مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

برهان قرارگیری برنامه Open Camera

برهان قرارگیری برنامه Open Camera در در میان شایسته ترین اپلیکیشن های دوربین اندروید امسال، قابلیت‌هایی می‌باشد که برای تنظیم دستی ویژگی‌های مختلف در اختیار استفاده کننده قرار می دهد . در واقع شایسته ترین حالت تهیه دستی پیکربندی قسمت‌های متفاوت دوربین تلفن همراه را می‌توان داخل اپلیکیشن Open Camera پیدا کرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

داخل این برنامه در اختیار گرفتن کاملی بر روی سرعت شاتر، مسافت فوکوس، ایزو، وایت بالانس، مقدار نوردهی و دیگر قسمت‌ها خواهید داشت . محبوب‌ترین فیلترهای عکاسی همچون سپیا، سیاه و سفید و نگاتیو به رخ پیش‌فرض در این اپلیکیشن وجود دارند . وجود حالت‌های صحنه فراوان متفاوت در اپلیکیشن Open Camera به استفاده کننده کمک می کند بهترین عکس ممکن را به تصویب برساند .
یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی برنامه، قابلیت و امکان تصویب تصویر از خط مش به دور سوای نیاز به ریموت در اختیار گرفتن از نحوه گفتن‌ واژه و کلمه حیاتی “cheese” است!
AfterFocus
قیمت:
رایگان
برنامه
AfterFocus برنامه
AfterFocus برنامه
AfterFocus
افکت بوکه، چیزی نمی باشد که به راحتی در دوربین‌های موبایل به دست بیاید، چرا که نیازمند لنزهای دارای فاصله کانونی بالا هست . با دقت به همین محدودیت، تنها گوشی های گران قیمت مجهز به دوربین‌های دوگانه (و معمولی همچون گوگل پیکسل) کارکشته به ثبت تصاویر پرتره‌ی قابل قبول می باشند .

هر چند برخی از بهترین نرم افزار های دوربین به کاربر اجازه می دهند در برهه زمانی به دست آوردن عکس این افکت را اعمال کرده و شدت آن را به میزان دلخواه تهیه کند، البته با قابل انعطاف افزار AfterFocus می‌توان افکت بوکه را به هر عکسی اعمال کرد، حتی در‌صورتی‌که با استعمال از یک نرم افزار دوربین معمولی به ثبت رسیده باشد .

همچنین
بخوانید:
بهترین
گوشی های سال 2018 بر شالوده ارزش (گجت تی وی)
در موقعیت هوشمند قابل انعطاف افزار، این ابزار با توجه بالا اقدام به جداسازی سوژه با اهمیت عکس از پس‌زمینه و آن گاه محو کردن آن می‌کند، اما در چهره نیاز می‌توان این کارها را به فیس دستی پیش پیروزی . با پاره ای امتحان و خطا، خیلی زود به روش تبدیل عکس‌های عادی به تصاویر پرتره‌ی حرفه‌ای بوسیله یک عدد از شایسته ترین اپلیکیشن های دوربین و بازنویسی تصویر مو جود در بازار یعنی AfterFocus پی خواهید برد .

VSCO
قیمت:
رایگان
برنامه
VSCO برنامه
VSCO برنامه
VSCO
از جمله عارضه ها محبوبیت قابل انعطاف افزار VSCO و قرارگیری آن در زمره بهترین اپلیکیشن های دوربین و همینطور ویرایش عکس و ویدیوی سال، توسعه‌دهنده آن یعنی Visual Supply Company محسوب میشود . این شرکت بعضی از برگزیدگان فیلترهای شبیه‌سازی فیلم را برای Adobe Lightroom توسعه و گسترش داده و خبرگی خود در این میدان را نشان داده می‌باشد . برخی از شایسته ترین فیلترها را صرفا باطن برنامه VSCO پیدا خواهید کرد .

برتری فیلترهای اپلیکیشن VSCO در مقایسه با نمونه‌های مشابه، اندازه‌گیری ظریف افکت‌های هنری است، به طوری که بسته به هر عکس، شدت افکت اعمال شده مختلف خواهد بود . به این ترتیب برخلاف بسیاری از ابزارهای ویرایش ویدئو و عکس، فایل تعدادی رسانه‌ای شما به یاد اعمال بیش از مقدار یک افکت خاص، تصنعی و دست‌کاری شده به لحاظ نخواهد رسید .

به رخ پیش‌فرض، فیلترهای زیبای متعددی در برنامه وجود دارند، ولی توان واقعی VSCO و ادله قرارگیری آن در دربین بهترین اپلیکیشن های دوربین و ویرایش پوشه را مقطع شعور خواهید کرد که با پرداخت 5 دلار، به کلیه پکیج‌های فیلترها دست پیدا فرمایید . یک عدد از مزیت‌های VSCO در مقایسه با اکثر ابزارهای دستکاری فایل‌های تعدادی رسانه‌ای دیگر، امکان به کار گیری از آن به عنوان یک اپلیکیشن دوربین هست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)