مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اپلیکیشن اینستاگرام

طراحی اپلیکیشن در مشهد انقلاب توجه داشته باشید، همانگونه که گوگل داده ها را در اختیار همگان می‌گذارد، اپلیکیشن اینستاگرام نیز با تصاویر و خاطراتمان چنین‌کاری انجام می دهد .
در راستی ما با اپلیکیشنی رو‌به‌رو هستیم که با آن می توانیم خاطراتمان را مرور کرده و تغییرات را در خودمان احساس کنیم، همینطور در صورتیکه از تصاویری خاطرات بدی دارید براحتی توانا می باشید آن‌ها‌را حذف کنید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
اپلیکیشن اینستاگرام این اطمینان را به همگان داده که می‌توانیم از گوگل بعنوان یک پلتفرم جهت ذخیره تصاویر برای جهانیان به کارگیری کنیم . از کاوش کردن یک هشتگ برای مواد غذایی inspo، ایده‌های تناسب اندام و تشکیل یادگرفتن گرفته؛ تا موردها و امکانات دیگری که پایانی ندارند .
نکته شایان توجه این میباشد که ما بجای داشتن یک ورقه پُر از لینکِ تولیدها و اطلاعاتمان، یک برگه پُر از تصویر داریم که در چنین وضعیتی، با این تعداد از شبکه‌های اجتماعی، تصاویر، جالب‌خیس بوده و حیث مخاطبین را بخش اعظم نسبت بخود جلب خواهد کرد .
اپلیکیشن اینستاگرام رقابت ویژگی‌هایی همچون ویدیو‌های Live و Swipe Up و همینطور تصاویری که ناپدید می‌شوند؛ سبب شدند تا اینستاگرام بتواند از Snap Chat سبقت گرفته و بعنوان بهترین اپلیکیشن اشتراک‌گذاری تصاویر معرفی گردد .
اضطراری بذکر میباشد، اینستاگرام در ماه ژوئن اعلام کرد که بیش از 250 میلیون کاربر هرروزه درحال تولید استوری میباشند و این درحالیست که یوزرها روزمره که در Snap Chat حضور دارا هستند؛ تا پایان ماه مِی 160 میلیون نفر بوده میباشد، این زمینه بتنهایی بیان‌کننده خیلی از موضوعات خواهد بود .
بنظر می‌برسد که اپلیکیشن اینستاگرام توانسته تا انقلابی را درباره ی اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئو‌های کاربران در فضای مجازی تولید کند .
اینستاگرام آموخته که چه‌گونه به تمام کاربران، مصرف‌کنندگان و حتی کسب‌و‌کارها سرویس کرده و نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها، ویژگی‌ها و امکانات بهتری را جهت حفظ مخاطبان خویش طراحی نماید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۱:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)