مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

کسب درآمد از نرم افزار پولیک ممکن میباشد؟


در بالا میتوانید پوشه APK این نرم افزار را از وبسایت قانونی پولیک یا این که گوگل پلی برای پلتفرم اندروید و یا این که از سیب اپ برای آی وی اس اخذ و بر روی تلفن همراه هوشمند خویش نصب نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بعد از نصب پولیک ، در بالا با برگه‌ای مواجه میشوید که از شما، شماره موبایل و تایید قانون ها فعالیت با نرم افزار را درخواست میکند. در نصیب مقررات، نخست به معرفی اجمالی برنامه پرداخته شده‌است. بعد از آمده میباشد:

پورسانت و کمیسیون جوارح به ازای عمل برای کسب درآمد در پولیک به اعتبار کیف پول شما واریز میگردد.

اما شایان ذکر میباشد که همواره مبلغ ۱۰ هزار تومان به جهت آنچه “فعال بودن اکانت کاربری” تیتر گردیده، در کیف پول باقی می ماند. درآمد نتایج اعضای پولیک تحت عنوان اعتبار در کیف پول موجود است و آنطور که در بخش مقررات آمده میباشد، “قادر است به طور آنلاین به وسیله خویش استفاده کننده به یک یا این که یک سری شناسایی واریز و منتقل گردد.”

مطابق شرح مقررات برنامه پولیک ، برای آغاز عضویت و کسب درآمد در‌این برنامه ۴ نکته موجود هست:

واریز حق عضویت هر ساله به مبلغ ۳۹ هزار و ۹۰۰ تومان
وارد کردن شماره گوشی شخص داوطلب برای ارسال کد فعال‌ سازی
وارد کردن داده ها درست و حقیقی و واقعی هویتی بوسیله اعضاوجوارح (قابلیت به کارگیری از اسم‌های مستعار نیست)
عمل با نرم افزار فقط بواسطه یک دیوایس (دشوار‌افزار) ممکن میباشد. در‌صورتی‌که هم زمان یک سری دیوایس وارد یک اکانت کاربری گردیده باشند، برنامه به صورت اتومات فقط پایانی دستگاه را فعال و باقی را غیر فعال می کند.
راجع به طرز کسب درآمد در اپ پولیک می بایست اشاره کنیم که سازه بر بیانات تولید کننده (که صدق آن برای اکثری اثبات نشده مانده میباشد) درآمد نتایج از مشاهده و بازکردن تبلیغات به طور ماهیانه و در فروش تولید ها و سرویس ها به طور آنلاین، به کیف پول واریز میگردد.

درصورتی که میخواهید با طریق کسب درآمد در‌این نرم افزار کاملا آشنا گردید و مشاهده کنید که آیا می‌اقتدار از پولیک کسب درآمد کرد یا این که نه، پیشنهاد میکنیم تا بدون شک مقاله پایین را بخوانید.

کسب درآمد از نرم افزار پولیک ممکن میباشد؟ پولیک تحت ذره‌فی مابین تکراتو

به علاوه، درآمد نتیجه ها از به اشتراک گذاری نرم افزار (App Sharing) صرفا بعداز نصب و فعال‌ساز‌ی نرم افزار به وسیله شخص دعوت گردیده به اعتبار کیف پول افزوده میگردد.

بسته بیمه حادثه ها مجانی برای اعضای پولیک
هر استفاده کننده عضو، بعداز پرداخت حق عضویت هر ساله و کامل شدن فرایند نام نویسی، به ادعای سازندگان برنامه پولیک یک بیمه حادثه ها با تعهد بیشتراز ۲۰ میلیون تومان نیز به طور مجانی اخذ می کند. بها ریالی این بیمه که وابسته به کمپانی بیمه رازی میباشد، بیش تر از ۸۰ هزار تومان میباشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)