مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن های موبایل به طور بی وقفه در درحال حاضر رویش و توسعه اند و امروزه بیش از 8 میلیون اپلیکیشن میهمان اپ استورهای گوناگون هستند، ولی آمار نشان می‌دهد که صرفا 2 درصد از این نرم افزار ها توانسته اند به موفقیت دست پیدا کنند . به این مضمون‌ که 98 درصد باقی باقی مانده مسیر را غلط رفته اند و قادر به کسب موفقیت در این مورد نشده اند .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

درصورتی که در حوزه تولید و گسترش نرم افزار های گوشی فعالیت میکنید، در ادامه با اینجانب همراه باشید تا شما را با ترفندهایی آشنا کنم که به کمک آنان می‌توانید نرم افزار موفقی را روانه بازار نمایید .

 

 

 

بایستی
بفهمید که فعالیت از چه چیزی خوشش می آید و از چه چیزی بیزار است!

 

کاربران
مقید نیستند از اپلیکیشن هایی استفاده کنند که به هیچ وجه آن‌ها را جذب نمیکنند، چه بسا در‌صورتی‌که صدها ساعت برهه زمانی صرف گسترش و ایجاد نرم افزار کرده باشید!
آنها هیچ کاری با اپلیکیشنی که سودی برایشان نداشته باشد، ندارند .
از این رو می بایست یک تحقیق کامل و جامع نمائید تا بفهمید چه اپلیکیشنی بسازید که کاربران را مجذوب کند، برایشان منفعتی داشته باشد تا آنها شیفته نرم افزار شما شوند!


گزینش
مناسب ترین پلتفرم و قابلیت ها زمانی متوجه شدید که یوزرها شما چه چیزهایی را دوست دارا هستند و از چه چیزهای خوششان نمی آید، می بایست در زمینه تجهیزات اپلیکیشن و پلتفرم تصمیم گیری فرمائید .

ممکن می باشد ظواهر اپلیکیشن در پلتفرم های متفاوت متفاوت باشد، از این رو بایستی مطالعه دقیقی در خصوص عملکرد، امکانات و بقیه پارامترهای تاثیرگذار نمود تا اپلیکیشن به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شود .

بخش جدایی ناپذیر دیگر برای در اختیار قرار دادن شایسته ترین تجربه کاربری، انتخاب امکان هایی میباشد که بایستی در کنار محتوا و رابط کاربری، در اپلیکیشن گنجانده شوند .

در شرای اپلیکیشن فاقد تجهیزات اولیه بوده و هیچ منفعتی برای کاربران نداشته باشد، به زودی کنار گذاشته خواهد شد و احتمال حذف آن از موبایل نیز افزایش پیدا می‌کند .

 

امکان
فعالیت با اپلیکیشن به فیس آفلاین تصور فرمایید اینترنت قطع گردیده باشد، در این وضعیت چه اتفاقی برای اپلیکیشن شما می افتد؟ یکی از امکاناتی که موجب پیروزی نرم افزار میشود، کارایی آن به صورت آفلاین است، یعنی چه بسا در صورتی که وب قطع شده هم بتوان با نرم افزار کار کرد و از بعضی امکان های آن به کارگیری نمود .

 

عمل
با نرم افزار را نظیر عمل با اسمارت فون معمولی و سهل و آسان کنید! عمل با اسمارت فون ها دوچندان راحت می‌باشد و از یک طفل نوپا گرفته تا یک فرد مسن، هر کسی حاذق به استعمال از موبایل های هوشمند است .

همین سهولت در استفاده نیز موجب بسط مخاطبین هدف میشود . فعالیت با اپلیکیشن باید به آسانی فعالیت با اسمارت فون ها باشد، به این ترتیب خیر تنها به کاربران بیشتری دست خواهید یافت، بلکه یوزرها به شما دارای مسئولیت خواهند بود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)