مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن باید به چه شکل انجام شود


پباده سازی اپ
در شرایطی که بخواهیم یک بیزنس اینترنتی به 4 تکه تقسیم کنیم سوای ترید پباده سازی برنامه و داشتن برنامه اندروید یا این که اپ ios برای رابطه بهتر و اثر گذار خیس دربین مشتریان و صاحبان شغل ها تاثیر بسزایی داراست .

 

داشتن نرم‌افزار تلفن همراه برای بعضی بیزنس ها مانند ارائه دهنده های طراحی اپلیکیشن در ایران سرویس ها مشورت , حقوقی و وکالت , شغل ها تلفنی و شغل ها شبیه همین حال حاضر هم تماما ضروری می باشد و برای بعضی دیگر از شغل ها شاید امروز نیاز ضروری نباشد البته به طبع فردا این نیاز از روی اراده امروز به یک نیاز ضروری مبدل گردد.

چه گونه یک اپ تلفن همراه مطلوب پباده سازی کنیم؟
رویکرد های زیادی برای پباده سازی برنامه گوشی متناسب با نوع نرم‌افزار وجود داراست . بسته به اینکه چه اپلیکیشنی را قصد دارید پباده سازی کنید می‌توانید از بعضی وبسایت های فرنگی و اهل ایران ارائه دهنده سرویس ها پباده سازی نرم‌افزار و برخی قابل انعطاف افزارهای پباده سازی نرم افزار استعمال فرمائید .. اما اینکار صرفا برای عده ای توصیه می شود که قصد فعال‌ساز‌ی یک برنامه موبایلی بی آلایش را دارا‌هستند و اندک اطلاعاتی درین ضمینه دارا‌هستند .

پباده سازی نرم‌افزار های آفلاین ( سوای نیاز به وب)
بطور کلی نرم افزار ها به دو مجموعه کلی آنلاین و آفلاین طبقه بندی میگردند … یعنی مخاطب برای به کارگیری از بعضا نرم‌افزار ها نیاز به اتصال وب دارااست اما بعضی دیگر از اپ ها می توانند تماما بصورت آفلاین آیتم به کارگیری قرار گیرند. پباده سازی نرم‌افزار های آفلاین گوشی بسیار راحتر است .. اما بسته به اینکه چه اپلیکیشنی را قصد دارید تا پباده سازی نمائید . این نوع برای مثال برای یک کتابخانه مجازی مورد قابل قبولی می باشد ..

پباده سازی برنامه های آنلاین
به کار گیری از از این نوع از قابل انعطاف افزارهای موبایلی یا این که برنامه ها مستلزم داشتن اتصال وب در تلفن همراه مخاطب داراست .پباده سازی اپ های آنلاین بسیار پیچیده خیس و فنی خیس از پباده سازی اپ های آفلاین است . به این دلیل‌که در صورتی‌که بخواهیم با یک نگاه گذار به تفاوت این نوع با برنامه های آفلاین بپردازیم کافیست دقت داشته باشیم که طراجی برنامه آنلاین یا این که ترکیبی آنلاین و آفلاین مستلزم داشتن فضای میزبانی برای دیتای آنلاین و احیانا تبادلات دیتا فی مابین سرور و گوشی استفاده کننده می باشد .

پباده سازی اپ اندروید
سیستم اپن سورس اندروید حدودا بطور مطلق تبدیل به مورد اولیه و لبریز کاربردترین نوع سیستم استدلال موبایلی عالم شده‌است و این سرعت پرورش هر روز بیشتر میگردد . ما در‌صورتی‌که بخواهیم به کسی راجع‌به پباده سازی نرم افزار منحصر اندروید یا این که ios مشورت کردن دهیم مطلقا حق تقدم بسیار بیشتر و ویژه ای را برای پباده سازی نرم افزار اندروید در حیث می‌گیریم.

 

با داشتن یک نرم افزار اندروید حاذق براحتی می‌توانید علاوه بر رابطه بهتر با مشتریانتان مبادرت به حضور در لیست نتیجه ها گوگل نمائید … پاره ای تخصصی میباشد اما ما قادر خواهیم بود این عمل را بصورت تضمینی برای شما انجام دهیم


برچسب: طراحی اپلیکیشن در ایران،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۰:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)