌که بخواهیم بی آلایش بگوییم، اندروید پلتفرمی پول‌ساز و ولی بدون محدودیت می باشد . برنامه نویسان با اندروید میتوانند هر آنچه را که از ذهنشان می‌گذرد برنامه نویسی نمایند . گوگل پلی مغازه حساس برنامه‌های اندرویدی است که برنامه نویسان و شرکت‌های تولید کننده محتوا، اپلیکیشن‌های اندرویدی‌شان را روی آن به فیس مجانی یا پولی قرار می‌دهند . البته این نقطه نهایی عمل نیست! بسیاری از مارکت‌های گوناگون در سرتاسر جهان با زبان‌های متفاوت وجود دارا‌هستند که تقریبا کار گوگل پلی را انجام میدهند و از معروف‌ترین نمونه‌های ایرانی آن می‌توان به کافه بازار و مایکت اشاره کرد . پس برنامه نویسان اندروید در زمینه تکثیر اپلیکیشن‌هایشان نیز محدودیت خاصی نخواهند داشت .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

در بخش مالی نیز برنامه نویسان اندروید موقعیت خیر دارا‌هستند . سطح استقبال از اپلیکیشن‌های اندرویدی بالا میباشد و تقاضای زیادی نیز در این میان دیده می گردد . به همین استدلال عمل و پروژه کافی برای برنامه نویسان این حوزه وجود دارد . اگرچه اشخاص متفاوت قیمت‌های مضاعف متفاوتی برای یک پروژه ارائه می‌کنند، ولی در کل، پروژه‌ها از نظر مالی موقعیت خیر و خوبی دارا‌هستند و میتوانند معاش برنامه نویسان را تامین کنند . روش‌های زیادی برای درآمد زایی از نحوه برنامه‌های اندرویدی وجود دارااست که در مقاله‌ای مجزا، به آنالیز تمام آن ها خواهیم پرداخت .

عمده
بخوانید: محبوب‌ترین
زبان‌های برنامه نویسی جهان کدام هستند؟
برنامه نویسی اندروید هم محدود به برنامه نویسی برای تلفن‌های هوشمند نمی‌شود و برنامه نویسان که در واقع گسترش دهنده اندروید نیز شناخته میشوند میتوانند از طرز اندروید استدیو برای دستگاه‌های متفاوت برنامه نویسی کنند . ایجاد نرم افزار برای موبایل، تبلت، ساعت هوشمند، تلویزیون، اتومبیل و . . . از نحوه اندروید استدیو قابلیت پذیر هست .

چه طور
برنامه نویس اندروید شویم؟ سیستم ادله اندروید بر پایه گویش برنامه نویسی جاوا (Java) ساخته شده است و سوای شک و تردید اشخاصی که با لهجه جاوا و برنامه نویسی آن آشنا هستند، به سادگی می‌توانند به سراغ اندروید بروند . البته برای اشخاصی مبتدی و تازه کار نیز ضروریتی در خصوص حرفه‌ای شدن در جاوا وجود ندارد و فقط با شناخت مقدماتی با اصول جاوا میتوانند برنامه نویسی اندروید را شروع کنند . زیرا صرفا شناخت با مقدمات برنامه نویسی جاوا مانند شی گرایی، ساختار‌های حلقه و . . . قادر است شما را فراهم ورود به دنیای اندروید سازد .

بیشتر
بخوانید: ساخت
اولین پروژه اندروید در Android Studio
در گذشته، برنامه نویسان اندروید اغلب از دو نرم افزار اکلیپس (Eclipse) و اندروید استدیو برنامه ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی استفاده می‌کردند ولی در هم اکنون حاضر شرکت گوگل پشتیبانی از اکلیپس را متوقف کرده و صرفا از نرم افزار اندروید استدیو که به وسیله خوده گوگل ساخته شده پشتیبانی میکند . همین مسئله هم عاملی شده تا اکثر زمان ها برنامه نویسان به سراغ اندروید استدیو (Android Studio) بروند . اندروید استدیو در حقیقت یک قابل انعطاف افزار بدون نقص برای ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی میباشد . این نرم افزار به فیس مستمر بروزرسانی میشود و همگی ساله در حال بهبود می باشد . برنامه نویسان میتوانند نیز پباده سازی رابط کاربری و هم برنامه نویسی را از روش این نرم افزار انجام دهند .

البته باید اشاره کنیم که برای ورود به دنیای برنامه نویسی حرفه‌ای اندروید بایستی اینترنت مطلوب و صد ولی نرم افزار تغییر IP مناسب داشته باشید . چون در ارتفاع برنامه نویسی یا فراهم سازی نرم‌افزار نیاز به اتصال به وب و سرور‌های گوگل خواهید داشت . حجم بعضی از لازمات اندروید استدیو نیز نسبتا بالاست و به همین جهت بایستی اینترنتی با سرعت مناسب داشته باشید . به ادله تحریم‌ها، گوگل اکثر اوقات بخش‌های مربوط به برنامه نویسان ایرانی را محدود کرده میباشد و چه بسا نمی توان بدون نرم افزار تغییر و تحول IP مبادرت به دانلود لازمات اندروید استدیو کرد . به این ترتیب برای ورود به دنیای برنامه نویسی اندروید باید به این نکته نیز توجه داشته باشید و با یک روشی در مواقع واجب IP خودتان را تغییر‌و تحول دهید تا گوگل شما را به تیتر اهل ایران تشخیص ندهد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)