مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اپ تلفن همراه

طراحی اپلیکیشن در مشهد
با عددی در حدود یک میلیارد اپ در اپلیکیشن استورها، کسب و امور به اهمیت اپ های گوشی پی برده‌اند. و این منجر به وجود داخل شدن رقابت شده‌است. کسب و امور همت می‌نمایند با ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار چیره غالب این میدان رقابت باشند. برای پیروزی می بایست بدانید که چه چیزهایی سبب برد یک نرم‌افزار می شود.

با اعتنا به ماهیت ذاتی تلفن همراه، متوجه می‌شویم که گوشی یک ابزار بسیار قادر در چنگ ماست و نقش مهم در جامعه ایفا می‌نماید. گوشی‌ها به جایی تبدیل گردیده که عموم ۹۰ درصد وقت ها خویش را در نرم‌افزار ها سپری می‌نمایند. به این ترتیب کسب و امور امروزه عملکرد می‌نمایند، چیزی را بسازند که متناسب با نیازهای حقیقی وواقعی یوزرها میباشد.

 


تعجب نکنید که بیشتر نصب‌ها مرتبط با نرم افزار های تاپ میباشد. با اعتنا به گفته Nielsen به صورت معدل هر نفر فی مابین ۲۵ الی ۳۰ نرم‌افزار را روی تلفن هوشمند خویش نصب می‌نماید.

 

اپ پیروز
نرم افزار پیروز

پس چه است که یک اپ تلفن همراه را پیروز می‌نماید و دیگری را مغلوب!؟


جواب این سؤال می تواند خیلی بی آلایش باشد: نرم افزار پیروز آنی میباشد که به نیازهای یوزرها جواب رضایت بخشی بدهد؛ همینطور موءثر و سریع باشد. اپ ممکن میباشد صرفا یک عمل انجام دهد البته آن را به صورت استثنایی خوب انجام دهد.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)