مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو

پلتفرم
SDK صفحه اولیه این پنجره، SDK Platforms، پلتفرمهای که برای دانلود وجود دارااست را به شما نشان می‌دهد . Show Pakage Detail را فعال نمایید تا جزئییات SDK همانند خویش پلتفرم و سورس مربوط که مرحله API را مشخص و معلوم می کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
تمام قسمت های SDK Platform را به دقت مطالعه کنید، در صورت وجود آپدیت نو از اینجا می‌توانید به روز رسانی فرمایید .

در حال حاضر رئیس SDK پایانی نسخهها را برای شما به روز رسانی کرده میباشد . در حالتی که می‌خواهید SDKهای دیگری نیز بروی اندروید استودیو نصب کنید، همانند تصویر دیگر SDK ها را هم انتخاب فرمایید و نصب نمایید .

SDK
Tools در برگه بعدی شما می‌توانید داکیومنت آخرین نسخه های ابزارهای SDK را ببینید .این کاغذ شباهت زیادی با برگه قبل دارد، Show Pakage Detail را انتخاب کنید تا نهایی نسخههای ابزار SDK را به شما نشان دهد .

۳ موردی که از این بخش گزینش گردیده اند در نظر بگیرید، به تیتر مثال، Android SDK Build-Tools ،‌Android SDK Tools و Android SDK Platform-Tools . هر کدام از این موارد طوری پباده سازی گردیده اند که برای بسط اندروید به شما یاری نمایند و هم زمان بتوانید از SDKهای متفاوت استعمال فرمائید . به قسمت SDK Tools بروید .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیو
SDK
Update Sites در نصیب SDK Update Sites، سایت‌هایی که از نحوه آنها SDK شما به روزرسانی می‌شود را به شما نشان می‌د‌هد . شما به این لیست محدود نیستید . شما می توانید سایت‌های دیگری را هم که افزودنی‌های SDK را دارد نیز به این لیست طولانی تر فرمائید و SDKهای زمینه حیث را از این سایت‌ها دانلود نمایید .

آندروید
طریقه نصب و کار با آندروید استودیو
برای این که بتوانید تظیمات را به درستی انجام دهید، صفحهای را که در ذیل برای شما قرار دادهایم را تحلیل نمائید . دکمه Apply را در صورتی که فعال باشد کلیک کنید . پیام تاییدیه برای پکیجی که انتخاب کردید به شما نشان داده می‌شود . آیتم ی Accept را انتخاب کنید و Ok را بزنید تا پنجره بسته شود .

صفحه ی تاییدیه بسته میشود و کاغذ ی تایید وضعیت و قانون ها برای شما باز میگردد .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیو
نوشته حالت و قانون ها را مطالعه کنید، Accept را گزینش کنید و بروی Next کلیک نمائید . SDK Manager زمینه انتخاب گردیده را دانلود و نصب می‌کند . دکمه Finish را بزنید . شما به برگه ی SDK Manager بازگردانده میشوید و در آنجا با کلیک کردن بروی دکمه ی Ok شما به ورقه Welcome to Android Studio بازگردانده می‌شوید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)