مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

دلایل استفاده از اپلیکیشن روبیکا

یک عدد از اپلیکیشن‌هایی که این روزها قطعا نام آن را فراوان در رسانه‌های گوناگون و همچنین صدا و سیمای کشورمان شنیده‌اید، نرم افزار روبیکا هست که قبلی از این نظارت جامعی روی آن انجام دادیم و نقاط ضعف و قوت آن را ابلاغ نمودیم . طبق بررسی‌های ما این نرم افزار برای بخش اعظمی از یوزرها که دغدغه امنیت (به معنای حواشی متعددی که در مورد روبیکا پیش آمده است) ندارند، دوچندان کاربردی بوده و استفاده‌های زیادی دارد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در این مقاله قصد داریم به 6 دلیل دارای اهمیت و نقاط قوتی که ما را قانع به به کار گیری از نرم افزار روبیکا می‌نماید، اشاره کنیم . اما نقاط قوت دیگری هم ممکن است به ذهن بخش اعظمی از یوزرها و شما مخاطبان گرامی برسد اما این 6 ادله که در ادامه آنان را بیان میکنیم مهم ترین مواردی میباشد که وجود دارا هستند .

اپلیکیشن
روبیکا
1-
اینترنت رایگان، مهمترین مزیت روبیکا شاید مهم ترین علتی که باعث شده هست بسیاری از یوزرها برای به کارگیری از اپلیکیشن روبیکا قانع شوند، همین موضوع بدون‌پول بودن ترافیک مصرفی برای سیم کارت‌های همراه نخستین و ایرانسل میباشد که در تبلیغات این نرم افزار نیز به وفور دیده میشود . مسئولین اپلیکیشن به خیر و خوبی به این موضوع پی برده‌اند که یوزرها اهل ایران به شدت به دنبال کاهش مصرف اینترنت و به دنبال آن کاهش هزینه‌های معمول هستند .

همینطور برای به کارگیری از ترافیک رایگان روبیکا ضروری نیست که شما در جایی تصویب نام نمایید و یا اشتراکی را خریداری کنید، بلکه بر بر خلاف بقیه اپلیکیشن‌ها، صرف استفاده از اینترنت این دو اپراتور، مبنای رایگان شدن ترافیک مصرفی خواهد بود که برای بخش اعظمی از یوزرها که از پروسه‌های معمول در سایر اپلیکیشن‌ها کلافه می‌شوند، مورد زیاد مناسبی می باشد .

2-
تجمیع امکانات مسئله نیاز یوزرها در یک اپلیکیشن از دیگر مواقعی که در نرم افزار روبیکا به طور قابل توجهی واضح و واضح است، تجمیع امکاناتی می باشد که معمولا کاربران ایرانی برای دسترسی به هر کدام از آن‌ها، یک اپلیکیشن جدا نصب می نمایند و فضای زیادی را برای داشتن آن‌ها، از دست می دهند .

تجمیع امکاناتی مثل پخش زنده تلویزیون، پخش سریال و فیلم‌های سینمایی، فیلم‌های آموزشی و … . امکاناتی هست که بوسیله مسئولین این اپلیکیشن هم موضوع توجه بوده و در تبلیغات اپلیکیشن زمینه بهره برداری قرار گرفته میباشد . به معنای دیگر، روبیکا به جای عرضه محتوای اختصاصی، ارایه دهندگان متعدد محتوای ویدئویی و صوتی و … . را در یک اپلیکیشن جمع‌آوری کرده و یوزرها را از سردرگمی‌های معمول به به دور نگه داشته هست .

3-
شبکه تعاملی روبیکا، مکملی برای محتوای ویدئویی از دیگر قابلیت‌ها و ویژگی‌های جان دار در نرم افزار روبیکا، دسترسی به صفحات منحصر هنرمندان و برنامه تلویزیونی میباشد که برنامه‌های آنان در بخش ویدئویی نرم افزار روبیکا در درحال حاضر سناریو میباشد . یوزرها می‌توانند به سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی در حال پخش صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها، رای داده و با سازندگان آن‌ها در رابطه باشند . این قسمت بر بر خلاف اینستاگرام که یک محیط محرمانه برای هنرمندان و برنامه‌سازان محسوب می‌شود، محیطی می‌باشد که یک شبکه اجتماعی ویژه برای کاربران اهل ایران ایجاد می‌کند تا بتوانند با افراد محبوب خود در رابطه باشند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)