مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اپلیکیشن اینستاگرام چگونه است

انقلاب توجه داشته باشید، همان گونه که گوگل اطلاعات را در اختیار همگان می‌گذارد، نرم افزار اینستاگرام نیز با تصاویر و خاطراتمان چنین‌کاری انجام می دهد .
در راستی ما با اپلیکیشنی رو‌به‌رو هستیم که با آن می توانیم خاطراتمان را مرور کرده و تغییرات را در خودمان شم کنیم، همینطور درصورتی که از تصاویری خاطرات بدی دارید براحتی کارکشته می باشید آنها را حذف کنید . طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی
اپلیکیشن در مشهد اپلیکیشن اینستاگرام این اطمینان را به همگان داده که می‌توانیم از گوگل بعنوان یک پلتفرم جهت ذخیره تصاویر برای جهانیان به کارگیری کنیم . از کاوش کردن یک هشتگ برای مواد غذایی inspo، ایده‌های تناسب اندام و تشکیل یادگرفتن گرفته؛ تا قضیه ها و امکانات دیگری که پایانی ندارند .
نکته قابل دقت این هست که ما بجای داشتن یک ورقه پُر از لینکِ تولید ها و اطلاعاتمان، یک صفحه پُر از تصویر داریم که در چنین وضعیتی، با این تعداد از شبکه‌های اجتماعی، تصاویر، جذاب‌تر بوده و لحاظ مخاطبین را بخش اعظم نسبت بخود جلب خواهد کرد .
اپلیکیشن اینستاگرام رقابت ویژگی‌هایی همچون ویدیو‌های Live و Swipe Up و همینطور تصاویری که ناپدید می‌شوند؛ سبب شدند تا اینستاگرام بتواند از Snap Chat سبقت گرفته و بعنوان بهترین اپلیکیشن اشتراک‌گذاری تصاویر معرفی گردد .
اضطراری بذکر است، اینستاگرام در ماه ژوئن اعلام کرد که بیش از 250 میلیون کاربر هرروزه درحال تولید استوری میباشند و این درحالیست که یوزرها روزانه که در Snap Chat حضور دارند؛ تا نقطه پایان ماه مِی 160 میلیون نفر بوده است، این قضیه بتنهایی بیان‌کننده خیلی از موضوعات خواهد بود .
بنظر می‌رسد که قابل انعطاف افزار اینستاگرام توانسته تا انقلابی را در موضوع اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئو‌های کاربران در فضای مجازی ایجاد کند .
اینستاگرام آموخته که چگونه به تمام کاربران، مصرف‌کنندگان و حتی کسب‌و‌کارها سرویس کرده و نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها، ویژگی‌ها و امکانات بهتری را جهت حفظ مخاطبان خویش طراحی نماید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)