مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

شیوه های متعدد ایجاد نرم افزار


همینطور اعتنا فرمائید که :

(در شرایطی که قصد به مطالعه بیش تر دارید، پیوند نوشته‌علمی انگلیسی مبداء هر مورد از آمار پایین در نشانه + مقابل آن درج شده‌است)

طراحی اپلیکیش در مشهد

یوزرها iOS ثروتمندتر می‌باشند و بطور میانگین ۴۰ درصد اضافه از یوزرها اندروید درآمد دارا هستند. (+) پس در‌حالتی که فروشنده تولیدها گران قیمت و گران‌قیمت برای قشر مرفه جامعه می باشید، شاید نرم افزار iOS گزینش مطلوب تری برای استارت فعالیت باشد.
یوزرها iOS برنا خیس می باشند و اکثر زمان ها در زمان سنی ۱۸ تا ۲۴ سال قرار دارا‌هستند.
یوزرها iOS با احتمال بیشتری دارنده تحصیلات عالیه میباشند. (+)
یوزرها iOS معمولا در شغل های ماهر و مدیریتی اشتغال دارا‌هستند.
یوزرها iOS معمولا روزگار بیشتری را در گوشی و نرم افزار های آن می‌گذرانند. (+)
یوزرها iOS با احتمال بیشتری از روش نرم افزار خرید مینمایند. (+)
ولی هر یک از پلتفرم ها را که گزینش فرمائید، همینکه تعداد شالوده ای از یوزرها را گردآوری کردید، یوزرها پلتفرم دیگری استارت می‌کنند به درخواست ورژن منحصر به فرد خودشان. این آرم ای می‌باشد که دوران ایجاد نرم افزار بر مبنا پلتفرم دیگر فرا رسیده میباشد.

ولی خبر خوب اینکه گروه برنامه نویسی ما در کمپانی پروگرمینگ از طریق های cross-platform برای تولید نرم افزار به کارگیری می نمایند که هزینه و زمانه گسترش نرم افزار در پلتفرم های متفاوت (اندروید، iOS و اینترنت) را به واحد سنجش قابل توجهی کاهش میدهد. در طریق های مولتی پلتفرم دیگر نیازی به برنامه نویسی مستقل برای هر پلتفرم وجود ندارد. مشتریان ما دیگر گرفتاری گزینش پلتفرم مطلوب برای آغاز را ندارند و ما ریسک این امتحان و نادرست را برایشان به صفر می‌رسانیم.

 

شیوه های متعدد ایجاد نرم افزار
برای ایجاد نرم افزار منحصربه‌فرد خودتان، نحوه های مختلفی میتوانید در پیش بگیرید که درین بخش هریک را بصورت مختصر باز‌بینی می‌کنیم.

نحوه نخستین : استخدام برنامه نویس های ماهر
یک برنامه نویس ماهر مسلط به لهجه برنامه نویسی جاوا برای برنامه نویسی اندروید و یک برنامه نویس ماهر مسلط به لهجه برنامه نویسی سویفت برای برنامه نویسی iOS نیاز خواهید داشت . دستمزد ماهیانه هریک از این برنامه نویس ها دست‌کم ۵ میلیون تومان خواهد بود و ایجاد نرم افزار، بر حسب پیچیدگی آن از دو ماه تا چهار ماه ممکن می‌باشد ارتفاع بکشد.

درین شیوه، نرم افزار شما در کوتاه ترین دوران ساخته میشود و شما بعداز لانچ نرم افزار میتوانید تغییرات گزینه نظرتان را فورا در نرم افزار اعمال نمایید یا این که باگ های بوجود آمده را در کمترین دوران برطرف فرمائید البته هزینه متعددی را بابت این فعالیت پرداخت خواهید کرد.

چنانچه اساس اصلی عمل و ایده شما روی نرم افزار می‌باشد، (مانند اسنپ یا این که زودفود) مبادرت به جذب برنامه نویس نمائید.

