مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

دانلود اپ تلفن همراه

دانلود اپ تلفن همراه

نحوه های پباده سازی نرم افزار های اندروید
راه و روش های متفاوتی برای طراحی اپلیکیشن در مشهد وجود دارااست که یک گروه برنامه خویش را در یک موبایل اندروید در مشت یوزرها قرار دهد. نخست می بایست بدانید که به دو روش اینترنت اپ و اپ نیتیو می اقتدار یک برنامه را در موبایل اندروید قرار اعطا کرد در شرایط اینترنت اپ، نیازی به نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه وجود ندارد و صرفا از روش فناوری pwa می قدرت این قابلیت را در دست یوزرها قرار بخشید.

در وضعیت نرم افزار نیتیو بایستی، با گویش جاوا نرم افزار نرم‌افزار نویسی گردد و روی پلی استور بارگزاری خواهد شد، یکی‌از طرز های دیرین خیس نیز به کارگیری از اینترنت ویو در پباده سازی اپ تلفن همراه است که با ظهور فناوری pwa دیگر مارکت ها اذن بارگزاری اینترنت ویو را در دست توسعه و گسترش دهندگان نمی دهند.

 

فناوری پباده سازی نرم افزار اندروید در گروه کیان تجارت

فناوری گزینه به کارگیری در گروه کیان تجارت برای پباده سازی نرم افزار گوشی برای تلفن همراه های اندروید، پباده سازی به طور نیتیو است، در پباده سازی نیتیو گویش اپ نویسی متبوع java می‌باشد.
پلت فرم آیتم به کار گیری برای این ذیل ساخت‌و‌ساز به کارگیری از پلت فرم React Native است، قابل ذکر میباشد نرم افزار اینستاگرام با این پلت فرم پباده سازی شده‌است.

 


کافی میباشد یک نگاهی به اپلیکیشن‌های جان دار در مارکت های اندرویدی مثل کافه بازار بیندازید تا متوجه گردید درآمد نتایج از فروش یک اپ اندرویدی تا چه اندازه میتواند باشد. از نرم‌افزار‌هایی که کیفیت خیر دارا‌هستند و محتوای جذابی ارائه داده‌اند می‌قدرت به اپ «کدها و رازهای نهفته اندروید» اپ «ضابطه» و نرم افزار‌ی «۵کیلو لاغری در یک هفته» اشاره نمود و با نرم افزار ساز همپا میتوانید نرم‌افزار‌هایی مشابه بدین نرم‌افزار‌ها صحیح نمائید و شما هم‌چنین درآمدی داشته باشید؛ ما عمل ساخت‌و‌ساز اپلیکیشن اندروید را برای شما بی آلایش کردیم.

 

دانلود بدون واسطه اپ ساز یاروهمدم


فراگیری ایجاد نرم‌افزار اندروید

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۳:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)