مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پباده سازی نرم‌افزار آموزشی

 

پباده سازی نرم‌افزار آموزشی ابزاری کاربردی برای تحول در سیستم یادگرفتن

در حالتی که طراحی اپلیکیشن در مشهد تحت عنوان یک معلم یا این که استاد هر روز با تعداد متعددی علم پژوه رمز و فعالیت دارید و میخواهید همگام با تکنولوژی روز جهان در سیستم فراگیری و انتقال داده ها خویش تحول ساخت‌و‌ساز فرمائید با ما با ارائه یک راهکار بی سابقه همدم باشید.

درین نوشته‌ی‌علمی می‌خواهیم برای شما از مزایای پباده سازی نرم افزار آموزشی بگوییم و برای شما به طور واضح و شفاف توضیح دهیم که با پباده سازی یک نرم افزار آموزشی کاربردی چه امکان هایی را به سیستم آموزشی خویش اضافه خواهید کرد.

با پباده سازی نرم افزار آموزشی مالک یک دانش سرا مجازی گردید.
با مدرنیزه شدن بعدازظهر حاضر و توسعه و گسترش دیده گیر یوزرها تلفن های هوشمند و مجهز بودن بیش تر از 90 درصد آن‌ها به وب همپا جا داراست تا شما نیز تحت عنوان یک مالک دانش و دارای هنر یادگرفتن از این زمان ارزنده یک تحول برای سیستم کاری و آموزشی خویش بسازید. چطور و چه گونه؟ خوا‌هیم اعلام کرد:

نرم افزار آموزشی ابزاری میباشد که میتواند امکان هایی نظیر کتابخانه الکترونیک، منبع پوشه های pdf و جزوات امداد آموزشی، خزانه کاملی از ویدیو ها و تصاویر و فولدر های صوتی آموزشی را به گوشی دانشجو یان بیفزاید. ضمن اینکه مجال ساخت مشاجره و مذاکره به طور مجازی با دانشجوها و یا این که خرید آنلاین فولدر های آموزشی شما نیز امکان های ارزنده دیگر پباده سازی نرم افزار آموزشی میباشد.

در واقع پباده سازی برنامه آموزشی یک ابزار ارائه و مشاهده آفلاین و آنلاین منابع آموزشی برای علم پژوهان در دستگاه های موبایل میباشد. نکته بسیار طلایی و با ارزش دیگری که مایحتاج میباشد بدانید این میباشد که در اپ های آموزشی در اولی توشه به کار گیری، نیاز به اتصال به وب برای دانلود پوشه های آموزشی دارید و در دفعات بعدی سوای نیاز به وب می توانید به زمان های آموزشی دسترسی داشته باشید. دسترسی به وب در هنگام محاسبه پیشرفت علم پژوهان از روش سیستم های رئیس یادگیری نیز ضروری میباشد.

مزایای پباده سازی نرم افزار آموزشی چه می باشد؟
بعداز درایت از اینکه پباده سازی نرم افزار آموزشی چه طور قادر است موجب ساخت‌و‌ساز تحول در سیستم یادگرفتن شما گردد بد وجود ندارد تا به دنبال به بقیه مزیت هایی که نرم افزار آموزشی برای شما تحت عنوان معلم و علم پژوهانتان ساخت‌و‌ساز می نماید، اشاره کنیم.

دسترسی سریع و سهل به منابع آموزشی
مبتنی بر یک نظرسنجی، عموم به صورت میانگین ​​30 ساعت در ماه از نرم افزار های گوشی به کارگیری می نمایند. آن‌ها به جهت انعطاف پذیری و سهولت جستجوی داده ها، تبدیل به بخشی از معاش عموم گردیده اند. وسیع ترین مزیت به کار گیری از برنامه های آموزشی، سهولت به کار گیری و دسترسی به موردها آموزشی حتی‌در شکل عدم دسترسی به وب میباشد.

مزایای نرم‌افزار آموزشی

قابلیت و امکان به کار گیری از منابع آموزشی در موبایل
امروزه دانشجوها معمولا عشق مند به مطالعه آنلاین می باشند و از کتابخانه های آنلاین استعمال می کنند به دلیل آن که در صورتیکه منابع آموزشی آنان در تلفن همراهشان باشد در هر کجا و هر وقتی می‌توانند مطالعه نمایند و دیگر محدود به دوران و جای خاصی نیستند ضمن اینکه به آسانی می‌توانند با معایبی به عنوان مثال بیماری آلزایمر جزوات و سنگینی حمل آنان خداحافظی نمایند.

نوشته ی علمی دارای ربط: نشر نرم افزار در کافه بازار | فراگیری گام به گام تکثیر نرم‌افزار در بازار

پباده سازی اپ های آموزشی به دانشجو ها و علم آموزان این قابلیت و امکان را می دهد که مورد ها ما یحتاج آموزشی خویش را به سادگی بیابند و در کنار عصر های درسی از آن ها به کار گیری کنند.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۲:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)