مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

معرفی دو زبان برنامه نویسی

 

معرفی 2 گویش دیگر اپ نویسی تلفن همراه:
Buildfire.js :
buildfire-اپ نویسی تلفن همراه

طراحی اپلیکیشن در مشهد این لهجه اپ نویسی از یک SDK با اسم SDK BuildFire و همینطور از جاوا اسکریپت استعمال می نماید تا برای یوزرها این قابلیت را مهیا نماید که با منفعت گیری از تجهیزات و امکان های بک اند آن با سرعت و کیفیت بالایی نرم‌افزار های تلفن همراه متبوع خویش را تولید کنند.

با استعمال از BuildFire.js شما میتوانید 70% از کارهایی که در پباده سازی به طور معمول برای پباده سازی نرم افزار ها لازم میباشد را فقط با نصب چندین افزونه به طور معمولی انجام دهید.

در واقع می قدرت اظهار‌کرد که 70% از فعالیت به طور خود کار انجام میشود و شما فقط می بایست بدانید که عملکرد های مشخصی که هرکدام از مشتری ها از برنامه خویش انتظار دارا هستند چه است و آنان را در یک طبقه بندی معلوم برای خویش انتخاب نمائید.

بعداز آنکه سعی های گزینه انتظار مشتری از نرم‌افزار گزینش شوید دیگر نیازی به انجام پباده سازی ها از نخست نمیباشد و شما صرفا با به کار گیری از افزونه ها میتوانید قسمت عمده ای از شغل های اساسی را به انجام برسانید.

این بدان مضمون‌ میباشد که عمل شما بسیار معمولی خیس، سریع خیس و بی دردسر خیس خواهد بود و شما می‌توانید در طی کوتاه تری نرم‌افزار های بیشتری را ایجاد نمائید.

علاوه بر مجموع آنچه که گفته شد BuildFire.js دارنده معماری بسیار انعطاف پذیری هست که به شما این قابلیت و امکان را میدهد که از هر کادر ورک جاوا اسکریپت که مایحتاج باشد به کارگیری نمائید.
SQL:
sql-نرم افزار نویسی تلفن همراه

اس کیو ال یا این که SQL مخفف عبارت Structured Query Language میباشد. این لهجه در رئیس سیستم مقر داده ارتباط ای، پردازش داده و ارزیابی مقر های داده کاربرد دارااست.
از SQL برای بسط برنامه های گوشی به کار گیری نمی‌شود بلکه این گویش برای پشتیبانی اپ ها کاربرد دارااست.

هنگامی که در پباده سازی و اجرای یک برنامه تلفن همراه نیاز به دسترسی به داده های جان دار در سرور داشته باشید ، SQL به یاری شما خواهد آمد.

ضرورتا SQL صرفا زبانی میباشد که با پباده سازی همه اپ های گوشی آمیخته شده‌است. یعنی شما برای پباده سازی اکثر برنامه ها نیاز به SQL خواهید داشت و لذا می اقتدار بیان کرد که یادگیری آن یک آپشن وجود ندارد بلکه یک ضرورت میباشد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۹:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)