مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

5 مزیت توسعه اپلیکیشن نیتیو کدامند؟


ساخت و ساز اپ گوشی در بسیار از شرکت ها از حق تقدم بالایی شامل است. از آن‌جا که مرز در بین مورد های گوناگون در هم اکنون کمرنگ شدن و از در میان رفتن میباشد، تعیین راه و روش مطلوب معضل برانگیز شده‌است.

نرم افزار های نیتیو و هایبرید نقاط قوت و ضعف منحصربه‌فرد خویش را دارا هستند. طراحی اپلیکیشن در مشهد درین مقاله قصد دارم مزایای بسط اپ نیتیو و گزینش مطلوب ترین روش بسط را بیشتر و عمیق خیس بشکافم.

 

توسعه و گسترش برنامه نیتیو یعنی چه؟

بسط نیتیو به معنای ساخت‌و‌ساز نرم افزار جدا از هم برای هرمورد از سیستم استدلال های تلفن همراه می باشد و یوزرها این سیستم عوامل، برنامه را از روش مارکت های مربوطه مانند گوگل پلی استور و نرم‌افزار استور و ... دانلود کرده و آیتم استعمال قرار می‌دهند.

 

در صورتی‌که که مایل به گسترش نرم‌افزار آی وی اس می باشید، می بایست از گویش های نرم‌افزار نویسی Objective-C یا این که Swift یاری بگیرید. لهجه های نرم‌افزار نویسی جاوا و کاتلین نیز مورد های قابل قبولی برای بسط نرم‌افزار اندروید به شمار می‌روند.

گوگل و اپل ابزارهای گسترش، موادسازنده رابط کاربری و SDKهای مختص به خویش را در چنگ بسط دهندگان قرار داده اند. نیتیو تعیین اکثری از شرکت هاست، به دلیل آن که آزادی فعالیت و مزیت های بیشتری نسبت به هایبرید و اینترنت در اختیارشان قرار می‌دهد.

اپلیکیشن گوشی به یک الزام برای اکثر شرکت ها تبدیل گردیده و از این رو مورد نیاز میباشد تا شرکت ها یکسری داده ها درباره ی مزایا و معایب هرکدام از رویکردهای توسعه و گسترش داشته باشند.

 

 

 

در‌پی شمارا با 5 مزیت کلیدی نرم افزار های نیتیو آشنا می کنم:

 

نرم افزار های نیتیو سعی و کارآیی بهتری را به اکران می گذارند
در گسترش برنامه های نیتیو، برنامه برای یک پلتفرم خاص ساخته و سئو شده‌است. از این رو چنین اپلیکیشنی کوشش توانا تری را به اکران می‌گذارد و سرعت اجرا و برخورد گرایی آن فراتر میباشد. برنامه های نیتیو برای آن پلتفرم خاص تشکیل شده اند و با به کارگیری از گویش اپ نویسی و APIهای اساسی پلتفرم کامپایل می گردند.

بنابراین نرم‌افزار کارآمدتر شود و قادر است از سرعت پردازش موبایل برای اجرای عملیات خویش به کار گیری نماید. در طی ناوبری در نرم‌افزار نیتیو، همگی محتوا و موادتشکیل دهنده بصری در تلفن همراه ذخیره می شوند و همین دستور نیز سرعت بار گذاری را بیشتر میکند.

به گفته یکی توسعه و گسترش دهندگان اپ های اندروید به اسم Katie Liu، در نرم‌افزار های نیتیو به جز گویش کدنویسی، معماری و تجربه کاربری نیز نیتیو هستند.

در حالتی‌که که نرم افزار بر طبق استانداردهای پلتفرم پباده سازی گردیده باشد، شایسته ترین کوشش را هم به اکران خواهد گذاشت.

 

اپ های نیتیو از امنیت بیشتری برخوردارند
اینترنت اپ ها برای انجام عملیات خویش به مرورگرها و تکنولوژهایی مانند JavaScript، HTML5 و CSS متعلق اند. البته گسترش اپ به طور نیتیو طریق تضمین گردیده تری از نگاه امنیت داده ها است.

 

نرم‌افزار های نیتیو از واحد سنجش تعامل بیشتری برخوردارند
نرم افزار های نیتیو قابل انعطاف خیس اجرا می‌شوند و ظواهر آنان شباهت متعددی به رابط سیستم ادله داشته و با آن یک پارچه می باشد.

سودمندترین مزیت نرم‌افزار های نیتیو تجربه کاربری خوب و کارکشته آن ها می باشد. این برنامه ها به صورت منحصر به فرد برای یک سیستم استدلال خاص تشکیل‌شده اند و به اصول و قواعد پیاده سازی در آن سیستم دلیل پایبندند. با این اوصاف، استفاده کننده عمل با نرم‌افزار را شل خیس و سریع خیس حافظه می‌گیرد و عملیاتی مانند تزکیه یک عنصر از ورقه را به آسانی و سرعت انجام می دهد و قادر است از جسچرها و عملیاتی که از قبلی با آنان آشنا بود و در بقیه مناطق آیتم به کارگیری قرار میداد، به کار گیری کند.

 

برنامه های نیتیو توسعه و گسترش دهنده را قوی به به کارگیری از همه تجهیزات سیستم ادله میکنند
اپ های نیتیو برای پلتفرم خاصی درست شده اند و می توانند همگی تجهیزات و قابلیت و امکان های اپلیکیشن و سیستم برهان را به عمل ببرند. برنامه به راحتی می‌تواند از تجهیزات دشوار افزاری موبایل از قبیل جی پی اس، دوربین، میکروفن و غیره استعمال نماید، از این رو سرعت اجرا فراتر میرود و همین دستور نیز قادر است در بهبود تجربه کاربری اپ تاثیرگذار باشد.

قابلیت ارسال پوش نوتیفیکیشن مزیت دیگر ساخت و ساز نرم‌افزار های نیتیو می باشد.

 

باگ های کمتری در طی گسترش و ایجاد اپ های نیتیو بوجود می‌آیند
تولید اپلیکیشنی که در دو سیستم مختلف به خیر و خوبی فعالیت نماید، به مراتب دشوارتر از ایجاد نرم‌افزار های جداازهم برای هرمورد از سیستم ها می باشد.

در گسترش نرم افزار های نیتیو احتمال بروز غلط و باگ کمتر میباشد، چرا‌که به پلتفرم هایی مانند Xamarin و Cardova متعلق نیستید.

 

این در حالی میباشد که نرم افزار های هایبرید به طور غیرمستقیم و با یک واسطه به hardware موبایل دسترسی پیدا میکنند و همین دستور نیز سبب ساز به کاهش سرعت و یک تجربه کاربری غیر مطلوب می‌گردد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۹:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)