مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

بخش‌های متفاوت نرم افزار روبیکا

طراحی اپلیکیشن در مشهد  بی نقص نبودن بخش‌های متفاوت نرم افزار روبیکایکی‌از سایر از عوارض عدم به کار گیری از نرم افزار روبیکا، بدون نقص نبودن بخش‌های متفاوت آن است که منجر می گردد روبیکا تنها یک نرم افزار نصفه کاره به لحاظ رسد و در مواردی که ادعا دارد، نتواند نیازهای کاربران را برطرف کند. به صورت نمونه در بخش پخش زنده این نرم افزار، بعضا از شبکه‌های پرطرفدار مانند تماشا و آی‌فیلم وجود ندارد و این ضعف عجیب به لحاظ می رسد به دلیل آن که کلیه نرم افزار‌های مو جود در زمینه ی پخش زنده تلویزیون از کلیه کانال‌های صدا و سیمای کشور پشتیبانی می نمایند اما در روبیکا که به‌لحاظ از حامی بسیار قدرتمند شامل است، بسیاری از شبکه‌های تلویزیون وجود ندارند و استعمال کننده می‌بایست برای مشاهده آن‌ها از دیگر نرم افزار‌های جانور استعمال نماید.


در حالیکه رسانه ملی دارنده بیش تر از 30 کانال مختلف کشوری و استانی است، این نرم افزار فقط 10 کانال را پشتیبانی کرده و به نظر می رسد شبکه‌های دیگر در مراحل برنامه نویسی و طراحی روبیکا فراموش شده‌اند.
از دیگر ضعف‌های جانور راجع‌به محتوای این نرم افزار بدون نقص نبودن محتوای ویدیویی ارایه شده توسط تامین کنندگان آن است. بر خلاف ادعای مسئولین روبیکا، همگی سریال‌ها و فیلم‌های پرطرفدار درین نرم افزار جود ندارد و یکجا توده شدن 10-12 نرم افزار در یک برنامه صدق ندارد.
به صورت نمونه سریال‌های پرطرفداری مانند شهرزاد یا اکثری از فیلم‌های سینمایی روز فهمیده در روبیکا وجود ندارند و فقط فیلم و سریال‌هایی در روبیکا چشم میگردند که در اصل با یه خرده جستجو می‌قدرت ورژن‌های بدون پول آنان‌را (رایگان و قانونی) پیدا کرد.
3- عدم معلوم بودن نام و نشان سازندگان روبیکااین رو هم بخون:باز بینی نرم افزار روبیکا؛ کلیه کاره و پرحاشیه!
۱۳۹۷/۰۱/۱۲طبق داده ها رسمی وب سایت رسمی روبیکا، شرکت طراح این نرم افزار به اسم شرکت فناوران نوین هوشمند پارسی ثبت شده‌است. اما جذاب است بدانید که دامنه این نرم افزار به اسم پردیس هوشمند اسمان درج شده که به طور بدون نقص متعدد از شرکت نام برده در وب وب سایت رسمی این مجموعه می باشد.
درباره‌ی سابقه این مجموعه‌ها مورد ها زیادی را می‌اقتدار مطرح کرد ولی نکته گزینه مشاجره ما درین نوشته‌علمی، غیر قابل درک بودن متولیان روبیکاست که این تفاوت‌ها و تناقض‌ها، مارا بیش تر از آنکه به خدمات ارایه شده در آن جلب نماید، به ترسی وا می دارد که ناشی از در مشت قرار تصاحب کردن داده ها شخصی کاربران در روبیکاست.
همان‌طور که در نکته نخستین این نوشته ی علمی گفتیم، دسترسی‌های جانور در سورس روبیکا به این استدلال نگران کننده می باشد که یک نرم افزار نامفهوم و پرسوال به نظر می رسد که به طور رسمی اطلاعاتی از آن در دسترس وجود ندارد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۲:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)