مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

چه گونه ایدهٔ یک اپ تلفن همراه را از بالقوه به بالفعل درآوریم؟


چه گونه ایدهٔ یک اپ تلفن همراه را از بالقوه به بالفعل درآوریم؟
در‌این پست به بازنگری این زمینه خوا هیم پرداخت که چه‌گونه می‌اقتدار ایدهٔ پباده سازی یک نرم افزار تلفن همراه را از وضعیت بالقوه به بالفعل در‌آورده و آن را به بازار عرضه کرد به نحوی که با شانس نیکی مواجه گردد. در‌این فرآیند، در حالتی‌که نگوییم مهمترین، به صورت انقطاع می‌اقتدار اظهار‌کرد که یکی مهم ترین نکاتی که بایستی مد لحاظ قرار داده شود پاسخگویی به نیازهای یوزرها می باشد که باز بینی‌مان را هم با همین مقوله استارت خوا هیم کرد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

او‌لین کسی باشید که به‌این سؤال جواب می‌دهید
ترکیب ترافیک‌های محل ورود از Facebook در Google Analytics
ملاحظه کنید چه نیاز/نیازهایی از یوزرها را می توانید رفع فرمایید
با چک‌های گوناگون و پژوهش ها می‌دانی می‌قدرت فهمید که آیا برای یک ایدهٔ یگانه تقاضا موجود است یا این که نه. مثلا، می‌اقتدار ایدهٔ خویش را در گوگل کاوش کرده و حاصل را باز نگری کرد و یا این که با دوستان خوب و آشنایان مطرح نموده و بازخوردهای آنان‌را مد لحاظ قرار اعطا کرد. همان، در صورتی‌که با نرم افزار خویش نتوانید یکی نیازهای کلیدی یوزرها را مرتفع سازید، بی تردیدً دلیلی وجود نخواهد داشت که ایشان اپ شما‌را روی موبایل خویش نصب نمایند و همین موضوع قادر است پاشنهٔ آشیل کسب‌وکار شما گردد.

در صدد رفع ایرادات برآیید
چنانچه فکری در راز دارید که حقیقتاً ایدهٔ نیکی می باشد، این تضمین را به شما می دهیم که دستکم چند قدم از رقبای خویش جلوتر می باشید. کارآفرینان غالب مشکلاتی را حل کرده‌اند که حتی تصورش هم برای اشخاص معمولی خلل هست و هنگامی به حریم‌مان نگاه میکنیم، با مقداری تأمل متوجه می‌شویم تمام ابداعاتی که تا به امروز به دست انسان انجام یافته‌اند در سمت حل اشتباهات روزانهٔ بشر‌ها بوده‌اند. به صورت نمونه، خلل نقل مکان با پیداش ماشین حل شد و یا این که بالاتر از آن، هواپیما جهت جابه‌جا کردن ما به مکان‌های دوردست ساخته شد. از همین روی، قدری به کمبودهای‌ معاش روزانه تصور کنید و لیستی از منش‌کارهایی تنظیم فرمایید که انجام آنان برای اکثر اشخاص جامعه مشقت بار و دوران‌بَر میباشد و آن ها از انجام آنان طفره می روند.

نقشهٔ رویکرد را با جزئیات بکشید
درین مرحله می بایست جزئیات کارتان را مکتوب نمایید. هنگامی ایدهٔ خویش را روی ورقه میاورید، همت فرمایید کلیه‌چیز را تمام و کمال بنویسید چرا‌که این فعالیت به طراح و گسترش‌دهنده یاری میکند تا بتوانند روئت کرد روشنی نسبت به آنچه در ذهنیت شما می‌باشد داشته باشند.

بخش‌های غیر ضروری را حذف فرمائید
هنگامی تمام جزئیات را نوشتید، توشه دیگر به نقشهٔ رویه خویش نگاه فرمایید و کارایی نمایید بخش‌هایی که بود و نبودشان تفاوت چندانی ساخت نمی‌نماید را حذف فرمائید و اجرای آنان‌را به ورژن‌های تکمیلی نرم افزار خویش موکول فرمایید. این فعالیت هم هزینه پباده سازی را کمتر می نماید و هم منجر میشود سریع‌خیس اپ را روانهٔ‌ بازار فرمائید.

روی رابط کاربری و تجربهٔ‌ کاربری وسواس به خرج دهید
برخی از صاحبان ایده معتقدند که پباده سازی چندان هم چندان اهمیت ندارد و صرفا به تامل چگونگی همت نرم افزار می‌باشند که‌این خط مش خطا هست. خیر صرفا یک نرم افزار، بلکه حتی یک کارت ویزیت هم با احساس مخاطب سروکار دارااست و از همین روی سفارش میکنیم به هیچ عنوان کاربرپسند بودن نرم افزار و ساخت یک تجربهٔ کاربری خوب را نادیده نگیرید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۶:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)