مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

کارایی اپلیکیشن


eCPM
را بهبود دهید
یک عدد از معیارهای مهم در سنجش اندازه فیض و درآمد نرم افزار eCPM می‌باشد که سود دریافتی در ازای خدمت دهی به 1000 مشتری را مد لحاظ قرار می‌دهد . از این رو می بایست این ترازو را قضیه سنجش قرار داده و بهبود دهید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

کارایی
اپلیکیشن را آزمایش کنید
در هر کاری ممکن می‌باشد غلط وجود داشته باشد، به این ترتیب تصور نکنید راهکار شما صحیح و بدون نقص می باشد . بایستی از داده های ظریف برای کسب اطمینان از همگی عملیات به کارگیری فرمائید . در قوانینی که رشد شما مطابق برنامه ریزی ها نیست، بایستی کار های خویش را بر پایه نتایج دریافتی با صرفه سازی نمائید .

3 .
تکنیک های پرورش را بکار ببرید از
پولی تا رایگان
اگر یک اپلیکیشن پولی دارید، به کاربران قابلیت دهید تا سوای صرف هیچ هزینه ای، برای یک زمان زمانی از آن به کارگیری کنند، چرا که این عمل مزایای طولانی بازه زمانی زیادی را به یاور دارااست . در برخی شرایط به کارگیری از مطبوعات و آدرس اینترنتی مارکتینگ نیز خط مش خیر و خوبی می باشد .

مستقر
سازی
برای این که نتایج بهتری عاید شما شود، می بایست مطمئن شوید که نرم افزار تجربه مضاعف خوبی در اختیار تمامی یوزرها قرار می‌دهد . در‌صورتی‌که نرم افزار را به فیس جهانی منتشر کنید، این اقدام تاثیر چشمگیری بر روی درآمد شما خواهد داشت .

آپدیت
های منظم ASO (بهینه سازی اپ استور)
اینکه یوزرها به چه نحوی اپلیکیشن شما را در مارکت می یابند، بسیاری با اهمیت و اساسی می باشد و می بایست همواره این زمینه را مد لحاظ قرار دهید و مطابق با آخری آپ تو دیت های اعلام گردیده به وسیله گوگل و اپل به پیش بروید .

باصرفه
سازی شبکه های اجتماعی
کانال های اجتماعی یک عدد از مواقعی هست که همواره باید قضیه توجه قرار گیرد . در صورتی که با یوزرها ارتباط داشته باشید و آنان را متقاعد نمایید تا به برند شما اعتماد کنند، درآمد بیشتری عاید شما خواهد شد .

از
انجمن های گفتمان کمک بگیرید
انجمن های گفتگو و بلاگ های فنی برای امداد کردن به افراد جهت یافتن رویکرد حل مشکلاتشان به وجود آمده اند . در انجمن های زمینه علاقه کاربران خود فعال باشید و به آنان نشان دهید که نرم افزار شما راه و روش حلی برای رفع مشکلاتشان است .


از
مزیت رقابتی استفاده بگیرید
شما باید یک برتری نسبت به رقبای خود داشته باشید . لذا سعی کنید کلیه عمل های خویش را به صورت بهتری انجام دهید . می بایست خلاق باشید و راه های خلاقانه ای برای دستیابی مخاطبین پیدا کنید .

سود
گیری
در این مطلب با یک سری تکنیک برای تمرکز بهتر بر روی اقدامات درست جهت دستیابی به هدف آشنا شدید . به یاد داشته باشید که یافتن راهکار صحیح و مطلوب حیاتی است، اما رعایت بهترین رویه ها برای فهم و شعور مناسب ترین روش نیز اهمیت داراست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۶:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)