طرز دوم: برون سپاری به یک کمپانی پهناور
موسسه ها پهناور برنامه نویسی، برنامه نویسان با سابقه و کارشناس بخش اعظمی را در استخدام خودشان دارا‌هستند و تجربیات بسیار ارزشمندی در مسئله ایجاد نرم افزار های متعدد کسب کرده اند. البته هزینه برون سپاری به این مجموعه ها معمولا بسیار طولانی تر از استخدام برنامه نویس بوسیله خودتان میباشد. ضمن اینکه چنانچه پس از تحویل نرم افزار ، باگ هایی در آن بوجود آید یا این که درخواست تغییراتی در آن داشته باشید، ممکن میباشد انجام تغییرات متبوع شما تا یک سری هفته ارتفاع بکشد. زیرا این مجموعه ها به طور همزمان روی یکسری پروژه وسیع عمل می نمایند و زمان کافی برای رسیدگی به اشکالات بوجود آمده در پروژه های گذشته را ندارند و همینطور هماهنگی دربین قسمت های گوناگون کمپانی ممکن میباشد وقتگیر باشد.

صرفا در‌حالتی که که یک سازمان دولتی می‌باشید، یا این که تمام خصوصیت های نرم افزار موردنظرتان را میشناسید و یا این که در شرایطی که یک نرم افزار بسیار پیچیده و تخصصی می‌خواهید، مبادرت به برون سپاری به موسسه ها پهناور برنامه نویسی فرمایید.

شیوه سوم: برون سپاری به شرکت ها کوچک
شرکت ها کوچک برنامه نویسی که در‌این فعالیت نو وارد نیستند و تجربیات مناسبی دارا هستند، یکی‌از آیتم های شما برای ایجاد نرم افزار موردنظرتان میباشد. شرکتهای برنامه نویسی به اندازه کافی چابک می‌باشند که در هنگامی که به یاری آن‌ها نیاز دارید، با‌گاز به مراد های شما جواب دهند و از طرف دیگر مخارج آن‌ها درتوان استخدام برنامه نویس یا این که برون سپاری به موسسات وسیع وجود ندارد.

شیوه چهارم: برون سپاری به فریلنسرها
فریلنسرها افرادی می باشند که به طور غیروابسته برنامه نویسی می‌نمایند. شما میتوانید در تلگرام، اینستاگرام یا این که وب سایت هایی مثل پونیشا فریلنسرهای موردنظرتان برای تولید نرم افزار را پیدا نمائید.

فریلنسرها معمولا با ارزش های تحت تری عمل می نمایند اما اکثر اوقات آنان برنامه نویس های ماهر و باسابقه ای نیستند و ممکن می باشد بعد ها مشکلاتی از نگاه امنیتی یا این که دیتابیس برای نرم افزار شما پیش آید. همینطور ممکن می باشد فریلنسرها تعهدی برای پشتیبانی های بعدی نرم افزار شما نداشته باشند.

طرز پنجم: استعمال از اپ سازها
اپ سازها اولی توشه به وسیله دانش گاه MIT برای شناخت دانشجوها و برنامه نویس ها با کارکردها و شیوه همت نرم افزار های گوشی عرضه گرید البته بعد ها به وسیله موسسه ها برای پباده سازی، ایجاد و فروش نرم افزار استعمال شد. وب سایت های مطرح نرم افزار ساز در کشور ایران عبارتند از: پازلی و اپساز

مزیت نسبی اپ سازها قیمت مناسب خیس و سرعت بالا در تولید نرم افزار هست. به امداد نرم افزار سازها میتوانید با مقداری فراگیری دیدن، یک نرم افزار با امکان های مبنا را پیاده سازی نمائید. البته بایستی بپذیرید که نرم افزار شما لزوما باصرفه وجود ندارد (زیرا از یک طریق از پیش مهیا و یکسان برای کلیه به کارگیری می‌شود)، محدود به چارچوب مشخصی می‌باشید و نمی توانید هر امکان و برنامه ای که به ذهنتان می‌رسد را در‌این چارچوب پیاده سازی فرمایید و بعد ها در چهره پرورش و پیشرفت اپلیکیشنتان به جهت محدودیت در چارچوب اپ سازها نمی توانید نرم افزار را به کمپانی یا این که برنامه نویس دیگری بسپارید.

در حالتی که دارایی بسیار محدودی در‌حد یک یا این که دو میلیون تومان دارید و میخواهید با کمترین هزینه، ایده خویش را آزمون فرمائید، اپ سازها می‌توانند آیتم قابل قبولی باشند.

همینطور درصورتی که نرم افزار شما یک اپ رایج مثل خبرخوان سازمانتان میباشد و در نرم افزار خودتان ابتکار ویژه ای ندارید و قرار هم وجود ندارد داشته باشید، اپ سازها میتوانند آیتم خیر و خوبی برای آغاز عمل باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۴:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)